Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Naše třídní učitelka erotické povídky

Ahoj, chci se s vámi podělit o mou skutečnou událost, která se doopravdy stala. Moje přezdívka je Pajda (18 let). Asi v deváté třídě, když mi bylo 15 let jsem zažil jednu luxusní věc, na kterou nejde zapomenu.

Jednoho dne, myslím že v Pondělí mě naše třídní učitelka poprosila, abych v úterý o volné hodině donesl nové učebnice do matematiky, že mám přijít k jejímu kabinetu a ona tam na mě bude čekat. Druhý den přesně jak mi řekla třídní jsem šel k jejímu kabinetu.

Byl jsem zvyklý jako vždycky zaklepat a pak hnedka vejít. To jsem taky udělal. Jenže co jsem neviděl. Naše třídní leží zády na stole, má rozkročené nohy, její bílé kalhotky má v úrovni kolenou a nějaký cizí chlap ji prstí. Vykulil jsem oči, ale učitelka s tím cizím mužem hnedka jak mě spatřili dělali, že se nic neděje, samozřejmě v tom nepokračovali. Třídní mi potom dala ty učebnice, pro které jsem šel a pošeptala mi do ucha - "Jestli to, co se tady stalo nikomu neřekneš, dám ti z matematiky na vysvědčení jedničku. " Chvíli jsem se furt rozmýšlel, jestli to mám říct kamarádům, ale pak jsem se rozhodl, že ne. No, a tak probíhaly pořád a pořád hodiny matematiky, ona se na mě každou hodinu usmívala atd. . No, blížil se konec devítky a poslední den byl tu. Paní učitelka věděla, že jsem mlčel jako hrob o tom, co proběhlo a jelikož poslední den školy mají vždycky deváťáci nejlepší, jde se vždy do kina apod. . Šli jsme do kina a zrovna tam dávali film Gympl. Já už ho viděl asi 10krát a tak jsem v kině hrál na mobilu, zkrátka jsem se nudil. Ta naše třídní za mnou přišla a zeptala se mě, co dělám, že jestli mě to nebaví ať jdu s ní. Chvíli jsem se rozmýšlel kam by sme šli, ale nakonec jsem šel. Jak jsme vylízali z kina, tak mi řekla, že půjdu s ní do školy, že ještě něco musí sepsat a že mě tak pustí dřív domů. Jak jsem vešli do areálu školy, tak mi řekla, ať jdu za ní. Šel jsem a co nevidím, táhne mě do kabinetu. V duchu jsem si říkal, co mi asi udělá a to co mi udělala, to bych nikdy, nikdy neřekl, že mi udělá. Začala si svlékat rifle, potom kalhotky a řekla mi - "Nikdo tu není, nechceš pokračovat v tom, co nedodělal ten pán, co si nás tu načapal? Hned jak jsem uviděl její vyrýsovanou píču, začal mi stoupat. Ona mi řekla, ať jdu k ní blíž a vyprstím z ní duši, nebo tak něco.

Po deseti minutách mi řekla, že už dobrý, tak mi popadla tepláky a stáhla mi je dolů i s trenkami a najednou z toho vyskočil můj penis. Neváhala ani vteřinu a začala mi ho pěkně hulit. Pak jsem na ni zařval - "Já už budu" a přestala. Potom vyskočila na stůl a prej ať jí ho tam zasunu, zasunul jsem jí ho a ona jen lehce povzdychla. Takto to probíhalo asi hodinu a půl. Potom jsem se jí vystříkal na kozy a do pusy. Až jsme skončili, tak se nabídla, že mě odveze do mého města, kde bydlím. Dovezla mě k mému domu a řekla mi, že jsem byl super a docela ráda by si to chtěla někdy zopakovat. A tak s ní teďka chodím šukat každý čtvrtek, když naši nejsou doma. KONEC.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře