Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Osudové setkání erotické povídky

Seděl jsem v baru a načínal další skleničku, když jsem si všimnul celkem pěknýho chlápka, kterej po mě pořád pokukuje. Nevim, jak poznal, že by se mnou mohlo něco bejt, ale měl jsem zrovna náladu mít ho tam, tak jsem ho pár svejma pohledama osmělil. Přisedl. Nechtěl jsem mu to nechat zadarmo, tak jsem navázal takovou tu klasickou povrchní konverzaci. Během ní jsem ale zjistil, že je fakt sympatickej.

Líbil se mi čim dál víc, takže netrvalo dlouho a já sem převed konverzaci na to správný téma. Dali jsme si ještě skleničku a jeli k němu. Jeho barák byl ještě luxusnější, než jeho oblečení. Bylo mi to jedno, začal jsem bejt nadrženej a on taky, bylo to na něm vidět.

Posadili jsme se, nalil další pití a chvilku jsme si povídali. Pak jsem šel do koupelny. Když už jsem vylejzal ze sprchy a šahal po ručníku, zaregistroval jsem jeho ruku, která mi v tom opatrně zabránila. Otočil jsem se. Stál tam, celej nahej. Projel jsem ho odspoda až nahoru. Tělo měl pěkný, ale moje oči se upřely na jeho rozkrok. Jeho péro bylo nádherný, obrovský, neuvěřitelný ... Začal mi tim vzrušenim pracovat. Všim si toho a vlezl za mnou. Pustil znova sprchu, otočil mě zády k němu. Trochu jsem se přikrčil a vyšpulil na něj prdelku. Začal mi ji jemně dráždit jeho prstama. Pak trochu přitlačil a už jsem tam měl dva prsty, který mě projížděli celej vnitřek. Pak je vyndal a začal do mě pomalu zajíždět svim klackem. Teprve teď jsem si uvědomil jeho velikost. Cejtil jsem, jak se moje prdel snaží přizpůsobit, ale tohle byl opravdu velkej čůrák. Pak z ničeho nic přirazil. Ucejtil jsem jeho koule, projela mnou rozkoš a bolest. Měl jsem pocit, jako by mě roztrhnul. Začal do mě prudce přirážet a mnou projížděli vlny slasti a vlny bolesti. Kroutil jsem se pod jeho mohutnehma přírazama, ale po chvíli si moje díra na ten jeho klacek zvykla. Začínal jsem cejtit jenom tu slast. Soustředil jsem se na jeho péro, jak do mě proniká, tak hluboko ... Řval jsem a hekal jak děvka. Začal jsem mu pomáhat a přirážet proti němu, ještě víc jsem se prohnul, ..., zajel ještě hloubš, div jsem se s toho návalu blaha neskácel. Za chvilku jsem ucejtil jeho teplou mrdku a stříkal jsem taky. Otočil jsem se na něj s blaženym výrazem ve tváři. On mě chytnul hlavu a tlačil ji mezy jeho nohy. Ještě z něj kapala mrdka. Začal jsem ji olizovat, dokud ho neměl úplně čistýho. Šli jsme zpátky do pokoje. Seděl tam s roztaženejma nohama, na stehně mu ležel, ..., povadlej. Nemoh jsem se udržet. Klekl jsem si k němu a vzal ho do pusy. Líbal jsem ho na žaludu a na koulích, bral jsem je do pusy, olizoval je a cucal, vrátil jsem se k jeho péru, jazykem jsem ho přejížděl od kořene až po jeho nádhernej prokrvenej žalud. Kouřil jsem ho jak nejlíp jsem uměl. Byl krásnej, byl úžasnej, moje péro se zas začalo zvedat. Pak jsem ochutnal jeho plnou dávku. Proudila mi krkem a já ji přímo hltal.

Posadil mě do křesla sednul si na mě. Pomalu si ho tam začal zasouvat. Krouživejma pohybama dosedal a já cejtil, jak do něj pronikám, cukalo mi v něm vzrušením. Zakous jsem se do jeho bradavky, v tom si dosed a začal pomalu přirážet, byl hodně opatrnej, ale mě i ta trocha pohybu stačila abych hned stříkal. Slezl ze mě kleknul si roztáhl a roztáhl nohy. Chtěl abych svojí mrdku slízal. Byl jsem tak vzrušenej, že jsem nad tim nepřemejšlel a začal jsem bořit svůj jazyk do jeho roztažený díry a vylizovat z ní mojí mrdku. Jazykem jsem zajížděl nejhloubš jak jsem moh, byla jí tam hodně. Rukou jsem hu chytnul kládu a začal ji jemně honit. Nevydržel jsem to, zvedl jsem se a lehnul si na postel. Dal mi pod břicho polštář, a pak ještě jeden. Najednou se moje dírka otevřela jako nic. Stoupnul si nade mě s tou obrovskou kládou, chytnul mě za prdel, a ..., brutálně to do mě narval. Byl strašně moc hluboko, cejtil jsem bolest, začal jsem řvát. O to víc pevněji mě chytnul, o to víc si mě přirážel. Šukal mě jak děvku, každej jeho příraz mě doslova trhal na kusy, zakousnul jsem se do deky🡕 abych nedělal takovej bordel. Bolest pomalu ustala a já se začal soustředit na tu rozkoš, kterou mi dával jeho nádhernej čůrák. Zrovna, když jsem byl v nejlepším a bolest pominula vystříkal do mě další svojí dávku jeho lahodný mrdky.

Svalili sme se vedle sebe a pak už bylo ráno. Vstal jsem a on nikde. Pak jsem našel vzkaz, kterej mi otevřel dveře do úplně jinýho světa. Nevěděl jsem ale jestli zůstat a ty dveře otevřít, nebo se sebrat a utéct. Pak jsem si ale vzpoměl na včerejší večer a měl jsem jasno. Šel jsem si udělat něco k jídlu a mrnout na telku...

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře