Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Noc hrůzy erotické povídky

Byl pátek třináctého a já, skoro čtyřicetiletá, tlustá a nedávno přítelem opuštěná ženská jsem se rozhodla, že vyrazím do nástrah velkoměsta a ulovím někoho kdo mi bude ochoten zmrdat mou nešoustanou a stále nadrženou píču. Mám velmi ráda vulgární mluvu a i můj přítel byl stejného ražení, vždy nás to děsně rajcovalo, a proto stále nemohu pochopit proč mne opustil. Usadila jsem se v jedné kavárně a vyhlížela " svou oběť ".

Nikdo zde nebyl sólo, jen samé páry nebo partičky. Jen u vedlejšího stolu seděl slušně vypadající mužský v mém věku a právě někomu do telefonu sděloval jestli není náhodou blbej, kde jí má teď sehnat. Za chvíli se zvedl a chtěl odejít. Zastavil se ale u mého stolu a zeptal se - nepřišel ? Nemá kdo, odpověděla jsem a v duchu zajásala, když zapřádá hovor, možná se chytne a nechá se zlákat do mého pelíšku. Jestli máš čas tak přisedni, vyzvala jsem ho a on přisedl. Po druhém panáku jsem mu sáhla do rozkroku a on ožil. Mrdala bys ? Ani nevíš jak, odpověděla jsem. Ihned zaplatil a táhl mne do právě zastavujícího taxíka. Na zadním sedadle mi beze studu hrábl do výstřihu, mačkal mi vemena a do ucha mi šeptal, že mám super hajdaláky a já už měla spoďáry nacucané kundí šťávou z představy jak mne bude šoustat. Taxík jel snad hodinu, když konečně zastavil u nějakého domku na samotě. Zaplatil a táhl mne do domu. Najednou jsem stála ve velkém pokoji, kde sedělo 6 již značně ožralých chlápků různého věku. Co to táhneš za sádlo řekl ten nejmladší, chtěli jsme nějakou pěknou kurvu. Drž hubu, tahle paninka je pěkně nadržená a ráda se nechá pěkně zmrdat, nemám pravdu řekl, když se ke mně otočil. Začínala jsem tušit, že jsem se nechala napálit a chtěla jsem vzít zpátečku, ale bylo pozdě. Už mne dva drželi mohutnýma tlapama a další dva ze mne strhali oblečení. Stála jsem tam nahá a poslouchala jejich hlášky, že jsem se na ně móóóc těšila, protože mám úplně mokrý bombarďáky a jako důkaz putovaly moje spoďáry od jednoho k druhému, aby se přesvědčili. Tak jak to máš ráda zeptal se ten nejstarší - hádala bych mu tak kolem padesátky a pomalu se ke mně přibližoval a při tom si svlékal kalhoty🡕 . Měl pěknýho čuráka i když zatím nebyl ve 100% pohotovosti. Za normálních okolností bych si to s ním ráda rozdala, ale takhle jsem se rozpřáhla pravou nohou a chtěla ho do něj nakopnout. Ti dva co mne pevně drželi se mnou cukli a já se netrefila. Přišel ke mně a neurvale mne chytil za mé povislé šestky. No vemena máš pořádný ty čubko. Jdi do prdele řekla jsem, ale on se začal smát a řekl - tak do prdele to máš ráda, no neboj dočkáš se. Tak pojďte chlapci pohrajeme si s tou nadrženou paninkou. Začala jsem kolem sebe kopat, ale nebylo mi to nic platné, odtáhli mne k velkému stolu, svázali mi ruce nad hlavu a dva vazouni mi drželi nohy, které roztahovaly takovou silou, že jsem měla pocit, že mi je vylomí z kyčlí a začala jsem křičet bolestí. Ucpěte tý kurvě hubu. To už se mi do huby zarazil čurák jako hrom a málem mi vyhodil hubu z pantů. Zahryzla jsem se do něj, ale následovala sprška facek, která mne přivedla k poslušnosti a já kouřila jako o závod.

Hodná holka ozvalo se nade mnou a už jsem cítila čísi jazyk v kundě, dva řádili na mých kozách a ostatní si kolem mne honili péra a čekali až se někde uvolní místo. I přesto, že jsem se urputně bránila moje píča mne zradila a vypustila mohutný gejzír šťávy. Hele paninka se nám udělala. Polykala jsem semeno z právě stříkajícího ocasu a cítila jak do mne někdo prudce vrazil tlustý ocas. To už jsem ale kouřila další ocas a cítila sprchu, která se snášela do mé kundy. A už tu byl další a prcal jako čert. K jedné koze přišel ten nejstarší a řekl - to musíte takhle chlapci, ať z toho ta děvka něco má a surově mi začal okusovat bradavku. Na druhou se vrhnul další a křičel, že by mi jí nejraději ukousnul, že něco tak fantastickýho ještě v hubě neměl. Už jsem ochutnala 3 ocasy v puse a 2 vystříkaly mou kundu, když zavelel ten nejstarší, aby mne sundali na zem. Poručil tomu co mne sbalil v kavárně, aby si mne narazil na čuráka a sám se zarazil do mé nepromazané prdelky. Byla to šílená bolest, začala jsem příšerně řvát. Následovalo několik facek a už jsem měla roubík v podobě tvrdého ocasu. Má těsnou prdel, tu jí asi moc ten její neprojíždí řvalo to prase nade mnou a tvrdě přiráželo. Za chvíli začal řvát ten pode mnou a za chvíli i ten co byl v mé prdelce. Obě díry mne bolely a byla jsem moc ráda, že mne nechali na pokoji. Ležela jsem na břiše, s nohama silně přitisknutýma k sobě a bláhově si myslela, že už je konec.

Vystrč ten kaďák zařval na mne ten nejmladší a protože jsem se bála dalších facek, poslušně jsem vyšpulila prdelku. Zajel do mne hladce, ale mrdal děsně dlouho, začínala jsem pomalu padat únavou. Následovalo několik ran přes prdelku a další roubík do pusy. Kouří skvěle co, smáli se všichni kolem a za chvíli už opět zaútočili na má prsa, dle jejich pojmenování na mé cecky, vemena nebo kozy a kousali do nich jako psi do právě předhozené potravy. Ten mladý se vystříkal do prdelky a už opět seděl v křesle a pozoroval svého kamaráda, který ho v tomto otvoru nahradil. Bolelo mne už úplně celé tělo, chtělo se mi spát, ale oni byli úplně posedlí mým przněním. Nevím kolikrát se už který udělal, ale svým unaveným zrakem jsem postřehla, že jim jejich ocasy nestojí, ale visí jako kousek ožužlaného masa mezi nohama. Když už si mne dlouhou dobu nikdo nevšímal, rozhodla jsem se vstát Asi jsem to neměla dělat, možná by se mne už nevšímali, ale teď mne srazili na pohovku, jeden mi silně rezevřel pusu a začali do mne lít Ferneta, kterého právě jeden z nich přinesl pravděpodobně z lednice, protože byl pěkně vychlazený. Když jsem začala kuckat, přestali a láhev společně dopili. A pak to přišlo. Prudce mi roztáhli nohy a ten nejstarší do mne začal zasouvat několik prstů. Povol tu kundu ty děvko, tu flašku do tebe narvu, kdybych ti jí měl roztrhat. Sice mi jí neroztrhal, ale bolelo to příšerně. Konečně jsem jí měla v sobě a všichni se smáli a všech 7 jí z mé kundy vytáhlo a opět do ní zarazilo.

Bolest už jsem přestala vnímat jen si pamatuju, že tento rituál prováděli i v mé prdelce a já omdlela. Když jsem se probudila svítilo do pokoje sluníčko a všichni kolem mne spali. Potichu jsem se zvedla, posbírala své věci a chtěla odejít. Dveře však byly zamčené a klíč nikde. Snad sis nemyslela, že Tě necháme odejít ozvalo se za mnou. To už se probírali i ostatní a celý den mne všichni dle libosti znásilňovali. Už jsem neměla sílu se bránit a jen mlčky snášela to jejich řádění, které trvalo do pozdního odpoledne, kdy už toho měli i oni dost. Dovolili mi obléknout se a se zavázanýma očima mne odvezli ke kavárně, kde jsem naletěla tomu slušně vypadajícímu hovadu. Skoro si ani nepamatuju jak jsem se dostala domů, kunda i prdelka mne příšerně bolela a já prospala celou noc a den. Od té doby jsem nešukala, raději si proháním kundu robertkem, nerada bych totiž zase naletěla nějakému praseti.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře