Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pohádka o kurvičce Dorotce erotické povídky

Byla žila jednou jedna kurvička Dorotka. Dorotka byla pořád nadržená a měla neustále hladové obě dírky. Jednou měla zase velikou chuť na šukání, ale nebyl nikdo, kdo by jí to mohl krásně udělat. A tak se jen tak s nahými kozičkami vykláněla s okna, nudila se a dívala se po okolí.

Šel kolem mladý voják. Zalíbila se mu a ptá se - "Kurvičko, kurvičko, kdopak tě píchá?"

"Nikdo, " odpověděla kurvička Dorotka.

"A můžu tě opíchat já?" ptá se mladý voják. "Tak jo, " odpověděla kurvička Dorotka a mladý voják za ní vklouzl do chaloupky a okamžitě jí začal protahovat pičku.

Šel kolem hezký kovář, zalíbilo se mu, jak se jí při prcání houpala prsa v okně a ptá se - "Kurvičko, kurvičko, kdopak tě píchá?"

"Mladý voják, " řekla kurvička Dorotka. "Ale já ještě nemám dost."

"A mohl bych tě oprcat taky?" na to hezký kovář.

"Tak jo, " odpověděla kurvička Dorotka a hezký kovář bych v tu ránu v chaloupce a vrazil jí ho bez otálení do zadečku.

Šel kolem silný námořník a hned ho zaujaly vzdechy, které se linuly z chaloupky kurvičky Dorotky. A tak se ptá - "Kurvičko, kurvičko, kdopak tě píchá?"

"Mladý voják a hezký kovář, " odpověděla mu Dorotka mezi vzdechy. "Ale já ještě nemám dost."

"A mohl bych ti tu kundu taky protáhnout?" ptá se silný námořník.

"Tak jo, " řekla kurvička Dorotka a silný námořník už na nic nečekal, vešel za kurvičkou Dorotkou do její světničky a taky jí začal hoblovat roztaženou píču.

Šel kolem veselý muzikant a hned se mu postavil klarinet, když viděl kurvičku Dorotku hladově přirážet v okně. "Kurvičko, kurvičko, kdopak tě píchá?" zavolal na ni.

"Mladý voják, hezký kovář a silný námořník, " odpověděla mu kurvička Dorotka, hlasem zastřeným rozkoší "Ale já ještě nemám dost."

"A mohl bych tě mrdat taky?" napadlo veselého muzikanta a jen co Dorotka souhlasila, vešel za ní do chaloupky. Kurvička Dorotka už v sobě měla tři klacky, ale do análku se jí veselý muzikant ještě jakž takž vešel a začal ji řádně ojíždět.

Šel kolem královský trubač a hned ho zmámila vůně pičky a semene, která se z toho divokého píchání linula po celé vesnici. Když došel až k oknu, ptá se Dorotky - "Kurvičko, kurvičko, kdopak tě píchá?"

A Dorotka odpověděla - "Mladý voják a hezký kovář a silný námořník a veselý muzikant. Ale já ještě nemám dost."

"No, " podivil se královský trubač, "to je věru hodně ptáků na dvě dírky. Vidím, že jsi opravdu mimořádně nadržená kurvička."

Chvíli se díval oknem, jak všichni svými ptáky kurvičku Dorotku šoustají a pak povídá - "Kurvičko Dorotko, pojď s mnou na zámek. Na zámku jsou všichni smutní, protože princ má příliš velkého čuráka, aby mohl mít nějakou ženu. Co už princezen i neurozených děvčat se pokusilo roztáhnout si kundu natolik, aby do nich mohl princ zarazit svého utahováka, ale dosud se to žádné nepodařilo. Myslím však, že tvoje neukojitelná píča by mohla tento úkol zvládnout." Kurvička Dorotka souhlasila, ještě se naposledy udělala, rozloučila se s mladým vojákem, hezkým kovářem, silným námořníkem a veselým muzikantem a vydala se na cestu na zámek s královským trubačem.

Když dorazili na zámek, kurvička Dorotka už byla zase úplně nadržená a nechtěla nic víc, než aby ji někdo pořádně osouložil. Královský trubač ji bez odkladu přivedl před prince. "Vaše Jasnosti, " povídá trubač. "Přivedl jsem ti kurvičku Dorotku. Má hlubokou a krásně roztaženou píču, která by mohla být schopná ukojit hlad tvého královského kopí."

Princ už nechtěl doufat, že se nějaká taková dívka najde, ale Dorotka se mu líbila a tak byl ochoten si ji vyzkoušet. Přikázal sloužícím, aby donesli doprostřed královského sálu velký dubový stůl, položili na něj polštářek a ohnuly Dorotku břichem přes stůl. Když tak sloužící učinili, přistoupil ke kurvičce Dorotce a vyhrnul jí sukénku. Pod sukénkou se zaskvěla její růžová kunda a prdelka. Když jí princ roztáhl půlky, obě dírky se poslušně rozevřely a princ viděl, že kurvička Dorotka je skutečně poctivě rozšoustaná. Pták se mu už postavil a tlačil na jeho kalhoty🡕 . Osvobodil ho a jeho čurák byl skutečně obrovský. Dorotka se ohlédla za sebe a když jej spatřila, zavzdychala touhou. Šťáva jí zmáčela stehna, jak moc už potřebovala ten velký královský klacek hluboko v sobě.

Princ se dlouho nerozmýšlel, položil svého velkého čuráka na Dorotčinu pičku a zatlačil. A vida, krásně do ní zajel až po kořen. Princ, který nikdy takovou slast nezažil, zavzdychal a málem se mu z toho blaha podlomila kolena. Všichni dvořané a dvorní dámy, co stály okolo, zašuměli úžasem a údivem a šli se na tu neobyčejnou píču podívat blíže. Princ kurvičku Dorotku chvíli pořádně mrdal a Dorotka prožívala rozkoš jako nikdy v životě. Celým sálem se rozléhalo mlaskání, jak princův čurák ojížděl její úplně mokrou kundičku. Princ si však nemohl nevšimnout, že Dorotka má i velmi půvabnou zadní dírku, vytáhl ptáka z její kundy a pokusil se jej zasunout i do její prdelky. A světe div se, čurák zajel do její prdelky jako nic, kurvička Dorotka jen vykřikla radostí. Tehdy se princ do kurvičky Dorotky hluboce a nenávratně zamiloval. Jen co jí oprcal a vystříkal, přikázal sloužícím připravit svatbu. Kurvička Dorotka se stala královnou celého království a když princ - tedy nyní už král - kraloval v královské síni na svém zlatém trůně, seděla vždy královna Dorotka na jeho čuráku a jemně ho svou šikovnou kundou laskala.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Pohádky, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře