Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pan Neznámý erotické povídky

Teď se nehýbej, jinak tě to bude bolet, upozornil ji neznámý měkce a přihladil jí za ucho pramen vlasů. Hanka sebou škubla a zasténala přes hedvábný roubík. Její snažení však vyznělo do ztracena. Bylo tvrdě potlačeno pevnými pouty, která jí svírala zápěstí a zdvihala ruce vysoko nahoru.

Ozvalo se rychle cvaknutí nůž🡕 ek. V Hance se napjal každičký sval.

Než si stačila něco pořádně uvědomit, už se jí napínala látka na těle a vzápětí opět povolila. Po kůži jí sklouzla rozpůlená blůzka.

Ledové hroty nůž🡕 ek se zachytily o lem Hančiny sukně🡕 a vertikálně ji rozstřihly. Zůstala teď téměř nahá, jenom ve svých malinkých krajkových kalhotkách, podprsence a cárech saténové blůzky. Neznámý dalšími několika střihy pečlivě odstranil zbytky svrchního ošacení a Hance na těle naskočila husí kůže. Možná strachy, možná chladem. Neznámý se kochal pohledem na její plné tvary a chvějící se tělo. Miloval ten pohled. Byl to ten slastný okamžik očekávání, vzrušení a otázky síly vůle. Jak dlouho vydrží, aby z ní nestáhl i poslední části prádélka. Vychutnával si, jak se jeho oběť brání, jak se snaží vyvléknout se z pout, jak bezmocně sténá do látkového roubíku. Stejně se jim to vždycky líbilo...

Když se dost pokochal, obešel Hanku a přitiskl se na ni zezadu. Rukama ji objal v pase a začal ji líbat na šíji. Stále se celá chvěla. Ale stávala se vláčnější. Neznámý ji jednou rukou začal hladit po vlasech a něco nesrozumitelného šeptal do ucha. Bylo to sice nesrozumitelné, avšak úžasně erotické... Neznámý věděl, že už ji má v hrsti. Mohl s ní teď dělat cokoliv, poddala by se mu okamžitě. Ale to on nechtěl. On chtěl, aby zešílela touhou, aby ho prosila, aby řekla, že ho miluje.

Hanka nevěděla, co se to s ní děje. Cítila se najednou malátná a nějak podvědomě tušila, že kdyby složila hlavu neznámému do náručí, byla by v dokonalém bezpečí. On by nedopustil, aby se jí cokoliv stalo. On by ji chránil, pečoval o ni a ona by byla jen jeho...

Začal ji přes kalhotky hladit po zadečku. Ne nijak určitě, spíš jen v náznacích, jakoby jen konečky prstů. Ach, přesně věděl, že se jí to bude tolik líbit... Občas prsty pohladil to místo těsně nad půlkami, ještě na zádech, kde jsou doteky zároveň lechtající a zároveň k zbláznění příjemné, a Hanka jen vzdychala. Pak konečně její kalhotky shrnul dolů. Celé. Až ke kotníkům. Najednou ji pustil a Hanka ho v duchu zapřísahala, aby nepřestával. A on se vrátil. Přidřepl k ní a tváří se otíral o tu úžasně jemnou kůži Hančina zadečku. Cítil všechno - jemňoučké světlé chmýří i sotva znatelné dolíčky. Zatoužil se do té měkké tkáně zabořit jako do peřin, ale ještě ne, teď ještě nebyl ten správný čas.

Byl nažhavený, možná ještě víc než ona, přesto se však najednou donutil přestat. V rámci té vzrušující hry. Nic se nesmělo uspěchat. Obcházel kolem ní, jako dravec obchází kolem své kořisti, kterou si chce vychutnat, teprve až v jejím mase bude dostatek adrenalinu. A v Hance ho už bylo hodně, ne však maximum.

Takhle čekal několik minut a pak znenadání provedl výpad. Jedním dokonale nacvičeným pohybem přestřihl Hančinu podprsenku přesně uprostřed mezi prsy. Když je teď nemělo co držet, obě okamžitě poklesla o několik centimetrů. Hanka překvapeně vyjekla. Tenkou kůži na prsou ofoukl lehký průvan. Naskočila jí husí kůže.

A on se jí dotkl. Cítila ruce neznámého, jak přejíždějí po pokožce jejích ňader. Byly tak horké... Pálily na ochlazené pokožce jako šle🡕 hající jazyky ohně.

Konečně se jí mohl dotknout na těch nejsametovějších místech. Byl něžný. Potom se ústy přisál k jedné z bradavek jako tápající novorozenec. A skutečně i tak sál, hnán pouze prazákladním instinktem. Pak prstem jedné ruky vykreslil stopu přes břicho k podbřišku a až dolů, k dece🡕 ntně upravenému klínu. Potom zajel mezi stehna. Cítil, jak moc je vlhká. Vyndal jí hedvábný roubík z pusy, oči jí však nerozvázal.

Tak už to udělejte, vydechla roztřeseně.

Co mám udělat? zeptal se neznámý dychtivě.

Vy-vy víte, zašeptala a sklonila hlavu.

Usmál se, ne však nahlas. Tak popros, přikázal.

Celé tělo se jí napjalo. Bylo znát, že sama v sobě svádí tuhou bitvu. Jedna její část, ta, která si chtěla zachovat poslední zbytky hrdosti, říkala NE, druhá část, ta, která ovládala její chtíč, říkala ANO. Nakonec zvítězila ta první; přece se nebude doprošovat.

Neznámý pochopil a slíbil jí - Však ty to řekneš.

Kdo jste? zašeptala místo prosby.

Pobaveně se zasmál a jí ten smích matně někoho připomněl. Nedokázala však určit, kam by ho měla zařadit. No tak, nekaž nám tu chvilku, špitl jí přímo do ucha. Hance z toho zvuku proběhlo podél celé páteře neskutečné zamrazení.

Neznámý ji opět obešel a poklekl k jejím nohám. Těsně před obličejem se mu skvěl její klín. Dýchl. Potom znovu a potom jí začal foukat mezi chloupky.

Hanka na rozpálené kůži cítila chladivý proud vzduchu. Ten pak ustal. Byla zvědavá a moc natěšená na to, co se bude dít teď.

Neznámý ji nechal a došel si pro něco do rohu místnosti. Šel pomalu, zepředu na kalhotách🡕 se mu přitom rýsovala jasně patrná boule. Čekala se zatajeným dechem. Začínaly ji trochu bolet ramena a ruce přestávala cítit. Byla jí zima. Přesto však byla hodně vzrušená. Pak zaslechla tichý, neurčitý zvuk a cosi se jí stáhlo kolem kotníku. Trochu to zabolelo a totéž se opakovalo i s druhou nohou.

Neznámý jí oba provazy kolem kotníků pevně utáhl. Potom za každý zatáhl a přivázal je k hákům ve stěně. Hančiny nohy teď byly roztažené a on slyšel její překvapené vyjeknutí. Přistoupil k ní a musel se kousnout do rtu. Ještě chvilku to musel vydržet...

Hanka už neměla roubík, proto se chtěla ptát, co s ní teď bude, ale zároveň to slyšet nechtěla.

Neznámý si natáhl gumové rukavice🡕 a do jedné dlaně nalil trošku masážního oleje. Promnul ho v rukách a potom ruce zlehka položil Hance na boky. Olej ji příjemně chladil. Neznámý ji začal na bocích hladit, postupoval dolů po stehnech a zajel i dozadu na zadeček. Přitom se k ní vždy přitiskl a Hanku tlačilo jeho obrovské vzrušení. Vyhýbal se však jejímu nejcitlivějšímu místu, snad schválně.

Líbilo se mu, jak moc ho chce, a líbilo se mu, že ji má naprosto ve svých rukou. Přímo před očima se mu houpala její prsa. Neodolal a zakousl se do jedné naběhlé bradavky, a Hanka opět zasténala.

Potom už to nevydržel a sklouzl rukou přes třísla až mezi nohy. Prstem projel od hrázky mezi stydkými pysky a jen jakoby mimochodem zavadil o Hančin poštěváček. Zachvátily ji dodnes absolutně neznámé pocity, ve kterých bylo něco prapůvodního a zvířecího. Kdyby mohla, dusila by ho, škrtila a škrábala, jen aby ji už konečně uspokojil. A přesně v takovém stavu ji chtěl neznámý mít.

Opakoval ten dráždivý pohyb. Hladký povrch gumových rukavic výborně klouzal po pokožce, která byla doslova promáčená Hančinými šťávami. Hanka už vzdychala naprosto bez zábran.

To-mi-nedělejte, procedila několik slov skrz zaťaté zuby. Dělalo jí zjevně obrovské problémy krotit se. Rty a obočí měla stažené do soustředěného výrazu. Nad horním rtem se jí perlily drobné kapičky potu.

Chtěla bys víc? zeptal se jí dráždivě a sám myslel, že touhou exploduje. Tak mě popros, zašeptal.

Prosím, vydechla tiše.

Řekni to! Řekni, co bys chtěla! zakřičel na ni a pevně jí dvěma prsty poštěváček zmáčkl.

Hanka přímo zavyla rozkoší - Chci víc! Chci všechno! Hlavně rychle, stačila ještě říct, když přišla první vlna orgasmu. Neznámý okamžitě strčil dva prsty mezi její rozkošné závojíčky a cítil na nich stahy poševních stěn. Překvapilo ho, jak je Hanka úzká, přestože je tak vzrušená. Ale to vůbec nebylo na škodu. Naopak... O to větší to pro ni bude zážitek...

Když první orgasmus odezněl, neznámý zasunul prsty až nadoraz a začal jimi pomalu pohybovat tam a zpět. Hanka se jen svíjela a začala sama přirážet, jak jen jí to spoutané ruce a přivázané nohy dovolily. Líbí se ti to, ty malá kurvičko? šeptal jí neznámý do ucha a svým rozkrokem se přitom třel o její stehno. Ke dvěma prstům uvnitř ní přidal třetí. Bože, jak ta byla nádherně těsná...

Ano! odpověděla v rytmu jednotlivých přírazů.

Neznámý se znovu něžně zasmál a druhou rukou objal její měkké tělo. Začal hníst půlky jejího zadečku a pomáhal jí v ještě prudších pohybech. Ukazováčkem se dostal až k zadnímu otvoru a jemnými krouživými pohyby jej začal také dráždit.

Když vycítil ten správný okamžik, neznámý najednou vytáhl všechny prsty a nedbal Hančina sténání - Ne-teď-ne...

Teď ne, opakovala Hanka pořád dokola a byla na samém pokraji mdloby. Prosím, vzdychala a sama se snažila ještě víc rozevřít nohy. Neznámý ji neposlechl, místo toho jí dal ochutnat její vlastní šťávy. Chtivě po jeho prstech chňapla a začala je zkušeně olizovat. Potřebovala by ale mít něco uvnitř sebe.

Opět ji nechal být. Odešel k poličce. Hanka slyšela, jak otevírá nějaké krabičky a cosi vybaluje z plastového obalu. Pak se ozvaly kroky a jeho charismatický hlas - Teď si spolu trochu pohrajeme, co říkáš? Dychtivě souhlasila. Už se vůbec nestyděla. Okamžik na to však vyjekla bolestí, protože jí neznámý na obě bradavky přicvakl pevně kovové kolíčky.

Snad tě to nebolí? zeptal se udiveně. Hanka nic neříkala. První záchvěv bolesti překonala a teď se jí to začínalo líbit. I při sebemenším pohybu cítila, jak jí od prsou vystřelují jehličky rozkoše směrem ke klínu. A to je teprve začátek, upozornil ji neznámý chlípně. Hanka si olízla rty. Neznámý mluvil dál - Ale ještě než začneme, podívám se pěkně, jak si umíš hrát sama se sebou... Chvilku počkej.

Hance trochu zatrnulo. Když nemusela nic dělat, jen si užívala, byla nádherně uvolněná a vzrušená. Ale teď, když bude muset masturbovat před úplně cizím člověkem?

Neznámý z rohu místnosti přisunul vysokou stoličku. Pasovala Hance přesně pod zadeček a on jí přikázal, ať si sedne. Potom jí uvolnil obě ruce. Nejdřív jí bezvládně klesly podél těla a musela se do nich opět rozproudit krev. Druhou, už nižší židli🡕 , měl neznámý pro sebe. Postavil ji těsně před Hanku, sotva třicet čísel od ní. Když se usadil, přímo před očima měl její roztaženou kundičku. Stačilo by jen trochu natáhnout krk.

Tak začni, přikázal jí a bylo úžasné sledovat, v jakých je rozpacích. Ale přemohla se a dodala si odvahu. Začala si rukama pomalu hladit celé přirození, jen poštěváčku se vyhýbala. To byl zlatý hřeb celého představení. Neznámý jako z první řady viděl, jak se celá nádherně rozevírá touhou.

No tak, přestaň se jen hladit, pobídl ji, protože věděl, že na to čekala. A ona ho poslechla, zvedla jednu ruku k ústům a naslinila si několik prstů. Pak ruku zpustila zpět, druhou si rozevřela stydké pysky a dva prsty na krajíček zasunula do své jeskyňky.

Víc, vydechl neznámý a sám si začal hladit svou ohromnou bouli v rozkroku. Hanka opět vyplnila jeho přání a zmizely v ní téměř její celé dva prsty. Bylo však vidět, jak je stále napjatá. Nepohodlná poloha jí nedovolovala uvolnit se. Přesto se však začala plynulými pohyby protahovat. Neznámý ten pohled nevydržel a rozepnul si kalhoty🡕 . Penis už měl napjatý k prasknutí, stačilo několik správných doteků a začal by stříkat. Ale on chtěl svůj orgasmus co nejvíc oddálit. Vždycky si jen párkrát přetáhl předkožku přes žalud a pak začal schválně myslet na něco jiného. Tento trik zabíral. Hanka přirážela na své vlastní prsty a vzdychala. Její rozpaky už byly dávno zapomenuty. Mílovými kroky se blížila k vrcholu. Prsty druhé ruky si rejdila v samém středu své slasti. A zrychlovala. Vtom se ozval neznámý - Teď přestaň!

Né-já-nemůžu! kvílela Hanka. Přece si orgasmus tentokrát nenechá utéct! Neznámý ještě nějak protestoval, ale to už ona neslyšela. Prsa se jí vzedmula do výšky, zapřela se rukama o zadní okraj sedátka a zaklonila hlavu. Pak její vnímání přehlušil hlasitý výkřik, který se jí vydral z úst. Nic nebylo důležité, v tu chvíli byla jen ona, zaplavovaly ji vlny rozkoše a ona, aniž by o tom věděla, zkrápěla svojí šťávou obličej a ruce neznámého.

Neznámý k ní přistoupil a pevně stiskl kovové kolíčky na bradavkách, až jí vytryskly slzy. Tys mě neposlechla, zavrčel a znělo to zle. Užila sis to aspoň?

Ano, přiznala ještě udýchaná Hanka popravdě, přestože jí proběhnul strach.

Výborně, tak teď si pohrajeme spolu. Připrav se.

Připrav se? Jak se asi měla připravit? Neznámý jí vzal ruce a opět je spoutal🡕 nad hlavou. Provaz protáhl hákem ve stropě a zatáhl, takže se Hanka úplně nadzvedla z promáčené stoličky. Neznámý stoličku odkopnul, až se s rachotem převrátila na zem. Hanka sebou polekaně škubla a neznámý se tentokrát zasmál nahlas a hrubě. Když se ujistil, že jsou pouta🡕 pevně utažená a že se Hanka nemůže moc hýbat, došel neznámý pro další kolíčky a secvakl jimi Hance stydké pysky k sobě. Zasténala. Bolelo to.

Přitiskl se k ní a varoval ji - Teď budeš mlčet, jinak to bude mnohem horší, rozumíš? Roztřeseně přikývla a zpod šátku🡕 se jí začaly znovu kutálet slzy. Veškeré vzrušení z ní vyprchalo. Výborně, hodná holčička, pochválil ji neznámý a kousl ji do ušního lalůčku. Pak si kleknul. Vysvobozené mužství se mu hrdě vypínalo nad rozepnutými kalhotami. V ruce se mu třpytilo něco chladného a stříbrného. Odložil to na zem a roztáhl Hance půlky od sebe. Vystrčil jazyk a přitiskl ho Hance na anální otvor. Svěrač měla pevně stažený, ale po několika minutách intenzívního lízání začal povolovat. Neznámý jí to zadečku strčil prst.

Jakmile měla Hanka v zadní dírce celý prst neznámého, začala se kroutit. Tohle se jí nelíbilo. Začínala pociťovat nutkání, jako že potřebuje na velkou, a její svěrač jen bezmocně objímal ten cizí předmět. Anální sex nikdy vyzkoušet nechtěla a teď ho nejspíš měla zažít...

Neznámý poznal, že se jí to nelíbí a že to zřejmě nedělá často. Nebo možná nikdy... Přesto však zvedl ze země onen stříbrný předmět. Byl to vibrátor, nevypadal však jako ty ostatní. Byl neobyčejně krátký, maximálně tak deset centimetrů. Na konci měl zaoblenou špičku, která plynule přecházela ve vlastní chladný povrch. Vibrátor se postupně rozšiřoval. V nejširším místě už se ani nedal obejmout prsty.

Zkus se uvolnit, poradil jí, vytáhl z jejího zadečku prst a místo po něm začal okamžitě zaplňovat vibrátorem. Hančiny svaly se instinktivně stáhly, chtěla za každou cenu zabránit onomu předmětu ve vstupu.

Neznámý pootočil spodním okrajem a přístroj začal lehounce vibrovat. Hanku překvapilo, jak citlivá je oblast konečníku. Vibrátor začal okamžitě po kousíčcích pronikat do ní. Špička se ještě dala snést, ale s větší hloubkou zásunu a hlavně tloušťkou vibrátoru ohromně narůstala bolest. Hanka zoufale chtěla vykřiknout, řvát na neznámého, ať jí tohle nedělá, ale zároveň měla na paměti jeho slova. Věděla, že když vykřikne, provede jí něco mnohem horšího. Ale když ono se to téměř nedalo vydržet...

Neznámý hltal očima jednak Hančin nepochybně panenský zadek, vší silou tlačil do té malé věcičky, která v něm mizela jen s velkými obtížemi, a jednak sledoval její tvář. Rty měla stažené do tenoučké čárky. Zpod šátku🡕 vytékaly vzdorné slzy. Ale byla zatím statečná. Neznámý otočil kolečkem na vibrátoru o další kus. Cítil, jak se mu celý chvěje v ruce. Hanka se musela kousnout do jazyku. Připadalo jí, že v rytmu té malé potvory vibrují všechny její kosti, cvakají zuby a duní lebka.

Cítila, jak jí svěrače povolily a jak se vibrátor dostal o pořádný kus dál. Pak se opět zastavil, protože byl příliš široký. Neznámý najednou vibrátorem trhnul směrem k sobě a vyndal ho tak z Hančiny dírky. Ozvalo se zvláštní mlasknutí a Hanka pocítila nesnesitelné pálení. Zatřásla svými pouty, její ústa však zůstávala zamčená.

Neznámý se postavil a přidržel tu stříbrnou věc Hance před obličejem. Přesněji řečeno, už nebyla moc stříbrná. Hladký povrch znečišťovaly hnědavé šmouhy a mezi nimi se dokonce rýsovala tenká krvavá stopa. Lízej! přikázal jí hrubě.

Hanka odmítala otevřít pusu. Cítila výkaly a krev. Ta věc, která byla předtím tlačena do jejího konečníku, byla teď neznámým přitisknuta na její rty. Ty to uděláš, a uděláš to hned!

Hanka se bála. Veškerý erotický náboj se už dávno vytratil. S největším sebezapřením pootevřela rty. Neznámý jí mezi ně vsunul špičku vibrátoru, ale ta se zastavila o pevně stisknuté zuby. Zatlačil. Hanka vzlykla, ale povolila a pořádně otevřela pusu. Okamžitě ji zaplavil odporný pocit, ne snad z chuti jejích vlastních střev, tu ani nevnímala, ale spíš jen z toho pomyšlení. Místo aby začala vibrátor poslušně olizovat, vyplivla ho a rty opět neproniknutelně přitiskla k sobě. Brečela. Ať si teď neznámý s ní dělá, co chce, ať splní svou výhružku, že to bude ještě horší, jen když už bude konec.

Vztek v něm přímo citelně narůstal, zároveň se však ještě násobilo jeho vzrušení. Spustil ruku dolů a hrubě jí s ní hrábl mezi nohy. Nahmatal kovový kolíček svírající její stydké pysky a prudce jím trhl směrem dolů. Hančino tělo jako by chtělo tento pohyb kopírovat, pokleslo o několik centimetrů. Hance připadalo, jako kdyby neznámý oderval část jí.

Sedl si zpět na židli🡕 před ni a posunul se těsně k jejímu klínu. Na jedné ruce měl stále gumovou rukavici, ještě pokrytou vrstvičkou masážního oleje. Bez nějakých velkých cavyků jí rukou bez rukavice🡕 rozevřel co nejvíc stydké pysky od sebe a tou v rukavici začal zajíždět do její pochvy. Tři prsty šly díky oleji hladce, se čtvrtým už byl však problém. Neznámý sevřel dlaň do kornoutku, aby se mu průnik podařil snadněji, moc to však nepomohlo. Hanka cítila tlak na svoje poševní stěny, zatím však veškerou bolest obstarával pochroumaný zadeček.

Jsi tak těsná, zašeptal neznámý a opět mluvil žádostivě. Určitě ji chtěl, tím si byla jistá. Od samého počátku. Jako malá holčička, rozplýval se a palcem jí tiskl poštěváček. Ale já do tebe stejně narvu celou ruku, až budeš vřískat a svíjet se, ty moje malá kurvičko!

Hanka polkla. Určitě zase vlhla, protože neznámý opravdu věděl, kam sáhnout, aby jí to dělalo dobře.

Neznámý začal uvnitř Hanky roztahovat prsty trochu od sebe a připravoval si tak místo pro čtvrtý a pátý prst. No-tak! pobídl se a konečně do ní tvrdě pronikl všemi prsty. Hanka zakřičela, protože tahle bolest se zatím nedala s ničím srovnat. Neznámý však svoji ruku sunul stále dál. Dostal se až k jejímu bodu G a to se mu líbilo. Mohl ho pohodlně stimulovat ukazováčkem a Hanka myslela, že se asi počůrá.

Koukám, že se ti to líbí, podotkl po několika minutách intenzívního dráždění. Hanka vycítila, že už zase může přiznat pravdu, a tak přikývla. Ale ale, podivil se neznámý.

Začal celou rukou otáčet. Hanka vykřikla - Ne, to bolí! Zase vzlykala.

Dobře, tak já ji vyndám, svolil neznámý a jedním prudkým pohybem ruku vytáhl ven. Gumovou rukavici měl kromě zbytků masážního oleje celou olepenou jejími šťávami. Fascinovaně zíral na tu díru, která po jeho ruce zůstala. Rozhodl se. Teď konečně měl přikročit k tomu, kvůli čemu tohle celé vlastně dělal. Stáhl lesklou rukavici a hodil ji do kouta. Přešel ke stěně, kde byla na stativu připevněná malá kamera. Nastavil maximální přiblížení a zapnul ji.

Na kameře se rozsvítilo malé zelené světýlko, natáčení začalo. Hanka, za ruce stále zavěšená ke stropu, se snažila dát nohy k sobě a všelijak sebou zmítala, aby se zbavila bolestivých pocitů v kundičce i v prdelce.

Řekni, Hanko, jak se teď cítíš? zeptal se neznámý a mluvil pečlivě, aby bylo na kameře vše zachyceno.

Hanka trochu fňukala. Bolí to, odpověděla. Neznámý ji vyzval, aby řekla, co se jí nejvíc líbilo. Já nevím, nechte mě být, prosila ho a sklesle visela ve svých poutech.

No nejde, drahá, ještě ne. Přece bys nezapomněla, že mi ještě musíš něco říct, připomněl jí a rozepnul si zip na svých kalhotách🡕 . Postavil se před kameru a do objektivu předvedl, jak vypadá jeho mužství. Potom přišel k Hance a postavil se za ni.

Pamatovala si, co po ní chtěl už na začátku. Zeptala se - Pustíte mě, když vám to řeknu? Jestli jo, tak vám to budu opakovat třeba desetkrát. Miluju vás, miluju, hrozně moc.

Neznámý se zasmál a žaludem jí začal poklepávat na její oblý zadek. Nádhera, skoro by tomu i věřil. Jenže ji vyvedl z omylu - Ale asi tě zklamu - ne, teď tě ještě nepustím, protože se mi vůbec nechce.

Mačkal jí prsa, ale Hanka stále plakala, protože kovové kolíčky na bradavkách se jí zakousávaly do kůže stále víc. Neznámý je milosrdně sundal a zahodil; slyšela, jak zarachotily na podlaze někde v koutě. Jeho prsty se znovu octly v jejím rozkroku. Cítila, jak jí opatrně přejíždí po horké a bolavé pokožce. Řekni, co se ti líbilo, opakoval svoji výzvu. To bude tvůj první krok na cestě odtud.

Hanka vzpřímila své rozbolavělé tělo, pocítila záchvěv naděje - Líbilo se mi, jak jste mi šeptal do ucha a hladil mě, řekla nesměle. Ale na nesmělost nebyl neznámý zřejmě naladěn, chtěl, aby mu to popsala detailněji. Pokračovala - Já... No, když jste mi šeptal do ucha, bylo to hodně vzrušující. Navíc když nic nevidím, víte, kvůli tomu šátku🡕 ...

Mluv dál, řekni, jaké míváš někdy fantazie, pobízel ji neznámý a zasunul jí svůj klacek mezi stehna, těsně pod linii rozkroku. Začal pomalu jezdit sem a tam, občas svým pyjem lehounce zavadil o Hančin poštěváček.

Hanka stydlivě pokračovala - Někdy si představuju, že je se mnou víc lidí. Třeba kolegové, nebo někdo, koho neznám. Hrajeme různé hry... Na doktora... Neznámý zrychlil projíždění mezi jejími stehny, potom toho ale nechal a zabořil se jí do bolavé pičky. Nadlehčil ji, aby ulevila svým rukám, takže se ve vzduchu pohupovala v rytmu jeho přírazů. Nemrdal ji nijak zuřivě, jak očekávala, navzdory svému předchozímu chování byl teď pomalý a ohleduplný, skoro jako něžný milenec. Přetrpěla to, ani nedutala, když jeho prsty znovu začaly tančit po jejím poštěváčku, ani když jí kroutil bradavkami. Potom přišlo jeho vyvrcholení, plácl ji po zadku jako kobylu, tlumeně vykřikl a naplnil ji horkostí. Potom, když Hance jeho sperma stékalo po nohách, jí uvolnil pouta🡕 na kotnících i na rukou a opatrně ji položil na podlahu na deku.

Hanka unaveně ležela, měla stále šátek🡕 na očích, takže neviděla, jak neznámý zblízka natáčí její obličej, prsa, šmouhy okolo konečníku, bílou studánku v jejím rozkroku. Chtělo se jí plakat a spát.

Pojď, umyju tě a ty si odpočineš, řekl tiše a pomohl jí na nohy. Vyvedl ji po schodech a potom umýval proudem teplé vody jako malé dítě. Dokonce ji zabalil do osušky, potom s ní šel do ložnice a přikryl ji chladivým prostěradlem.

Spi, šeptal a hladil ji po vlasech. Zítra mi to určitě řekneš.

Hanka na okamžik zpanikařila, protože jí hlavou proběhla myšlenka, že tu bude muset trávit kdo ví kolik dní. Ale byla natolik vyčerpaná, že během několika sekund usnula.

Když se o několik hodin později Hanka probudila, měla oči stále převázané šátkem🡕 . Nejdřív myslela, že je pořád noc, ale pak se rozpomněla na včerejšek. Srdce jí začalo prudce bít. Rychle si stáhla šátek🡕 . Ležela v prostorné posteli v něčí ložnici. Na oknech byly pevné rolety, Hance se nepodařilo je nijak odhrnout, takže nebylo možné se podívat ven. Skočila ke dveřím, ale samozřejmě bylo zamčeno. Potřebovala na záchod, naštěstí jí byla k dispozici malinká koupelna hned naproti posteli. Hanka dosedla na mísu a všimla si, že nahoře od stropu je na ni namířena kamera. Snažila se zakrýt svou nahotu, ovšem došlo jí, že teď je to už trochu zbytečné. Kolem kotníků i kolem zápěstí měla podlitiny od pevných pout. Také ji bolely ramenní klouby.

Netušila, co má dělat. Vrátila se zpátky. Vedle postele na nočním stolku ležel přehnutý papír nadepsaný Moje malá kurvička. Hanka cítila, jak se jí znovu hrnou slzy do očí. Písmenka na papíře vypadala rozmazaně, ve skutečnosti byla ale vyvedená dokonalým rukopisem

Moje drahá, možná se budeš cítit trochu stísněně a osaměle, ale čas si můžeš zkrátit příjemnou sprchou. Také bych na tebe měl takový požadavek, který splníš, pokud máš trochu rozumu - určitě sis všimla, že je tu několik kamer. Můžeš si vybrat jakékoliv místečko, všude tě uvidím. A žádám po tobě jediný taneček. Jenom jediný, ale o to dráždivější. Představuj si hudbu, která se ti líbí, a ukaž mi, co v tobě je. Zanedlouho tě přijdu potěšit v tvojí samotě.

Hanka vztekle papír roztrhla a mrskla s ním do kouta. Znovu zkusila zalomcovat klikou nebo oddělat rolety na oknech. Všechno zůstalo při starém. Po nějaké době jí došlo, že bude muset doopravdy zatančit, aby sem neznámý přišel, dal jí něco k pití a aby z něj dostala nějaké informace.

A tak se postavila doprostřed ložnice, aby na ni bylo dobře vidět ze všech stran. Z postele stáhla prostěradlo a celá se do něj zamotala - takhle zahalená začala tančit. Představovala si, že slyší pomalou melodickou hudbu, kroužila boky a postupně odhalovala ramínka, lýtka, potom celé tělo. Jak se pohybovala, její svaly si bolestivě vzpomněly na předchozí den.

Taneček skončil smyslnou pózou. Hanka byla trochu udýchaná a zpocená, ale řekla si, že se rozhodně mýt nebude. Třeba to jejího únosce odradí. Sedla si zpět na postel a usilovně se snažila vzpomenout na co nejvíc detailů.

O nějakou chvíli později se ozvalo odemykání dveří. Dovnitř vešel její neznámý, vysoký muž s kuklou🡕 na obličeji. Na sobě nic neměl a Hanka viděla, že jeho kopí trčí hrdě vzhůru. Pozdravil ji a pochválil její vystoupení. Hanka se před ním snažila uhnout a zakrývala si prsa. Neznámý měl ale velkou sílu, vůbec nemluvil a jejích vzlyků si nevšímal. Přiskočil k ní a hrubě jí zkroutil ruku za záda. Potom ji břichem povalil na postel a kolenem rychle roztáhl nohy od sebe. Hanka sebou mrskala, ale neznámý jí prudce do klína zarazil svůj tvrdý pyj. Když Hanka začala křičet, přikryl jí pusu dlaní a nechal ji, aby ho několikrát kousla až do krve. Mrdání šlo dost ztuha, Hanka navíc změnila taktiku a rozhodla se ležet jako prkno.

Ale neznámý řekl, že to tak nenechá - popadl ji za kotníky a nohy jí ohnul za hlavu, takže se na něj pěkně vyšpulila její prdelka i kundička. Neodolal a do pičky jí zabořil jazyk. Přitom ji pořád pevně držel za nohy a tlačil je k matraci🡕 . Roztahoval a vlhčil její poševní stěny a snažil se jazykem dosáhnout co nejhloub. Cítil pronikavou chuť Hančina pohlaví, lehce slaného potem, ale nevadilo mu, že se neumyla. Potom dovnitř znovu vrazil svůj klacek a pořádně, pěkně kolmo dolů, jí dával co proto. Hanka jen hekla při každém přírazu, protože jí její vlastní kolena narážela do prsou a vyrážela dech z plic.

Neznámý jí pustil nohy a začal jí hníst prsa, kroutil bradavkami a pak za ně tahal. Hance to pořád připadalo odporné, ale přestala tolik křičet. Napadlo ji totiž, že by mohla ukolébat jeho pozornost a prudce mu stáhnout kuklu🡕 . Pomalu mu sunula ruku po paži nahoru, potom na záda a za krk. Myslela si, že by to mohlo vyjít, že by mohla zjistit jeho identitu. Jenže když chytla spodní lem kukly a zatáhla, neznámý byl připravený. Oči, které Hanka viděla, mu vztekle zaplály.

Vytáhl z ní svoji kládu, trhnutím ji posadil, popadl za vlasy a zvrátil hlavu. Než se Hanka nadála, měla ve své puse jeho péro narvané až skoro po koule. Zalapala po dechu a z koutků očí jí vyrazily slzy bolesti, neznámý měl totiž na ruce namotané její vlasy a teď s její hlavou lomcoval dopředu a dozadu a nutil ji, aby ho kouřila. Hance se do pusy nemohl jeho kolík vejít, i když se snažila otevřít co nejvíc, aby ji neudusil. Trochu se mu podvolila a začala hlavou pohybovat sama.

Ale neznámý jí vzápětí péro z pusy vyndal, až se jí od rtu táhla dlouhá lesklá slina. Donutil Hanku, aby se klekla na všechny čtyři. Třikrát ji pořádně plácl po zadku, jen to plesklo, a Hanka vyjekla. Ucítila jeho prsty v kundičce, začal s nimi rychle pohybovat - ne dovnitř a ven, ale nějak nahoru a dolů. Nejdřív ji to šimralo a nutilo čůrat, ale potom cítila, že se začíná vzrušovat. Neznámý ji ale nechtěl nechat, a tak znovu přestal. Zabořil Hance hlavu do polštáře, takže teď dozadu vůbec neviděla. Slyšela, jak několikrát odplivnul, a ucítila na své zadní dírce lepkavé mokro.

Neznámý jí začal sliny roztírat kolem prdelky a potom zajel dovnitř, a to nijak jemně. Hanka si vzpomněla na včerejšek, jak jí tak rval tu vibrující věc, i na bolest, kterou to způsobilo, a začala znovu křičet, ať ji nechá. Jenže neznámý se jen krátce suše zasmál a použil váhu svého těla, aby ji znehybnil. Roztahoval jí zadní otvor, přestože se snažila svěrač stahovat, a ještě několikrát jí dovnitř plivnul. Hanka potom cítila, jak se jí jeho naběhlý žalud o prdelku opřel a jak to zvíře zatlačilo.

Bolelo to, včerejší ranky se ještě nezahojily, navíc byla jeho výbava mnohem delší než ten malý vibrující předmět. Přestože Hanka pořád cítila v konečníku mokré sliny, klacek toho chlapa ji dřel. Začaly jí téct čerstvé slzy a tlumeně sténala do polštáře.

Neznámý zrychloval svoje tempo a znovu Hance strčil několik prstů do rozbolavělé pičky a začal ji hladit na tom citlivém místečku. Hanka plakala a znovu ji u neznámého zarazila ta kombinace surovosti a něžnosti. Teď ovšem převládala surovost, stále ji nemilosrdně mrdal do zadečku, až se pod silnou kuklou🡕 úplně zpotil. Potom konečně jeho vzrušení dosáhlo takové úrovně, že do Hanky zajel nadoraz a nastříkal do ní své horké semeno. Když cítil, jak se jeho nástroj začíná zmenšovat, s mlasknutím vyjel ven a celou ulepenou předkožku si dosucha otřel o obě Hančiny půlky.

Nechal ji ležet na posteli a dovnitř do ložnice přivezl vozík s lahví vody a nějakým jídlem. Bylo zřetelně slyšet, jak za sebou zamkl.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře