Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Osudná noc erotické povídky

A zase otravuje ! .. pomyslím si když mi dole na liště bliká zpráva od Erika. "Copak nepochopí že nemám zájem" .. pronesu směrem k mé kamarádce Haně. "Co ty víš asi ne " .. hlasitě se zasmějeme a celý večer bavíme.Sme už dlouho kamarádky, potkali sme se na základní škole. Nyní je nám oboum 15. Ani jedna nemáme kluka, Hanča měla ale nechal ji kvůli blbosti.

Vždycky sme tady jedna pro druhou když je druhá na dně.Já kluka taky nemám .. otravuje mě Erik o rok starší kluk co nedá pokoj.Tvrdí že mě miluje, za každý moje hezký gesto se snad udělá. Neení ošklivej. Je vlastně docela hezkej ale asi sem moc velkej romantik. I když při píchání moc romantická nejsem.

Naposledy to bylo dost hustě narychlo a tvrdě. A teď asi něco o mě. Chodím na základku, mám delší tmavě hnědy vlasy i oči.Taková tuctovka. Střední postava, kozičky ach ..silná stránka zatím se všem moc líbily Postava trénovaná tenisem.Poprvé mě kluk píchal před rokem. Jasně .. kundičku sem si uspokojovala od dvanácti. Prostě miluju sex, ale bez kluka je to težký i když zájem by byl. No nic to je asi vše o mě.Končím dumání nad svým dočasným životem a dokončuji detaily make-upu. Rychle k počítači a odepsat Erikovi že du do Elka, místního klubu. Drcnu do Hany, ponořené v časopisu a vyrážíme.

..od zábavy sem čekala víc.Pát typů mezi opačnym pohlví by bylo ae žádnej luxus. Po pár ilegálních sklenkách alkoholu🡕 se rozhodnu předvést svoje taneční umění, hold ty čtyři roky Hip Hopu se vyplatily.

Najednou vidím divoce gestikulovat Hanu.Pohled k vchodu mě ujistí.Erik.Nenápadně k Haně. "Co tady chce"? "Netušim pronese ohromeně Hana. Musím uznat že nevypadá špatně. Nagelovaný vlasy, triko stoprocentně nebylo levný ani ty volný kalhoty🡕 . Míří ke mě a zdraví mě. Ledově ho odbyju a du zpátky na parket. "Beztak sem šel kvůli mě ! Mám zkaženej večer bude mi za prdelí řeknu si a chci zdělit myšlenku kamarádce která je ale v obětí cizího týpka. Její pohled na mě je mi jasný, Jedno z našich pravidel. Tenhle pohled znamená "odejdi beze mě" .. fajn to by tak bylo aby Hanku omrdal typek a já si snad vyprstila sama ne ? ..řeknu si.

Po hodině Elko vzdávám. Erika mám za zády a je otravnej, někdy z něj mám až strach. Odcházím a je mi na nic. Před Elkem mě dohoní. "Doprovodim tě

"Nechci !! pronesu.. chytne mě za paži a zařve že to má dost blbý.. poznám na něm že má napito ale ne tolik aby zě nedovlíknul k nějakýmu autu ! Hodí mě na zadní sedačku. Na místě řidiče sedí Martin, jeho starší brácha.Ato vyjede a já se nsažim dostat ven a řvu na ně ať mě pustí debilové ! Odpovědí mi je mlčení.Panejo..je m ido pláče ! Že sem nešla dřív že sem tam vůbec lezla. Skusím zahrát na city.

"Eriku prosím pusť mě řeknu a pohladím ho po tváři. "Ne ne dnešní noc si budeš pamatovat ! zařve. Je mi jasný co chce ale já tentokrát ne ! Není muj typ a co pak bude všechno po mě chtít !

Nedělej to prosíím..

Drž hubu řekne Erik.

Auto zastaví před jejích panelákem. Vyrve mě z auta, u dveří rychle odemkne trvá mu to dlouho chci neustále utéct. Vhodí mě poté rychle dovnitř jeho brácha někam odjel. Zastrčí mě do výtahu a zvolí deváté patro. Pohlédnu na něj se slzavýma očima. Okamžitě mě chytne kolem pasu a přimáčkne ke zdi. Začně mě líbat na krku a tisknout k sobě. Snažim se ho odstrčit. Jeho tisknoucí vysoké tělo je neodbytné. Citím že je silně vzrušený jen toudle scénou.Výtah zastaví."Konečně.. řekne

Následný slet událostí je rychlý. Vystrčí mě z výtahu a násilím vtáhne do prázdného luxusně zařízeného bytu.Na chodbě chytne první co vidí, a to šál🡕 u a svazuje mi ruce.Vede mě do pokoje kde mě hodí na postel, ke které mě připoutá pouta🡕 mi. "Za chvíli sem tady lásko .. při těchto slovech odejde. Začnu potichu brečet. Ani ho neslyším přijít. Sedne si ke mě a chytne mě za hlavu.Odpoutává mě. Pokouší se mě políbit a strká mi jazyk do pusy.Bráním se ale mám spoutané ruce a drží mě za hlavou a poté za vlasy. Násilím mě líbá a říká že mě moc miluje.Sanžím se vymanit ze sevření ale není mi to platné.Všimnu si že nemá triko, a zřejmě se sprchoval.Alespon něco. Přejde na muj krk, a začiná křičet že nemám brečet. Sundavá mi triko a podprsenku rozřízne nožem🡕 . Začne se doslova mazlit s mýma kozičkama. Cítim že se to mému tělu začíná líbit.Moje kozičky sou pevné a bradavky ční do výšky. "No vidíš že se ti to líbí Sundavá mi i těsné džíny a černé krajkové tanga. Je vidět že je silně vzrušený a sám se sléká. Jeho čůrák je velký takový sem ještě v píče neměla.Pkamlu mě odvazuje a pokládá na postel.Třesu se pláčem. "si nádherná miluju tě

"jestli mě tak miluješ pust mě zkouším ho přemluvit

"to říkáš jenom ted řekne a pokračuje v činosti. Pomalu mi vniká rukou pod tanga a prozkoumáva moji čersvě " na hebounko" vyholenou kundičku. Zajíždí prstama do píči a mě běhá mráz po zádech. Jedním tahem mi sundavá tanga a vidí moji kundičku v célé své kráse.Začiná ji prstit ale lehonce. Sem taky vzrušená ale muj vnitřní hlas kříčí ne! Vidí že se to líbí jen mému tělo a přesto na mě na naléhá a šoustá mě tim svym velilkym čurákem. Moje nechtěné orgasmy sou pro něj potěšením a stříká do mě svoji mrdku. Poté se na mě podívá. Brečim . Zradilo mě vlastní tělo ale on vidí že sem nechtěla. Pokouší se mě znovu líbat.Nechám ho.Sem zledovělá je mi všechno jedno a to ho štve a přestává.Zvedá se a vytáhne mě do koupelny. Pustí sprchu ve sprchovém koutě kam leze a následně vede i mě.Stojíme pod sprochou zase mě objímá a tiskne k sobě . A opakuje se stejná scéna. Zase pomalu prstí moji kundičku čímž mě totálně vyrajcuje a šuká mě ve sprše. Pomalu mě šuká velkým čurákem a střiká do mě . Pak mě omývá a dá ručník abych se osušila. Ihned se do ručníku zabalím. Zasměje se ..a vede do pokoje, kde si lehne do postele a řekne at si lehnu taky. Přitiskne mě k sobě a přikryje nás. Zhasně.

"Co bude ted .. řeknu

"Ted budeme spát prohlásí po chvíly

"Chci domů....řeknu ale jeho odpověd mě uzemní

"Chci aby si u mě takle byla napořád nechci tě nikdy pustit miluju tě nehcápeš to .. ted už křičí

..brečím a chci spát .. po chvíli asi usne taky ...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Znásilnění, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře