Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ojetá v křoví erotické povídky

Už jsem to udělal zase. Musel jsem, všechno ve mě vřelo a já to musel uhasit. Když kroutila tou svou prdýlkou v kožený minisukni, muselo jí být jasný, že ji dřív nebo později bude chtít někdo polaskat. Šla parkem kolem křovisek, úplně zahleděná do svýho mobilu, ani nestihla vyjeknout, když jsem ji stáhl mezi větve. Ruku jsem jí držel přes tu její rozkošnou tlamičku a užíval si její nádhernou vůni a strach v jejích očích.

Svíjela se a pokoušela se povolit moje sevření, ale to už měla holčička smůlu. Vytáhl jsem z kapsy fixační pásek🡕 a svázal jí zápěstí. Vyděšeně koukala a chvěla se. "Když budeš spolupracovat, kočko, nezničím ti tu tvojí krásnou tvářičku, nechám tě pak odejít. Ale jestli budeš vyvádět, tak.." a vyndal jsem z kapsy nůž🡕 . Holka jen čuměla a pak lehce kývla. Bral jsem to jako pokyn k mému plánu. Chytl jsem jí za kozy, odhadem měla tak trojky, pevný a krásný. Začal jsem jí je mnout a mačkat. Vzal jsem nůž🡕 a rozřízl jí triko. Pokusila se bránit, přiložil jsem jí kudlu ke ksichtu a hned se zklidnila. "Buď rozumná." šeptal jsem jí do ucha a pak jsem ho jemně zkousl. Pusou jsem se přesunul na krk a vychutnával si ji centimetr po centimetru. Klepala se jako osika. Sjel jsem k jejím kozám a osvobodil je z podprsenky. Měla bradavky úplně ztuhlé. Nasál jsem je a sem tam do nich kousl. Líbilo se mi, jak tiše kňučí. Rukou jsem se dral pod sukni🡕 . Opět se pokusila vzdorovat, tak jsem jí druhou rukou stiskl hrdlo, zatímco jsem zuby stále útočil na její bradavky. Cítil jsem, jak má kalhotky úplně mokrý. Přejel jsem jí přes textil prstem po poštěváčku. Zase zakňučela. Stranou jsem se jí nacpal do kalhotek a dráždil poštěvák čím dál víc. Druhou rukou jsem ji tiskl bradavku a lízal jsem jí druhé prso. V mejch kalhotách🡕 mi kamarád tvrdnul na beton. Potřeboval jsem ho pustit. Strčil jsem jí prst do kundy a začal pumpovat. Holka sípala a pak začala funět, přišel na ni orgasmus. Už jsem nedokázal čekat. Vytáhl jsem ho z kalhot a nalehl si na ni, zatímco se vzpamatovávala z vyvrcholení. Pomalu jsem ho do ní zasunul a užíval si tu slast, byla strašně úzká. Asi třikrát jsem jen tak lehce popojel a pak jsem do ní narval svých 18 cm až po koule. Vykulila oči a hekla bolestí. Já byl v sedmým nebi, cítil jsem, jak mě šimral koule a žadoněj po dalších přírazech. A tak jsem přirážel, tvrdě, až na dno. Šukal jsem ji jako by měl přijít konec světa. Zase se udělala. Svírala mýho čuráka tak pevně, že jsem myslel, že se udělám snad hned. Rychle jsem pumpoval a užíval si její těsnou píču. Kokot mi začal hřát a šimrání v koulích se stupňovalo. Cítil jsem, že už budu. A chtěl jsem se udělat do ní. Začalo mi v něm cukat. Přitáhl jsem si ji za zadeček a narval ho po koule do ní, dělal jsem jen minimální přírazy, abych zůstal v ní, a začal jsem stříkat. Plnil jsem jí kundu až po okraj, zatímco ona vzdychala a prosila - "Ne, dovnitř ne, prosím, dovnitř ne." Chvíli jsem v ní zůstal. Díval jsem se na ni. Byla nádherná, jak tam tak ležela s tím rozpáraným trikem a kozama na světle božím. Dostal jsem chuť si to zopakovat. A jakou měla krásnou prdel. Začal jsem ji líbat a ruku jí opět vrazil do její těsný kundy. Kňučela a cítil jsem, že díky mýmu rychlýmu pumpování to na ni zas jde. Můj kokot už taky stál v pozoru. Druhou ruku jsem si namočil ve vytékajícím semenu a jejích šťávách a začal kroužit kolem análku.

S blížícím se vrcholem nic nenamítala a já jí tam vrazil rovnou dva prsty a začal ji jima mrdat anál. Pak se udělala. Rychle jsem ji převalil na břicho a než se vůbec vzpamatovala, narval jsem jí čuráka do prdele. Ještě jí ani neodezněl orgasmus a vysíleně se mě pokoušela ze sebe sundat, já jsem ji však už tvrdě nakládal. Mačal jsem jí poštěvák a prsa a koule se mi třely o její píču. Čurák si v ní razil cestu jako by budoval tunel a podle vzdychání se tak i musela cítit. Zrychloval jsem. Ona kňučela do rytmu a já cítil, že se blížíme oba k vrcholu. Bral jsem ji víc a víc tvrdě. Poštěvák jsem jí přímo drtil. Zalechtalo mě v koulích a neslo se to do kokota. Začal jsem do ní puhmpovat mrdku. Na ni to taky přišlo. Stříkal jsem do ní dlouho a užíval si to, jak můj čurák klouže do její řiti. Nakonec jsem z ní vyjel. Vzal jsem nůž🡕 a uvolnil pásek🡕 . Nasadil jsem si kalhoty🡕 a cestou z křoví jsem zašeptal - "Nashledanou."

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře