Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nová postel, nová zkušenost erotické povídky

S manželkou Alenkou, nás začalo štvát, jak nám naše postel čím dál tím více vrže. Nemohli jsme si užívat sexu, tak jak bychom chtěli. Nešlo nám ani tak o sousedy, ale ve vedlejším pokoji jsme měli dcerku. Proto jsme se rozhodli, že koupíme novou, musí být kvalitní, aby nezačala zase brzy vrzat. Internet jsme ihned zavrhli a rozhodli se, že jednu sobotu strávíme objížděním obchodů.
Dohodnutou sobotu jsme po obědě dali hlídat dceru k babičce a vyrazili do Prahy do Ikey. Doufal jsem, že vybereme na první dobrou a pojedeme zpět. I proto jsme nejprve jeli tam. Všichni o tom obchode básní, říkají jak je kvalitní a tak. Ale popravdě, nevím proč a postel jsme tam bohužel nevybrali. V Praze jsme, prošli ještě Kiku a XXX Lutz, ... Zkoumali, vybírali, radili se s prodavačkami, které vetšinou neměli čas a přišlo mi, že ani nic prodat nechtějí. Takže to nedopadlo. S Alenkou jsme se shodli na tom, že jsme si udělali alespoň společný výlet a měli chvíli čas jen na sebe. Cestou zpět Alenka usnula a já se na dálnici částečně přestal věnovat řízení a pravou rukou jsem se začal věnovat Alence. Abych vám jí popsal, je to menší hubená tmavovláska, mladistvého vzhledu a ačkoliv jí je 28, většinou jí lidé tipují na 20. Prsa má tak akorát do ruky, tělo i po dítěti jako lusk. Jsem na ní pyšný a už jsem si zvykl, že se za ní chlapy otáčejí. Tento den si oblékla bílé tílko🡕 a černou krátkou sukni🡕 . Ráda nosila tílka🡕 a její prsa v tom vypadala božsky. Během dne jsem nebyl jediný kdo si toho všiml. A sukni🡕 si vzala kvůli mě, protože věděla, že při řízení si rád položím ruku na její stehýnko a rad ho při řízení hladím. Cesta mi takto utíkala mnohem rychleji. Po nějaké době hlazení mi manželka krásně roztáhla nohy a já jí hladil nejen vnitřní stehýnko, ale malíčkem jsem jí přes kalhotky🡕 hladil i její kundičku. Kalhotky začaly krásně vlhnout a manželce se asi také zdálo něco krásného. Myslel jsem že pojedeme domů a využijeme toho že dcera není doma.

Ale když jsme dorazili k nám do města, svítila na mě z bilboardu reklama na Asko. To jsem sice původně zavrhoval, ale je to po cestě a tak jsem si řekl, že to tam jen rychle proběhneme, ať si mohu říct, že jsme prošli všechny obchody a nic. Zaparkoval jsem auto na parkovišti před Askem. Vzhledem k tomu, že měli za 15 minut zavírat, byli jsme tam skoro jediní. Alenka se po zaparkování probudila a divila, se že nejdeme domů. Asi měla chuť na sex, protože říkala, že už jsme toho prošli dost a že stejně za 15 minut zavírají. Řekl, jsem jí, že to jen rychle proběhneme a pojedeme. Alenka si upravila vlasy a šli jsme dovnitř. Hned u vchodu nás uvítal milý prodavač, kterého jsem se ihned zeptal, jestli nevadí, že jdeme tak pozdě. Řekl mi že ne a ihned se zeptat, jestli s něčím nepotřebujeme poradit. Nevím jestli byl tak milý na každého, ale spíš si myslím, že to bylo kvůli Alence. Nemohl z ní oči spustit. Řekl jsme mu že chceme postel, kvalitní postel. Nemusel jsem říkat nic víc, koukal na manželku a řekl, že je mu to jasné. Zavedl nás k postelím a cestou nám řekl spoustu informací. Bylo vidět že tomu rozumí. A aby také ne, dozvěděli jsme se, že je to vedoucí. Řekl že polské a levné nám ani nabízet nebude. Takže jsme ve finále vybírali jen ze tří. První se nelíbila manželce a druhá by se nám nehodila do ložnice. Třetí byl prý starší typ, ale kvalitní a sám má takovou doma. Ta čekala na rozebrání, někde vzadu ve skladu. A jelikož je to starší typ, bude za polovinu. Cestou do skladu nám řekl, že také měl problém s postelemi, že je vždy nějak rozvrzal, ale tahle, kterou si kupoval asi před 5-ti lety jako novinku, stále drží. Zavedl nás k ní a líbila se nám. Původně byla sice za cenu, kterou bych za postel nedal, ale za půlku už by se to dalo. Pan vedoucí kouknul na hodinky🡕 , řekl že musí poslat pokladní domů a dodělat ještě nějaké papíry. Řekl nám, že jestli chceme, ať si jí pořádně vyzkoušíme. A že má tak minimálně na půl hodiny nějaké papírování v kanceláři u vchodu. A ať mu pak řekneme, jek jsme rozhodli. Namítal jsem, že to je blbé, že ho nechceme zdržovat. Ale on už odcházel a řekl, že nezdržujeme a pak ať se jen zastavíme s rozhodnutím. Tak jsme si manželkou sedli na postel, párkrát zaskákali, zkoušeli hopsat, položili se. Byla masivní, vypadala kvalitně a pohodlně. Leželi jsme tam ve skladu v přítmí, na posteli vedle sebe a bavili se.

Alenka byla tak sexi, jak tam ležela. Začal jsem jí líbat a hladit po zadečku. Ona mě odtrhla a řekla, co blbnu, co kdyby někdo přišel a ať vydržím domů. Ale já ji uklidňoval s tím že nikdo nepřijde a navíc si máme postel vyzkoušet. A začal Alenku zase hladit, líbat. Odolávala jen chvilku. Asi byla ještě nažhavená z auta. Líbali jsme se, hladili a když jsem jí zajel rukou mezi nohy pod kalhotky🡕 , byla úplně mokrá. Zasunul jsem jí tam 2 prsty, které tam zajeli jako po másle. Začal jsem s nimi jezdit sem a tam a připadalo mi, jako by mi tekla pod rukou. Asi to bylo tím aktuálním vzrušením, ale něco takového jsem ještě nezažil. Po chvilce jsem se zvedl, posunul si jí na kraj postele, sundal kalhotky🡕 a začal vylizovat ten gejzír. Miluji Alenčinu kundičku, tu její chuť, měkkost, hebkost, teplo... Rejdil jsem v ní jazykem a vychutnával si každou její kapku. Po nějaké době jsem se odlepil od její kundičky a zblízka sledoval jak jí tam zasouvám nejprve 2 a pak tři prsty a při tom jsem jí občas prolízl. Byla to nádhera, takhle zblízka sledovat, jak jí tam ty prsty zajíždí a vyjíždí ven. Alenka jen ležela na zádech na posteli, měla zavřené oči a užívala si to. Když jsme sledoval jak zasouvám prsty do manželky, zdálo se mi, jako vzadu ve skladu jakoby probliklo světlo. Zadíval jsem se tam, ale jelikož jsem v šeru nic neviděl, pokračoval jsem dál v prstění a občasném proližování Alenčiny mokré kundičky. Najednou slyším Alenku, jak říká, lásko, prosím, už mi ho tam strč, chci tě cítit v sobě. Zabřil jsem do ní hlavu, lízal co to šlo a při tom si rozepl kalhoty🡕 a sundal ke kolenům. Pak jsem vstal, manželka se trochu posunula, abych mohl za ní do postele. Roztáhla se nohy a já jí tam strčil svoje 20-ti centimetrové stojící péro. Zajel jsem tam až na doraz bez nejmenšího odporu a já cítil, jak mi ho ta rozpálená pulzující kundička obepíná a uslintává. Bylo to nádherné, pomalu jsem na ní položil zbytek těla, začal se s ní líbat a teprve poté začal pomalu vysouvat a zasouvat. Byla to nádhera a bylo to extrémně vzrušující. Pomalu jsem začal přidávat na tempu, přestali jsme se líbal, já se zvedl položil si její nohy na ramena a pronikal do ní co nejhlouběji to šlo. Alenka mi pánví pomáhala, ležela se zavřenýma očima a užívala si každý zásun, stejně jako já. Po nějaké době co jsem si všiml, že je za jednou skříní schovaný vedoucí a kouká jak mrdám Alenku. Popravdě mmi to nevadilo, že se dívá a ríkal jsem si, jen ať se podívá, jak si to rozdávám s takovou kočkou. Určitě to bylo parádní pokoukání, protože po chvíli si tam začal honit péro. Za chvilku Alenka otevřela oči a řekla mi, teď si lehni na záda ty. Lehl jsem si na záda, nohy jsem měl přes okraj postele položené na zem. Manželka na mě dosedla obličejem směrem ke mě, dala si ruce do vlasů zavřela oči a začala hýbat pánví dopředu a dozadu. Já slastí také zavřel oči a vychutnával si, jak se moje péro hýbe v její rozpálené svatini.

Po chvíli si položila ruce na mou hruď a začala se zvedat a zase dosedat, já už se ani nehnul a nechal to jen na Alence. Chtěl jsem výstřik co nejvíc oddálit a užíval si každé dosednutí. Otevřel jsem oči a chtěl se koukat na to jak moje péro obepínají její závojíčky pře zvedání a jak do ní krásně zajíždí při dosedání. Ale při zvednutí jsem si všiml nejen toho. Pan vedoucí již nebyl za skříní, ale měl jsem ho hned u nohou. Nebylo mi to nepříjemné, spíše naopak. Ale bál jsem se aby ho nezahlédla Alenka, protože to by bylo po sexu. Ač sex s ní byl jak s dračicí, byla to jinak stydlivá holka. S každým zvednutím jsem pozoroval, jak si tam honí péro, byl to neuvěřitelný macek asi 30 cm dlouhý, i když užší, než moje. Nejsem na chlapy, ale přemýšlel jsem na tím, jaké by to bylo, kdyby do Alenky zajíždělo tohle dlouhý péro. Z té představy už mi v něm skoro cukalo, a tak jsem ho vytáhl, stáhl si Alenku na svou hruď a začal se s ní vášnivě líbat. Nechtěl jsem ještě stříkat, tak jsem ho raději vytáhl. A pan vědoucí musel mít nádherný výhled na kundičku Alenky. Jelikož ta byla na kolenou, měla vyšpulený zadeček jeho směrem, ale prsa opřená o mě a líbajíc se se mnou. Najednou jsem ucítil, jak mi to jeho péro položil na moje. Ani nevím jak se tam dostal, a jak tam byl. Já jen pod Alenčiným tělem sáhl po jeho péru a nasměroval jí ho do kundičky. Pak jsem začal hýbat pánví sem a podle toho pan vedoucí zasouval a vysouval. Já se vzrušením skoro třásl a Alenka s zavřenýma očima jen sténala. Nejprve asi nic netušila, pak asi začala tušit a pak se zvedla, opřela se mi rukama o hrudník otočila dozadu. V ten okamžik do ní pan vedoucí naplno zasunul svoje dlouhé péro.

A ačkoliv Alenka původně něco chtěla vykřiknout a asi utéct, jen hlasitě zasténala zavřela oči a tělo se jí rozechvělo. Ruce jí neudrželi, sesunula se mi na hrudník a její lehce vyšpulenou kundičku jí začal obdělávat pan vedoucí. Pak už jí neudrželi ani nohy, rozplácla se na mě jako žába. Pan vedoucí toho využil, natlačil se na Alenku co to šlo a opřel se rukama o postel. Byla bříškem položená na mém břiše a já cítil až kam jí toho svého dlouhána zasouvá. Cítil jsem každý jeho přiraz a bylo to neuvěřitelné.

Najednou začala s každým přírazem hlasitě sténat, chvěla se víc a víc a nakonec se stalo to co jsem nikdy nezažil. S každým dalším vedoucího zásunem se dostavil Alenčin výstřik. To trvalo asi půl minuty, než do Alenky stříkal pro změnu pan vedoucí. Ten zasunul co nejdál a stuhnul. Já cítil, každou dávku, kterou do ní pumpuval. Alenka začala instinktivně jít jeho dlouhánovi naproti. Ale vedoucí ho po chvíli vytáhl a vstal. Cítil jsem že se mi na péro zmáčené a postříkané Alenkou vyvalila hromada spermatu. Ale mě to, stejně jako co se stalo, nevadilo a kupodivu mě to ohromně vzrušovalo. Tohle bylo snad lepší než sex, říkal jsem si. Ale jen do okamžiku, než jsem zajel do Alenky. Jak byla ještě bez sebe a instiktivně se hýbala, její kundička narazila na mé stojící péro a hned ho vcucla. Šukala mě jak smyslů zbavená a moje péro jí z kundičky vymrdávalo vedoucího mrdku. Byla to nádhera, stříkal jsem během chvilky, ale byl jsem z toho všeho tak vzrušenej, že mi ani na chvilku nepovadnul. Alenka si podle mě ani nevšimla, že jsem byl. A šukala jak smyslu zbavena, dokud se neudela. Bez sil se ne mě svalila a krátce mě políbila. Já jí chytil oběma rukama, za její půlky. Vědel jsem že už nemůže a tak jsem jí držel za prdelku a ze spoda přiřážel já.

