Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Orální touha erotické povídky

Myslela jsem na něj každé ráno budila jsem se s úsměvem na tváři a to jen díky jedinému člověku. Neustále jsem snila o tom, jak mě odpaní, jak se mu úplně oddám a on se mě zmocní. Poznala jsem ho ještě na základce když jsem byla v 6. třídě. Od malička jsem byla ve všem napřed takže ve 12 jsem měla už plně vyvinutá prsa a vytvarovanou postavu tak, že jsem vypadala na 15. V té době to byl déváťák a šílela jsem z něho, prostě jsem se do něj zabouchla, jak to malý holky dělávaj. Ale aby jste to pochopili. To nebyl kluk na romantiku a na chození.

Byl spíš na sprosťácký srandičky a vojet. Když jsem já ještě sex mít nemohla, tak aspoň abych mu vyhonila a aby si šáhl. Už je to pár let a ve mě je stále ještě část, co ho už nikdy nechce videt a ta, co po něm prahne a chce ho! Zrovna teď budu mít za pár dní narozeniny a jen co jsem se dnes probudila, tak jsem propadla snění. Byli jsme na rande a pak šli k němu, řekl ať se posadím, podal mi skleničku vína a odešel. Já jsem se rozhodla prozkoumat si jeho pokoj. Během vteřinky byl zpátky a řekl, že má pro mě dárek. Chtěla jsem říct, že mi nic kupovat nemusel, že mi stačí, že je se mnou. Ale pak jsem se otočila a slova mi uvízla v krku. Stál přede mnou v boxerkách s motýlkem kolem krku a s růží v ruce. Když jsem překvapením nemohla promluvit, tak ke mě přistoupil a začal mě líbat. Nejprve něžně,  pak vášnivě. Bylo to nádherný. Jeho tělo přitisknuté na mém. Hladil mě a nepřestával líbat. Cítila jsem se neskutečně. Najednou ale přestal. Bála jsem se,  že jsem něco zkazila, ale jen se na mě lišácky usmál a řekl mi, že mám na sobě moc oblečení....Odvedl mě k posteli, začal mě pomalu svlékat a přitom ze mě nespustil oči. Když jsem byla jen v podprsence a kalhotkách lehl si nade mě a zašeptal do ucha "jsi nádherná" pak mě začal po celém těle líbat. Líbal mě na krku, na prsou. Ani jsem si nevšimla a moje podprsenka byla na zemi mezi ostatními svršky. Odhalil se mu pohled na moje pevné trojky. Jen jsem vzhlédla a viděla ten potěšený výraz v jeho obličeji, než mi začal sát, olizovat a mnout vzrušením vztyčené bradavky..Pokojem se nesly spokojené vzdechy. Posunoval se svými ústy po mém bříšku k bokům. Chytil lem mých kalhotek a jedním ladným tahem je stáhl a odhodil na zem.

Roztáhl mi nohy a kochal se pohledem na mojí čerstvě vyholenou a hladovou kundičku. Líbal mě na vnitřní straně stehen a jezdil jazykem těsně okolo vchodu, ale nedotýkal se úplně a to mě hrozně dráždilo. Nenáviděla a zároveň jsem ho za to milovala, byla jsem tak nadržená, že když už se konečně přisál na můj nalitý poštěváček a mě okamžitě pohltil orgasmus. Když jsem přestala tak zběsile dýchat a trochu se uklidnila, zvedla jsem hlavu a viděla ho jak leží mezi mými stehny a pozoruje můj doznívající orgasmus a to jen díky jemu. Bylo to úžasný. Teď byla řada na mě, musím mu to oplatit stejnou měnou. Vzala jsem ho za ruce a položila ho na postel tak jak on mě. Hluboce a vášnivě jsem ho políbila a pak se začala pomalu sunout k jeho pokladu. Při tom jsem viděla tu radost v jeho krásných očích. Sundala jsem mu boxerky a uvolnila tak cestu jeho 16 cm penisu na kterém už se třpitila kapička touhy. S plamenem v očích jsem ji slízla a začala sát a kouřit ten poklad. Slastně zavrněl a přivřel oči, teď už byl celý můj. Lízala jsem ho po celé délce, jemně mnula koule a nakonec jsem ho skoro až po kořen zasunula do úst. Kouřila a sála, dráždila mu uzdičku jen abych mu udělala dobře jako on mě. Po chvíli tohohle všeho jsem ucítila jemné zacukání v jeho chloubě. Stiskl víčka, prohnul se v zádech a už se mi plnila pusa tou nejsladší odměnou, kterou jsem mohla dostat. Lehla jsem si k němu, hlavu jsem mu položila na prsa a poslouchala jeho zrychlený tep.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře