Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Neznámé holky na pískárně erotické povídky

Červenec v roce 2020 nebyl zrovna bohatý na teplé dny, pár se jich ale našlo. Pondělí, o kterém budu psát, patřilo k jedněm z nich. Ten den nebylo jen horko, bylo i dusno a v kanceláři bylo k nevydržení. Jelikož jsem čerstvý absolvent VŠ a chci se v nové práci ukázat, ladil jsem svoji práci k dokonalosti a odcházel tak až v 6 hodin večer. Z kancelářské židle🡕 mě bolely záda a tak jsem se rozhodl, že se cestou z práce zastavím u pískovny, trochu se protáhnu, proběhnu se po lese a bude-li k tomu voda, tak si i zaplavu.

Autem jsem tedy zamířil směrem ke staré pískárně. Po cestě se přehnala přeháňka a vzduch nabral na svěžesti. To mi udělalo radost hned ze dvou důvodů. Jednak se rázem zlepšily podmínky pro běhání a jednak to slibovalo, že na pískárně v 7 večer a ještě navíc po dešti už nikdo nebude, takže s sebou nebudu muset na několikakilometrový běh tahat plavky.

Při příjezdu mě překvapilo, že u lesa stálo ještě pět aut. Na lesní cestě jsem ale viděl pár skupinek lidí přicházejících mým směrem, což mě utvrdilo v tom, že tahat s sebou plavky bude zbytečné. Ještě na parkovišti jsem se převlékl do sportovního. Při převlékání z pracovní košile do sportovního trička mi polichotily obdivné pohledy procházejících dam na mé vypracované tělo. Ne, že bych patřil mezi ty, kteří se rádi obnažují na veřejnosti, svůj hrudník ale ukazuji rád. Díky pravidelnému cvičení často najdu obdiv u žen a to mi zkrátka lichotí.

Skupinku několika holek a jedné početné rodiny jsem tedy nechal na parkovišti a vydal jsem se poklusem na již prázdnou lesní cestu. Vzduch byl po dešti svěží, slunce opět svítilo, ptáci zpívali...zkrátka ideální podmínky. Po několika kilometrech běhu křížem krážem po lese, jsem se vydal k pískovně. Když jsem k ní doběhl, byla u břehu přímo u cesty skupina puberťáků – holek i kluků. To, že se budou koupat, bylo asi spontánní rozhodnutí, protože neměli plavky a koupali se ve spodním prádle a v tričkách. Vracet se pro plavky se mi nechtělo, a tak jsem se vydal na druhou stranu, kde už podle všeho nikdo nebyl.

Na písčitém břehu jsem se ještě protáhl, udělal jsem kondičně pár kliků a šel vyzkoušet vodu. Po studených dnech minulého týdne byla překvapivě teplá. Svlékl jsem si tričko a chystal se svléknout i kraťasy🡕 , když jsem zaslechl dívčí hlasy kousek ode mě. Kraťasy jsem tedy nechal na sobě a přes vzrostlou trávu nakoukl, co se děje. Asi 20 metrů ode mě byly 2 slečny, kterým určitě nebylo více než dvacet. Očividně právě přišly, jelikož si svlékaly letní šaty🡕 , pod kterými měly bikiny. Za normálních okolností bych si asi jen trochu zklamaně nechal kraťasy🡕 a šel plavat v nich, ale od těhle holek jsem nemohl odtrhnout oči. Obě měly krásný těla, plochý bříška a kulatý zadečky, ve kterých měly zařízlý bikiny. Jedna byla blondýnka, druhá tmavovláska a obě měly relativně malá prsa – alespoň to tak na tu dálku vypadalo. Jít nahý do vody jsem nemohl, na moje místo bylo z toho jejich vidět, takže jsem přemýšlel co dál. Asi půjdu přeci jen v kraťasech.

Holky zatím odložily věci a tmavovláska vlezla do vody. Blondýnka ji ale nenásledovala. Místo toho vzala mobil a začala tmavovlásku fotit. Tmavovláska se nastavovala, vystrkovala zadeček a točila se na všechny strany. Byla nádherná a mě celá ta situace začala vzrušovat. Pocítil jsem mírně exhibicionistickou touhu. Možná půjdu přeci jen bez plavek. Tmavovláska zatím vylezla z vody a holky se vystřídaly ve focení. Mně bušilo srdce vzrušením a přemýšlel jsem, jak celou situaci naaranžovat tak, aby to vypadalo nevinně.

Začal jsem opět dělat kliky a protahovat se a snažil se dělat co nejvíce zvuků, aby o mně holky věděly a aby měly pocit, že to ony ví o mně a ne já o nich. Můj plán ale očividně nevyšel. Když jsem se opět podíval do místa, kde holky byly, blondýnka právě vylézala z vody. Stalo se ale něco, co jsem nečekal. Holky se začaly svlékat a vyměňovat si plavky. Moje vzrušení se dostávalo na vrchol a já nevěřil vlastním očím. Na tu dálku jsem neměl moc dobrý výhled na detaily, ale bradavky obou holek byly více než patrné, když si vyměňovaly horní díl plavek. Když si vyměňovaly spodní díl, musel jsem se hodně držet, abych si ho nezačal honit. Po výměně plavek začalo focení nanovo. Byl jsem tak vzrušenej, že jsem se rozhodl vlézt do vody nahý a uspokojit alespoň svou exhibicionistickou touhu. V kraťasech jsem vlezl po kotníky do vody, jako že zkouším její teplotu a že jsem si holek ještě nevšiml. Nevím, jestli si ony všimly mě, nechtěl jsem koukat jejich směrem. Pak jsem udělal krok zpátky na břeh, a svlékl si kraťasy🡕 . Moje kláda byla v ukázkovém pozoru. Šel jsem nahý zpátky do vody a stále na holky nekoukal. Jim ale muselo být jasné, že mě vzrušily ony...co jiného. Pomalu jsem šel do vody a cítil pohled holek. Nastavil jsem se tak, aby měly dobrý výhled na celé moje tělo, sám jsem ale koukal před sebe na vodu. Až když jsem měl svůj stojící penis už jen těsně nad hladinou, podíval jsem se směrem k holkám. Obě na mě koukaly, což mě vzrušilo ještě víc, bylo-li to vůbec možné.

"Je, pardon.", řekl jsem na oko omluvně, jako bych si holek právě všiml a ponořil se celý do vody. "Promiňte holky, že se tu tak producíruju, ale myslel jsem, že už tu nikdo není."
"To je v pohodě, vždyť jsme na pískárně.", odpověděla tmavovláska s úsměvem na rtech.
Vrátil jsem jí úsměv a začal kraulem plavat asi 10 metrů od břehu ve směru, kde byly holky. Dříve jsem závodně plaval, takže jsem se nebál, že si uříznu ostudu. Když jsem uplaval asi 100 metrů, začal jsem se vracet, tentokrát ve stylu prsa. Nejdříve v závodním tempu, když jsem se ale blížil k holkám, zvolnil jsem a plaval jsem s hlavou nad vodou. "Voda je skvělá co?", řekl jsem, když už jsem byl na jejich úrovni. "To je!", odpověděla tmavovláska, která byla očividně ta komunikativnější. Holky si pak začaly povídat ale tak potichu, že jsem to neslyšel. Otočil jsem se na záda a plaval ještě kousek, když na mě černovláska zavolala: "Promiň, my se tady fotíme a chtěly bysme si udělat i společnou fotku. Nevyfotil bys nás?"
"Jo, jasně!", odpověděl jsem a pustil jsem se kraulem směrem k nim. Zůstal jsem stát ve vodě, když jsem ji měl asi po pupík. Voda a plavání způsobilo, že moje erekce opadla, díky nastalé situaci začala být ale opět patrná a mně bylo jasné, že si toho blondýnka, která měla v ruce mobil, všimne, až mi ho bude podávat. Holky zatím vlezly po kotníky do vody a blondýnka šla s mobilem směrem ke mně. Když měla vodu nad kolena, zastavila se a natáhla ruku s mobilem. Nechtěla si namočit plavky. Šel jsem tedy směrem k ní a držel jsem se čím dál tím víc v podřepu, aby moje napůl stojící péro zůstalo pod vodou. Blondýnka na něj mrkla. V pískárně byla tak průzračná voda, že ho viděla zřetelně, jako by tam žádná voda nebyla

"Dík", řekla potichu a usmála se, když mi podala mobil. Holky zůstaly po kolena ve vodě a začaly pózovat a já se vrátil do větší hloubky a udělal pár fotek. Holky si zas něco potichu řekly a já se vydal směrem k nim opět tak, aby moje péro zůstalo ve vodě. Pro telefon šly tentokrát obě dvě. Zatímco blondýnka mi koukala přímo do očí, tmavovláska pomrkávala po mojí chloubě. Pak se holky koukly, jaké fotky jsem jim to udělal.
"Může být?", zeptal jsem se.
"No...ono s výhledem na vodu to vypadá líp. Nevyfotil bys nás ještě z druhé strany?", zeptala se tmavovláska s prosebným pohledem.
"Jo, ok. Já ale na sobě nemám plavky...", řekl jsem neurčitě informaci, kterou jsme už všichni dávno věděli. Nechtěl jsem ale vylézt jen tak a hlavně jsem chtěl potvrzení, že se holkám můžu nestydatě ukázat.
"Aha.", řekla tmavovláska, jako by to pro ni byla novinka. "No tak jestli se nestydíš, tak nám to nevadí...", dodala a natáhla mým směrem ruku s mobilem.
Moje vzrušení se opět dostávalo směrem k vrcholu a péro začalo znova naplno stoupat. "No zvládnu to.", řekl jsem s úsměvem, když jsem si od tmavovlásky bral mobil. To už mi stál v plné kráse. Pak jsem se začal zády k holkám nořit z vody. Když jsem měl vodu po kotníky, otočil jsem se směrem k nim a holkám se naskytl pohled nejen na moje vypracované břicho, ale i na můj ukázkově ztopořený penis. Stál jsem teď nahý před dvěma neznámýma holkama v bikinách. Holky po mně pomrkávaly, ale jinak dělaly jako by nic a opět začaly pózovat a já opět začal fotit. Tmavovláska se během pózování neustále přibližovala ke břehu a blondýnka ji následovala. Aby se mi vešly do záběru, musel jsem vylézt na břeh, který byl asi půl metru nad hladinou a dál fotil. Pózy, které holky dělaly, byly čím dál tím provokativnější. Sahaly si vzájemně na bříška i na zadečky, tiskly se na sebe prsama a bylo vidět, že je to baví.

"Děkujeme moc.", řekla blondýnka, když dopózovaly. To už byly obě skoro u břehu. Jak jsem stál na břehu, měly můj penis přímo v úrovni očí a na dosah ruky. Byl jsem vzrušenej k zbláznění. Měl jsem ho tak nalitej krví, že na něm byl patrný můj srdeční tep.
"Chcete se podívat?", zeptal jsem se a podával jsem holkám telefon.
"Jasně", řekla tmavovláska, a jak sáhla po telefonu, podívala se na mojí kládu, zatímco blondýnka mě sjížděla pohledem od shora dolů. "Vypadá to moc dobře. Mnohem líp, než z tý druhý strany", řekla nakonec a usmála se a vykročila směrem ke mně. "Já jsem Karolína mimochodem.", řekla ještě a podávala mi ruku.
"Já jsem Tomáš.", odpověděl jsem a držíc její ruku jsem se rovnou zeptal: "Chceš pomoct nahoru?"
"Jo děkuju.", řekla a přistoupila ke mně tak blízko, že měla obličej jen několik centimetrů od mého rozkroku. Karolína se mi na něj neskrývaně podívala a já na něm ucítil její horký dech. Jinak ale neudělala nic. Vytáhl jsem jí nahoru a otočil se k blondýnce, abych jí také pomohl. Ta si zrovna upravovala spodní díl plavek a pak mi podala ruku, přičemž se mi představila jako Kristýna.
"Těší mě.", řekl jsem a usmál jsem se.

"Nás taky.", řekla blondýnka a podívala se na moje stojící péro, přičemž mi o něj jakoby náhodou zavadila rukou.
"Chodíš sem často?", zeptala se Karolína, která si právě začala sundávat horní díl plavek jakoby nic. To mě tak překvapilo, že jsem ze sebe při pohledu na ní jen stěží dostával slova. Klacek mi stál a chvěl se pod tlakem krve, která se do něj hrnula. Karolína viděla, jak mě vzrušuje.
"Ne, jen občas.", vykoktal jsem nakonec popravdě. Karolína si pohladila obě prsa tak, aby zvýraznila svoje stojící bradavky, načež si sjela rukama po bocích a začala pomalu sundávat i spodní díl plavek. Blondýnka byla malinko stydlivější, přesto se svlékala z plavek také, i když ne tak teatrálně.
"To je škoda, je to tady super.", pokračovala tmavovláska. Pak se ke mně, už zcela nahá, otočila zády a sehnula se pro své šaty🡕 . Přitom si dávala velmi záležet, aby na mě krásně vyšpulila prdelku a svojí do hladka vyholenou broskvičku. Bylo vidět, jak je vlhká a jak jí ta situace také vzrušuje.

"To teda je.", přitakal jsem skoro nevěda co říkám, a protože už jsem to nemohl vydržet, musel jsem si ho alespoň pohladit. Okamžitě mi v něm cuklo a na jeho špičce se objevila malinká kapička, čehož si Karolína všimla. Blondýnka už byla také nahá a řešila "závažný problém" s nití na spodním dílu svých právě svlečených plavek. Přitom ale nepřestala šilhat po mně.

Karolína na můj pohyb v rozkroku zareagovala. "Nechceš s tím pomoct?", zeptala se a nahá, v celé své kráse, udělala krok ke mně. Měla rozkošná malá prsa a krásně pootevřenou vlhkou kundičku. Bylo vidět, jak je vzrušená. V pravé ruce držela své šaty🡕 , které právě zvedla a levou se letmo dotkla mého péra a hned ho začala lehounce hladit. Podívala se po blondýnce, která rozpačitě řekla, že jí tam odstává nit. Přitlačil jsem svojí kládou proti ruce Karolíny, aby pochopila mou odpověď. Ta mi ho uchopila trochu silněji a začala, stále levou rukou, honit, zatímco pravou pustila šaty🡕 a začala si hladit pravé prso, u čehož ale nezůstala dlouho a rychle sjela přes bříško na svůj vlhký rozkrok. Přivřel jsem oči a oddával se tomu slastnému pocitu nemoha uvěřit, že zažívám něco takového. Byl jsem neskutečně vzrušenej a bylo mi jasný, že se udělám extrémně rychle. Blondýnka zatím přestala řešit nit a očividně také vzrušená si s pohledem na nás začala hladit prsa a vzápětí i svojí mladou mušličku.

Karolína mě nepřestávala hladit a začala trochu sténat z vlastního uspokojování. Pak se podívala na Kristýnu: "Chceš taky?", zeptala se rozechvělým hlasem. Blondýnka nechala všeho, nesměle přistoupila k nám a začala mě honit. Konečně jsem uviděl i její hladce vyholenou kundičku, která už byla krásně načatá a mokrá. Karolína využila svoji volnou ruku k hlazení svých bradavek a ještě zintenzivnila hlazení svojí kundičky. Změna pohybu Kristýniny ruky naštěstí trochu zmírnila to, jak jsem byl načatý. Začal jsem hladit Kristýně její mlaďoučké, ale vyvinuté, pravé prso. Její ztvrdlá bradavka narážela o moje prsty. Karolína už vzdychala z toho, jak si to sama dělala koukajíc při tom na mě a na Kristýnu.

"Chceš mě udělat?", zeptal jsem se Kristýny, protože jsem cítil, že už brzo budu. "A ty chceš?", zeptala se Kristýna a podívala se mi do očí.

"Nevadilo by mi to...", řekl jsem vzrušeně a začal přirážet proti jejímu pohybu. Na to zareagovala i Karolína a přidala se ke Kristýně. Obě holky mi teď honily péro a já hladil jejich zadečky, snažíce se proniknout k jejich kundičkám, což se mi u Kristýny povedlo. Kristýna si mezi tím dráždila poštěváček zepředu a naše prsty se potkávaly u její mokré dírky. Karolíně jsem pravou rukou hladil a mačkal její pevný zadeček a občas jsem přejel prostředníčkem přes její anální dírku. Do análku jsem ale nezajel, protože jsem se soustředil na Kristýninu teplou kundičku, do které pronikaly prsty mojí levé ruky. Vůně šťáviček obou holek začala naplňovat vzduch kolem nás. Dělaly si to a při tom po sobě pomrkávaly a koukaly, jak pohybem pánve vycházím vstříc jejich rukám, moje péro načaté a připravené k výstřiku. "Holky..., ... já už budu..", pošeptal jsem. Holky pokračovaly v nezměněném rytmu a Karolína zrychlila pohyb ruky ve svém vlastním rozkroku. Po několika dalších pohybech už jsem to nevydržel, hlasitě jsem vydechl a z mého péra vystříkla velká dávka horkého spermatu. A za ní další..., a další. Holky hned pustily můj klacek, takže jsem se před nimi dohonil sám, zatímco Karolína se vrátila k intenzivnímu hlazení sebe sama. Kristýna se dál nechala prstit zezadu mojí levou rukou, nakonec ale moje prsty vytlačila těmi svými. Ještě pořád jsem si ho hladil, když se Kristýna udělala. Karolína se udělala vzápětí.

Všichni jsme si sedli na zem a chvilku odpočívali. Kristýna si hladila svoji právě udělanou mokrou kundičku, já si stále hladil péro, které ani po výstřiku nevycházelo z pozoru a Karolína nás oba nehybně pozorovala. Nakonec ticho přerušila Karolína: "Nepůjdeme do vody?", zeptala se a tak jsme, tentokrát už všichni nazí, vlezli do teplé pískárny a začali po sobě cákat vodu jako malé děti.

V životě se mi už mnohokrát ověřilo, že v nejlepším se má přestat a také proto, že jsem chtěl předejít jakémukoliv trapnému momentu, jsem holkám poděkoval za fajn fotoshooting a rozloučili jsme se. Karolína mi ještě vlepila polibek, naposledy pohladila moje péro a já odplaval ke svým věcem a šel k autu a dom.

Od té doby chodím na pískárnu mnohem častěji, na moje holky jsem ale zatím podruhé štěstí neměl.

🕙 Přidáno 27.7.2020
📂 Kategorie: Anál, Školačky, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Tomas (2021-01-04):
Ta povídka je skvela, uplne jsem si to cele krasne představoval nekde v okolí hradu Rabi, kde jsou takove krasne pískovny . Parada