Asi jsem byl také mimo, protože jsem si až teď všim, že za Alenkou zase stojí vedoucí s opět stojící hadicí. Měl jsem za to že odešel, ale očividně ne. Vlezl si k nám na postel a klekl si za ní. Já už skoro byl a tak jsem ho na vytáhl, přizvedl Alence zadeček a vedoucí zasunul. V tu dobu Alenka jakoby ožila. Začala se zvedat a chodila jeho přírazům naproti a já jí s rukama držíc její nádhernou prdelku pomáhal. P vystříkla, rozplácla se na mě a začala třást. Při tom vedoucímu vypadl. Ale Alenka se v zápětí sesunula po mém těle směrem k vedoucím a asi nechtíc měla najednou moje péro v sobě. Párkrát přirazila a pak se zarazila. A najednou cítím, jak se mi po péru v Alenčině kundičce sune vedoucího péro. Čěkal jsem, že jí ho strčí do prdelky, i když to Alenka nemá ráda. Ale tohle mě fakt nenapadlo. A tak nás v kundičce měla oba. Byla to nádhera, čvachali jsme v ní oba sem a tam, cítili, jak nám kundičkou sthauje péra a pak to přišlo začala se chvět, při tom nám její kundička jemnými stahy masírovala naše péra. S vedoucím jsme se nějak nějak sehráli a Alenka nám začala jít naproti a opět začala stříkat. S každým jejím výstřikem, nás její kundička stáhla a nasála zároveň, nic lepšího moje péro nikdy nezažilo a vydržel jsem to jen pár přírazů, než jsem vystříkl. Stříkl jsem dvakrát a při třetím malém výstříku se na mě Alenka nalepila, v křeči mě objala a zabodla do mě své nehty a vykřikla z plných plic. To samé ještě asi 20 s každým přírazem vedoucího. Kdy se do ní natlačil co nejvíc a vystříkl asi pětkrát. Vedoucí ho po chvilce vytáhl. Alenka se přilepila na mě celým tělem a objala mě. Já tedy vnímal hlavně to, jak se mi kundičkou nalepila na ptáka a spolkla ho i s kulkami. Takhle jsme tam v obětí ještě nějakou dobu leželi. Pak jsem řekl Alence, že postel jsem vyzkoušeli a bereme ji. Ale musíme jít, ať pan vedoucí nečeká. Alenka se jen usmála, řekla, že jsem blbec a svalila se vedle mě. Nohy měla od sebe a já se nemohl vynadívat na tu její rozpíchanou vystříkanou kundičku. Připadalo mi že usla a tak jsem to chtěl vyzkoušet. Kundičku mě nechá lízat jen do zásunu, pak ne, že je to divný. I když mě to přijde lepší. A tak jsem se sklonil nad její kundičku a lehce jí prolízl.

Nevěděl jsem, jak mi to bude chutnat s cizí mrdkou, ale nebylo to špatné a navíc mě to vzrušovalo. Alenka jen zabrlala, ať nezneužívám situace, že se nemůže bránit. Ale já jí zabořil hlavu do klína a kundičku krásně vylízal. Alenka se zmohla jen na to, že mi položila ruku na hlavu, při lízání mě hladila a usla. Nakonec jsem oblékl sebe, manželku, vzal jí do ruky a odešel za vedoucím. Ten stál u východu opřený o dveře a zeptal se, tak co? Já mu odpověďěl, že bereme. Ať se podívá, jak mi tam manželka krásně usla. Druhý den odpoledne jsem jel pro postel sám, manželka by nemohla, styděla se. Moc jsem to s ní nerozebíral, nechtěla se o tom bavit, jen mi řekla, že tu noc to nebyla ona.

🕙 Přidáno 21.5.2021
📂 Kategorie: Orál, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře