Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nenasytná Marie erotické povídky

Stalo se to témněř už před 10lety ale přesto se rád podělím o tohle sexuální dobrodružství. Žil jsem v Praze se svolí přítelkyní Danou jí bylo 19 a mně 20 oba zaláskovaní a vše klapalo jak má ona byla štíhlá krásná modrooká blondýnka a snad každý kamarád mi jí záviděl. V posteli nám to taky klapalo jen análek dělat nechtěla ale to vyhahradila tím ostatním. Byla sobota večer a my si šli na večeři do nedaleké picérie.

Po chvíli vešla neznámá žena a moc přátelsky na sebe spustili s Dančou byla to její kamarádka z práce, jmenovala se Marie a hned jsme se seznámili a začali si tykat, čas plinul a lahve🡕 od vína přibývali a my se ůžasně bavili. Mněl jsem už trochu v hlavě a a tak jsem si začal Marii prohlížet podrobněji, Byla o něco menší než já plnoštíhlá bruneta na krátko a taky starší o 20let nelíbila se mi ale já nemohl utrhnout oči z jejích prsů, mněla těsné tryčko a ty kozy se tam dmuli. Danča mněla hezký dvojky ale Marie mněla tak pětky. Když nás obsluha upozornila že je čas jít tak jsme vypluli ven a vyrazili k nám na kafe ale čerstvý vzduch udělal své a Danča trošku odpodla, Marii už nejel autobus a tak spala u nás, potíž byla v tom že jsme mněli jen garsonku a tak spala s námi na letišti. Danča spala tvrdě ale já jen dělal že spím a mezi nohama se mi vspíral stopořený ocas a srdce mi bylo vzrušením a myslel jsem na Marii která tiše ležela vedle. Po chvíli jsem ucítil jak mi Marie zajela rukou pod peřinu a nahmatala mého ptáka a začala ho pomalu honit, nevěděl jsem co dělat a tak jsem jen ležel a držel, a zhluboka oddychoval vzrušením, nádherně mně honila a já na ní obrátil tvář a ona se na mně dívala, pak jsjme se k sobě nahly a začali se vášnivě líbat, naše jazyky kolem sebe šmejdili, když se najednou pohla Danča tak jsme hned přestali a zase tiše leželi. Pak se Marie ke mně otočila zády a já nevím proč zajel rukou mezi její macatý stehna a nahmátnul kundu a vrazil do ní prst a začal jí projíždět ona mlčela ale držela. Mněla velkou chlupatou píču a obrovský pysky a já je mnul a zase vnikal do ní až mněla ůplně mokrý stehna, ruku jsem vytáhl a ochutnal její štávu, to mně tak dostalo že jsem se tiše otočil za ní a bez ptaní a přemýšlení o gumě do ní vzazil ptáka, kundu mněla horkou a já jí pomalu ale důkladně projížděl a Danča vedle spokojeně spala.

Marie svírala pevně polštář a je tlumeně funěla a držela, pak jsem šeptnul jestli můžu i do análku a ona kývla, takže jsem jí vnikl do zadnice, byla pěkně těsná a já jí roztahoval Ty obrovský půlky od sebe a kochal se jek do ní můj ocas mizí ale nešlo to dlouho vydržet a jí udělal do zadku, nikdy jsem do zadku nestříkal a tohle mně ůplně dostalo, počkal jsem až mi zvadl a vypadl z ní sám. Pak jsem myslel že usneme a budem rádi že to neprasklo ale když jsem si šel ulevit tak přišla za mnou na záchod a a začala mně znovu kouřit, takže jsem jí ještě jednou protáhl obě díry i na záchodě na stojáka, nádherně píchala byl to nejhezčí sex co jsem poznal, ráno jako by nic odešla, Danča se léčila s kocoviny takže si ani ničeho nevšimla a já pořád myslel na ten projetem macatej zadeček.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Zralé ženy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře