Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Oslava osmnáctin erotické povídky

Patrik celý večer nemohl spustit oči z Terezina dekoltu. Měla na sobě ty svoje oblíbené červené šaty🡕 s bílými puntíky, které měly tak velký výstřih, že víc odhaloval než zakrýval. A – jak Patrik zjistil, když se Tereza poprvé předklonila – navíc si ani nevzala podprsenku. K šatům si oblékla černé punčocháče a zářivě červené lodičky. Vypadala opravdu božsky. Chlapi od ostatních stolů po ní chvíli co chvíli házeli očkem.
Tereza se natáhla pro tácek pod pivo, přičemž Patrikovi na okamžik nabídla takřka dokonalý výhled na svoje bujná prsa se světle růžovými dvorci a odstávajícími bradavkami. Patrik polkl. Cítil, jak mu začíná tvrdnout. Už tři dny si ho nehonil, a tak byl pořádně nadržený. A Tereza ho vzrušovala od té doby, co zjistil, že ho nemá jenom na čůrání. Což vlastně nebylo až tak dávno, neboť právě dneska slavil svoje osmnácté narozeniny. Tereza byla jeho sousedka z činžáku. Znal se s ní odmalička. Poslední dobou si spolu často vyšli někam posedět. Patrik už tolikrát uvažoval, že by na ni něco zkusil, ale nikdy k tomu nenašel odvahu. Přece jen, byla o devět let starší než on...
"Tak na zdraví!" Tereza pozvedla svůj půllitr s pěnivým mokem. "... a na spoustu zážitků s holkami!" dodala a spiklenecky na Patrika mrkla. Ten se jen nervózně pousmál. Tereza do sebe na jeden zátah nalila skoro celý půllitr. Patrik se nechtěl nechat zahanbit, a tak si taky honem důkladně zavdal.

***

V deset večer už oba měli pořádně upito. Lísteček s jejich útratou byl odshora dolů posetý čárkami. Větší část z nich šla na vrub Tereze, ale Patrik jí zdatně sekundoval. Kromě piva si dali i několik rumů a fernetů. Když se krátce před jedenáctou konečně zvedli k odchodu, málem se ani neudrželi na nohou.
Nějakým zázrakem se dobelhali až před jejich dům. Celou cestu se opírali jeden o druhého. Patrik při tom několikrát využil nabídnuté příležitosti a sáhl Tereze na prsa a na zadek. Jednou jí dokonce zajel rukou pod šaty🡕 a pěkně jí pohnětl půlky. Připadalo mu, že pod těmi punčocháčemi ani nemá kalhotky.
"Áááách..." vydralo se jí z hrdla. Cestou někde ztratila jednu botu, ale evidentně ji to nijak netrápilo.
Patrik namáhavě otevřel domovní dveře. Naštěstí bydlel hned v přízemí. Na rozdíl od Terezy, která bydlela až ve čtvrtém patře.
"Tak brouuu... brou noc," zablekotala opilým hlasem a vydala se ke schodišti, jenže zakopla hned o první schod a svalila se na zem jako pytel brambor. Pomalu se převalila na záda. Přitom jí z ramene sklouzly šaty🡕 a z výstřihu jí vykouklo jedno prso.
Patrik se s pootevřenou pusou díval, jak tam leží s napůl odhaleným hrudníkem a nepřítomně se chichotá. Rukou si mimoděk zajel do rozkroku. Už cestou domů se mu zase postavil, ale to, co cítil teď, ještě nikdy nezažil. Měl hroznou chuť servat z Terezy ty šaty🡕 úplně a ošukat ji.
Připotácel se k ní, padl na kolena a obličejem se jí přitiskl na to odhalené prso. Bylo tak nádherně teplé a měkké. Instinktivně jí začal cumlat bradavku. Tereza slastně zasténala.
"Ááááá... ještěééé!"
Patrik jí vysvobodil i druhé prso. Nevěděl, kam dřív s jazykem. Viděl, jak Tereza začíná dávat nohy od sebe. Vzrušením se celý třásl. Bezmyšlenkovitě na ni nalehl a začal přirážet přes oblečení, jak velkou na ni měl chuť. Chtěl konečně okusit, jaké to je zasunout ho do ženské. A pokud by si mohl vybrat, se kterou ženskou by si to chtěl rozdat, Tereza by byla jeho první volba.
"Ááách... Pojď!" zašeptala náhle, čímž Patrika přivedla do ještě většího rauše. Jednou rukou jí začal vyhrnovat šaty🡕 a druhou se snažil rozepnout pásek🡕 u svých kalhot. Jak se s ním potýkal, ucítil tupou bolest v koleni. Ta betonová podlaha vážně nebyla ani trochu pohodlná.
Patrik dostal nápad. Ve stavu, v jakém se nacházel – opilý alkohol🡕 em a chtíčem – mu chvíli trvalo, než si dal dvě a dvě dohromady. Jeho rodiče dnes v noci nebyli doma. Odjeli na chalupu a měli se vracet až zítra večer...
"Pojď," špitl Tereze do ucha. Vzal ji za ruku a snažil se ji postavit na nohy, ale ona se bránila.
"Ne... Já necííí!" švitořila. "Já chci spát t – tadýýý!"
S vypětím všech sil ji Patrik zvedl na nohy. Málem se přitom sám skácel na zem, jak se mu točila hlava. Vzal ji kolem ramen a snažil se ji odvléct ke dveřím jejich bytu, ale příliš mu to nešlo. Zčásti i proto, že nemohl odtrhnout oči od těch jejích obnažených cecků.
Hlemýždím tempem doklopýtali ke dveřím. Tereza mu visela na rameni, až v něm pomalu ztrácel cit, ale jemu na tom ani za mák nezáleželo. Pořád musel hypnotizovat ta prsa.
Dalších pět minut trvalo, než Patrik našel ten správný klíč a zasunul ho tam, kam patřil. Když konečně cvakl zámek, vtlačil Terezu dovnitř a zabouchl za nimi dveře.
"Já ci do postýlkyyy!" zvolala rozjařeně.
To Patrika rozdráždilo ještě víc. Rozsvítil v chodbě a odtáhl Terezu za ruku do svého pokoje. Cestou ztratila i druhou lodičku.
Patrik ji složil do svojí postele. Tereza zůstala ležet na zádech. Jednou rukou si začala laskat prsa. Slastně u toho vzdychala. "Páťóóó..." špitla. "Po – pojď do pelíšku!"
Patrik by to udělal, i kdyby mu to neřekla. Nemotorně se na ni svalil a pokračoval v tom, s čím začal na chodbě. Ponořil hlavu mezi její prsa a rukama se čím dál dychtivěji dobýval pod její šaty🡕 . Když se dotkl jejího rozkroku, kolena se jí opět rozeběhla do stran, jako kdyby fungovala na nějaké dotykové čidlo mezi jejíma nohama. Patrik cítil, jak má v tom místě úplně mokré punčocháče. Teď už mu bylo jasné, že pod nimi doopravdy nemá kalhotky. To ho vzrušilo tak, že víc už to snad ani nebylo možné. Hladově jí ty punčocháče začal strhávat. Po chvíli se ozvalo hlasité rrrrrup, jak jí je roztrhl, ale čert vem nějaký kus látky. Byla to pro něj pouhá překážka na cestě k vytouženému cíli.
Po chvilkovém zápolení jí ty punčocháče stáhl ke kolenům. Pak jí málem roztrhl i šaty🡕 , jak jí je nenasytně vykasal až nad břicho, aby konečně na vlastní oči spatřil její kundičku.
Měla ji krásně hladkou, bez jediného chloupku. Trochu jí odstávaly pysky, ale jinak to byla jen taková úzká čárka, na rozdíl od těch rozšklebených jeskyní, které vídal v pornech. Pomaloučku polehoučku na ni položil ruku. Byl to ten nejpříjemnější pocit, jaký dosud zažil, když mu na prstech ulpěla její vlhká smyslnost. Nevěděl, co má dělat, a tak začal zlehka pohybovat prsty. Tereza slastně zavzdychala.
Ještě chvíli zkoumal rukou její kundičku. Jednou do ní kousek zajel ukazováčkem. Tereza se prohnula v zádech a ještě víc roztáhla nohy.
"Milááá – miláčku... pojď," vzdychla opile a snažila se svléknout si šaty🡕 , ale spíš se do nich ještě víc zamotávala.
V ten okamžik se v Patrikovi probudilo skutečné zvíře. Zatímco Tereza dál zápolila se svými šaty🡕 , shodil ze sebe tričko a vysoukal se z kalhot i trenek s takovou rychlostí, jako by na tom závisel jeho život. Tereza se mezitím posadila, aby se líp dostala z těch šatů, ale stejně jí to moc nešlo. Patrik už nechtěl čekat ani vteřinu, a tak jí s nimi pomohl. Pořádně nevěděl, jak se vlastně rozepínají, a tak jí je prostě přetáhl přes hlavu a odhodil je na svoje oblečení.
Konečně si ji mohl prohlédnout v plné kráse. Měla nádherné tělo a úžasně světlou pleť. V životě neviděl nic tak skvostného jako její nahé tělo. Když se mu Tereza vyzývavě vpila do očí a usmála se, měl pocit, jako kdyby je najednou úplně opustilo alkohol🡕 ové opojení a zbyl jen bezbřehý chtíč, který se zrcadlil i v jejích očích.
A ten chtíč ho přiměl k útoku. Vrhl se na Terezu a znovu ji položil na záda. Ochotně se mu podvolila a roztáhla nohy, jak jen to dokázala v těch napůl stažených punčocháčích. Patrik se nezdržoval s tím, aby jí je svlékl. Lehl si na ni a rukama se sytil jejími smyslnými křivkami. Cítil pod sebou její hebké a rozpálené tělo. Začal ji líbat a ona mu jeho polibky vroucně opětovala. On ale chtěl víc. Chtěl, aby jejich těla konečně splynula.
"Páťooo..." zašeptala mu do ucha. "Ještě..."
Patrik ji líbal ještě vášnivěji než předtím. Zároveň se poslepu snažil najít cestu do její kundičky. Naběhlým žaludem se otíral o její vlhké pysky a neohrabaně se snažil vniknout dovnitř. Vtom ucítil, jak Tereza vzala do ruky jeho penis a sama ho nasměrovala přímo proti svojí roztažené škvírce. Teď už stačilo jen přirazit.
Patrik mocně zavzdychal. Jeho penis se centimetr po centimetru nořil do hlubin Terezina teplého a vlhkého lůna. Když ho do ní zasunul celého, chvíli si vychutnával to těsné sevření její kundičky. Nepřestával ji líbat. Jazykem se dobýval do jejích úst a ona zase do jeho. Jejich těla byla dokonale spojená.
Zvíře v jeho nitru mu napovídalo, co má dělat. Patrik začal přirážet jako divý. Tereza měla zavřené oči. Ve chvílích mezi polibky hlasitě sténala, což Patrika popohánělo k tomu, aby přirážel stále rychleji a důrazněji.
Zakrátko ucítil, jak mu začíná cukat v penisu. Z rozkroku se mu po celém těle rozlévala vlna té nejúžasnější slasti, jakou si lze představit. Něco tak intenzivního ještě nikdy nezažil. Teď už nevzdychal, ale přímo křičel. Mocně zarazil svůj penis co nejhloub do Tereziny kundičky a v orgasmické euforii ji plnil svým semenem. Vypustil do ní snad šest nebo sedm mohutných výstřiků.
Vlna slasti pozvolna odezněla. Patrik se celou vahou položil na Terezino tělo. Zůstal v ní, i když jeho penis pomalu ochaboval. Zvíře v jeho nitru spokojeně předlo.
Tereza ho hladila po zpocených zádech a dožadovala se dalších polibků, ale Patrikovi čím dál víc těžkla víčka. I když se ze všech sil snažil ubránit spánku, ani ne za minutu mu podlehl.

***

Tereza ztěžka otevřela oči. Cítila se absolutně dezorientovaná. Příšerně ji bolela hlava, až se jí z toho zvedal žaludek. V mozku jako by měla hustou mlhu, která jí bránila myslet.
Uvědomila si, že leží v nějaké posteli. I v tom deliriu, v jakém se nacházela, jí bylo jasné, že to určitě není její postel. Absolutně však netušila, kde to je a jak se tady vůbec ocitla.
Vtom jí došlo, že je nahá a že se k ní zezadu tiskne nějaké teplé tělo. Do zadku ji tlačilo něco tvrdého a chlupatého. Mlha v její hlavě se začala nepatrně rozplývat. Malátně se převalila. To tělo vedle ní byl Patrik. Taky byl nahý. Ještě klimbal, ale jeho poměrně mohutný penis stál v pozoru a mířil přímo proti jejímu klínu.
Tereza pozorovala jeho obnažený, temně rudý žalud a snažila se přimět svůj mozek, aby jí vyjevil vzpomínky na dnešní noc. Matně si vzpomínala, jak byli večer s Patrikem v hospodě, ale dál už si nebyla s to nic vybavit.
"Aaach..." Patrik pootevřel oči. "Terko..." zamumlal rozespale. Natáhl k ní ruce.
Tereza se nezmohla na žádnou reakci. Nechala se od něj hladit po stehnech, bocích a zadku. Pak se k ní přitiskl a sevřel ji v náručí.
"Teri..." cítila na tváři jeho horký dech. Vtiskl jí polibek. Bylo znát, že příliš neví, co si má počít s jazykem, ale i tak to bylo příjemné. Tereza mu vyšla vstříc svým jazykem a snažila se ho vést. On si ji k sobě přivinul ještě pevněji a něžně ji laskal po zádech. Dlaní jí přejížděl po páteři, jako by tušil, že přesně takhle to má ráda. Penisem se přitom otíral o vchod do její kundičky. Tereza se nebránila. Přála si být hýčkaná. Její tělo si říkalo o mužskou péči. Už je to tak dlouho, co naposledy někoho měla...
"Jsi tak krásná..." šeptal jí do ucha mezi polibky. "Chci tě..."
Tlakem svého těla ji převalil na záda. Tereza nahmátla jeho penis a začala mu ho honit. Bříškem palce mu kroužila po špičce žaluda. Patrik zasténal. Jeho úd jí v ruce ještě víc ztvrdl a začalo mu v něm pulzovat. Zakrátko ucítila na břiše dávku jeho semene.
Patrik hekal, jako by právě doběhl do cíle maratonu. Zalehl ji, že málem ani nemohla dýchat.
A právě v tom okamžiku vystoupila z mlhy v Terezině hlavě jasná vzpomínka na to, jak na ní Patrik leží a přiráží jako zběsilý... Její mysl jako by se náhle probudila.
Patrik se ji znovu pokusil políbit, ale ona se odvrátila.
"Promiň, že jsem se tak rychle –" vybreptl. "Hrozně mě vzrušuješ..."
Tereza se snažila vyprostit zpod jeho těla, ale byl na ni moc těžký. "Pusť mě, prosím," zamumlala.
"Ale –" Patrik se tvářil naprosto zmateně.
"Prosím," žádala ho.
Patrik se odvalil na bok. Nepřestával na ni pátravě zírat, jako by ji žádal o vysvětlení, co udělal špatně.
Tereza se posadila. Hlava jí teď třeštila ještě víc, než když se probudila. Všimla si, že má na sobě punčocháče, které ale měla srolované až někam ke kotníkům. Chtěla si je natáhnout, jenže zjistila, že jsou úplně roztrhané, a tak si je svlékla, utřela si do nich postříkané břicho a odhodila je na zem.
Poprvé se pořádně rozhlédla po pokoji. "Ehm, kde – kde mám šaty🡕 ?" vypustila z úst první věc, která ji napadla.
"Tady." Patrik ukázal někam na podlahu.
Tereza se vyhoupla na nohy. Příšerně se jí točila hlava, že měla sto chutí si hned zase lehnout. Odhodlala se udělat první krok. Jak se jí o sebe otřely pysky, uvnitř svojí kundičky ucítila něco mazlavého. Honem si tam zajela rukou. Na prstech jí ulpěla nějaká vazká a lepkavá hmota. Nápadně jí to připomínalo...
"Ehm – ty si vzpomínáš, co..." nejistě se obrátila na Patrika, "co se stalo dneska v noci?" Připadala si naprosto hloupě. Aby se někdy probudila nahá v náruči nějakého kluka a nepamatovala si, jak se to seběhlo, to se jí nikdy nestalo ani za těch nejdivočejších pubertálních let. Myslela si, že z něčeho takového už dávno vyrostla, a teď skončí v posteli se osmnáctiletým klukem!
"No –" zakoktal Patrik. "Šli jsme z hospody a tys byla tak opilá, žes ani nedokázala vyjít po schodech nahoru, a tak –" lezlo z něj jak z chlupaté deky🡕 , "– a tak jsem tě vzal sem."
Tereze nemohlo uniknout, jak si ji pořád chtivě prohlíží. Mátožně se dopotácela pro ty šaty🡕 . Každý krok ji stál nesmírné úsilí, neboť jí připadalo, že s každým pohybem byla ta její závrať silnější.
"A my dva – jsme se spolu... ?" pronesla do napjatého ticha, zatímco se shýbala pro šaty🡕 .
Patrik jenom přikývl.
Tereza si znova zajela rukou mezi nohy. "A myslíš, že –" zaváhala, protože sama nevěděla, jestli je připravená slyšet odpověď, "– že ses do mě udělal?"
"Já – nevím..." Patrik se podíval na svůj penis, jako by čekal, že odpoví místo něj. "Asi... asi jo."
Tereza potichu zaúpěla. Zahoupal se jí žaludek. Nebyla si jistá, jestli je to z kocoviny, nebo z té právě zjištěné skutečnosti.
"Promiň, jestli jsem něco..." ozval se nesměle Patrik, když sledoval, jak se Tereza snaží co nejrychleji nasoukat do šatů.
Tereza si povzdechla. "To já se omlouvám," odvětila. "Měla jsem se v ty hospodě hlídat." Urovnala si výstřih.
Patrik dál nehnutě ležel v posteli, jako by čekal, co se bude dít.
Tereza letmo zamžourala na Patrikův penis, který se mu už zase začínal stavět. "Tak já – radši už půjdu."
"A nechceš – si třeba ještě dát čaj?"
"Ne, díky, vážně bych měla jít..." Tereza sklopila oči. Zamířila ke dveřím. Naposled se ohlédla na svého osmnáctiletého milence. "Uvidíme se... potom," rozloučila se rozpačitě.
"Dobře. A –"
Než se Patrik vymáčkl, Tereza už byla na půli cesty ke dveřím od bytu. Chtěla odsud být co nejrychleji pryč.
Venku na schodech potkala starého pana Šantrůčka. "Dobrý den," pozdravila ho netečně.
"Dobrý, dobrý," zahalekal zvesela. Všimla si, jak sjel pohledem na její bosé nohy a hlavu, která – jak si sama uvědomovala – musela vypadat jako vrabčí hnízdo.
Doma hned zamířila do sprchy. Snažila se důkladně vypláchnout svoji kundičku. Když po dobré půlhodině konečně vypnula vodu a osušila se, její klín byl zase krásně čisťounký a voňavý, ale přesto... Jakýsi ženský instinkt jí říkal, že kdesi hluboko v jejím lůně zůstala pořádná armáda Patrikových spermií, které si právě zuřivě klestily cestu k jedinému cíli svého bytí. Dokonce jí připadalo, jako by cítila, že se v jejím břiše něco děje. Ale to přece není možné, vždyť to bylo sotva pár hodin...

***

– o dva týdny později –

Tereza byla už od rána jako na trní. Měla to dostat už včera, ale pořád nic. Ještě nikdy se jí nestalo, aby se jí to zpozdilo. Její cyklus byl vždycky přesný jako švýcarské hodinky🡕 . A zrovna tenkrát, jak se vyspala s Patrikem, měla podle svých propočtů mít ty nejplodnější dny... Donekonečna si vyčítala, jak mohla něco takového dopustit, ale nebylo jí to nic platné.
Cestou z práce se stavila v lékárně pro těhotenský test. Hned jak dorazila domů, vybalila test z krabičky a běžela s ním na záchod. Stáhla si kalhotky a vyčůrala se na něj.
Následující minuty, kdy čekala, až se test zbarví, byly snad nejdelší v jejím životě. Nedokázala se na něj dívat. Dokonce s ním ani nedokázala být ve stejné místnosti, jak byla nervózní. Odložila ho na stolek v obýváku a šla se do kuchyně napít.
Uběhlo asi pět minut. Tereze bylo jasné, že její test už musí být hotový. Ještě dalších pár minut sbírala odvahu, aby se na něj šla podívat. S žaludkem jako na vodě se konečně odhodlala pohlédnout pravdě do očí.
Dvě čárky. Dvě jasně růžové čárky...

***

Následující hodinu strávila Tereza tím, že nepřítomně pochodovala po obýváku s tím svým testem, který nepustila z ruky od té chvíle, co se na něj podívala. Hlavou jí vířily tisíce zmatených myšlenek. Tak skutečně byla těhotná. Patrik ji té noci doopravdy oplodnil... Nebylo pochyb o tom, že to byl on, vždyť kromě něj s nikým jiným nespala už více než rok...
Rukou si bezděky přejela po břiše. Tam někde uvnitř rostl nový život... Musela si přiznat, že už delší dobu někde v hloubi duše cítila drobnou závist pokaždé, když jí nějaká kamarádka oznámila, že čeká miminko, ale aby k němu přišla takovýmhle způsobem... A s Patrikem. Vždyť mu bylo teprve osmnáct. Sám ještě byl takové odrostlé dítě... Ale zase ne takové, aby jí sám nebyl schopný udělat dítě.
Co mám dělat? Co mám dělat?!
Tereza v náhlém popudu vyrazila ke dveřím. Než se stačila pořádně zamyslet nad tím, co dělá, stála u dveří Patrikova bytu a mačkala tlačítko zvonku. Otevřel jí jeho táta.
"Ehm – mohla bych prosím mluvit s Patrikem?" oslovila ho.
"No jasně," odvětil. "Patriku! Je tady Tereza!" zavolal na syna. Pak se obrátil zpátky na Terezu. Vypadalo to, jako by si náhle na něco vzpomněl. "Jo mimochodem," natáhl se pro něco do chodby, "není tohle náhodou tvoje, Popelko?" zeptal se jí s lišáckým úšklebkem. V ruce držel zářivě červený střevíček.
Tereza cítila, jak jí zahořely tváře. "Ehm, no – nejspíš jo," utrousila s pohledem upřeným k zemi.
V tu chvíli se naštěstí ve dveřích objevil Patrik.
"Pozdravujte na bále!" Patrikův otec na ně šibalsky mrkl, podal Tereze tu lodičku a zmizel v chodbě.
"Ahoj," usmál se na ni Patrik.
"Ahoj," odvětila nervózně. Od té narozeninové noci spolu prohodili jen pár bezvýznamných vět, když se náhodou potkali na chodbě. "Potřebovala bych s tebou mluvit."
"Jasně," přikývl okamžitě Patrik. "Tak co kdybysme třeba zašli někam posedět?" navrhl a zkoumavě se Tereze podíval do tváře.
"Hm, já bych radši šla někam, kde budeme mít víc soukromí," odpověděla. "Co kdybysme zašli ke mně?"
Nešlo přehlédnout, jak Patrikovi zasvítily oči. "Jo, moc rád," souhlasil možná až příliš nadšeně.
Mlčky vystoupali do čtvrtého patra. Tereza zavedla Patrika do obýváku.
"Posaď se," ukázala na gauč.
"Díky."
Tereza si sedla vedle něj. Rozhodla se, že nebude chodit kolem horké kaše. "Hm – chtěla bych si s tebou promluvit o tom, co se mezi náma stalo," spustila.
Patrik nervózně poposedl. "No, já bych o tom s tebou taky chtěl mluvit," vyhrkl. "Pořád na to musím myslet. Bylo to moc fajn..." chrlil ze sebe, jako by se bál, že když přeruší tok řeči, tak ztratí odvahu povědět jí všechno. "Myslíš –" podíval se na Terezu, "– myslíš, že bysme si to třeba mohli někdy... no – zopakovat?" Uhnul pohledem. "Samozřejmě bez toho alkoholu🡕 a tak..." dodal ještě.
Tereza se hořce pousmála. "No, tak teď už bysme se na to mohli vrhnout bez jakýchkoli obav, to je fakt," prohodila.
"Vážně?" vydechl Patrik. Zjevně nepostřehl ironii v Terezině hlase. Nenápadně si k ní přisedl o něco blíž. I když se na něj nedívala, tak přímo cítila, jak jí civí do výstřihu.
"Jo," opáčila. "Jsem totiž v tom."
Patrik se zarazil. "Cože?" zeptal se zmateně.
Tereza si povzdechla. Víc než kdy dřív teď viděla, jak velký věkový rozdíl je dělí. Zpříma mu pohlédla do očí.
"Čekám s tebou dítě."

🕙 Přidáno 7.2.2022
📂 Kategorie: Anál, Školačky, Piss, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře