Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Piss s Denisou erotické povídky

S Denisou se znám z netu. Je to milá štíhlá tmavovláska, která je stejně jako já ujetá na hovna a chcanky a všemožné úchylárny, které z toho plynou. Bydlí ve stejném městě a tak jsme minulé léto trávili spolu skoro každý den.

Deny je hodně výstřední mazlík, ráda se fotí, chodí nedbale oblečena a často chodí v létě bosa. I venku. I já jsem tomu podlehl, i když musím přiznat, že jsem se zpočátku hodně často díval, do čeho šlapu. Někdy chodíme oba jen v žabkách značky Umbro a když je příležitost je sundat, tak je sundáme a šlapky se tak můžou dotýkat studeného špinavého povrchu země, někdy trávy někdy kachliček.

Chodili jsme často v Ostravě na venkovní bazén, kde roste krásně zastřižená tráva, která lehce masíruje unavené, zpocené a špinavé nohy. Denisa má troje plavky, jedny hezčí než druhé a vystavuje je na obdiv. Bikiny bílé, strakaté modré i červené s černými pruhy se pravidelně objevují na jejím těle.

Jednou jsme leželi na trávě, pod námi malý ručník a fotili se. Nejdřív spolu, poté jsem zkoušel i umělecké fotky. Denisa je skvělá modelka, vždycky se umí natočit tak, aby vyniklo její bronzově opálené tělo a plavky zahalovaly jen to nejnutnější.

Tentokrát však jsem měl hlad a tak při focení jsem ukusoval párek v rohlíku. Bohužel jsem se skláněl

příliš nad ní, až mi pořádný kus hořčice spadnul na její hladce vyholené nožky. Odložím tedy foťák a skloním se, abych ji očistil jazykem.

Denisa se najednou napjala, jak ještě nikdy při focení a já jazykem jemně slízával tu skvrnu na jejím lýtku. V puse jsem cítil nejen tu hořčici, ale i chlor z bazénu, pot a její charakteristickou vůni. Přivřela oči s každým soustem, s každým pohybem mokrého jazyka na její pokožce.

Trvalo to snad deset vteřin, ale i to stačilo na její vzrušení, protože hned poprosila "Pokračuj" a malilinko odtáhla nožky od sebe. Sklonil jsem se opět a jazykem se vydal dolů po straně, přes jemnou kůži nártu a kotníku až ke šlapce.

Denisa hodně přivírala oči a jednou rukou si zamířila do klína. Byli jsme uprostřed spousty lidí, ale jen já viděl, že jí to bere a že si chce pošimrat svou kundičku. Já se mezitím svými rty dostal na šlapku, na tu špinavou šlapku od trávy a hlíny. Políbil jsem ji. Cítil jsem, jak na těch místech reaguje a hýbe prsty.

Horký dech jsem jí začal foukat na špinavé chodidla. Zapojil jsem i ruce a jemně masíroval lýtko druhé nožky. Denisa překvapila, když si vytáhla zpod zadečku ručník, přikryla si jím svůj klín a druhou ruku nenápadně strčila pod něj.

Zaútočil jsem jazykem na celý povrch a slízával prach a špínu z její šlapky, zajížděl mezi prstíky a jeden po druhém cumlal zkroucené prstíky i palec. Obě nohy jí cukaly vzrušením a asi to i lechtalo. Napadlo mě si natočit tuto pravou erotickou scénu uprostřed bazénu, ale neměl jsem volné ruce.

Denisa stále nic neříkala, ruku v klíně a mírně zakloněnou hlava. Viděl jsem odtažené plavky i vyholenou kundičku a prstík, který kmital mezi poštěváčkem a hlubokou studánkou rozkoše. Nádherný pohled nad prstící přítelkyní uprostřed davu lidí.

Nenápadně ruku vytáhla a jako by se jen protáhla, si otřela prstík o šlapku druhé nožky, které jsem se zatím jazykem nedotkl. Stáhla se zpátky a nechala mě přejít na tu ještě špinavou nožku. Čekala tam na mě její šťáva neřesti, tak slaná a hořká, jako hlína, která se jí lepila na šlapku.

Pták se mi hlásil o slovo a i když jsem ležel na boku, tak byla vidět zvětšující se boule v rozkroku. Naštěstí nosím volnější bermudy, které to skryjou, ale Denise to neuniklo. "Chci tě teď hned", šeptla skoro jako příkazem.

Zvedla se z trávy, ručník z rychle sklouznul a já měl strach, aby neukázala celému světu svou nádheru, kterou jsem měl spatřit až za pár okamžiků v soukromí. Popadla mě za ruku a táhla směrem k převlíkacím kabinkám.

Před nima se na chvíli zastavila a jako by přemýšlela, kam dál. Chtělo se jí čůrat. Nakonec zvítězila její perverzní stránka a zamířili jsme k normálním kabinkám. Ještě, že nemají dole velkou škvíru, protože co jsme tam vyváděli..

V kabince si Denisa rozvázala horní díl plavek a vrhla se na mě. Vytáhla mi čuráka z bermud a začala kouřit. Chtěl jsem jí taky dráždit, ale nešlo to. Přestala docela brzo, protože se jí už fakt chtělo. Tak se znovu postavila a roztáhla nožky. Viděl jsem mokrý klín.

Proud chcanek se nekonal. Pomalu pouštěla svou moč do plavek. Jakmile už přestaly stíhat ten nával, pramínek filtrovaných chcanek začal stékat po opálených nožkách. Já se sklonil a začal jej chytat do pusy, lízat je po celé délce stehna, ale stejně mi snad polovina moči utekla dolů, přes lýtko a kotník a pomalu dopadala na zem.

Trvalo to půl minuty, než dostala ze sebe všechno. Zmáčené kalhotky🡕 a ta kaluž moči, ve které jsme přešlapovaly byly důkazem, že to nebyl sen. Já jsem jí opatrně stáhnul promáčené plavky a vykroutil jí je do krku. Společně jsme lízali mokré plavky a pak i líbali navzájem.

Byla neskutečná. Obrátila se ke mně zády a já ji začal klátit. Zapřela se rukama o stěnu a já do ni vniknul. Byla kompletně vlhká a mokrá. Ptákem jsem přirážel a přitom rukama drtil kozičky se vztyčenými bradavkami. Museli jsme se krotit, abychom nebyli slyšet. Už dost na tom, že bylo vidět, že tam jsme dva a navíc ta kaluž moči pod náma..

Když to na mě přišlo, přestal jsem přirážet a Denisa automaticky si dřepla, aby mohla mou mrdku polknout. Já měl však jiné plány, nechtěl jsem, aby tentokrát to bylo stejné. Před mohutným výstřikem jsem si trošku přidřepnul a pumpoval dávku na podlahu přímo do kaluže moči.

Denisa nechápala. Prstila se a myslela na sladkou odměnu. Stále byla v podřepu. Když jsem začal znovu vnímat okolí, Denisa ještě nebyla. Prima. Nohou jsem začal rozmazávat své sperma na zemi a vytvářet kombinaci mrdky a chcanků, které oba milujem. Ve veřejné kabince to bylo navíc vzrůšo a navíc špinavé kachličky... mňam.

Nabral jsem tu nehustší dávku na prsty a část šlapky a zamířil i Denise. Pochopila. Začla mi lízat nohu, jako by to byla zmrzlina. Špinavá část pokrytá čerstvou a horkou mrdkou zalitá vlastními chcanky. To byla moje holka. Moje zvrhlice. Udělala se.

Nazvedla se a dala mi na oplátku vylízat svou kundičku, která se leskla i v přítmí kabinky. Na oplátku jsem jí políbil, aby i ona ochutnala svou šťávu. To miluje. Miluje své tělo. Já taky. A malá mrška to věděla, protože vzápětí se sklonila až na zem, až jí vlasy začaly vpíjet chcanky rozlité pod námi.

Do pusy si nabrala pořádnou dávku chcanek i s porcí spermatu a zvedla se. Nemusel jsem přemýšlet a ihned se přisál na její rty, aby mohla pomalu se zavřenýma očima pouštět svou moč a mé sperma z pusy do pusy. Vychutnával jsem tu chvíli, kdy jsme se líbali a mrdka a chcanky se nám lepily na rty...

🕙 Přidáno 29.11.2022
📂 Kategorie: Piss, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře