Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Parťačka ve firmě erotické povídky

Nastoupil jsem při škole na místo do firmy specializované na úklid firemních - továrních prostor. Byl jsem jedním z těch co se soustředili na práci ve výškách. Šéfoval mi kamarád z dob základní školy a pod ním pracoval Honza. Asi čtyřicetiletý chlap. Byl celkem v pohodě.

Úklid kanceláří a sociálních zařízení, výrobních prostor měla na starost hlavní vedoucí Katka a pod sebou měla dvě parťačky. Martinu asi 44 let a pak Jitku 56 let - a ta na to nevypadala.

S Jitkou jsem se znal roky. Teda spíš ona mě. Její mladší dcera byla moje kamarádka. A tak i celkově jsem s ní měl jiný pracovní vztahy než ti ostatní. Celkem dost jsem si k ní mohl dovolit. Nejlepší pro ně na tom bylo, že Jitka byla postavou panenka. Na výšku nějakých 163 cm, na váhu 52 kg, hnědé vlasy na ježka, štíhlá pevná postava, pěkný zadeček, a krásný dvojky. Oproti mě, sám mám 189 cm, 84 kg, a tělo sportovce, světle hnědé, delší vlasy, modrošedé oči a vždy tří denní strniště na tváři.

Jako jeden z mála jsem se s ní hodně bavil. Dost jsem ji poznal a věděl jaká je doopravdy. Akorát co mě uráželo, byly nadávky jejich kolegyň na její osobu. To jsem se vždy držel, abych některé něco neřekl od plic.

Asi po roce jsme se spolu bavili a já si ji začal z ničeho nic jinak prohlížet. Najednou jsem na ni koukal jako na kus ženský a ne na kamarádčinu mámu. Stáli jsme uprostřed haly a hodně jsme se smáli. Měla krásný úsměv.

Když odcházela tak nějak prostě zavrtěla zadečkem. No držel jsem se dost. Raději jsem šel chvilku pracovat. Ale nemohl jsem ji pustit z hlavy. Nešlo to najednou.

V kolik jdete dneska domů? Doufám, že brzo. Jste tu už od rána. Zašel jsem za ní na kafe a připálil jí cigaretu.

Asi za půl hodiny, no nemysli si, mám toho tak akorát dost. Usmála se hořce. Ještě chvilku jsem tam s ní seděl a bavili jsme se. Já jsem pak šel po své práci a ona taky. Ale za půl hodiny se mi přišla ukázat, že jde domů. Nechal jsem práci prací a šel jsem za ní na šatnu. Měla ji ve stejné budově jako já a k mému velkému štěstí nešly elektronické zámky. Každý se na šatnu mohl dostat. Moc dobře jsem věděl, že touhle dobou na šatně nikdo nebude. Musel jsem využít šanci a pokusit se o něco. Šíleně jsem ji chtěl. Nedokázal jsem na nic jiného myslet než na to jak se mě dotýká a líbá mě, jak se budu dotýkat jejího nahého těla.

Vešel jsem na šatnu celkem potichu. Stála zády ke dveřím a měla na sobě stále ještě pracovní oblečení. Jen lacl už měla sundaný. Pomaloučku a hlavně potichu jsem k ní došel a přitulil se na ní. Obě ruce jsem položil na její kozičky a začal je lehce hladit a líbat ji na krk. Snažila se mě od sebe odtrhnout, ale nedal jsem se. Už to nešlo vzít zpět.

Neblázni, přestaň. Šeptala a sténala rozkoší. Líbilo se jí to, ale přesto to nechtěla dovolit. Sjel jsem rukama k jejímu pasu a ruce rozdělil. Jednou jsem jí zajel pod tričkem na kozičku a lehce přes podprsenku hladil její jemnou kůži a druhou jsem lehce po montérkách sjížděl od jejího zadečku ke kundičce a začal jsem ji něžně hladit. Celou dobu jsem na ní byl přitisknutý tak aby mi nemohla utéct.

Jituško, šílím z tebe...hrozně tě chci... šeptal jsem a začal žužlat její ušní lalůček. Jen se prohnula rozkoší a zasténala. Otočil jsem si ji k sobě a sklonil se k jejím rtům a začali jsme se vášnivě líbat. Nemohl jsem si pomoci. Ruce jsem si položil na její zadeček a přimáčkl na sebe. Její dech bych zrychlený. Ani ona nezůstávala už pozadu a rukama jezdila po mém těle. Vysadil jsem si ji na okenní parapet a pomalu začal svlékat tričko, podprsenku i montérky a nakonec i kalhotky. Jednu její kozičku jsem lehce obemkl rty a začal ji sát a olizovat. Jen do mě zatínala nehty. Sjel jsem prsty po jejím těle k její kundičce a začal jsem ji lehce hladit. Nejprve jen po okraji a pak pomaloučku i dovnitř. Vyjekla slastí když jsem jí tam strčil prsty a ještě víc se přimkl rty k její bradavce. Začala mi rozepínat kalhoty🡕 a hladit mýho malýho kamaráda. Byl připraven okamžitě. Přidržel jsem si ji za zadeček, trochu nadzvedl a pomaloučku jsem do ní začal vstupovat. Nespěchal jsem a klouzal v ní. Bylo to neuvěřitelný. Zatínala nehty do mých zad, do ramenou mě kousala, aby utlumila výkřiky rozkoše. Začal jsem rychleji a tvrději přirážet. Byl jsem v ní celý. Líbilo se mi sledovat její tvář plnou slasti a rozkoše. Ondráškůůůůůůů... vzdychla mé jméno.

Jituško, miláčku...jsi jedinečná... pošeptal jsem. Začal jsem pociťovat ve svém příteli známé škubání a začal jsem do ní stříkat. Když jsem se vystříkal, zůstal jsem v ní a jen ji líbal a mačkal její kozičky.

Ondro, tohle je... chtěla něco říct, ale uzamkl jsem další slova v polibku.

Pššš, moje malá...jsi krásná, kouzelná, jedinečná. Šeptal jsem a jazykem si hrál v jejím uchu a pomalu jsem sjížděl k jejím kozičkám. Začal mi znovu tvrdnout. Lehce jsem se začal v ní pohupovat. A ona se na mě dost překvapeně podívala.

Děláš se mnou divy. Usmál jsem se a dali jsme si to ještě jednou. I tahle jízda skončila výstřikem do jejího lůna. Pustil jsem ji a jen sledoval, jak se obléká. Vyšli jsme ze šatny a ještě se na chodbě dlouho líbali, než jsem ji nechal odejít domů.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře