Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pěkná spolubydlící erotické povídky

Všechno to začalo někdy před dvěma měsíci a 3 roky , když se k nám domů přistěhovala středně stará tak asi 28 let nádherná dívka s postavou kterou bych přiřadil k většině MILFkám. Bylo mi zrovna 14, měla velké kozy asi tak Ečka a o zadečku mluvit nemusím. Když jsem jí první den spatřil, pozdravil jsem jak se sluší a hned co udělala bylo to že se předklonila, aby pohladila našeho psa. Takový neskutečný pohled na její veliké kozičky v obrovském výstřihu jsem snad ještě nezažil.

Vzal jsem její tašky a jelikož jsem si všiml legín, které nadevše miluji tak jsem jí řekl ať jde první a řekl jsem jí, kde má pokoj. No a už jsem si myslel že hezčí postavu nikdo nemá, jen škoda, že byla blondýnka, protože brunetky jsou mnohem lepší - 3 Když jsem šel nahoru hned za ní chvíli jsem počkal abych měl hezky rovný kontakt na její prdelku. Vyšla a když zahla do pokoje ohla se, abych jí podal tašky... Myslel jsem, že mi praskne. Ona si té boule všimla a tak mě trošku provokovala. Dělala, že jí něco spadlo a přímo předemnou se ohla...

Neprotestoval jsem. Ale když si odkládala tašky a ohla se a pěkně na mě vyšpulila krásnou prdelku, to už byl teprve se mnou konec, ale ohla se, že jsem jí viděl kundičku, protože měla průsvitný legíny spolu s průsvitymi kalhotkami navíc se ohla tak moc že bych nevědel jestli tam je i něco jinýho než nohy. Nenapadlo mě nic jinýho než si jít vyhonit hezky na záchod. Takhle jsem to opakoval první týden a hezky se o ní staral. Po měsíci a půl si zvykla na nový domov a když nikdo nebyl doma svlíkl jsem se a nahý jsem masturboval nad jejíma fotkama z FB, Pak jsem ale potřeboval na záchod. Vyšel jsem nahý, protože nikdo nebyl doma, ale pak jsem zjistil že ona byla. Bože takový trapas, když sme vylezli zároveň zakryl jsem si to a šel na ten záchod. Ona se jen pousmála a dělala jako by nic. Vylezu ze záchodu a co by kdo nečekal ona tam byla nahá! Její velký prsa se tam kejvaly jak zvon a plácla se přez prdelku mě to tak vzrušilo, že jsem myslel že se udělam pohledem. Začala mě líbat a šli sme k ní do pokoje. Měla tam připravenej kondom takže už asi něco tušila. Já jsem hned po tom spatřil legíny, zeptal jsem se jí jestli jí nevadí že se zničí. Řekla že ne, tak jsem jí řekl ať si je oblíkne. vzala si je a když sme se líbali ona mě chytla za péro a honila mě já jí chytl za prdelku a furt sme se líbali. Cítil jsem že brzo budu, taky aby ne, když sme tento proces prováděli asi 45 minut. Lechce sem jí dal pryč ruku a pochopila to hned a já ji roztrh kalhoty🡕 na míste kundičky a zezadu jsem jí lízal kundičku a zaroven jsem jí "šahal" hlavou na zadeček. . Nejlepší pocit a ještě přitom lízat kundičku...

Poštěváček a hned po tom klitoris - 3 Měla jí dobrou panickou a štávičky byly úžasné. Začal jsem si hrat s jejíma kozama a mezitím mi ho kouřila, ale jen chvíli a pak naskočila na mě a dali sme 69tku Samozřejmě jsem jí to zase bral zezadečku takže to měla trošku těžší ale zase lepší pro ní. Ona poznala, že brzo budu tak sme si dali pauzu líbali sme se jednou rukou jsem si hral s jejíma kozičkama mačkal je a dováděl a druhou jsem jí šahal na prdelku jako ďábel a trošku poškádlil pipinku. Nakonec jsem jí vzal a na pejska tvrdě omrdal placal jsem jí po zadku, kde měla ještě legíny a zase jsem vědel, že budu, ale tentokrat jsem ho vytáhl a vystříkal jsem se jí na pusinku všechno spolykala a říkala, že to bylo moc dobrý. . Chvilku sme se líbali a mezitím mi ho furt honila. Cítila, že vstával a říkala, že by ho chtěla do zadečku. Ve stejný poloze jsem jí ještě popotrhl legínky a strčil pořádně do análu zezačatku pomalu, ale pak tvrdě rychle a placal furt po prdelce a ona strašně vzdychala. Už jsem se blížil k vyvrcholení vystříkal jsem se jí na kozy! Ona všechno slízala, protože s její velikostí kožiček si je vzala a olízala a zbytek dotáhla prstama. Lehli jsme si k sobě a usli. Já jí držel za kozičky a ona si dala moje péro mezi půlky.

Takhle sme prošukali zbytek roku 1 týdně vždicky když nikdo nebyl doma, ale někdy víc čísel za sebou! Dneska už tu nebydlí, ale furt se jednou týdně scházíme a vždycky se těším na další.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře