Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nejkrásnější zkušenost erotické povídky

Bylo horké letní odpoledne a mně se nechtělo být doma. Zavolala jsem proto své nejlepší kamarádce Nikol, zda něco nepodnikneme. Jelikož jsme nerady chodili na koupaliště, kde na nás vždycky koukala banda čumilů, rozhodli jsme se, že si vezmeme kolo a pojedeme se projet. Ujeli jsme asi 20 kilometrů, když jsme zastavili blízko nějakého lesíku. Ještě jsme tam nikdy nebyly, ale vypadalo to tam moc hezky. Byla tam pěkná louka, a nádherně to tam vonělo trávou, hlavně tam byl klid a nikdo nikde. Řekli jsme si, že si na chvíli lehneme a odpočineme si.

Když jsme tak leželi a opalovali se, Nikol to za chvíli začalo nudit a chtěla si povídat o klucích, najednou mi začala vykládat, jak je hrozně nadržená a jak dlouho už to neměla. Divně se na mě přitom dívala. Byla jiná, ještě nikdy jsem ji takovou neviděla. Začala mi říkat, jak si to sama dělá, ale že už jí to nebaví a že to chce nějak spestřit. Pořád se na mě koukala takovým šibalským pohledem. Když jsem jí na to nic neodpovídala, vrhla se na mě a začala mě líbat, jen jsem na ní nevěřícně koukala a nemohla se z toho šoku vzpamatovat.

Podívala se na mě a řekla, ať se nebojím že se mi to bude líbit, že už to dlouho chtěla zkusit, ale neměla odvahu. Když prý ale viděla, jak tam tak ležím jen ve spodním prádle a opaluji se, nemohla odolat. Chvíli jsem se ještě bránila, přece jen to pro mě bylo něco nového a vůbec jsem nic takového nečekala, ale po chvíli, když se na mé rty přisávala těmi svými, jsem jí podlehla a byla jako poslušná holčička, která se neodváží odporovat.

Líbala překrásně, měla tak sladké a plné rtíky. Po chvilce začala sjíždět níž a začala mě líbat na krku, to mě úplně rozvášnilo, byla tak něžná. ... Pomalu mi sundávala spodní prádlo, přisála se k mým bradavkám, bylo to tak nádherné, krásně mi je olizovala a hladila mi prsa. Byla to taková slast, že jsem se už jen svíjela a sténala. Její jazýček mi pomalu sjížděl po pupíku až k mému klínu. Nejdříve mi prstíky přejížděla kolem pysků, potom mi pomalu začala hladit můj poštěváček, já už byla naprosto vlhká a natěšená, až mi tam strčí své krásné a tenké prstíky. Roztáhla mi pořádně nožky a velice jemně a pomalu mi začala jazýčkem přejíždět všude okolo mojí dírky, když se najednou dotkla mého poštěváčku nikdy jsem nic takového nezažila, bylo to něco úžasného. V tom mi do mojí štěrbinky pomaličku začala zasouvat nejdřív jeden prstík a po chvilce přidala i druhý. Nepřestávala mi přitom sát můj poštěváček, krásně ho mnula mezi svými rtíky a jemně ho olizovala. Už to na mě pomalu přicházelo a Nikol začala zrychlovat, bylo to jako exploze, když jsem se udělala, nemohla jsem ani popadnou dech.

Usmála se, políbila mě a řekla mi, jak mám sladkou a krásnou broskvičku. ... Byl to tak nádherný pocit, že jsem jí o to nechtěla připravit. Položila jsem jí na záda a lehce se k ní přitiskla. Dlouze jsme se líbali. Začala jsem jí sundávat podprsenku, když jsem viděla, jak má krásná prsa, nevěřila jsem svým očím. ..tak pevná ňadra, byly akorát do rukou. Když jsem se dotkla svým jazýčkem jejich bradavek, okamžitě ztvrdly. Nádherně sténala, byla tak sladká. .. Bylo na ní vidět, že už po tom hrozně touží. Zajela jsem jí rukou do kalhotek, byla vyholená a tak krásně mokrá, že nebylo potřeba nijak jí připravovat, přesto jsem jí kalhotky sundala a začala jí vylizovat její krásně růžovou pičku. Stačilo se jí jen dotknout a úplně se třásla. Zasunula jsem do ní dva prstíky, ale byla tak nažhavená, že chtěla, abych jí tam strčila celo ruku, byla v sedmém nebi, a já z ní taky. .. celá se mi svíjela a tak krásně sténala že tomu nešlo odolat. Její orgasmus byl neskutečný, ještě pár minut po tom z ní pořád vytékala ta sladká šťávička. ...Od té doby si už nenechám ujít žádnou příležitost a obě si to skvěle užíváme. ..

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře