Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé se svým kamarádem erotické povídky

Vzpomínám si na tuto vzpomínku docela ráda. Byl to první můj sex co jsem kdy v životě měla. Bylo mi 13 a měla jsem svého prvního kluka, kterého jsem prostě milovala. Byly letní prázdniny a už jsme byli nějaký ten měsíc spolu. Jednou ale, když jsme šli spolu ven, tak jsme se nějakým způsobem pohádali a on odešel domů a já zůstala sama ve městě.

Než jsem si stačila zkontrolovat, kdy mi odjíždí autobus domů, potkala jsem svého dobrého kamaráda. Byli jsme opravdu dobří kamarádi, věřila jsem mu a on mě, měla jsem ho hodně ráda. Řekla jsem mu, co se stalo a on mě politoval a uklidnil. Takhle jsme spolu kecali asi hodinu venku, dokud mi nezavolal můj táta. Na ten telefonát nikdy nezapomenu. Seřval mě za to, že jsem nechala odemčeno u dveří do domu, vynadal mi za to, jaká jsem kráva atd. Byla jsem z toho úplně smutná. Táta na mě nikdy ještě neřval, ale od té doby, co jsem začala chodit s mým klukem, se táta razantně změnil, ale máma mi jen pokaždé řekla, ať si toho nevšímám. S brekem jsem položila mobil a padla kamarádovi do náruče. Tam mě opět uklidnil, ale najednou se cosi přihodilo. Cítila jsem, jak mě kamarád hladí po zádech a začíná šeptat do mého ucha. Já to chtěla zastavit, ale ono to prostě nešlo. Tak jsem udělala to samé, on pak začal sjíždět na můj zadek a já na ten jeho. Po chvilce takového pěkného mazlení se zarazil. Vypadal udiveně. Ale já se do něj zamilovala a úplně jsem na svého kluka zapomněla. Jak se tak na mě koukal, přiblížila jsem se mu k rtům a začala ho líbat. Na to on reagoval skoro stejně. Pak už to začalo. Ta romantika mezi námi byla okouzlující. Jak jsme se tam líbali, vzala jsem jeho ruce a dala si je pod triko. On pevně stiskl moje prsíčka. Po té chvíli jsem začala docela slušně vlhnout. Rukou jsem mu sjela na kalhoty🡕 a ucítila jeho stojící penis. Toto osahávání po chvíli skončilo. Oba jsme věděli, co by přišlo poté. A tak jsme uznali, že by bylo dobré jít někam do soukromý. Jeho napadlo, že půjdem k němu domů. Já samozřejmě souhlasila.

Přišli jsme domů. Hned si to zamířili do jeho pokoje. Tam to začalo být opravdu divoké. Hned jsem měla potřebu si sundat triko, podprdu a kraťásky🡕 s kalhotkama, ale on byl prostě rychlejší. Takhle nahá jsem spadla do jeho postele. On si sundal triko a kraťasy🡕 , viděla jsem jeho vypracované tělo a stojící penis, což mě ještě více vzrušilo. Rukou mi začal jezdit po vagíně. Já myslela, že jsem snad v ráji. Po chvíli mi tam zandal i prsty. Pak se mě zeptal, jak bych to chtěla. Já odpověděla, jak by chtěl on. Otočil si mě zezadu. Vyšpulila jsem na něj zadeček a on zasunul. Byla to celkem bolest, ale po chvíli začal přirážet. Do toho mi začal hladit vlasy a sahat na prsa. Postupně zrychloval a zpomaloval a já si to tak užívala. Asi po pěti minutách jsme změnili polohu. On si lehnul a já na něj nasedla a jela jsem. V tu chvíli jsem na bolest zapomněla a uvolnila se. Šukala jsem tak dlouho dokud jsme oba nedostali orgasmus. Po té jsme jen tak leželi v posteli a koukali na strop.

Byl to ten nejhezčí zážitek. Ale přišla velká rána a to stěhování mého kamaráda/kluka. Byla jsem z toho opět smutná a tak jsem se vrátila ke svému starýmu klukovi, který mě za rok dalšího léta odpanil po druhý. Ale nebylo to takové jako s kamarádem. Tenhle to chtěl mít rychle za sebou a tak jsem si to vůbec neužila. Doufám, že svého kamaráda potkám někdy zas.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře