Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Prostě si mě vzali erotické povídky

Ahoj. Jmenuji se Adriana a když se mi toto stalo bylo mi teprve 13 let. Začalo to úplně nevinně... Bylo kolem desáté večer a já byla ve svém domě (jsem dost rozmazlená a rodiče mi na zahradě postavili vlastní domek) Najednou sem z obýváku slyšela divné zvuky. . Šla jsem sw tam podívat a byli tam tři chlápci kolem třiceti let... Chťela jsem utécr ale oni byli rychlejši a svalili mě na pohovku.

Stáli nademnou a kochali se mými dlouhými černými vlasy. . Zelenými oči... A pod průsvitajícì košilkou šly videt mé pevné zakulacené dvojky s vyholenou panenskou kundičkou... , , Prosím... Delejte si co chcete jen me neodpanujte" , , Á tak slečinka je neposkvrěná?... Uvidíme co s tebou provedem"Strhli ze me košilku. . Nespím ve apodním prádle tak to měli lehké. . Jeden mi začal hladot kozičky. . Druhý mi hladil kundičku a třetí mi zkoumal análek.... Až ted jawm si všimla že s sebou mají velkou černou tašku. Jakmile si jeden z nich všiml ze jsem si ji všimla šel a vyndal z ní panenku barbie bez hlavy... Zacal mi tim zakulaceným krkem panenky jezdit po kundičce od posteváčku k dírce. . Po asi pátem sjezdu mi tam twn krk dal az po ramena. . Ani to moc nebolelo... Dalsí vytáhl roubík a dal mi ho do pusy. . Třetí vyndal. neaký fix. Plivl mi na análek a fix tam strcil asi do půlky. .pak mi svázali ruce za záda a nohy k sobě...

Postavili se nademne a začali si honit nadtím jak mám ucpané všechny tři dírky. . Ten jeden mi pak vyndal tu panenku a nahradil ji svými prsty a přitom mi lízal klitoris... Druhý mi vyndal fix a pratil mi análek. . A ten pislední mi strcil svého kokot do pusy a zacal me dost tvrde sukat do pusy... Ty dva to nejspíš vydráždilo a ten xo mi prstil análek mi začal rvát svého klacka do m zadečku. . Jakmile tam byl začal dost tbrde přirážet... A jak me ten tRetí lízal a pratil tak jsem se chtě nechtě udelala... Po odeznění mého orgasmu si ten třetí nasasil svého šulina na okraj mé dírky a přirazil... Dost to bolelo a tekla mi trochu krev. . Vsichni přestali přirážet a čekali až mi odezní bolest což jsem se celkem divila... Poté začli všichni přirážet tak rychle že jsem. div neomdlela. . Po pár minutách sw do mě všichni udělali naráz... Do kundičky mi dali zase panenku tentokrát až po pás. . Do zadečku fix a do pusinky roubík. . I pres ty věci mi ze všech dírek szále teklo sperma. . Nechali me tam tak svázanou ležet a se slovy že se za hodinu vráti odesli... Asi po deseti minutách swm slyšela ptevřít dveře. . Byl to můj nevlastnì otec. . Chcete vědět, co se dělo, jakmile přišel nevlastni otec?

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře