Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nečekaná návštěva po škole erotické povídky

Tato povídka se stala jednoho příjemného letního dne, když mi bylo 15. Jako každý den jsem se vrátila domů ze školy a ještě ve dveřích ze sebe shazovala všechno oblečení. Připravila jsem si pití a nějaké jídlo a šla jsem i se svým psíkem na zahradu. Nahatá jsem vlezla do ledového bazénu, abych se po horkém dni stráveném ve škole trochu zchladila. Plavky nikdy nenosím, protože jen zbytečně škrtí a člověk se v nich vůbec neopálí.

Na to, že na zahradě vedle byli sousedi a čučeli na mě, jsem kašlala a vychutnávala jsem si tu pohodu.

Potom mi už byla zima, tak jsem vylezla z vody a šla jsem se opalovat na trampolínu. Věděla jsem, že mě sousedi pozorují, ale stejně jsem se rozhodla, že si trochu zaskáču. Zvedla jsem se a začala jsem hopkat dokola, jenže jsem si všimla, že sousedi mají návštěvu. Soused se na mě podíval a řekl mi, že je tu na návštěvě jeho synovec, jestli ho nechci pozdravit. Vylezla jsem z trampolíny a rozběhla se k plotu pozdravit se s tím klukem. Sousedův synovec vyšel z pergoly a přišel za mnou k plotu. Byl to můj spolužák Lukáš! A já tam před ním stála úplně nahá! Pozdravil mě a celou si mě dlouze prohlížel. Zeptal se mě, jestli může jít na chvíli ke mně na návštěvu. Nečekal na odpověď, přelezl plot a byl u mě na zahradě.

Zeptal se mě, co dnes dělám, tak jsem mu řekla, že jsem skákala na trampolíně. On se chtěl přidat, ale já mu řekla, že se zajdu domů obléct, na což on odpověděl, že mu to vyhovuje takto a také se svlékl. Celá zaskočená jsem za ním šla na trampolínu, kde jsme spolu skákali. Já jsem si ovšem nějak hnula se zády, tak mi nabídl, že mi udělá masáž.

Vzal mě do náruče a nesl mě do domu. Došel se mnou do ložnice rodičů, kde mě položil na postel. Řekl mi, ať si lehnu na břicho a začal mi masírovat záda a krk. Po chvíli mě převalil na záda a masíroval mi břicho. Každou chvílí mi sáhl na prso. Když si všiml, že mi to vůbec nevadí, začal mě dlouze líbat na rty. Potom mě začal líbat na břiše a stále více se přibližoval k mojí kundičce. Začal mě líbat a potom se přisál na můj poštěváček. Až jsem dostatečně zvlhla opět mě políbil na pusu a zeptal se mě, jestli to chci. Řekla jsem že ano, tak přiložil svůj penis k mojí dírce a vnikl do mě. Po chvíli jsme se oba udělali a zůstali jsme ležet v objetí na posteli.

Usnuli jsme a probudila nás moje máma, která už se vrátila domů. Začala na nás křičet a vykopla nás z ložnice. Dostrkala nás až ke dveřím a zabouchla. Chtěli jsme si jít k našim dalším sousedům půjčit oblečení, jenže tam byla zrovna nějaká pařba. Museli jsme jít za Lukášovým strýcem, který nám dal oblečení a nechal nás tam přespat. Druhý den už se máma uklidnila a já se mohla vrátit domů.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře