Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Návštěva kamaráda erotické povídky

Asi po půl hodině stánína zastávce jsem se konečně odhodlala napsat Markovi. Kamarád co bydlí přimo v Praze, zatímco já bydlím asi tak 50kilometrů dál. Zrovna mi skončila, škola a kvůli blbé učitelce mám zpoždění a jak jsem právě zjistila, tak poslední vlak mi ujel.

"Halo? Tady Mark, " protočím oči a představím se taky.

"Marku? Tady je Simča, "

"Čau, co potřebuješ, " "Někde přespat, " po dalších pěti minutách dohadování jedu tramvají k němu domů. Naštěstí nemá doma rodice, takže volnej bejvák. Super, alespoň někdo nebude mít blbý kecy a já nebudu mít ten blbej pocit.

"Ahoj, " pozdraví mě Mark hned po otevřenení dveří. Hned jsem ho obejmula a začala se vyzouvat.

Po vysvětlování proč jsem tu a prohlídce bytu sedíme na jeho posteli, má na nohách notebook a sledujeme profily bývalých spolužáků a ex přitelů a přítelkyň. Stoupám si a jdu k jeho skříni. Beru si jeho bílé triko a odebírám se převlíct do koupelny. Vracím se už jen v kalhotkách a podprsence a v jeho triku, které mám až pod zadek. Všímám si, že si zavřel a tak ztiším krok. Potichu se doplížím ke dveřim a jemně je pootevřu. Když nahlédnu dovnitř, málem se zajíknu a vydám nějaký přidušený zvuk. Místo toho si rychle zacpu ústa a sleduju, jak Mark zády ke mě sleduje počítač u stolu. Nejde přímo o tohle apíš tak co sleduje... Vejdu a odkašlám si. Okamžitě se otočí a snaží se jednou rukou zakrýt kalhoty🡕 a druhou vypnout počítač. Ale pouze vypíná video.

"Myslel jsem, že tam budeš dýl a víš no...tvoje...tvoje, " koktá.

"Moje co?"

"Přítomnost, ona...mě, " zvednu ruce, abych ho zastavila.

"Oukej chápu, " postavím se za něj. "Tak to dokoukej, " řeknu s nádechem. Když už tak už, ne? Zmateně se na mě podívá. Protočím oči a sama se nahnu a zapnu video. Na obrazovce se objeví ta blondýna, která pokračuje v kouření ptáka nějakýho chlápka. Mark upře oči na obrazovku stejně jako já. Čumím, jak kráva na sex na obrazovce a začínám cítit něco mezi nohama. Když ta bloncka nasedne na toho muže a on do ní hluboce zajede kousnu se do rtu. Tentokrát dělá první krok Mark. Začíná si volně přejíždět po teplácích tam a zpátky. Od obrazovky se ozývá zběsilé hekání a to mě nutí přejet si po mém přirození. Koušu si ret, jak divá. Přesně v momentě když si zajíždím za kalhotky, si Mark trochu stahuje tepláky a vytahuje na povrch svůj úd. Zírám na tu jeho věcičku a začnu kroužit prstem na poštěváčku. Chlápek na obrazovce začíná šukat bloncku do zadku a Mark zvyšuje svoje tahy. Sleduju tu šou. Nahoru, dolů, dovnitř ven. Vytahuju svůj prst a náhýbám se abych vzala do ruky Markův penis. Jak jsem nahlá má skvělý přístup k mému krku. Začíná mě líbat a já nakonec nacházím i jeho rty. Rukou mu honím ptáka a on si mě stahuje zpoza židle🡕 dopředu. Klekám si na kolena a zatímco on sleduje šukání profesionálů, já se pomalu přisávám na jeho čůrák. Kroužím jazykem na špičce a pak mě tvrdě chytá za hlavu a se vzdychy mě tlačí nahoru a dolů. Ouřím mu a pod rty cítím, jak mu v něm začíná cukat.

"Budu..."přisaju se ještě víc, abych jasně řekla, že to chci dovnitř. Najednou začne Mark vzdychat hlasitěji až křičí slova jako Ach a jo..jo! Ještě párkrát sebou škubne a pak už cítím, jak mi naplnil ústa jeho mrdkou. Polykám všechno a daři se mi to celkem slušně. Vytáhne mě nahoru. "Ach...si úžasná!" Zavzdychá mi do rtů.

"Teď si na řadě ty, " usměju se. Bere mě do ruk a surově hodí na postel se smíchem se položím a čekám co bude. Mark se vyslíká do naha a já se můžu jen kochat krásou, jeho ztopořeného údu. Kleká si a přitahuje si mě na okraj postele. Zvedám nohy, aby mi mohl lépe stáhnout kalhotky. Když je mám dole, překvapivě mi vysléká triko a podprsenku. Jednu bradavku chytne do prstů a vytahuje ji nahoru zatímco k druhé se přisaje rty. Zavzdychám.

Přesunuje se k mé mušličce. Prvně mi roztáhne nohy a potom už začne kroužit jazykem po poštěváčku. Ucítím jazyk na mé dírce. Začíná mě prsit. Olizuje mi poštěváček a skvěle kombinuje zajíždění dvou prstů dovnitř mě a dráždění análu. Po chvíli to nevydržím a po prohnutí v bocích propadám do obrovského orgasmu...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře