Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Petruška s miláčkem erotické povídky

Konečně je víkend a já můžu jet za svým miláčkem. Těšila jsem se na něho celý týden až ho konečně budu moci zase obejmou, líbat ho a mazlit se s ním a milovat ho. Hned když jsem na něho zazvonila mě popadl a zanesl mně do ložnice. Miluju sex s ním, ví přesně kam šáhnout, abych byla naprosto hotová. Miluju, když mě jemně kousne, drsněji chytne nebo trošičku přidusí a má nade mnou svou moc a on mi to splňuje velmi rád.

Zase mně neskutečně nádherně lízal a několikrát přivedl k orgasmu. Já mu na oplátku vykouřila tak jak to má rád. No ale zbytek jsme si nechali na večer. Po krásném dni jsme zalezli do teplého pelíšku, pustili filmek a chvilku koukali. On mě držel v objetí já byla zády k němu a začal mě hladit všude po mém nahém těle. Masírovat prsa, líbat na krku a masírovat záda. Začal mi maškat zadeček, masírovat poštěváčka a druhou rukou mě prstit. Chtěla jsem se na něj otočit ale nedovolil mi to a jen mě nechával si to užívat. Přestal mi masírovat poštěváček a začal přestupovat k mé zadní dírce. S análním sexem jsem zkušenost měla ale ne zrovna pěknou a nijak mě to moc nevzrušovalo ani když se mi někdo análku dotýkal. Naslinil si prsty a začal mi kolem análku kroužit. Chtěla jsem ho zastavit ale on mi chytil obě dvě ruce a dal mi je do mého klína a objal mě nohama takže jsem nemohla dělat nic. Nezbylo mi nic jiného než se uvolnit. (Samozřejmě jsem věděla že kdyby mi to bylo opravdu nepříjemné tak by přestal). Pomaloučku mi zasouval prstík do zadečku, ze začátku to bylo divné ale pak docela příjemné, ale musel mi u toho i hladit můj poštěváček. V kombinaci s tím to bylo opravdu příjemné. Pomalu se na mě nalepil úplně a začal mi do zadečku tlačit svou chloubu. Zeptal se jestli mi to nevadí, nevadilo ale potvrdil si to spíš mým zrychleným vzrušeným dechem a studánkou mezi mýma nohama. Začal ho směrovat do mého zadečku a neustále mě líbal na zádech a za krkem. Promazal mi ještě zadeček lubrikantem a šlo se na to. Nemluvila jsem, jen jsem se uvolňovala, což mi vůbec nešlo. Když začal pomalu přitlačovat, začalo mě to bolet. Byl strašně jemný ale stejně to prostě nešlo. Je to ale kluk, kterému bezmezně věřím. Nikomu jinému bych nedovolila ještě pokračovat. Bohužel ten večer se nedostal dále než za žalud. Cítila jsem se divně, že jsem ho zklamala ale on mi dával jasně najevo že to tak vůbec není. Pomilovali jsme se tedy normálně a spokojeně šli spát.

Ráno jsem se probudila zase v jeho náručí. Začali jsme se líbat a zase jsem dostali chuť na sex a já chtěla dokončit co jsme večer začali. Lehla jsem si na záda, stáhla ho na sebe a líbala ho. Nemusela jsem ani nic říkat a pochopil co žádám. Trošku mi zase zadeček rozdráždil společně s kundičkou a nalehl na mě. Líbal mě a začal svůj penis směrovat tam kam jsme oba chtěli. Netlačil, jen špičku přiložil k análku, zase mě líbal na prsou a pevně mě držel. Když jsem se uvolnila trošku přitlačil a už tam vklouzl celý žalud. Zase mě to trochu zabolelo ale tentokrát mi nedovolil mu utéct. Držel mě za zádya pomaličku začal přitlačovat více. Bolelo mě to ale ne tak aby se to nedalo vydržet. Vždy se posunul jen o kousíček a zase přestal. U toho se pořád ptal jestli je to dobré a že toho můžeme klidně nechat. Já ale nechtěla. Ani nevím jak, ale najednou byl ve mně celý. Zvedl se mi žaludek, bylo to strašně divné, ale nebolelo to. Díval se na mě se svítícíma očkama a čekal. To že je ve mně celý, jsem vlastně zjistila až když mi vzal ruku a dal mi šáhnout a to mě asi utvrdilo v tom, že už to máme za sebou - ). Chvilku jsme jen leželi a on se začal jemňounce hýbat. Jen trošku, žádné tvrdé přirážení, u toho mi hladil poštěváčka a líbal prsa a já si to začala pomalu užívat. Nebylo to tak dobré jako klasický sex, ale bylo to příjemné strávená chvíle s ním a to pro mě bylo nejdůležitější. Milovali jsme se takhle asi hodinu. Nezrychloval, prostě jen pomaličku roztahoval můj análek, až se udělal. Což jsem taky vůbec nevěděla, až když jsem se ho zeptala jestli už bude, tak mi řekl že už je dávno - D.

Pomaličku ho ze mě vytáhl, začli jsme se vášnivě líbat a on byl šťastný a já taky. Odnesl mě do koupelny, kde mě zase dráždil ale análek jsme už nechali análem. No a po sprše jsme si dali další várku našeho milovaného orálního sexu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře