Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Neočekávaně se vyvíjející doučování erotické povídky

Bylo sedm hodin večer, když malá bílá ručka zaklepala na staré a ztrouchnivělé dřevěné dveře. Adéla pootevřela a podívala, kdo to je. Byla to Eliška, která ji přišla doučovat. Eliška byla velmi chytrá, a proto není divu, že si Adéla za pomoc přála zrovna jí. Pozvala jí dovnitř, když Eliška vešla, praštil jí cigaretový pach, kterým byl celý ten dům cítit Ještě že jsem si přinesla tu voňavou kávu🡕 . pomyslela si Eliška a přičichla si.

Došly do Adélina pokoje. Adéla si sedla na postel a Eliška na jezdící židli🡕 naproti ní. Kde máš nějaké knížky? zeptala se Eliška a Adéla se jen pochochitla. Eliška se nechápavě podívala a zeptala se Co teď teda budeme dělat, když ani knížky nemáš? a Adéla se zase jenom pousmála.

Když v tom okamžiku cítila, jak jí Adélin jazyk pronikl do pusy. Eliška nevěděla, co má dělat a tak se rychle se svou židlí odsunula Co to sakra děláš?! nechápavě se na ni dívala. Adéla odpověděla, že přišla z návrhem co dělat. Eliška jenom zatřásla hlavou a už si to mířila ke dveřím z pokoje. Adéla ji doběhla a dala jí vzrušující polibek a už nejen to, ale začala Elišce jemně masírovat její poprsí, které se náhodou přesně vešlo do Adéliných rukou. Pro Elišku to byl velmi vzrušující zážitek, protože ženu ještě nikdy nelíbala. Eliška si to začala užívat a pro změnu převzala iniciativu ona, začala Adéle šahat do kalhot a k jejímu překvapení v nich ucítila mokro, to jí však nezastavilo, ale naopak ještě víc vzrušilo a povalila Adélu na postel a začala jí kalhoty🡕 sundávat. Když byly kalhoty🡕 dole, hlavní role se zase ujala Adéla a začala Elišce pomalu sundávat tričko a potom i kalhoty🡕 . Poté jí také sundala podprsenku a začala ji vášnivě lízat ztopořené bradavky, potom se dostala ještě níže a pustila se do jazykové masáže klitorisu. Adéla se chovala, jako zkušená samice. Nejprve dělala velké kroužky potom malé a nakonec jemně sála, Eliška během té chvíle vyvrcholila. Eliška se zvedla a na svoje místo pustila Adélu, také jí sundala tričko a podprsenku, ale u bradavek se nezastavovala, Eliška ještě neměla zkušenosti a tak nevěděla, jak má začít a tak také párkrát olízla klitoris, poté ho začala masírovat prsty, následně sjela o trošku níž a zajížděla prsy pomalu do pochvy. Adéla si uvědomovala, že bude mít orgasmus, ale nevěděla, že bude tak silný, potom dosáhla toho toužebně očekávaného a silného orgasmu. Neudržela se a musela začít sténat a ječet, Eliška byla ráda, že se jí to líbilo a přitulila se k ní, aby jí mohla začít líbat. Adéla nečekaně šáhla pod postel, kde vytáhla velký umělý černý nasazovací penis. Nasadila si ho a poručila Elišce, aby si klekla na všechny čtyři. Adéla chtěla svůj nasazený penis zastrčit do Eliščiny dírky, ve které dosud žádný penis nebyl, ale Eliška se bála, že první průnik její panenskou blánou bude bolet a tak jí přikázala, aby byla něžná. Adéla si penis naslinila a potom ho i přes Eliščin zákaz rychle zasunula do vagíny. Eliška ječela bolestí, ale Adélu to nezastavilo a rychle přirážela.

Elišce se to začínalo líbit a užívala si ten opojný pocit. Adéla bez přestávky přirážela a líbala při tom Elišku po zádech. Eliška během toho měla 2 orgasmy. Poté co Adéla padla vyčerpáním, se k ní Eliška otočila, párkrát olízla svojí šťávičku z penisu a ulehla vedle Adély. Obě dvě byly vyčerpané a tak se k sobě přitulily, přikryly peřinou a zdřímly si. Poté Eliška odešla, a pokud vím, protože sem je sledoval z okna, tak Eliška chodí na doučování každý týden až do dnes.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Školačky, První sex, Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře