Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Příjemná návštěva erotické povídky

Neděle, pršelo, devět hodin večer, sedím doma ve své novostavbě a přemýšlím kam na net zabrousit. Najednou zazvoní telefon. Na displeji vidím Nikol, moje velice dobrá kamarádka se kterou jsem kdysi něco měl. Nyní je vdaná za kluka kterej je strašně namyšlenej a u nás na malé vesničce není zrovna moc oblíbenej kvůli své namyšlenosti a aroganci. Zazvonil telefon a tak jsem to vzal, byla ubrečená a ptala se mě jestli by u mě mohla dnes večer přespat. Že se pohádala se svým manželem a že nemá kde dnes večer kam složit hlavu, samozdřejmě jsem okamžitě souhlasil, přece jen je to moje hodně hodně dobrá kamarádka a místa jsem měl dost.

Za pět minut jsem šel před dům čekat než dojde. Vynořila se ze tmy. Byla celá mokrá v riflových laclových šatech🡕 které končily těsně nad kolenama tričko s krátkým rukávem, bylo koncem března takže byla i docela zima. Když přišla blíž uviděl jsem že jí po tváři tečou slzy, nabídl jsem jí cigaretu, když si ji brala strašně se jí třásly ruce jednou rukou si brala cigaretu druhou se zahřívala, z toho jak jí byla zima, nohy měla u sebe a mírně pokrčený. Vzal jsem ji donitř do tepla a nechal v klidu vykouřit cigaretu a ona mi vyprávěla proč se se svým manželem pohádala na tolik že odešla. V podkroví jsem měl dva pokoje který nebyly ještě úplně zařízený a koupelnu, nabídl jsem jí ad se jde nahoru vysprchovat pěkně do teplé vody aby nenachladla, odmítla to že nechce překážet a že mi nechce přidělávat starosti. Tím mě tak namíchla že jsem ji vzal za ruku a odvlekl do té koupelny. Souhlasila tedy. Když se sprchovala otevřel jsem svůj šatník a přemýšlel co ji dám na spaní, jediné co jsem měl bylo flanelové footed pyžamo s medvídkama to je klasické pyžamo ale v jednom kusu prostě kombinéza🡕 , existují dva druhy, na zip nebo knoflíky od krku k rozkroku nebo od krku ke kotníku já měl na zip ke kotníku, položil jsem jí ho poskládaný na postel kde měla spát. Ráno došla ve footes pyžamu ke snídani kterou jsem nachystal už měla na tvářích i úsměv. Po snídani se rozloučila dala pusu na tvář a odešla. Myslel jsem že je to konec mého zážitku který se skutečně stal ale nebyl. Byl to jen začátek. Odpoledne mi opět volala jestli by nemohla ještě jeden den u mě přespat, říkám jí že není problém že budu je rád. Ale že jsem v práci a dojdu v deset večer dom ale at si vezme klíč který je v případě nutnosti skovaný u elektroměru. Došel jsem večer domů všude tma jen v jídelně slabé světílka, otevřel jsem opatrně dveře a nakoukl jsem dovnitř na stole hořely dvě svíčky lepší ubrus prostírání a nachystaná večeře a Nikča se oběvila z ničeho nic za mnou vzala mě za ruku šibalsky se podívala se na mě a řekla ahoj udělala jsem nám večeři nevadí ti to? Zatáhla mě do jídelny stoupla si proti mně a sundala si kuchařskou zástěru, hmmm ‘ a sakra ta ví jak mě dostat ‘ pod zástěrou měla červenou sukýnku a bílí top, ne nevadí mi to sedly jsme ke stolu jedly jsme a povídaly si řeč se logicky celkem rychle stočila na sex. Chtěla bych s tebou dnes spát v jedné posteli, jistě to není problém, odpověděl jsem dost nadšeně pln očekávání a krev už se valila dolu do určitých míst. Když jsme pojedly šly jsme nahoru do podkroví. Lehl jsem si na záda na postel Nikol hledala něco ve své tašce neviděl jsem co myslel jsem na uplně jiný věci.

Vytáhla šátek🡕 a zavázala mi oči to mě opět pořádně rozproudilo krev. Rozepla mi zip u kalhot knoflík sundala mi kalhoty🡕 pak tričko a nakonec i trenírky. Nazvedni si ještě jednou prcku prosím tě řekla, nadzvedl jsem ji a vsunula mi něco pod ni dobrý řekla, v tom okamžiku jak jsem ji dal dolů mě na zadku něco zastudělo a ozval se zvuk kovu. To byl zvuk zaklapnutí pásu cudnosti, byl to velký pás zakrývající půlku zadku a vpředu byl kovem obklopen celý můj poklad i s varlaty, zámky byly dva po bocích pasu a stačí jen zaklapnout a drží otevřete je už jen klíčkem je to na principu policejních pout. Taakže ihned jak mi to došlo strhnul jsem pásku z očí a začal loncovat s mým novým společníkem , po chvíli jsem zjistil že čím víc s tim loncuju tím víc se to dotahuje a je pevnější . Nikol se chvíli dívala a pak se šla do koupelny převlícl, když vyšla měla na sobě footed pyžamo . Hmm zeptal jsem se jí jak to myslela když říkala že chce se mnou spát . pousmála se a řekla opravdu s tebou chci spát ale musela jsem ti dát ten pás abys v noci neměl choutky a já si vzala tu kombinézu aby ses rukou nedobival kam nemáš. Pousmála a dodala chci tě cítit vedle sebe držet tě za ruku objímat a vědět že mě v noci někdo ochrání. Lehla si vedle mě zhasla světlo a objala mě. Ráno jsem vstal nachystal snídani a počítal s tím že mi pás sundá bylo to něco pro mě něco uplně nového protože jsem nikdy nenosil slipy, protože jsem nesnášel to stísnění a málo prostoru a pás mě strašně svazoval.

Než Nikča vstala tak jsem sním zkoušel bojovat abych ho sundal . marně . Á pricezna vstala . sundej mi prosím ten pás cudnosti prosím tě je my to strašně nepříjemné. Nikol zasedla ke stolu a začala jíst dostalo se mi odpovědi - hned, hned jen co se najím. Po snídani jsme šly zpět do pokoje. Pro klíč. Po pěti minutách hledání v tašce prohlásila že ho nemůže najít TO NE VYKŘIKL jsem a vzal její tašku a celou ji vysypal na koberec a opravdu tam nebyl, začínal jsem být zoufalí a v hlavě se my začalo motat tisíce myšlenek jak se pásu zbavit, začal jsem na ni křičet o tom jak je nezodpovědná a ad si okamžitě vzpomene kde ho má a opět jsem začal bojovat abych ho sundal. Chytla mě a položila do postele že by se chtěla mazlit, Začínal jsem cítit že to udělala schválně a moc dobře ví kde ten klíč má a jen je ráda že mě může ovládat, v rychlosti jsem tedy vymyslel plán. Už byla převlečená do trička a kalhotek takže to mi dost nahrálo. Řekl jsem jí at si lehne a počká na mě, že hned dojdu. Za chvilku jsem došel zpět ležela v posteli a čekala na mě, řekl jsem jí že vím že má ráda plyšáky tak jí jednoho nesu ale aby jí udělal radost musí si zavázat oči a natáhnout ruce před sebe. Souhlasila a vzal jsem tedy z na zem rozsypané tašky hedvábný šátek🡕 a zavázal jí oči ležela na zádech natažený ruce před sebe a čekala. Najednou ucítila jak se jí něco natahuje na ruce ucítila jak jí přes stehno přejel kožený pás a uslyšela zvuk třesky. TO NENÍ PLYŠÁK vykřikla.

Ale to už bylo pozdě rychle jsem ji otočit na břicho klekl na ní aby se nezvedla a na zádech jsem ji už zapínal kožené řemeny na poslední dírku, pochopila že ji právě nasazuji svěrací kazajku rukama mávala kolem sebe křičela NÉ, NÉ, NÉ, PROSÍÍÍM NÉ, JÁ NECHCI . oči ještě měla zavázané šátkem🡕 takže se ani moc nemohla orientovat aby se pokusila mě z ní sundat. kdž jsem ji zapnul všechny čtyři popruhy na zádech postavil jsem ji, sundal šátek🡕 z očí. Stoupl jsem si před ní a zdělil jí že jestli mě chce kopnout mezi nohy tak muže a mírně jsem se pousmál . Věděla že to nemá smysl když mám na sobě kovový pás cudnosti tak se o to ani nepokusila. Když jsem jí ruce protahoval vpředu přes to oko aby si nemohla potáhnout ruce pod nohama začala brečet a přestala bojovat a oddaně stála a brečela, prosím ne prosím nee slabím hláskem procedila mezi zuby. Tak a ruce jsou hotovy vzadu zajištěny. Stoupl jsem si před ni . A ted ti zase řeknu já proč jsem ti nasadil svěrací kazajku v psychiatrických léčebnách se nasazuje aby pacienti někoho cítily a ty se ted můžeš objímat celej den . Jo a ještě něco jsem zapoměl vzal jsem silný kožený pás a zapl jsem jí i ten poslední, široký tlustý pás co je mezi nohama taky co nejvíc. Začala zase vzlykat a brečet. Uložil jsem ji do postele zatáhl roletu a když jsem odcházel zamčel za ní dveře do pokoje. Po pár minutách jsem uslyšel k podkroví ránu, snad se jí něco nestalo pomyslel si a šel ji nahoru zkontrolovat. Otevřel jsem dveře a Chudinka Nikolka ležela na zemi a brečela, né bolestí ale z toho jak se jí nedaří dostat se ze svěrací kazajky.

Pomohl jsem jí z pět do postele, utřel jí kapesník🡕 em slzy a nadal jí ad to už nedělá, že až spadne na zem by to mohlo příště bolet. V tom se počůrala To se dělá !!! Rozepnul jsem jí silný pás který měla opravdu pořádně stažený mezi nohama , chytl jí jako malé dítě za kotníky a přitlačil jí nohy na břicho sundal kalhotky a šel si pro žiněnku pár látkovích plen a teploměr, chytl jsem ji opět jako když přebalujete malé dítě za kotníky a nadzvedl je kolmo k posteli žíněnkou jsem ji utřel aby nebyla v mokru zasipal zásipem položil nohy a dal jsem její paty k sobě a přitlačil co nejvíc k tělu, vzal teploměr a dal jsem jí ho do její skulinky. až byl řádně na svém místě narovnal jsem jí nohy a zašeptal, ted chvíli počkáme. Niki Rozhodně na nic čekat nechtěla kopala kolem sebe a házela sebou v domění že teploměr vypadne a křičela že nechce měřit teplotu. Nijak jsem jí nebránil jen jsem tam stál díval se na ni a hlídal aby nespadla z postele, cítila se velmi poníženě a chtěta osvobodit výměnou za klíč k mému pásu který mě stále svíral. Jen jsme se nemohli shodnout na tom co dřív jestly klíč nebo kazajka. Po deseti minutách jsem jí nazvedl nohy, vytáhl teploměr, teplota byla v pořádku vzal plenu a položil pod ni a nasadil jí krátké elasťáky které měla přibalené v tašce. . Celou dobu přebalování na mě koukala říkala jak se stydí , házela sebou a snažila se mě přesvědčit abych ji rozvázal popruhy . Otočil jsem jí na břicho zapl jí pás mezi nohama svěrací kazajky a otočil zpět na záda, tak a teď jsi opět v suchu. Musím si odskočit na chvíli pryč TAK NÉ ŽE TU BUDEŠ ZLOBIT.

Musím ale ještě než odejdu zajistit aby sis neublížila. Donesl jsem ze svích starých krámů chrániče na kolena a lokty z doby kdy jsem jezdil na bruslých. Nasadil jsem jí jeden chránič na kolena a modlil se aby jí byl Jo byl jí. Když jsem jí nasazoval i druhý vysvětloval jsem jí že když sebou bude házet a spadne na zem tak jí příjdou vhod a když už jsem našel i chrániče na lokty tak je dostane taky. Jako bonus a pousmál jsem se. když jsem byl hotov poodstoupil jsem a říkal si, ještě by to něco chtělo. HA, MÁM TO. Skočil jsem do sklepa pro to a když to uviděla začala sebou strašně šít a házet , JÁ BUDU HODNÁ JÁ NESPADNU PROSÍM JEN TO NÉ JÁ BUDU HODNÁ. To jí moc nepomohlo nechci nic riskovat a nasadil jsem jí cyklistickou přilbu chvíli jsme spolu bojovali ale podařilo se mi jí ji nasadit a tím že jsem jí ji nasadil nebylo vyhráno, protože jsem přilbu musel nastavit na její hlavinku po pěti minutách boje jsem to vzdal měla to dost těsný ale už se mi s ní nechtělo bojovat. Zamčel jsem za ní dveře od pokoje a odešel ke kamarádovy který se na BDSM zaměřoval, popsal jsem mu situaci a docela ho to pobavilo sáhl do skřínky a vytáhl svazek asi dvaceti malích klíčků a zkoušel jeden po druhým do zámečků v mém pásu jestli některý nepasuje asi na desátý pokus se zadařilo hurá byl jsem osvobozen to byla úleva, ta volnost a to pohodlý bez pásu byl jsem nejšťastnější člověk na světě. Počky počky tady máš nějaké hračky🡕 aby jste si mohly hrát a vrazil mi do ruky igelitku hraček, při tom se škodolibě usmíval. Když jsem přijížděl k domovu slyšel jsem slabé volání o pomoc.

