Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nečekaná masáž erotické povídky

Jmenuji se Eva a poslední rok se živím jako masérka. A to je trochu problém. Masérů je hodně a zákazníků málo. Proto občas neodmítnu ani speciální, a také samozřejmě dražší masáž. Nikdy jsem ale neprodávala jinou část svého těla, než ruce, a cílem těchto speciálních masáží nikdy nebylo prostě jen zákazníkovi vyhonit péro. Vždycky to zůstávala především relaxační a povzbuzující masáž. Jediný rozdíl je v tom, co masírujete...

Ostatně většina mých zákazníků byli stejně jen vysocí manažeři přestresovaní k dokonalé impotenci. Ne nadarmo jsem strávila rok a půl kurzy u indických a čínských masérských mistrů, a tak jsem si teď touto pikantní orientální medicínou mohla občas na starých pánech slušně přivydělat. O to víc jsem byla překvapená zákazníkem, který mě navštívil onoho dopoledne. Přesněji řečeno zákaznicí. Sotva jsem jí otevřela dveře, překvapil mě její přirozený půvab a nenucený šarm. Nevypadala jako jedna z těch silikonových profesionálních manželek, co u sebe jednou za čas vídám. Nemohlo jí zdaleka být třicet, ale její kostýmek jednoznačně vypovídal o tom, že se buď velmi dobře vdala, nebo velmi dobře dědila. Jen co si odložila kabát🡕 , obrátila se ke mně - Doslechla jsem se, že... jste prý velmi dobrá v čínské masáži. pronesla obchodním tónem. Pověděla jsem jí o certifikátech z kurzů a pokynula jsem jí, aby šla do pokoje, který jsem si zařídila jako malou, ale útulnou masérnu. Zůstala však stát v předsíni a znovu otevřela svá dokonalá ústa. Nadechla se, jako by nevěděla, jak začít.

Myslela jsem... jiné masáže...

Nikdy jsem si nebyla jistá, jak moc by se berňáku líbilo, že si nechávám platit za erotické služby, a tak jsem byla opatrná. Zeptal jsem se jí, kdo mě jí doporučil a ona řekla jméno jednoho z mých pravidelných zákazníků. Usmála jsem se a nepatrně kývla.

Takže můžu předpokládat, že cenu znáte.

Místo odpovědi vytáhla z kabelky diskrétní obálku a položila ji na stoleček, kam si odkládám klíče. Napadlo mě, že to možná spíš bude holčička z lepší rodiny, protože nikdo z těch buranských zbohatlíků, co ke mně chodili, se něčím tak elegantním nikdy nenamáhal. Ty by nejspíš ani neudivilo, kdybych na ně šla s kasírtaškou.

Místo do masérny jsem ji tedy odvedla do koupelny, nachystala čistou osušku, novou houbu a hotelové balení sprchového gelu. Řekla jsem jí, že pokud chce, má koupelnu k dispozici, a že ji budu čekat v masérně, a pokud koupelnu nepotřebuje, ať si alespoň kompletně odloží a zabalí se do osušky.

Když se za ní zavřely dveře a zaslechla jsem zvuk vody ve sprše, šla jsem uklidit obálku. Ze zvědavosti jsem nakoukla dovnitř. Bylo v ní víc, než jsem měla dostat, ale vzhledem k tomu, jakým způsobem mi zaplatila, připadalo mi nezdvořilé přebytečné peníze odmítnout. Blesklo mi hlavou, copak asi slečinka za ně bude chtít...

Bleskově jsem upravila masérnu z profesionálně aseptické na příjemnou odpočívárnu, matraci🡕 z lehátka jsem hodila na zem, přes ni velký tmavě červený přehoz, místo masážní emulze jsem přichystala vonný olej v teplé vodní lázni a zapálila jsem svíčky. Lehátko, jsem nenápadně odšoupla do kuchyně, aby jeho neforemná konstrukce nekazila atmosféru. Sama jsem si pak vzala na sebe jen volné hedvábné kalhoty🡕 a kolem těla jsem si uvázala velký šátek🡕 . Pak jsem se úhledně posadila na matraci🡕 , zkřížila nohy na turka a čekala. V duchu jsem si představovala všechny ty Venuše vystupující z lastur a mořské pěny...

Když však má nová zákaznice prošla korálkovým závěsem, byl to obraz daleko úchvatnější, už jen proto, že to nebylo žádné prastaré placaté plátno. Byla to mladá žena překypující životem a stojící na mém prahu v mírných rozpacích. Ručník měla obtočený kolem pružného těla a zavázaný vepředu na velký uzel.

Pokynula jsem jí, aby si sedla naproti mně. Když se posadila, nechala jsem ji zavřít oči, zhluboka dýchat a uvolnit se, zatímco jsem ji držela za ruce. Po chvilce jsem její měkké dlaně pustila, přesunula jsem ze za její záda, kde jsem si sedla na paty. Odhrnula jsem jí vlasy z ramen, jednou rukou jsem ji objala kolem dekoltu, druhou jsem podepřela její hlavu, pak jsem ji opřela o sebe a na malou chvilku jsem ji pochovala v náručí. Pak jsem ji pomalu překlopila na bok, schoulila do klubíčka a přitiskla se k ní. Zdálo se mi, jako by z ní odcházel nějaký hluboký smutek. Pohladila jsem ji po vlasech, opatrně jsem rozvázala uzel na ručníku, odhrnula jej a položila jsem ji na břicho. Po těle jsem jí rozetřela olej a začala jsem dlaněmi přejíždět po jejím těle. Víc než kdy jindy jsem dbala na to, aby všechny moje doteky byly jemné. Zajížděla jsem jí prsty do vlasů, promasírovala i dlaně a prsty. Pak jsem si klekla mezi její kolena, abych se mohla plně věnovat jejím stehnům a pěkně tvarovanému zadečku. Při každém pohybu jsem se čím dál víc přibližovala ke středu a jemně zesilovala tlak pokaždé, když jsem se od něj vzdalovala. Tak se začaly její půlky zlehka otevírat, aby se pokaždé zase schoulily k sobě.

Kdybych teď měla pod rukama mužského jako obvykle, namířila bych si to nenápadně k jeho hrázi a cestou bych to pochopitelně vzala přes povrch jeho zadní dírky. Teprve teď jsem si naplno uvědomila, že jsem vlastně nikdy neměla co do činění s ženským tělem. Naši páni mistři zřejmě přepokládali, že dámy budou chodit jen k masérům mužského pohlaví. Pak jsem si ale řekla, ale co, z téhle strany jsou všichni stejní, a než se k ní dostanu zepředu, něco už si vymyslím... Při posledním pohybu jsem tedy vedla své dlaně klouzavě po vnitřní straně jejích stehen, ale tentokrát jsem neuhnula do stran. Špičky mých prstů se tak poprvé dotkly ženského klína... Objela jsem ze stran kolem jejích měkkých oholených polštářků a mírně jsem znervózněla. Pokračovala jsem nahoru přes zadničku až ke konci páteře a pak jsem se velice pomalu vracela stejnou cestou dolů. Její dech se prohloubil. Pokračovala jsem chvilku stejně, a nakonec jsem zastavila svoje prsty dole po jejích stranách. Lehce jsem stiskla a uzavřela tak její vchod, a potom jsem zase odtáhla obě strany od sebe. Bylo vidět, že je jí to příjemné, tak jsem ještě chvilku pokračovala, pak jsem pohladila oba polštářky konečky prstů, a nakonec jsem se zase vrátila od středu na zadeček a stehna, jako bych tu příjemnou rozkoš, kterou jí to působilo, chtěla pomalu rozetřít do celého jejího těla.

Mé rozpačité obavy způsobily, že jsem trochu protahovala ty chvíle, než ji budu muset otočit na záda. Pak jsem si ale dodala odvahy. Přesunula jsem se zpátky na stranu a překlopila jsem ji přes jednu paži pod hlavou. Čekalo mě v té chvíli další vzrušující překvapení. Žádný silikon, žádná povislá včerejší krása. Neměla moc velká prsa, ale tak krásně tvarovaná, že i přesto, že ležela, se mi zatajil dech. Její bradavky jako malé růžové korálky čněly odvážně vzhůru. Chloupky měla vyholené jen do bikin a krátce sestřižený zbytek končil přesně tam, kde se její dva měkké a oblé půlměsíčky spojovaly. Zaměstnala jsem se roztíráním oleje, abych se ubránila nutkání na ni hladově civět. Celý život, už od dětství jsem věděla, že mě přitahují také ženy. Nikdy ne tolik, abych si na nějakou troufla, ale i tak docela dost. Tahle by však byla schopná prolomit veškerou mou ostýchavost.

Zahřátými dlaněmi jsem jí nejprve kroužila po břiše a snažila jsem se přitom vydýchat své překvapení. Pak jsem se chvíli věnovala jejím napjatým ňadrům a občas jsem přitom přejela přes její dekolt a ramena až ke dlaním nebo nahoru k ušním lalůčkům. Používala jsem ruce až po lokty a příjemné pocity z hlazení jsem tak ještě zvětšila.

Znovu jsem se přesunula mezi její kolena. Když jsem každému kousku věnovala stejnou péči, jaké se jí dostalo ze zadní strany, v duchu jsem se symbolicky pokřižovala a přesunula jsem svou pozornost na její rozkrok. Pozvedla jsem její kolena a uvelebila jsem se pod nimi s nohama na turka a pak jsem si její rozevřené nohy opřela o kolena. Její roztažená nahota mě na okamžik naprosto odzbrojila. Pár vteřin jsem přemýšlela, co se to vlastně děje, a co teď obvykle dělám s muži, když se přede mnou ocitají v nekonečné bezbrannosti. Ihned jsem se ale vzchopila a rozhodla jsem se popustit uzdu fantazii...

Hladila jsem prsty vnitřní stranu jejích stehen až k tříslům, ale nikdy ne dál. Hladila jsem znovu její ňadra a břicho až k hranici chloupků, ale ne dál. Rozehrála jsem na jejím těle dráždivou a vzrušující hru a ona brzy pochopila pravidla a pousmála se nad nimi. Pak jsem zastavila své ruce tak, abych mohla zapřít své malíčky a hrany dlaní kolem dokola celého jejího tajemného království. Tam jsem pak zlehka přitlačila a zatlačila k sobě a od sebe a pak jsem rovnou pokračovala a celými dlaněmi jsem roztáhla všechny její záhyby.

Protřela jsem si dlaně a jednu jsem celou plochou dlaně zakryla celý její roztažený rozkrok. Cítila jsem, že olej už nebude třeba. Malou chvilku jsem ji jen tak zahřívala. Potom jsem začala pohybovat dlaní a ona hluboce a dlouze vzdychla. Kroužila jsem po ní a pak jsem přejížděla nahoru a dolů, zastavila jsem se na jejím pahorku a dlaní jsem popotahovala záhyby kůže do všech stran.

Když jsem zvedla dlaň, přejela jsem oběma palci nahoru po měkkých půlměsíčcích a dolů po hebkých a vlhkých vějířcích a zpátky nahoru přes vchod dovnitř do jejího království. Takto jsem kroužila po jejím klíně a tu a tam jsem znovu rozprostírala její vzrušení do celého těla. Mé zaujetí sílilo a sbíralo se k něčemu, co pro mě bylo tak nové a tak nečekaně krásné.

Opřela jsem se dlaněmi o její stehna a prsty jsem nazdařbůh přejížděla a rozevírala ji. Rozkošnicky jsem uvažovala, který prst si vyberu...

Nakonec jsem se rozhodla a koneček jsem jemně zvrtávala do prostoru vchodu do její svatyně. Slastně zasténala a to mě přimělo k odhodlání. Vklouzla jsem prstem dovnitř... Nikdy jsem netušila, jak je uvnitř teplo a měkko. Já sama si to dělám jen zvenku, a jestli jsem někdy zkoušela zajet prstem dovnitř mezi vlastní nohy, tak už jsem to dávno zapomněla. Vychutnávala jsem si vlahou měkkost a pomalu šmátrala po všech jejích zákoutích. Hlasitě vzdychla a trochu se prohnula v zádech. Levou dlaň jsem jí položila na podbřišek a palcem jsem překryla vše od pahorku klína, přes spojení měkkých závojíčků až po vchod, do kterého jsem zaplouvala prstem pravé ruky, abych tak mohla co nejvíc hřát a masírovat její záhyby.

Přidala jsem další prst, vjížděla jsem do ní středem a přes ztuhlé a překrvené varhánky na přední straně, ven jsem se vracela kolem toho místa s prsty roztaženými. Bylo jasné, že jí to působí neobyčejnou rozkoš, protože teď už vzdychala bez přestávek, prohýbala se a kroutila. Levou rukou jsem putovala po krásách jejího těla, od prsou přes bříško až na stehna a zase zpátky, jednou přes bradavky a jindy kolem prsou, zatímco jsem stále prsty brázdila měkký prostor uvnitř v ní. Vrátila jsem levou dlaň na její břicho, palec do klína. Jen tak lehce jsem ho tam položila, ale jen to málo stačilo, aby překročila hranici a neodvratně se blížila k vyvrcholení. Znatelně jsem přitlačila a cítila jsem její křeč, pak se celá její pánev zvedla, chvěla se a zmítala a svaly kolem mých prstů se škubavě svíraly... Nepřestala jsem však se svou prací. Byla v té chvíli tak nádherná, tak šťastná, a já jsem jí chtěla dopřát co největší možnou rozkoš. Ve všem tom zmítání jsem tedy pokračovala v masírování její jeskyňky. Sedla jsem si na paty, abych mohla konečně udělat to, po čem jsem zatoužila. Sehnula jsem se k ní a celými svými rty a měkkým jazykem jsem políbila její klín. Přisála jsem se k ní a jazykem jsem přejížděla přes její napjaté vějířky a prokrvený poštěváček. Přes zbytky vonného oleje jsem cítila její zvláštní sladkou chuť. Připomínala letní louku a ořechy v medu a najednou mě celou prostoupila ta její sladkost. Dlouho se prohýbala a kroutila, cítila jsem však, že jí docházejí síly. Povolila jsem... a ona se znovu klidně uložila přede mnou.

Nevydala ani hlásku, když jsem vzhlédla k její tváři, odkrývala si ústa a blaženě se usmívala s očima upřenýma kamsi daleko nahoru. Oběma rukama jsem znova a znova rozprostírala rozkoš vyvrcholení po celém jejím těle. Do břicha i do prsou, do rukou i do nohou. Přesedla jsem si k její hlavě a cestou jsem její vlhké a ještě trochu mastné tělo přikryla měkkou a teplou přikrývkou. Hladila jsem ji po obličeji a probírala jsem se jí ve vlasech, kde se moje doteky mohly nenápadně vytratit, abych ji ponechala vychutnávat si doznívání všeho, co jsem jí dala. Vypadala jako spící anděl, tak čistá a zářící.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky, Masturbace

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře