Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Neustále spoutaná erotické povídky

Už čtyři hodiny klečela svázaná a čekala, až se její pán vrátí domů. Doufala že to bude brzo, protože uzlíky provazu jí tlačili snad všude. Byla svázaná od krku až dozadu k rukám, kde se provaz přetáčel dopředu okolo jejího hubeného bříška a svazoval pevný uzel na její  mušličce a další uzel na análku a pak byl provaz provlečen až ke kotníkům, které také svazoval.

Konečně slyšela, jak se v zámku otáčí klíč a kroky blížící se k ní. Dobrý den, Pane pozdravila nahlas a čekala, až k ní její pán přijde. Pohladil ji po vlasech, pochválil ji a konečně rozvázal.

Nebyla však volná na dlouho, hned jí byl ke krku připevněný obojek a vodítko. Tak pojď Subinko, jdeme do mučírny a trochu si s tebou pohraju řekl pán a škubl za vodítko, aby se už pohnula a následovala ho, samozřejmě počtyřech.

V mučírně jí odepnul vodítko a chytl jí pevně za vlasy, zvedl a odtáhl na pult, kde si měla lehnou na břicho. pěvně ji přivázal pomocí pout na všech čtyřech končetinách připevněným karabina🡕 k okám které na sobě pult měl.

Pro něco odešel a ona se za ním ohlídla. Kdo ti dovolil mě takhle sledovat ?!   zařval na ní a vzal ostré řezané důtky a řekl - Dostaneš tři rány a budeš je počítat a za každou mi poděkuješ jasný ?, Ano pane odpověděla subinka, zavřela oči  a čekala, kdy přijde první rána. Přišla přesně když to nečekala takže se i trochu lekla a zaječela, hned se ale vzpamatovala a řeklajedna, děkuji pane, Nahlas ty děvko  zařval pán a hned na to přistála další rána, nečekaně brzy. Poučená subinka už nahlas a sebevědomě řekla - dvě, dekuji pane. Před třetí ranou ji důtkami hladil mírně načervenalý zadeček, dokonale kulatého tvaru a pak chytil konce důtek a pořádně je natáhl v ruce a na subinky zadek dopadla třetí, největší rána za kterou také poděkovala.

No za to že tak hezky nahlas děkuješ mám pro tebe překvapeníŘekl pán a přitom ji odpoutával. Vstaň řekl další povedl a rukou ukazoval směrem ke křeslu, které mělo rozpůlené sedadlo aby nohy byli od sebe a po stranách a na nohou spoustu ok ke spoutání. sednout !!! Přikázal chraplavým mužským hlasem ze kterého byla jasná jeho nadvláda.

Subinka si tedy sedla a nechala se ke křeslu pevně připoutat a čekala, co na ní pán vymyslí. Jako první ji zavázal oči, aby neviděla co se s ní chystá dělat. Na subinku dopadl ten příjemný strach a čekala a poslouchala zvuky kroků jejího pána a věděla, že si určitě vybírá mučící nástroj. Pak se jeho kroky zastavili před ní a ona  napjatě čekala co se bude dít. Najednou jí přes krk začla přejíždět kostka ledu a pokračovala dolu, přes prsa, kde se jí ihned ztvrdli bradavky až k pupíku a dolů k její mušličce. .bylo to dost příjemné a ani to nebolelo jen ji to krásně chladilo kůži, na kterou znenadání dopadla kapka rozpáleného vosku. Subinka se lekla a zaječela překvapením . Pán dál na jejím těle střídal ledové s horkým a užíval si jak je z toho zmatená.

Když už se zdálo, že to s výkřikama přehání, dostala roubík a byla od křesla odpoutána, aby mohla být rukama přivázána k hrazdě. Pán k ní přišel zezadu a začal hladit její klín a mačkat prdel a ona se blaženě kroutila. Náhle dostala facku a řetěz kolem krku, za který ji Pán přiškrcoval, avšak tak, jak to bylo v jejích mezích. Subinka už z toho byla úplně mokrá a skrz dírky v roubíku ji na zem začli stékat sliny. Najednou ji pán pevně chytil rukou, kterou ji neškrtil, za bříško a ona cítila jeho svaly snad všude a začel ji mrdat, pořádně přirážel a přitom ji škrtil a mačkal a občas pořádně plácl přes prdel a užíval si jak přitom subinka vždy tlumeně vyjekne přes roubík.

Oboum se to dokonale líbilo tak, že se udělali ve stejný okamžik.  Pán v ní ještě chvíli zůstal, dokud  mu jeho velký čůrák  nezměknul. Pak ho vyndal , sundal ze subinky řetěz, vyndal ji roubík a vzal další provaz, kterým ji přivázal kotník ke stehnu, aby musela nohu zvednout a mít ji ve vzduchu a druhou nohu přivázal kotníkem k hrazdě.

Vzal pití a dal ji napít, ona si užívala, že se o ni tak stará a poděkovala. není zač a teď tu na mě počkej

Řekl pán a odešel. Zaklapli dveře mučírny a ona tam vysela svázaná ve vzduchu a čekala než se pro ni její pán zase vrátí.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře