Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Neposlušná žačka erotické povídky

Jednoho krásného zimního večera poznala jedna velmi neposlušná dívka jednoho pana učitele. Ten krásně hrál na klávesy. Po hodině mluvení o sexu s ním zmizela do kotelny. Chtěla, aby jí ukázal, jak umí souložit. Spíše, jak umí krotit neposlušné žákyně jako byla ona. V kotelně, kde se topilo, na dveřích byl nápis vstup zakázán. Tam ji pan učitel začal líbat. Krásně ji říkal žákyňko. Voňavé místo tato kotelna.

S naskládaným dřevem. Bylo tam teplo akorát na svlíknutí. Dveřmi se skleněným okýnkem vnikalo světlo. Pan učitel si mohl svoji novou žačku hezky prohlédnout.

Žákyně se svlékala na rozkaz pana učitele. Ten jí jednou rukou pomáhal rozepínat koflíky od svetru🡕 s hlubokým výstřihem. Druhou jí tahal za vlasy, které měla poctivě spletené do copánků. Na každém copánku měla skřipeček. Když byl svetr🡕 svlečený, tak jí dal facku, aby ji to svlékání šlo rychleji. Líbal jí a prokládal to fackami. Krásně se na ní usmíval a vychutnával si její zděšený vyraz. Poručil ji, aby si svlékla i koženkovou sukni🡕 . Teď měla na sobě jen černé punčošky se vzorkem ve tvaru kosočtverců. Kozačky, leskle černé, pod kolena. Koženou podprsenku z rozepínáním ve předu ji pan učitel rozepnul sám. Poručil ji, aby se otočila. Žákyně se otočila na příkaz pana učitele. On ji začal tahat za bradavky. Zapichoval do nich nehty. Pak ji začal sundávat skřipečky z vlasu. Nandával ji skřipce na pěkně stojící bradavky. Bavil se tím, jak jí to bolí. Přitom jí držel koleno mezi nohama, aby sebou necukala. Nandával ji skřipečky, sem tam ji kousal ze zadu na krk a funěl do ucha. Pak ji skřipečky sundal. Řekl, aby se otočila. Popleskal ji po prsou a do jednoho ji začal kousat. Bolestí řvala. Po té co to kousání a řvaní žákyně pana učitele přestalo bavit poručil ji, aby si klekla a rozepla si pana učitele. Tak ukaž, jak to umíš dělat svému pánovi! No pojď mu udělat dobře. Žákyně ho pánovi vyndala a on ji přitom hezky fackoval, když mu ho držela celého v ruce. Nejdříve mu rukou přetahovala kůžičku jemně nahoru a dolů. Pak když to pána přestalo bez naslinění bavit, zasunul svůj naběhlý úd jí pěkně do krku. Dusil ji svým údem a přirážel na mandle, až se mu žákyňka začala u to skoro dusit. Držel ji za vlasy a ona mu pěkně hladila koule. Poručil ji, aby mu je sála.

Pak ji chytil a opět ji tahal za vlasy. Musela mu ho hezky olizovala. Penis měl celý mokrý od slin. Už jí bolela hlava z toho tahání za culíky, ale on nepřestával a úd se více a více naléval. Tak si ho vzal pán do ruky a poručil jí, aby mu líbala a sála něžně koule. Mezitím jí dal facku a ještě jednu, aby to bylo pořádně podle předpisu. Po pár minutách honění jí ptákem postříkal celý obyčej. Ona svým dlouhým červeným jazykem semeno olizovala. Žákyně musela celý penis očistit a pak ji teprve pustil vlasy. Pán ji ještě profackoval za krásnou práci. Ona ho poprosila, jestli by jí to neudělal. Poprosila ho slovy - Pane učiteli, když sem vám to dnes tak krásně udělala. Co takhle mi to taky udělat? Drzá holčička, pomyslel si pán. Pán ti to udělá, rukou, tak se předkloň. Žákyně se předkloní a opře se o žebřík. On jí vrazil ruku do vlhké dírky. Druhou volnou rukou ji pleskal přes zadek. Ona u toho ječela rozkoší. Najednou se začala otáčet a řvát - Pane, udělejte mi to. Pán na to - Ohni se! Zajel do její mokré a vzrušené kundy prstem. Zjistil, že jeden prst nestačí. Tak to musím přidat. Opřel jí znovu o žebřík, roztáhl ji nohy, tahal ji za kozy a rval do ní všechny prsty, jako kdyby jí šoustal zezadu nebo hrál sólo na klávesy.

Ona se svíjela a přirážela na jeho dychtivé prsty. Políbil ji na krk. Žákyně začala vzdychat a téct mu na ruku. Pak po prvním orgasmu začala být drzá na svého pána. A role se rázem otočily. S pana učitele se měl stát ten, co bude milou žákyňku poslouchat. Chtěla se stát paní. Tak se otočila a začala svému učiteli klást rozkazy. On unaven poslouchal. Klekni si. Žákyně roztáhla nohy. Pan učitel si klekl a lízal na rozkaz paní žákyně boty. Musel ji lízat i mokrou kundu, co jí tak hezky rozdováděl. Nejdřív olizoval pořádně botu, pak stehno a musel ji vylízat kundičku, cucat poštěváček. Jak mu jeho paní žákyně přikazovala. Kousat jemně bříško, jak paní žádala. Fackovala ho a on kňučel, vzdychal a poslouchal. Tahala ho za vlasy, když ji lízal poševák a kousal. Pak když se udělala po druhé jeho lízáním, tak se oblékla a poděkovala. Nádherně svého pana učitele začala líbat a později ho pozvala k nedalekému výčepu na pivo.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál, Školačky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře