Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Osudové okamžiky erotické povídky

Máma mi umřela když mi bylo patnáct a táta mi asi za půl roku přivedl macechu. Jmenovala se Vlasta a trvala na tom, abych jí tykal. Nevím, kde na ní narazil, ale byla to taková tlustá megera co jí visely cecky až někam na břicho a s tátou šukala denně i několikrát a vůbec jí nevadilo, že já jsem ve svém pokoji a všechno slyším, protože její řev, který provázel jejich šoustání se prostě přeslechnout nedal. Ze začátku se snažil jí táta krotit, ale nakonec podlehl. Každou chvíli, když nebyl táta doma schválně kolem mne kroužila polonahá a myslela snad, že mne tím svým sádelnatým tělem vzruší. Na šukání byla asi jednička, ale aby občas uvařila teplou večeři, to ne.

Ale když to nevadilo tátovi, já taky mlčel. Jednou odpoledne, byl jsem doma sám, jsem si prohlížel pornočasopis a právě se chystal vyhonit si čuráka, když vešla do pokoje Vlasta. Držel jsem ztopořeného čuráka v ruce a koktal, že jsem jí neslyšel přijít. V mžiku stála vedle mne, strhala ze sebe oblečení a ječela, že takový ocas už dlouho neviděla a už ho proháněla ve své zmalované puse. I když jsem se snažil jí od sebe odstrčit, nepodařilo se mi to a Vlasta dosáhla svého. Za chvíli jsem stříkal do její pusy a řval při tom jako túr. Teď ochutnáš mojí kundu zařvala a já se snažil vyběhnou z pokoje. Tak to né hošánku, já pomohla Tobě a ty zas pomůžeš mě. Chytila mne u dveří za vlasy a táhla mne zpět na válendu. Najednou mne začala fackovat až mi hlava lítala ze strany na stranu a řvala, že mne klidně umlátí, ale tu kundu jí vylížu. Raději jsem to vzdal a s odporem roztáhl ty její tlusté pysky a začal jí lízat. Držela mne stále za vlasy, přirážela se na můj jazyk a řvala u toho tak jak byla zvyklá. Najednou jsem cítil mokro v puse a ona řvala - jo jseš šikovnej, udělal jsi mě. Myslel jsem, že mi už dá pokoj, ale nestalo se tak. Když spatřila mého čuráka, který mne zradil a trčel mezi nohama jako stěžeň, povalila mne na válendu, napíchla se na něj a já měl dojem, že mi svým metrákovým tělem rozdrtila tvrdé koule. I když to byla tlustá svině byla mrštná a za vydatného mlaskání jejích ze strany na stranu poletujících špeků a vytahaných cecků a čvachtání nadržené kundy mne zdárně dovedla k výstřiku. Myslel jsem, že už mi dá pokoj, ale opět nedala. Stále seděla nabodnutá na mém ocase, který ne a ne zvadnout a nutila mne, abych jí laskal ty vytahané měchy. Odmítl jsem a následovalo několik facek. Raději jsem začal cucat ty velké bambule a myslel jsem, že když jí je začnu surově hryzat, že mi dá pokoj. Ale ne, jí to dělalo evidentně dobře a na můj stále stojící ocas se snášela sprška z její kundy. Začala mne opět mrdat a řvala, abych jí pořádně okusoval její bradavčičky ( prý bradavčičky - měla je jak špunty od kopaček ) a cválala na mne tak dlouho dokud jsem jí tu její noru opět nevycákal. Sama se při tom udělala nejméně třikrát. Když odcházela z mého pokoje řekla, že jestli jen cecku, řekne, že jsem jí znásilnil. Od toho dne jsem měl doma peklo. Vlasta se na mne chodila ukájet skoro denně, když nebyl táta doma. Pak se mi naskytla možnost přejít na učňák do vzdáleného města a začal bydlet na internátu. Domů jsem o víkendech raději nejezdil, stačily mi prázdniny, při kterých jsem musel ukájet svou nenasytnou macechu. Po vyučení jsem zůstal v podniku ve kterém jsem se učil a bydlel na ubytovně. Jednou jsem procházel kolem kulturáku, kde probíhaly různé kurzy cvičení a spatřil tam nádhernou holku. Byla sice jako proutek, ale kozičky jí narostly do pěkných, tvrdých, dle mého odhadu trojek.

Chodil jsem jí pozorovat 3x v týdnu, ale odvahu oslovit jí jsem neměl. Ten den, kdy se to stalo, jsem se odhodlal oslovit jí, ale osud tomu asi nechtěl. Koukal jsem jako vždy oknem, všichni už odešli a v sále byla už jen ONA. Najednou vešel do sálu starší chlápek, zamkl za sebou a už se s mou tajnou láskou líbal, vysvlékl jí sportovní úbor, prolizoval se její vyholenou kundičkou, ona mu kouřila ocas a nakonec se víc jak hodinu promrdávali k svým několika vrcholům. To starý prase jí dokonce šukalo za chůze po sále a ona měla okolo něho obtočené nohy jako liány. Ocas mi hrozil prasknutím a já se rozhodl, počkám na ní v nedalekém parku, kde jsem jí už před tím mnohokrát sledoval. Nevím, jak se to vůbec mohlo stát, ale když jsem jí povalil na zem, začala děsně řvát a já do ní bušil jak do boxerského pytle. Konečně byla zticha a já jí roztrhal halenku a už jsem se zahryzával do jejích nádherných koziček. Tohle jsem přeci nechtěl, ale bylo to silnější jak já. ONA pode mnou tiše sténala a já hryzal a hryzal až jsem měl sladko v ústech a pak jsem do ní konečně zarazil svého tvrdého čuráka. Projížděl jsem tu její před chvílí semenem vystříkanou kundu, v rukách drtil její rozkousané bradavky a konečně naplnil její kundu. Až nyní jsem si uvědomil, že se ONA vůbec nehýbe a už ani nesténá. Já jí snad zabil ! Běžel jsem jako šílený na ubytovnu a celou noc čekal, kdy si pro mne přijdou. Nepřišli a nikde o nějakém mordu nebo znásilnění nepadla ani zmínka. Ještě několikrát jsem se šel podívat ke kulturáku ale ONA se tam nikdy neukázala. Asi po půl roce jsem seděl v kině a těsně před začátkem si vedle mne sedla ONA. Byla sama a já jí po kině nabídl doprovod.

Byla moc ráda, prý se bojí chodit večer sama. Jmenovala se Klárka. Když jsem se s ní po půlročním chození poprvé miloval snažil jsem se být co nejněžnější i když musím přiznat, že mi to dalo pěknou fušku. Klárka se mi nikdy o znásilnění nezmínila. Jen časem se postupně Klárka svěřovala, že jí vzrušuje při milování troška násilí. Když Klárka otěhotněla, konala se tichá svatba jen za přítomností dvou svědků. Byt, který jsme dostali od podniku, kde nyní pracovala i Klárka byl svědkem našeho něžného, ale občas i pěkně tvrdého milování. Po narození Honzíka jsem Klárku nepoznával, někdy mi připomínala mou macechu - chtěla šukat každou chvíli a bylo jí jedno kde. Na rozdíl od macechy však měla stále naklizeno a uvařeno. Dva roky po Honzíkovi se narodila Anička. A protože Klárka byla stále sexem posedlá a já se bál, aby jednou naše děti nezažívaly to co já doma, rozhodli jsme se postavit vlastní dům, kde jsme si zřídili tak zvanou třináctou komnatu. Zde ukájíme své choutky, ale zažíváme zde i to nejněžnější milování jako bylo to naše první. Samozřejmě, že i ložnice je naší sexuální pracovnou, ale bez násilí. Občas mi Klárka večer když uloží děti k spánku ukáže klíč od naší třinácté komnaty. To jí pak popadnu do náruče, odnesu jí tam a začínají naše domácí orgie, které hlavně o víkendech trvají i celou dlouhou noc.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře