Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Potencionální tchýně erotické povídky

Krátce o mém dosavadním životě. Je mi 26 let, jsem vysoký normální kluk/chlap. Bydlím se svoji přítelkyní a do teď jsme spolu žili celkem spokojený život. Vše se změnilo, když jsme k sobě museli vzít na přechodnou dobu její mamku Janu. Té se potom co ji opustil partner zhroutil život. Začla hodně pít, zadlužila se a jak to tak bývá přišla i o byt.

Jelikož jsme ji chtěli pomoct, tak jsme ji nabídli, že může chvilku bydlet u náš a že ji z toho dostaneme. Samozřejmě ji tato plná péče vyhovovala a s pitím nepřestávala.

Jednoho dne, když jsem byl sám doma, jsem si napustil plnou vanu a chtěl si dopřát relax po celém týdnu v práci. Zhruba po deseti minutách ve vaně se vrátila namol opilá Jana a bušila na dveře do koupelny, že si musí nutně odskočit. Otevřel jsem dveře zabalený jen do ručníku a ona vtrhla dovnitř. Vůbec ji nezajímalo, že jsem pořád vevnitř, ztrhla ze sebe sukni🡕 , sundala kalhotky a došla si na wc. V tu chvíli mi došlo, že je to vlastně nádherná ženská. Vysoká, černovlasá s postavičkou akorát a nádhernýma pevnýma prsama. Při této myšlence mi můj penis trochu ztvrdl a jelikož jsem byl celkem obdařen, ihned si toho všimla. Ihned sem se otočil a chtěl odejít, jenže řekla, že nemusím odcházet, že už je hotová a jde pryč a já mohu pokračovat. Rozešla se s směrem ke dveřím, tak jsem ji více nevěnoval pozornost. Najednou slyším zámek a když se otočím, klečí přede mnou a už mi sundává ručník. Stál jsem jako opařený, ale ona nelenila a už ho měla v puse. Bylo to asi nejlepší kouření dosud v životě, nevěděl jsem, co mám dělat, ale ta slast byla až moc velká na to, abych ji odehnal. Po chvilce jsem ucítil velmi dobře známé cukání a udělal jsem se ji do pusy. Všechno do poslední kapky spolykala, sebrala si svoje oblečení a beze slova odešla.

Měl jsem strašné výčitky svědomí, ale když se další týden nic nedělo, řekl jsem si, že si na to nepamatuje a dělal jako by nic. Jenže jsem se šeredně spletl. Nastal další pátek a jelikož přítelkyně je servírka, tak o víkendech pracuje dlouho do noci. Pustil jsem si film a brzy usnul. Jenže mě v noci něco vzbudilo, po otevření očí jsem uviděl Janu, jak mi ho zase kouří. Chtěl jsem ji odehnat, dvakrát stejnou chybu jsem nechtěl udělat. Jenže jsem nemohl hýbat rukama, pojistila se a připoutala mě pouta🡕 ma, které jsem koupil její dceři na zpestření našeho sexu. Když zjistila, že jsem vzhůru, jen se usmála.

Vzala do ruky skleničku, kterou měla připravenou na nočním stolku, upila a na moje slova, ať přestane, vůbec nereagovala a pomalu se připravovala na zásun. Měla strašně vlhkou kundičku a moje dlouhý a tlustý péro do ni vjelo jako po másle. Začala zběsilá jízda, nabodávala se takovou frekvencí a intenzitou, až mi přišlo, že je v transu. Strašně u toho vzdychala a křičela, bál jsem se, že to uslyší sousedi nebo že se vrátí Petra, její dcera. Tohle tempo jsem nemohl dlouho vydržet a vystříkal jsem celou dávku do ní. Jenže ona nepřestala, pořád přirážela a moje péro nechtělo změknout. Když do mě zaryla svoje nehty, věděl jsem, že se blíží i její orgasmus. Když dosáhla svého, zvedla se ze mě, odpoutala a chtěla odejít. Nevím, kde se to ve mě vzalo. Chytnul jsem ji pod krkem a hodil zpátky na postel. Strčil jsem ho zpátky do ní a při střídavém škrcení a fackování jsem se do ni opět udělal a vyhodil ji z naši ložnice.

Po tom, co odešla, jsem vyměnil povlečení a šel jsem se umýt. Mezitím se vrátila Petra, která mě ještě pochválila, že jsem převlékl postele. Druhý den ráno u snídaně přišla Jana, na sobě měla modřiny a znaky po škrcení. Když Petra vyzvídala, co se stalo, jen odpověděla, že byla opilá a někde upadla. To byla poslední kapka pro Petru, která ji sbalila věci, naložila do auta a odvezla do protialkoholní léčebny.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře