Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Posilovna s Markem erotické povídky

Ráda a často chodím do posilovny. Kde jinde člověk potká tolik hezkých, udělaných chlapů a navíc jenom v upnutých dresech. Jejich pohledy mě vždy vzrušují. Včera tam byl ale jenom jeden. Seděl naproti mě, pohazoval si železem a pozoroval moji kundičku, jak se pohybuje, když roznožuji a přinožuji na gynekologickém stroji.

Vypla jsem hruď a dala do toho všechno. Najednou se zvedl a přistoupil ke mě. Řekl mi, že cvičím neefektivně a začal mi radit. To nebylo moc zajímavé, příjemnější bylo, že uchopil moje stehna a vedl moje nohy správně. Slastně jsme vzdychla a pochválila ho jak to umí. Řekl mi, že se jmenuje Marek. Místo abych se představila jsem se ho zeptala - nezavazí ti ta boule na kraťasech, když cvičíš? Pln rozpaků se mi začal omlouvat, postavil se a chystal se odejít. Objala jsem jeho zadek a druhou rukou pohladila jeho rozkrok.

Mě to nevadí, líbí se mi to, řekla jsem. Byl očividně nervózní a nadrženej. Jeho přirození o něm prozrazovalo vše. Stáhla jsem mu kraťasy🡕 a osvobodila jeho penis. Stál mu jako strom. Předkožku už měl dole. Chytla jsem mu ho do ruky, podívala se mu do očí a zeptala se nevadí ti to? Co když někdo příjde? odpověděl. Měl pravdu. Nebyli jsme v bezpečí. Půjdeme do vedlejší místnosi, tam se můžeme zamknout, odpověděla jsem. Vzal mě do náručí a s kalhotama u kolen mě odnesl do menšího salónku posilovny. Ukážeš mi jak mám správně cvičit? zeptala jsem se a sundala si ramínka dresu. Kozičky mi vyklouzly ven. Tak se pověs tady na hrazdu, řekl. Nedosáhla jsem a tak mě chytil v pase a vysadil. Zůstala jsem viset na rukách. Nadrženě si mě prohlížel. Jsi krásná, řekl a stáhl mi dres úplně. Visela jsem tam úplně nahá. "Neudržím se, dělej něco. Klekl si a nastavil dlaně tak, abych si na ně mohla stoupnout. Jen co jsem se zapřela, roztáhl ruce a já samozřejmě nohy. Než jsem se vzpamatovala, ucítila jsem jeho jazyk na mém poštěváčku. Lízal mě, dokud jsem se neudělala. V zápalu orgasmu jsem se neudržela a pustila jsem se.

Zachytil mě a odnesl mě ke švédské bedně, tedy její části. Přehodil mě na přez ni a zezadu do mě vstoupil. Byl sice nesmělý, ale mrdat teda uměl. Bušil do mě ze všech sil. Udělala jsem se znovu a on stále nic. Vysunul ho ven a sedl si na bednu. Slezla jsem a roztáhla mu nohy. Chvíli jsem se kochala pohledem. Lízej mě, poprosil tiše. Nejprve jsem si vzala do pusy jeho pytlík. Cumlala jsem mu střídavě varlata a prstem hladila žalud. Potom jsem mu ho vzala do pusy a sála. Bolelo mě už za krkem. Ten má ale výdrž, řekla jsem si a uvědomila si, že jsem zase pořádně nadržená.

Poodešla jsem a lehla si na záda na žíněnku. Vraž mi ho tam znovu, řekla jsem. Jemně do mě vstoupil. Zasunul ho nejhlouběji jak mohl a jemně s ním začal vrtět. To se mi hodně líbilo. Citila jsem, že se mi to zase chystá. Stiskla jsem ho stehny a ucítila začátek orgasmu. Svého i jeho. Cloumala mnou jedna vlna z druhou. Marek ztuhnul v křeči a zarazil ho ještě hloub. Chytla jsem ho nad pytlíkem, aby nemohl vystříknout a aby se prodloužil jeho orgasmus. Vysmekla jsem se mu a sedla si. Jeho kanón mířil přímo na mě. Na špičce žaludu jsem viděla první kapičky spermatu.

Pustila jsem ho a nechala ho explodovat. Zalitá semenem jsem pozorovala, jak se zmýtá v slastné křeči. Děkuji, řekl a svalil se na záda. Vstala jsem, shora sledovala jak oddychuje a řekla prosím, chodím sem každou středu a odešla jsem do sprch.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře