Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nevěrná otrokyně erotické povídky

Pohlížel na svého sluhu a v jeho očích se zračila zloba. Ne taková ta výbušná, hlasitá a bezmyšlenkovitá, ale naopak chladná, tichá, vypočítavá. Na jeho rtech pohrával zlověstný úsměv, jak si vyslechl tu novinu. Nemohl si před svým zaměstnancem dovolit projevit slabost. Tahle situace pro něj však byla nepříjemná hned dvojím způsobem. Mohla poškodit jeho pověst a respekt v řadách jeho otrokyň, ale nejhorším faktem zůstalo, že jej zradila.

Zkousnul si ret a ještě jednou přelétl pohledem muže, kterého zaměstnal, aby sváděl jeho děvčata. Jen velice neochotně mu vyplatil sumu za jeho práci, ale v duchu si přislíbil, že mu připraví nějaký krutý trest za to, že jednu z otrokyň dostal do postele. To že pouze splnil svoji povinnost, jej nebude zajímat, až mu udělá ze života peklo. Mávnutím ruky jej poslal pryč a jeho tvář se prohnula v potěšeném úsměvu při vyhlídce na to co má v plánu. Tak jí se zachtělo jiných mužů? Vyléčí ji její vlastní medicínu. Vstal od stolu a zamířil zajistit potřebné náležitosti pro svůj plán. O několik hodin později už mířil k místnosti, kde společně bydlely všechny jeho otrokyně, které mu byly svěřeny na výchovu. Na chvíli se zastavil přede dveřmi a s neskrývanou slastí se zaposlouchal do vzdechů linoucích se ze dveří. Vychoval je dobře. Postupně nakonec z každé udělal zvrácenou kurvičku, která to potřebuje neustále. Muže k nim samozřejmě nepřipouštěl, ale hraček měly dostatek a všechny si navzájem moc rády vypomáhaly. Vstoupil dovnitř bez zaklepání. "Pokračujte, " poručil jim. Nechtěl, aby v téhle delikátní chvíli padly k zemi a začaly se mu klanět, jak to měly nařízeno. Zadeček každé z nich ještě doteď nesl stopy rákosky, které tam zanechalo opomenutí tohoto pravidla. Každé z děvčat bylo nahé a každé mělo svůj vlastní obojek, který byl jejich jediným vlastnictvím. I když i ten ve skutečnosti patřil jemu, stejně jako jejich těla. Chvilku si zálibně prohlížel ten spletenec těl pohybujících se ve slastném opojení. Jako celek to byl hotový splněný sen těch nejtajnějších mužských přání, ale i bližší pohled stál za to. Ženské rtíky starající se pečlivě bradavky jiné ženy, tuhle jazýček kmitající po poštěváčku a jinde zase ženské klíny pevně spojené ve vášnivém objetí. Všude byla hojnost vína a spousta nahých těl jím byla zkrápěna. Po chvilce váhání neodolal a došel k jedné z jeho otrokyň a dopřál si ochutnávku lahodné tekutiny přímo z jejího poprsí. Pak si však vzpomněl, proč je vlastně tady. Narovnal se a beze slova popadl jednu z dívek za ruku a bezohledně jí začal táhnout ven z místnosti. Žádná z dívek se nad tím ani nepodivila a nezdálo se, že se chystají přestat ve zhýralých orgiích.

Prohlížel si s širokým úsměvem dravce dívku, spořádaně klečící na posteli uprostřed místnosti. Kroužil kolem ní, jak sup krouží kolem své oběti předtím, než se na ní vrhne. "Víš, čím ses provinila?" Zeptá se jí a téměř jí pohledem pobízí k tomu, aby mu zalhala. Jestli tak učiní, situace bude mít velice rychlý spád a on se na to velice těší. "Nebyla jsem poslušná kurvička svého pána?" Zeptala se dívka nejistě. V jejích očích však zaregistroval náznak výčitek a strachu, což se mu velice líbilo. Nebylo nic slastnějšího, než strach a bolest v očích jeho otrokyň. Časem si je však vycvičil, že každá z nich nakonec ještě žebrala o přídavek ran rákoskou. Tahle však, jak se zdá, ještě nebyla připravená k prodeji, jako sexuální služebnice. "Tvá lež ještě bude mít dohru o to se postarám, " zazněl místností jeho chladný hlas. Na jeho tváři bylo sice znát potěšení, ale tón jeho hlasu se doslova zabodával do masa a naznačoval, že se sní, nehodlá mazlit. Bude nakonec jej nakonec ještě prosit o slitování. Tím si byl jistý. "Podvedla jsi mě a já se rozhodl ti dopřát to, po čem tvá kundička tolik touží. Pokud si přeješ mít jiné muže než mě, rád ti je dopřeju. Neodpustil bych si, kdybys zůstala neukojená. " S těmi slovy zamíří ke dveřím a otevře je. Do místnosti vejde parta snad desíti mohutných mužů, nahých mužů. Stačil by jediný pohled do jejich tváří, aby bylo poznat, že jsou to pobudové, pijani, dělníci a horníci. Všechny je sehnal v místní putyce. Ujistil se však, že každý z nich si je vědom, že jestli skutečně ublíží jeho otrokyni, bude každý z nich o hlavu kratší. Kromě toho však měli úplně vše povoleno.

"Jen se neupejpejte. Tahle nebude potřebovat žádnou předehru. Prostě ji omrdejte, ano?" Prohodil k nim Pán nonšalantně a spokojeně se usmíval, když si všiml, že při pohledu na jeho otrokyni byl každý z nich do jednoho tvrdý. Strhnula se krátká potyčka, kdy se ti nejsilnější z nich prostrkali do vedení a nakonec se tři z nich dívky zmocnili. Pán si všiml, že se chystala postavit na odpor, ale bleskově si to rozmyslel. Byl si jistý, že si je vědoma toho, že jediné slovo vzdoru by znamenalo mnohonásobně krutější trest z jeho rukou. Proto jim nakonec ochotně vydala své tělo na milost a nemilost, jen aby vzápětí měla tři penisy hluboko v každé z jejích dírek. Jeden v zadečku, další v kundičce a jeden až po kořen natlačený do její pusinky. Jejich mozolovité ruce začaly bezohledně šátrat po jejích prsou a mačkat je. Jeden z nich, který ji své mohutné mužství nacpal do zadku jí plaskal přes zadeček a štípal ji do bradavek, zatímco jí bez okolku na sebe napichoval a nehleděl při tom na její bolestné hekání. Pán se mezitím usadil do křesla a při pohledu na to, jak dokonale divoce si jí ti muži brali, si stáhl kalhoty🡕 a uchopil svého vlastního ptáka a začal si ho při tom představení náruživě honit. Někteří se dokonce o ní přetahují a rvou o výsadu zanořit penis do jejích dírek.

Navzdory tomu, že si jejího těla zmocnili tak hrubě, nebo právě díky tomu, se začnou místností ozývat slastné steny dívky. Vycvičil je dobře, jen co je pravda. Byla z ní krásně zvrhlá kurvička, ale byl si zároveň jistý, že po několika hodinách podobného zacházení už tolik nadšená nebude. Za stenů, zvuků pleskání a zvířecího řevu mužů předtím, než se udělají, se Pán do sytosti vystříká a pak už jen pozoroval ten skvostný trest, co si připravil. Skutečně po několika desítkách minut už byla dívka na pokraji vyčerpání, ale mužům její bezvládné tělo ani trochu nevadilo a dál jí divoce šukali, hrubě jí zaráželi své čuráky do všech dírek a kropili ji svým semenem. Díky tomu, že jich byl dostatek, měli vždy čas se znova vzpamatovat pro další pokračování a tak byly vždy všechny její dírky vyplněné a její tělo bylo doslova na roztrhání, jak se o ní muži přetahovali a naráželi si je na své, jako stožáry stojící pyje. Její poštěváček už musel jistě bolet od toho nenasytného mnutí a stejně tak její bradavky. Její kundička je neustále vyplněná ptáky a doslova přetéká semenem a dál je vší silou roztahována, nabodávána a opanována. Každý z tvrdých penisů se v ní přinejmenším třikrát vystřídal a vystříkal, ale nezdálo se, že by muži měli dost. Všichni se na ni živočišně vrhali a ukájeli na ní své nejnižší choutky po několik dlouhých hodin. Nakonec postupně každý z nich odešel a zanechali nakonec pána se svojí otrokyní. Celá její tvář byla zkropená semenem, stejně jako zbytek těla. Jak ze zadečku, tak z kundičky jí vytékalo ještě čerstvé sperma a vlasy měla od něj celé slepené.

Čůrek bílé tekutiny jí dokonce vytékal i z nosu. Spokojeně si ten obrázek prohlížel a potěšilo jej, když si všiml, že celé její tělo je pokryto narudlými místy, stopy, zubů a modřin od vášnivého tisknutí. Celý její zadeček byl dokonale rudý a její krk byl jeden cucflek vedle druhého. Dívka samotná byla sto jen odevzdaně oddechovat. Jinak nebyla schopná pohybu. Měl však sto chutí se krutě rozesmát, když si všiml, že má stále ještě orgasmus, i když ti muži už dávno odešli a doslova svojí šťávičkou promočila prostěradla postele. Zdá se, že její zvrhlost podcenil. "Co máš říct svému Pánovi po trestu?" Zeptal se jí beze stopy slitování. "Děkuji pane..." Dostala ze sebe nebohá otrokyně. On jí však bezohledně popadl za vlasy, zvrátil jí hlavu a jeho ruka třikrát vší silou dopadla na její už tak rozbolavělý zadek. "Děkuji, pane, že jsi potrestal svoji bezcennou kurvičku. Už se to víckrát nebude opakovat!" Vychrlila ze sebe rychle ze všech sil. Pustil jí a změřil si jí pohledem doslova přetékajícím zvráceností. "Teď se běž umýt a až budeš hotová, tak se vrať. Jestli na tobě najdu byť jen stopu spermatu, tak jich bude příště padesát. " Oznámil ji jako by to byla hotová záležitost a nechal dívku, téměř neschopnou pohybu, ať se odplazí do koupelny, zatímco se sám vysvlékl a natáhl se na postel, kde na ní trpělivě čekal. Když se konečně vrátila, tak ji k sobě přizval pokývnutím hlavy a v jeho očích bylo vidět očekávání. "Doufám, že jsi udělala vše, co máš udělat, když tě Pán pozve do koupelny?" Zeptal se jí a pevně jí chytil za pravou ruku, ke které si přičichl a olízl ji. Slastně přitom vydechl, když ucítil chuť její šťávičky.

Navzdory tomu všemu co zažila, se poctivě připravila na pánův penis. Uložil ji ohleduplně do postele a pronikl do ní, zatímco jí něžně políbil na rty a pohladil po tváři. Něžně do ní pronikal a smyslně tišil její bolavou kundičku. Nakonec však začal zrychlovat, až neodolal a otočil si jí k sobě zadečkem a vzal si jí zezadu. Tvrdě a krutě, jak se od něj očekávalo. Strhl jí za vlasy ouško ke svým rtům a začal jí do něj šeptat. "Užila sis to? Určitě se ti moc líbilo nechat se omrdat deseti muži až do bezvědomí..." Potěšeně se usmál, když ucítil, jak se její štěrbinka začala stahovat kolem jeho penisu a ještě více vlhnout. "Ještě jednou mě však podvedeš, tak ti dám pás cudnosti a zahodím klíč. To bys jistě nechtěla, že ne?" Promlouvá k ní klidně, ale pak se náhle rozohní. "Už nikdy by tě nemohl ošukat žádný penis. Pamatuj však, že ty jsi mým majetkem a jediným účelem tvojí existence je starat se o mého čuráka ty děvko..." A s těmi slovy se do ní bouřlivě vycákal, zatímco ona dosáhla posledního, ale zato toho nejbouřlivějšího orgasmu...

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře