Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Odpolední milování erotické povídky

Dnes jsem vůbec neměla dobrý den. Hned ráno, když jsem vstala, abych se něčeho napila, jsem se opařila čajem. Potom jsem šla nakoupit a v nedalekém obchodě mi někdo ukradnul peněženku. To mě tak dopálilo, že když jsem šla zpět, kolemjdoucí mi sami uhýbali z cesty. Jako vrchol všeho bylo to, že se po několika měsících ke mně vrátil můj poslední přítel, který zmizel aniž by se rozloučil. Když jsem ho uviděla, věděla jsem, že se bude chtít se mnou pomilovat a ačkoli jsem téměř vždy svolná, tentokrát jsem s ním vyrazila dveře tak, že se nezmohl ani na slovíčko. Zůstala jsem tedy sama a myslela jsem si, že dnešní den přečkám doma a nejlépe v posteli. Ale nebylo mi to dopřáno. Zazvonil totiž telefon a ve sluchátku se ozval hlas mé nejlepší přítelkyně. Zvala mě na večírek, který pořádal její nový přítel. Nechtělo se mi a dalo jí práci než mě zlomila. Souhlasila jsem, že tam s ní půjdu jen pod tou podmínkou, že pro mě přijede. Začala jsem se tedy připravovat na večírek. Nejdříve jsem se šla trošičku vyspat z tohoto dnešního smolného dne. Asi za dvě hodiny zazvonil budík a já se šla natáhnout do vany a přemýšlela jsem co si vezmu na sebe. Přemýšlela jsem, jestli si mám vzít šaty🡕 spíše usedlé, nebo vyzývavé. Tmavé nebo světlé. Nakonec jsem si vzala černé dlouhé šaty🡕 , které neměly téměř výstřih. Sednula jsem si potom před dům na lavičku a čekala na svou přítelkyni. Vál svěží letní větřík, který mi lehce pohazoval vlasy. Cítila jsem přitom lehký chlad na své tváři. Občas trochu zesílil.

Nadzvedl mi lehce šaty🡕 a já ho cítila na stehnech. Měla jsem pocit, jakoby by se se mnou miloval. Jakoby se snažil dobývat přes kalhotky do mého nitra. Zavřela jsem oči a nechala se unášet touto mou nádhernou fantazií, která se honila v mé hlavě. Náhle se ozval klakson auta, která přerušil můj překrásný sen a v němž seděla má přítelkyně a mávala na mě, abych již šla.

Zvedla jsem se tedy a šla. Za chvíli jsme se blížily k nádherné vile na pobřeží. Když jsem vešly, byla již zábava v plném proudu. Představila mě svému příteli. Byl to opravdu fešák a trochu jsem jí ho záviděla. Dali jsme se do hovoru, ale oni se za chvíli vytratili. Zůstala jsem sama. Procházela jsem se domě. Nejdříve jsem šla něco ochutnat z připraveného švédského stolu. Cestou mi číšník nabídl šampaňské a já z díky přijala skleničku. Sem tam jsem s někým prohodila slovo, ale marně jsem hledala člověka, kterého bych znala. Vyšla jsem tedy na zahradu, posadila jsem se na lavičku pod strom. Pozorovala jsem na jasné obloze hvězdy a vychutnávala jsem trochu své samoty. Najednou se zde objevil nějaký muž a dal se se mnou do hovoru. Nuda, že ano?” Zeptal se mě. Ano, ”odpověděla jsem, velmi mě tato společnost nudí. Asi už půjdu domů. Ne. Nechoďte. Chtěl bych vás pozvat na skleničku, ” řekl a já se nadechla, abych ho odmítla, ale on jakoby to vycítil. Neodmítejte mě, prosím. Velmi se mi líbíte. Jste velmi okouzlující, ” cukroval a já mu to skočila. Vlastně jsem chtěla skočit. Začal se mi líbit. Šla jsem tedy s ním a začalo to vypadat, že tento můj smolný den přece jen skončí dobře. Povídali jsme si dlouhé hodiny a já doufala, že se se mnou bude chtít vyspat. Čekala jsem, že mě pozve k němu domů a nebo pojede se mnou ke mně. Ale on ne. Chtěl, abych přišla sama. Sama ze své vůle. Nechtěl, abych si myslela, že když mě opije, tak mu dám mnohem snadněji. A chtěl také, abych naše milování prožívala zcela při smyslech. Přijala jsem tedy jeho pozvaní na zítřejší odpoledne k němu do bytu. Když jsem se ráno probudila, myslela jsem, že to, co jsem včera prožila, byl pouhý sen. To jsem si však myslela jen do doby, co jsem v kabelce objevila jeho vizitku s adresou, kde jsme si domluvili schůzku. Nejdříve jsem tam nechtěla jít, ale myšlenka, že si krásně zašoustám mi stále vrtala v hlavě a tak jsem se tam nakonec vypravila. Vyrazila jsem tedy na svoje rande. Na sobě jsem měla přiléhavé černé krátké šortky🡕 a těsné svítivě zelené tričko, sahající těsně nad pupek. Schválně jsem si nevzala žádné spodní prádlo. Když jsem přijela svým autem do jeho domu, zůstala jsem před ním stát celá ohromená. Jeho byt byla překrásná rozlehlá vila na úpatí hory s krásným výhledem do krajiny. Už na mě čekal. Posadili jsme se do zahrady. Mám pro tebe milé překvapení, ” oznámil mi. Jaké?” Odvětila jsem mu zvídavě, ale on mi to nechtěl říci.

Povídali jsme si v zahradě asi hodinu a já při tom přemýšlela, kdy se konečně začneme milovat. Pak se tam najednou objevil další muž. V hlavě mi blesklo. Tak to je to překvapení. Budu si užívat se dvěma muži najednou. V rozkroku jsem při této představě zvlhla tak, že jsem si v duchu řekla, že mám naštěstí šortky🡕 černé barvy, jinak by mé vzrušení bylo vidět. To je můj syn, ” oznámil mi. Promiň, že jsem ti to hned neřeknul, ale bál jsem, že by jsi mi odešla. Ale jestli chceš odejít, tak jdi. Bránit ti nebudu. Víš můj syn je trošinku nesmělý a velmi špatně navazuje kontakt s dívkou a tak jsem se snížil k této malé lsti.” Ne to nic, ” odpověděla jsem s chvějícím se hlasem. Tak mi s ním pomůžeš?” zeptal se prosebně a já jsem souhlasně přikývla. Odebrali jsme se tedy do jejich obývacího pokoje. Jeho syn si sednul na kraj bílé pohovky a on se usadil na jejím protějším opěradle. Stoupnula jsem si mezi ně a sehnula se k jeho poklopci. Zkušenou rukou jsem mu rychle rozepnula a vylovila z něj pomalu se vzdouvající penis. Vzala jsem ho pevně do ruky a začala mu ho honit. Pak jsem se svými rty přiblížila k jeho a splynuli jsme oba dva v dlouhém polibku. Jeho syn se nejdříve stydlivě od nás otáčel a pak přece jen svou stydlivost překonal a začal se věnovat mému rozkroku. Stáhnul mi ke kolenům mé šortky🡕 a jeho ruka mi ihned plula do mé vlhké rýhy mezi stydké pysky. Druhou rukou mě hladil po zadečku a zasypával je polibky. Kuř mě, děvko, prosím, ” šeptl mi do ucha jeho otec a sesunul se na pohovku. Poslechnula jsem ho. Ale nejdříve jsem se zbavila šortek🡕 , které jsem odhodila daleko od nás. Pak jsem se teprve sehnula k jeho mohutnému přirození. Objala jsem ho rukou u kořene a navlékla jsem se na něj svými rty. Voněl ostrou samčí vůní. Zavřela jsem tedy oči a vychutnávala opojnou slast rozkoše, která se mi rozlévala po celém těle.

Byla jsem ráda, že jsem ho mohla takto ochutnávat a příjemně se takto vzrušovat. Ale ani jeho syn se nedal zahanbit. Stále se věnoval mé kundičce. Nyní mě však pevně držel svými dlaněmi za zadek a šikovně mě vylizoval svým jazykem. Zkoumal mě opravdu důkladně. Určitě to takto ještě žádné ženě nedělal, myslela jsem si v duchu. Dobýval se mi jazykem do mé dírky a zoubky jemně okusoval naběhlý poštěváček tak, až jsem se z toho udělala. Změnili jsme polohu. Majitel ocasu, který jsem doposud kouřila řekl - Napíchni se na mě, ” a já to s radostí udělala. Poklekla jsem nad ním, rukou si roztáhla mou dírku a napíchla jsem se na něj. Naráz do mě vplul. Ach, ” vydralo se mi z úst, jen co se do mě dostal celý, to jsem už dlouho potřebovala.” A začala jsem přirážet. Jeho syn se nyní na nás trošinku závistivě díval. Sundej si kalhoty🡕 a pojď ke mně, chlapečku, ” řekla jsem jeho synovi a vykasala jsem si tričko tak, aby viděl má prsa s trčícími se bradavkami. Poslechl a v mžiku seděl naproti mě a jeho stojící pyj mě vyzýval, abych se mu začala věnovat. Vzala jsem tedy i jeho do svých úst a začala se mu věnovat. Jazykem jsem olizovala jeho sametový žalud a polykala jsem ho hluboko do svým úst. Tak synu, nyní je čas, aby jsi poznal, jak chutná ženská kunda, ” řekl a vysunul se ze mě. Položila jsem se tedy k němu na bok a znovu jsem ho kouřila. Jeho syn si lehnul za mě a zezadu směřoval svůj úd do mé lačné pochvy. Trošičku nešikovně se do mě zasouval, ale nakonec se mu to povedlo a já zas mohla vychutnávat pocit dvou penisů, jež rozrývaly mé útroby. Nyní jsem změnila polohu já. Obrátila jsem se zády k tomu, jehož penis jsem měla v sobě a krouživými pohyby jsem na něm jezdila. Mé tričko mi začalo překážet a tak jsem se zbavila i jeho. Cítila jsem se nyní taková nenaplněná a tak jsem si znovu přitáhla ke svým rtům pyj jeho syna.

Teď projevil jeho syn přání, abych si ho vzala na koníčka. Ráda jsem mu to splnila. Natáhnul se na pohovce. Rozkročila jsem se nad ním a narvala jsem si jeho pyj do pochvy. Zapřela jsem se přitom o opěradlo a začala jsem na něm rajtovat. Chytnul mě za zadek a sál přitom bradavky mých prsou, které se mu houpaly před obličejem. Čekala jsem, že budu kouřit zbylý penis, ale zmýlila jsem se. On si stoupnul za mě a začal strkat svou kládu do mého zadečku. Vřískala jsem přitom příjemnou bolestí, kterou mi způsoboval, ale jen co rozrazil mou zadní kakaovou dírku a já se mu podvolila, rozlila si po těle nádherná rozkoš. Bylo to něco tak perverzního, mít ucpané obě spodní dírky, že jsem se z toho udělala. Dělali jsme to takto velmi dlouho. Nesobecky se o mě dělili. Dole měl každý svou dírku a o má prsa se také spravedlivě rozdělili. Chvíli je drtil svými dlaněmi ten, kterého jsem měla v zadečku a chvíli je ocucával ten, který mi projížděl kundičku. Připadala jsem si jako ta nejlepší děvka, o kterou je takový zájem, že musí brát své zákazníky po dvou, pokud chtěla každého uspokojit. Tati. Chtěl bych jí taky zkusit šukat do zadečku, ” projevil své přání jeho syn. A tak jsem si pustila do své zadní dírky i jeho. Seděla jsem na něm a určovala si tempo přirážení. Má kunda vypouštěla přitom takovou vláhu, která stékala až k mé kakaové dírce, že jsem na něm jela jako závodník formule jedna. Držel mě přitom zespodu za stehna a pomáhal mi na něm nadskakovat. Jeho otec se mi přitom nekompromisně narval do mých lačných úst. Konečně přišel na řadu i jejich orgasmus. Nejdříve se udělal jeho otec. Pocítila jsem známé zaškubání a pak už vypouštěl svou zásoby spermatu do mých úst. Postříkal mě však i na obličeji a několik zásahů směřovalo i na má prsa. Pak jsem se sklonila k jeho synovi. Otevřela jsem ústa a čekala až se svou rukou přivede k vrcholu.

Netrvalo to dlouho a i on se mi vyprazdňoval na obličej. Jeho výstřiky začátečníka se marně strefovali do mých otevřených úst a tak jsem měla obličej ještě více ulepený než od jeho otce. Přitom jsem se naposledy udělala. Všichni tři jsme se poté uvelebili na pohovce. Zatímco jsem ze své pokožky slízávala sperma mých dvou dnešních milenců, sehnul se ke mě jeho otec a pošeptal mi do ucha, že když strávím s jeho synem dnešní noc, dostanu ráno šek na deset tisíc dolarů. Jen jsem zalapala po dechu, nad takovou nabídkou, která mi byla učiněna. A jen co jsem překousla pocit, že se ze mě stala děvka na jednu noc, souhlasila jsem a schoulila se do náruče jeho syna. A pak, kdo by odolal takové nabídce, když jsem věděla, že to bude nádherně vysilující prošukaná noc, se samcem, který, jak se později ukázalo, byl opravdu k neutahání.

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Zralé ženy, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře