Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ošukala jsem ho a šla erotické povídky

Byla jsem čerstvě po rozchodu, původní plán byl ojet vše, co mi přijde pod ruku a užívat si. Ale já jsem asi nikdy single moc neuměla být a místo toho, aby mě chtěl každý ošukat mi chlapi nabízeli prsten, domek a dvě děti k tomu. Jeden takový amatér mě přes písmenka docela očaroval.

Byl to dobře stavěnej (185/95) čtyřicetiletej sympaťák s modrýma očima a hnědýma vlasama. Tohle jsem vyčetla na jeho profilu tady.

Já jsem teda hned věděla, že vztah nechci, ale jinak jsme si fakt rozuměli. Propsali jsme spolu pár dní a pár nocí a já se bavila. Dohodli jsme se, že si fotku posílat nebudeme. On říkal, že je nefotogenickej a mi to bylo docela jedno. Z fotky stejně nic nepoznám. První krize přišla s prvním zavoláním. Ten jeho hlas mi zní v uších do dnes. Jak jsem normálně ukecaná a miluju povídání, tak tady jsem si přála, aby to už hlavně nepokračovalo. Žel bohu mi pak napsal, že hned jak mě slyšel, tak si potvrdil to, co si celou dobu myslel... že k sobě patříme, já jsem byla přesvědčena o opaku.

Snažila jsem si namluvit, že má rozbitej mikrofón nebo špatný přenos a snažila se tomu uvěřit. Měl takové sebevědomí, že jsem mu neuměla říct ne a tak jsem tomu dala šanci a šli jsme na rande.

Domluvili jsme se, že půjdeme do podniku, kde nás nikdo nezná ať máme férové podmínky. Já se nechala dovézt taxíkem, protože onen podnik byl docela daleko od zastávky MHD a já chtěla udělat dojem na jehlách.

První šok přišel při seznamování. Všude chodím dřív a čekala jsem na něj před barem. Přistoupil ke mně a já oněmněla. V popisu si výšku přidal a váhu asi unesl, protože naproti mě stála o hlavu menší kulička než já s vlasama do půlky hlavy a slunečními brýle🡕 mi ala koupil jsem je nejdy před sto lety. I ten outfit byl jak z jiné doby, ale co, nejsem přece povrchní kráva. Jen jsem se cítila jako kráva, protože jsem si fakt dala záležet.

Měla jsem lodičky na 15cm podpatku, skládánou krátkou sukni🡕 s přilehlým tílkem a svou pushup, která dělala dekolt hodný obdivu. Prohlížel si mě a okomentoval to slovy: "Nezklamala si mě, jsi čím dál tím lepší.”

Cítila jsem, že se schyluje k ostudě, ale že mě tenhle pocit bude opravdu provázet celý večer jsem zjistila v zápětí.

Vstoupili jsme do baru a hned první lidi zdravil "Hoj, hoj, tohle je moje nová kočička.” Pozdravil snad všechny a když jsme dosedli, tak mi řekl, že je ten bar jeho, že mě chtěl otestovat jestli nejsem zlatokopka. Trochu mě tím nasral, ale vyžehlil to slovy: "Ber to pozitivně, dnes pijem na účet podniku.”

Ten večer tam bylo karaoke. Asi to není úplně vhodná zábava na první rande, ale když víte, že bude zároveň poslední, tak proč ne... Každopádně to bylo čím dál tím horší a já se rozhodla se aspoň kvalitně opít, když už nic. Pila jsem vodku s friscem a večer jsem díky tomu zvládala přežít s grácií. Moje společnost totiž byla hlavní hvězda parketu. Žel bohu byl pro smích úplně všem. Nejhorší bylo, že s každou písní, kterou zpíval do mikrofonu hlásil, že jenže pro jeho lásku a pozornost strhává na mě. Zásadně si vybíral ty nejhorší hity jako Černý páv, Proklínám, Chtěl bych být víc než jen přítel tvůj,... Koukali na nás úplně všichni, ještě když mě vždy vyzval k tanci a já tam nad ním o hlavu čněla.

Měla jsem sebou lesk na rty, který voněl po třešních a vlastně tak i chutnal a v jede okamžik se ke mně nahl a šeptal mi do ucha: "Chci to ochutnat.” Vrazila jsem minten lesk do ruky, ale nedal se. Ukecal mě na jeden polibek s tím, že nám to o sobě řekne vše. Měl to být ortel a pokud to nedopadne, tak prostě konec.

Políbila jsem ho tedy a zašmrdlala tam něco s jazykem. On se ode mě ne a ne odlepit, já koukala okolo kdo vše to vidí a modlila se ať tam není někdo koho znám. Najednou mi vzal ruku a strčil si jiného rozkroku. Byl úplně tvrdý. Co teď? Odlepil se ode mě a řekl, že to byla nádhera a už cely večer mluvil o tom, co jsem s ním udělala a že se půjde na wc vyhonit jestli mu s tím nepomůžu já.

Na to wc opravdu odešel a snad i čekal, že za nim dojdu, ale to jsem si zabrala parket pro sebe já a na opravu nálady si dala Pijánovku. V mezičase za mnou přišli nějací kluci s tím ať jdu za nimi ať tam nesedím s taťkou. Přiznala jsem jim, že je to rande a ten jejich soucitný pohled ve mě vyvolal paniku.

Paniku jsem úspěšně zapila a propila se do nálady myslitele a hledala řešení jak z toho ven. Po vodce přichází u mě vždy ty "nejlepší” nápady a přišel jeden jak se ho zbavit. Už se pomalu zavíralo a bar se vylidňoval. Můj společník už plánoval společné bydlení a já ho začala líbat, protože plán.

Líbala jsem ho a hladila a když jsem cítila, že je zase tvrdý, zašeptala jsem mu do ucha ať jdeme ven. Na nic nečekal a šli jsme.

Odešli jsme zadním vchodem, kde byla zahrádka a za ní už park. Zatáhla jsem ho pod první strom a začala ho znovu líbat a svlékat.

Sundala jsem mu kalhoty🡕 , on měl obavy ať nás nikdo nevidí a jdeme radši k němu, ale můj plán byl jasný.

Na chvíli mě povolil na zem, vyhrnul sukýnku, sundal kalhotky a začal mě lízat. Docela mu to šlo, ale nemohla jsem se soustředit, měla jsem strach, že bych se mohla nechat unést situací a nekonat. Takže jsem znovu převzala iniciativu a povolila já jeho.

Šeptala jsem mu do ucha: "Jsou dvě možnosti- buď si teď spolu zašukáme nebo mě odmítneš a budeme spolu chodit.” a s těmito slovy jsem nasedla na jeho čuráka. "Tos mi nemohla říct než jsem byl v tobě?” Zrychlila jsem a šukala jsem ho tak rychle jak jsem jen uměla. Netrvalo to dlouho, vydržel sotva minutu, když z něj vyšlo - "uuuuž”.

Nechala jsem ho do sebe vystřikat, slezla z něj, utřela se do kalhotek a zavolala si taxi.

Jo někdy se to prostě nepovede a dnes je z toho jen humorná vzpomínka. Plán samozřejmě nevyšel a zbavovala jsem se ho dobrého půl roku než se vrátil ke své ženě, která mě kontaktovala s tím, že se vždy udělá u toho, když ji vykládá jak jsem ho ošukala a odkopla.

🕙 Přidáno 15.4.2024
📂 Kategorie: Šukání, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

pacicka (2024-04-15):
docela dobry