Hned jsem se šel podívat na Nikol jestli se jí něco nestalo, jestly si neublížila že tak volá o pomoc rychle jsem odemlk dveře a vlítl dovnitř. Je to dobrý nic se jí nestalo zase jsem se uklidnil. Je tu dost horko že ? Jsi celá zpocená, sundáme ti ty hnusný věci co máš na sobě uleví se ti Cítil jsem jak se jí ulevilo když to uslyšela a změříme ti ještě jednou teplotu, dodal jsem. No to jí moc nelíbilo, neé teplotu měřit nechci, nic mi není Ale jen tak pro jistotu odpověděl jsem jí. Sundal jsem jí chrániče loktů potom i kolen byla strašně netrpělivá a z jevího pohledu bylo jasně vidět jak chce abych ji honem honem sundal pro ni tu odpornou přilbu k hlavy. Trochu jsem to napínal a užíval si tu její nedočkavost. No tak, tu helmu mi sundej. A tak jo, když mě tak prosíš. A sundal jí ju. Donesl jsem teploměr a když ho uviděla začela mě přesvědčovat že opravdu není nutný měření teploty. mlčky jsem stál nad ní a sklepával teploměr, předklonil se nad ni a řekl. otevři pusu. Jí se okamžitě ulevilo že nebude měření probíhat v jejím zadečku a velmi ochotně otevřela pusinku z druhé ruky než jsem měl teploměr jsem vytáhl červenou kuličku s řemínkem kolem hlavy a pod bradu, rychle jí kuličku strčil do pusinky, teploměr upustil opatrně ale rychle na postel a oběma rukama jsem jí už dotahoval řemínky roubíku. Překvapená Nikol se jazykem i zubama okamžitě snažila zbavit té odporné kuličky co měla poprvé v životě v puse ale marně, už bylo pozdě, byl již bezpečně zajištěný bez možnosti odstranění bez pomoci rukou. Přetočila se na břicho a třením o madraci se pokoušela roubík všemožně sundat.

Využil jsem této příležitosti a rozepnul široký kožený pás protažený zepředu dozadu mezi nohama, stáhl jí elasťáky a plenu kterou jistili abych jí mohl změřit tepotu už jí jen stačilo chytit za kotníky a paty jí dát k sobě. správně namaštěný teploměr už nebyl problém zavést tam kam bylo potřeba. když jsem jí ho dával do jejího pěknýho alálku něco huhlala do roubíku, moc jsem jí nerozuměl ale asi to nebylo podstatný. Až ho měla celý v sobě pustil jsem jí nohy a okamžitě se přetočila zpátky na záda něco zase zahuhlala, naklonil jsem se nad ni a klidně jsem ji řekl - Přece sis nemyslela že ti dám teploměr do pusy aby sis jím ublížila a ten roubík máš protože jsi ráno u měření teploty strašně křičela až mě z toho hlava bolela. Sáhl jsem opět do tašky od kamaráda a vytáhl jsem kožené kurty na ruce a nohy ty na ruce nebyli potřeba tak jsem je dal zpět. Kurty na nohy jsem připevnil řemenem k nohám postele, pak jsem vzal jednu nožku Nikol a připoutal ji ke kurtu, zjistil jsem že řemeny od nohy postele k řemenu kterým se přivazuje noha kurtované osoby je dost krátký takže to znamenalo že Nikol bude mít po připoutání noh k posteli dost roztáhlé nožky, obešel jsem postel a řemenem jí připoutal i druhou nohu. .až jsem byl hotov tak jsem ji vzhlídl a byl sem spokojen. Moje kamarádka Nikol ležela ve svěrací kazajce na zádech v posteli s roubíkem v puse a teploměrem v zadku, nohy měla připoutané roztažené k nohám postele a nehrozilo aby si ublížla. Niky já si na chvíli odskočím a zkontrolujeme teplotu Niky něco do roubíku zahuhlala a odešel jsem dolů do kuchyně dát vařit vodu.

Po hodině a půl vaření oběda jsem si vzpomněl že mám nahoře Nikol s teploměrem, vyběhl jsem nahoru za ní a ona tam čekala, (co jiného jí taky zbývalo). Rozepnul jsem jí jeden kožený popruh na noze druhý popruh a poprosil jí aby se otočila na břicho a dala paty k sobě abych si mohl vytáhnout teploměr. než jsem to vůbec dořekl tak už byla připravená a čekala až jí ho vytáhnu z té pěkné prdelky. Jo jo teplotu nemáš zkonstatoval jsem. Rozepnul jsem jí řemen kterým byly stáhnuté rukávy za zády a pak postupně od krku dolů jsem porozepínal ostatních pět řemenů svěrací kazajky. Otoč se . otočila se na záda a čekala, pomohl jsem jí sundat kazajku a čekal jsem nějakou reakci. Ale nic se nedělo. Předklonil jsem se nad ní jak tam ležela povolil jí řemínek roubíku a vyndal jí kuličku z pusy. V tom mě vrazila facku že jsem uviděl černo a hvězdičky, než jsem přišel k sobě políbila mě na tvář a bez jediného slova vstala vzala si oblečení a šla do koupelny. Já jsem šel dolů do kuchyně a nandal jídlo na talíře. Nikol za chvilu sešla dolů sedla si ke stolu a naobědvali jsme se. Po obědě odešla domů a já chvíli na to do práce.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře