Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ponížen bezdomovci erotické povídky

Tento příběh se stal v Brně u podchodu. Byl páteční večer, no vlastně byla noc, něco kolem čtvrt na dvanáct. Pospíchal jsem na autobus, bohužel s plným močákem a tak mě nenapadlo nic lepšího, než zajít za jeden bufet se vymočit. Rozepnul jsem si poklopec a vytáhl ptáka, že to konečně vypustím, když mě vyrušil jeden bezdomáč, že jestli prý nemám nějaké drobné.

Byl menší než já, otrhané oblečení a jeho zuby bych mohl zpočítat na jedné ruce. Otočil jsem se k němu, zandávající svý péro do trenek a řekl jsem mu, že bohužel žádné drobné nemám. Ten se však nenechal odbít a zkoušel to dál.

Že potřebuje na jídlo, že celý den nejedl. Z tašky jsem vyštracahl svoji nesnědenou svačinu, ať si vezme tohle. To ho ovšem rozčílilotak, že na mě z kapsy vytáhl nůž🡕 .Zařval, ať mu okamžitě dám nějaký prachy, nebo mě zabije. To mě dost vyděsilo. Stál jsem v rohu a on předemnou, úniková cesta žádná. Začal jsem mu vysvětlovat, že nemám peníze, protože jsm si zapomněl doma peněženku. On se na mě podíval a sjel očima k mému stále otevřenému poklopci, usmál se a řekl, že si to teda vybere nějak jinak. Že jeho spoďáry jsou už díravý a pochcaný, tak ať mu dám svoje. Já kmytal pohledem z něj na nůž🡕 a zase zpět. Protože jsem se bál, tak jsem tedy svolil a vyzul si boty, sundal kalhoty🡕 a pak i boxerky. Ptáka, který byl polotvrdý kvůli plnýmu měchýři, jsem si zakrýval jednou rukou a druhou mu podával boxerky. Ten si je vzal a strčil do zadní kapsy. Chtěl jsem si navléknout na sebe kalhoty🡕 , ale on na ně šlápnul s tím, že jsem chtěl přeci chcát, tak ať to dokončím. Hleděl jsem na něj dost vyjeveně, ale když zamával nožem🡕 v ruce, raději jsme poslechl a začal čůrat poonahý na zeď vedle mě. On se očividně bavi la vysmíval se mi. Pak jsem e chtěl konečně obléknout, ale opět mě zastavil, že jestli si myslím, že mu zaplatím jen spoďárama, tak že se šeredně pletu. Musel jsem se svlíknout celý a on se celou dobu smál. Já byl rudý až za ušima, když jsem tak před ním stál. Hodil po mě asi metr dlouhý provázek, ať si pořádně podvážu ptáka a koule. Víc! pevněji! řekl a lehce zvýšil hlas, což mě donutilo utáhnout smyčku kolem péra. To bylo tvrdý jako kámen, žilnatý a rudý. Přišel blíž ke mě a silně mě prásknul přes žalud. Což mě donutilo hlasitě vykřiknout. Jen jsem doufal, že mě nikdo neslyšel a on se náramě bavil. Otočit a ohnout, zavelel a já udělal jak řekl. Pak jsem ucítil jeho prst na dírce a jak začal vnikat do mě. Celkem to bolelo, protože šel nasucho a já byl stažený jak strachem tak i zmou okolo. Přeci jen v noci stát nahý není ani v létě příjemné. Pak se pokusl přidal druhý prst, ale to už nešlo, tak si na ruku nalil pivo co měl u sebe a vrazil je do mě, nehledě na moje naříkání, až na doraz. Pak je povytáhl a opět přirazil, čímž narazil na moji prostatu a já lehce vzdychl. Tak buzerantovi se to líbí? To pro tebe budu mít něco lelpšího, řekl. To mě sice vyděsilo, ale ne tak jako když jsem na dírce ucítil hrdlo jeho láhve od piva, kterou měl minimálně z poloviny plnou. Nene takhle to nepůjde. Kleknout! Opět zavelel a já poslušně splnil co řekl. Ani jsem si neuvědomoval, že už nedrží nůž🡕 , prostě jsem jen dělal co řekl. Pak mi vrazil hrdlo láhve do prdele a zaklonil ho a tak dostával vše z lahve🡕 do mě. Pak mi stáhl ponožku🡕 z nohy a narval ji do mě, něco jako zátku, abych to pivo nevypustil ven. To k nám došel druhý houmlesák a začal se smát. Jožo co tu to máš za prase? Zeptal e druhého bezďáka. Ten mu většinu vylíčil a pak mu podal prázdného lahváče, ať ho prý naplní. Čím jiným než chcánkama.

Jožo udělal to samé a další půllitr byl nasvětě. Vyrval mi doslova ponžku ze zadku a vrazil tam opět láhev a pumpoval do mě své chcanky. J8 byl tak plný, že to prostě chtělo ven, ale oni mi to nedovolili. Opět tam narvali ponožku🡕 a já byl plný. PRo zatím byli s mým zadkem spokojení, tak jsem se musel obrátit na záda a oni si začli hrát s mými koulemi a ptákem. Nejdřív do něj plácali a kopali, do koulí cvrnkali prsty. Já se snažil co nejmíň křičet, aby nás někdo neodhalil. Takovou ostudu bych nevydržel už vůbec. Pak Jožo na zemi našel tyčinku od lízáka a začal mi ji strkat do močové trubice, a ž byl vidět jen malý kousek, za který se dala vytáhnout je ns těží. Neskutečně to pálelo a bolelo. Ten druhý mi na koule přivázal svého prázdného lahváže, do kterého nabral cokoliv co se našlo na zemi. Hlínu, trochu drobhého štěrku a podobně. Potom jsem musel vstát a nést to vše na koulích. Láhev nevážila moc, ale an koulích to bylo neskutečně znát. Když ji pak rozhoupali, začal jsem od bolesti brečet, s čímž jsem okamžitě přestal, když mi pohrozili zvýšením váhy na koulích. Pak mi konečně dovolili vypustit obsah svých střev ven, ale i to mělo háček. Musel jsem vyjít na světlo, kde mě mohl kdokoliv vidět, ale vlastně jsem neměl na vybranou. Tak jsem šel, opatrně se nahnul a koukl přes roh, jestli tam nikdo není. Díky bohu nebyl, tak jsem si čupl, nejdřív vytalčil ponožku🡕 a pak vše ostatní. Jejich chcánky smíchané s pivem vyšli prak🡕 ticky okamžitě a s ním i moje hovna. Bylo to nechutné ale oba dva se bavili. Pak jsem hned za roh a šel an čtyři a vyšpulil před nimi prdlku. Pták byl v jendom ohni, pořád stál s tyčinkou v sobě. A pak přišlo to, čeho jsme se bál asi nejvíc.

Napadlo je, že do mě dostanou tu láhev. Tak Jožo začal přirážet hrdlem a s každým přírazem se snažil zajít hlouběji, až ta nejširší část byla ve mě a já myslel, že se o přes podvázané kole a tyčinku v ptáku pochčiju bolestí. Pak začal lahví kroužit a vytáhl ji ze mě, nahradil ji svými prsty. Až po zápěstí to dám, zasmál se a opravdu do mě vklouzla celá jeho ruka, která byla znatelně širší než láhev od piva. Toho druhého napadlo, že když jsem ze sebe dostal i svá hovna, měli by to něčím nahradit a tak do mě začal cpát bláto ze země. Pořádné hrsti a já se cítil, jako bych měl týden ze sebe nevypuštěný průjem a on cpal dál, až když moje prdel začal sama bláto tlačit ven, nacpal tam znovu láhev od piva úplně celou a já v tu dobu přísala, že to bláto mám až v žaludku. Pak mě obrátili a Jožo přišel a zamával mi před obličejem kopřivou. Já zařval, bylo mi už jedno, jestli nás někdo najde. Já doufal, že mě někdo uslyší a zachrání mě. S lahváčem v zadku člověk nemůže dělat moc prudké pohyby tak jsem se ani moc bránit nemohl. Kopřivu mi obmotal kolem ptáka a to byla bolet, co člověk nezažil. Jakoby vám péro někdo strčil do vosího hnízda, nebo na něj nalil vařící vodu. Oba to asi přestalo bavit, protože na mě flusli a řekli, že jsem ubohá kurva a že se mi to prý líbilo, tak bych zasloužil vyhonit. Vzal mí péro, odmotal kopřivu a honil a honil. Pták byl podvázaný tak nechtěl stříkat navíc ta tyčinka v něm. Když se nic nedělo, tak mi přes něj dal velkou facku s tím, že jsem prý nevychovaný.

Pak jsem před nimi opět vysral vše co ve mě bylo a oni mi do zadku nacpali Jožovi trenky. Ptáka i koule podvázaný a prej že se mám oblíct. Udělal jsem tak, a při pohledu na obrovskou bouli v kalhotách🡕 mě ani stud nepolil. Bylo to to nejmenší co se tu noc stalo. Pak mě doprovodili na autobus, kde jsme jim musel za vše poděkovat. Za "odměnu mi nacpali do kalhot bláto. I když to vypadalo hrozně, aspoň mi to schladilo péro. Pak jsem nastoupil a odjel domů.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Orál, Piss, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře