Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Prsatá snacha Patricie: Sauna erotické povídky

Zašlý nápis na informační ceduli ve tvaru šipky byl zpola ukrytý mezi vzrostlými keři a Zdeněk si ho všiml až na poslední chvíli. Prudce sešlápl brzdový pedál a volant stočil ostře doleva. Už nějakou chvíli tu jezdili kolem dokola, Helena chtěla zapnout navigaci, což bylo zcela v rozporu se Zdeňkovou cestovatelskou náturou a tvrdošíjně si stál za tím, že je oba doveze do cíle i bez ní. Po chvíli se auto konečně vyšplhalo na kopec a obklopilo je dechberoucí panorama se zalesněnými hřebeny táhnoucími se po celém obzoru a s rozlehlými travnatými loukami strmě se svažujícími z kopců do údolí. A přestože druhý červnový týden byl v plném proudu, venkovní teploty tomu vůbec neodpovídaly. Bylo chladné počasí a foukal studený vítr, jehož poryvy se tu a tam slabě opřely do vozu. Zdeněk se dlouze nadechl nosem a spokojeně se uculil, přitiskl si svou ženu na hruď a políbil ji do vlasů. Na nadcházející víkend se oba moc těšili. Ostatně, měli k tomu hned několik důvodů. Tím prvním a nejdůležitějším byla bezesporu jejich společná oslava narozenin, kterou pro ně rodina uspořádala v luxusním penzionu v Jeseníkách nedaleko turistického resortu Dolní Morava. Oba letos slavili padesátiny a očekávala se účast nejméně čtyřiceti lidí. Dovolenou už oba dlouho odkládali, a tak nápad strávit víkend na horách a v rodinném kruhu nadšeně uvítali. A přirozeně se nejvíce těšili na vnoučata. Zanedlouho už parkovali na provizorním plácku naproti rozlehlé budově penzionu a Heleniny oči svítily nadšením. Už dlouho ji neviděl tak šťastnou a spokojenou.

Zdeněk pracoval v oblasti dotačního poradentství a byl prototypem úspěšného muže v letech. Byl vysoký, mohutný, s širokými rameny a ostře řezanými rysy ve tváři. Měl tmavé, krátce střižené vlasy, upravený plnovous a pronikavé, světle modré oči. Se svým společníkem vlastnili zavedenou firmu a na finančních trzích úspěšně působili už druhou dekádu. Svou manželku Helenu znal už od útlých mladých let, a přestože se v jeho životě objevily i jiné ženy, nikdy nepotkal takovou, která by se jí mohla rovnat. A dlouho se nechala dobývat, než mu nakonec dovolila, aby jí navlékl prsten a dodnes neuplynul jediný den, kdy by toho litoval. Krátce po svatbě se jim narodil jejich jediný syn Robert, který už s nimi ale nějaký čas nebydlel. Po otci zdědil cílevědomost a touhu mít vlastní byznys a už při studiích na vysoké škole si založil svou vlastní firmu. Před pěti lety jim také představil svou partnerku Patricii, se kterou se potkali na tůře v Tatrách. Po půl roce oznámili zásnuby a po roce termín svatby. Patricie byla o necelý půl rok mladší než jeho syn a od počátku se mu jevila jako inteligentní a sympatická mladá žena, a tak Robertovi jeho rozhodnutí ani příliš nevymlouval. Společně vychovávali malou dcerku, které se s Helenou už nemohli dočkat. Celé odpoledne probíhalo v duchu ubytování ostatních členů rodiny, rychle přešlo ve večer a zábava se naplno rozproudila. Témat bylo nepřeberné množství, jak už to ve velkých rodinách bývá a Zdeněk se až v pokročilých nočních hodinách dozvěděl, že jeho syn s manželkou a dcerkou dorazí až zítra ráno. Prý šlo o nějaké pracovní povinnosti nebo něco takového. V tu chvíli mu to vlastně ani nevadilo, panáky slivovice přestal počítat už dávno a vypitá piva jakbysmet. Za to mu Helena ráno určitě pořádně vyčiní.

Následující den Zdeněk procitl v prázdném pokoji, místo vedle něj bylo pečlivě ustlané, jako by tam celou noc ani nikdo jiný nespal. Zmateně zamžoural kolem sebe, ostré sluneční světlo přicházející do pokoje prostorným oknem naproti lůžku ho nepříjemně oslepovalo. Hlavu položil zpět na polštář a prsty si vzápětí přitiskl na spánky, v jejichž oblasti ucítil nepříjemnou bolest. Několikrát se dlouze nadechl, s otráveným výrazem se mátožně vyhrabal z postele a přešel po pokoji k nízkému stolku u dveří, kde nechal předchozí večer ležet své náramkové hodinky🡕 . Bylo krátce před půl druhou odpoledne. Tak tohle si od Heleny slízne určitě, pomyslel si a poté odešel do koupelny. Sprcha mu udělala dobře a probrala ho. Už se cítil trochu lépe, ale na jídlo zatím neměl ani pomyšlení. Předchozí bolest hlavy také jako zázrakem odezněla. Napadlo ho, že by si mohl zajít do sauny, aby se mu trochu rozproudila krev, a i když se to po bujarých radovánkách obecně nedoporučovalo, hned se mu ten nápad zalíbil. Po sprše si oblékl župan, ze skříně si vzal velkou osušku a odešel z pokoje na chodbu. Přede dveřmi narazil na tetičku z pátého kolene, která mu ihned ochotně prozradila, že většina osazenstva se aktuálně nachází mimo penzion nebo vyspává kocovinu. A jedním dechem dodala, že ona si jde taky ještě zdřímnout. Zdeněk jí s úsměvem popřál hezké spaní, přede dveřmi penzionu zabočil na úzkou kamenitou cestu vedoucí kolem provizorního parkoviště a na konci jednolité řady aut si s potěšením všiml toho, které patřilo jeho synu Robertovi. Tak přece jen sem dorazili. Hned jak dokončí saunování, zastaví se za nimi, teď už stejně nic neuspěchá.

Prošel kolem zastřešeného posezení s grilem, pohledem přejel po stole plném sklenic a talířů s nedojezeným masem a s úsměvem uznale pokýval hlavou, na první večer to včera nebylo vůbec špatné. Po chvíli dorazil k sauně, vstoupil do předsíňky a zavřel za sebou dveře. Koutkem oka zachytil někoho, kdo už byl tou dobou uvnitř. A když znovu pohlédl do prostoru saunovací místnosti, na místě zkoprněl a jeho oči se rozšířily překvapením i úžasem. Bez dechu zíral na nahou mladou ženu, která ležela s doširoka rozevřenými stehny na lavici až téměř u nízkého stropu a zády se ležérně opírala o stěnu. Do klína si zuřivě vrážela prsty, roztahovala si kundu jako v tranzu a zakláněla hlavu prožívanou rozkoší. Přes mlžný opar v místnosti zatím nedokázal určit o koho se jedná, tvář měla otočenou na stranu. Mimoděk pohlédl na dveře za sebou, jako by se rozmýšlel jestli zůstat nebo odejít a na čele mu vyrazily krůpěje potu. Když se opět podíval zpět do místnosti, nakrátko zadržel dech, konečně jí viděl do tváře a okamžitě ji poznal. Byla to Patricie, jeho mladá snacha. Ve své intimní chvíli byla absolutně nádherná, ani na okamžik z ní nespustil oči. Prsty si kroužila v klíně a jazykem si laskala bradavku svého nalitého prsu, zatímco se svíjela ve slastných křečích na lavici. Viděl ji po půl roce a takhle si první setkání s ní rozhodně nepředstavoval. Něco ho k ní v tu chvíli až bytostně přitahovalo, jemně zatlačil do dveří a vstoupil dovnitř. Místnost naplnilo krátké pronikavé zapípání připomínající zvuk digitálního budíku, Patricie se s hlasitým vyjeknutím napřímila, zabalila se do osušky a provinile sklopila oči. Zdeněk za sebou pomalu zavřel dveře, vystoupal na lavici pod stropem, posadil se kousek vedle ní a na dlouhé vteřiny uvnitř zavládlo trapné ticho. "Omlouvám se, nevěděl jsem, že..," pronesl pomalu, ale jeho mladá snacha mu hned skočila do řeči. "Ne, to já se omlouvám.. ," hlesla zničeně a ukryla si hlavu v dlaních. "Ježiši, to je trapas!" Zdeněk ji chtěl povzbudit, usmál se a opáčil: "Ale prosím Tě, vždyť se vlastně nic nestalo." A mimoděk se zavrtěl. Nedokázal se zbavit pocitu, že vzduch uvnitř místnosti byl doslova prosycen dráždivou vůní Patriciiny mladé kundy a ucítil, jak se mu samým vzrušením roztřásly ruce. A jeho klacek se začal okamžitě napínat proti osušce pevně utažené kolem jeho boků.

Líbila se mu od první chvíle, kdy ji Robert přivedl k nim domů. Tenkrát ale vypadala jinak, takové hubené nedochůdče, zatímco teď už z ní byla žena. Mohlo jí být tak osmadvacet a před očima měl ještě stále obraz její nahé kůže, na který jeho klacek momentálně nepřestával reagovat. Neodvažoval se pohlédnout do svého rozkroku, ale už to určitě muselo být vidět. A podle výrazu jeho mladé snachy tomu tak nepochybně bylo. "Jsem s Nikolkou pořád tak sama..," pípla a nepatrně se posunula po lavici směrem k němu, očima přitom neustále cukala ke Zdeňkově napnuté osušce. Pozoroval ji mlčky a ztěžka oddechoval. "Robert je pořád v práci nebo na schůzce s klienty," zašeptala a zvedla k němu oči. Velké hnědé oči tak tmavé, že vypadaly skoro jako černé, orámované ostrými konturami dokonale upraveného obočí. Přes klíční kost jí volně splýval ohon tmavých vlasů a tvář měla zhusta posetou pihami. Po svatbě se chvíli barvila na blond, ale nechápal to, takhle jí to slušelo mnohem víc. Natáhl k ní paži, odhrnul jí pramen vlasů z tváře a palcem jí jemně setřel zkondenzované krůpěje vody nad rtem. Třásla se jako osika a vzápětí mírně zvedla bradu. Ruku, kterou si svírala cípy osušky, nechala klesnout podél těla, postavila se, odložila ji stranou a zůstala před ním stát úplně nahá. Rozpačitě pohlédla na Zdeňka, který si ji se zalíbením prohlížel. Po porodu přibrala na bocích a stehnech, ale její poprsí si jako zázrakem zachovalo původní dívčí tvar. Špičaté, povislé čtyřky s tmavými dvorci a bradavkami trčícími do stran se mírně zachvěly, když dosedla zpět na lavici a naklonila se ke Zdeňkovi, aby ho zlehka políbila na rty. Vzápětí rychle ucukla, jako by čekala na jeho reakci. On její polibky opětoval a v příštím okamžiku si ji přitiskl na hruď. Někde v útrobách hlavy se mu naplno rozeřval varovný signál, ale na to už bylo příliš pozdě. Dokázal vnímat jen její horkou a hebkou kůži, která mu zvolna prokluzovala mezi prsty. Rukama poslepu našel její prsa, zatímco jí vrážel jazyk do úst a v hlavě mu hučelo zničující kombinací vzrušení a chtíče. Vzápětí ucítil její malou dlaň ve svém rozkroku a ochotně si nechal stáhnout osušku z beder. Patricie se na okamžik zarazila a pozorovala jeho žilnatého čuráka lesknoucího se potem. Trčel strmě vzhůru k jejím ústům, naklonila se k němu, láskyplně ho olízla a poté mu přitlačila špičku jazyka zespodu na uzdičku, kde s ní několikrát zakmitala. Zdeněk tlumeně zaúpěl a opřel se zády o stěnu. A hlasitě sykl, když si o ni popálil kůži mezi lopatkami.

Mladá snacha ho sála pomalými a soustředěnými tahy, ruce měla spojené za zády a tlumeně vydechovala nosem. V pěsti sevřel nedbalý ohon jejích mokrých vlasů, trhl jí hlavou k sobě a dlouze ji políbil. Pak ji surově plácl přes zadek, nacpal jí svůj klacek do pusy a začal tvrdě přirážet. Kupodivu jí to nedělalo sebemenší potíže a rychle se jeho tempu přizpůsobila. Prsty si opět vrážela do klína a zatímco se její oči plnily vodou a z pootevřených úst v proudech vytékaly táhlé chuchvalce jejích slin, masírovala si klitoris, roztahovala si půlky a cpala si prsty do řiti. Po chvíli si je přitiskla na tvář a nosem dlouze natáhla jejich pach, strčila si je do pusy a s jemným vrněním je chlípně poválela na jazyku. "Hmm, chutnají jako zadek, který chce pořádně ošukat, " hlesla a přivřela oči na úzké škvíry. "Ošukáš mi ho, Zdeňku?" žadonila téměř prosebným tónem. "Řekni, uděláš mi to teď a tady?" Zdeněk mimoděk pohlédl ke vstupním dveřím do sauny, bylo až s podivem, že sem zatím nikdo jiný nepřišel, ale nemohl si pomoct. Energicky se napřímil a otočil si Patricii zády k sobě. Natáhla se na lavici a poslušně na něj vystrčila zadek. Chvíli ho dychtivě líbal a hnětl v dlaních a vzápětí ji jedním škubnutím roztáhl půlky od sebe. Byly měkké a macaté a ukrývaly těsnou růžovou řiť, kterou v příštím okamžiku slastně přelízl a spokojeně zamručel. Plynule přecházel na její hladce vyholenou kundu a dychtivě jí cpal jazyk mezi heboučké lysé bochánky, potřísněné Patriciinou lepkavou šťávou. Už se mu to jen nezdálo, vůně jejího mokrého a pulsujícího klína mu čpěla přímo do tváře a on ji labužnicky vdechoval.

Rychle za ni poklekl a bez varování do ní přirazil, její půlky měkce dosedly do jeho rozkroku a on je pevně stiskl v dlaních. Drtil ji rychlými a tvrdými tahy, mladá snacha odevzdaně sklonila hlavu k lavici a zapřela se o ni pažemi. Po zádech jí v proudech stékaly čůrky potu a její kůže se svůdně leskla. Zdeněk měl pocit, že se roztéká, vedro v místnosti bylo téměř nesnesitelné a pohledem mimoděk šle🡕 hl po dvojici kulatých ciferníků na stěně před sebou. Patricie k němu otočila hlavu, roztahovala si zadek prsty, zajížděla s nimi dovnitř a vlnila se v bocích, lákala ho tam. A její tchán se nenechal dlouho přemlouvat. Pomalu ho do ní zasunul, měla úžasně těsnou řiť, která se kolem jeho klacku okamžitě pevně semkla a Patricie pronikavě zasténala. Otočila k němu hlavu a se zastřeným pohledem ho pozorovala, zatímco k sobě pevně tiskla čelisti, přes které unikaly její tlumené vzdechy. S každým dalším pohybem jeho pánve vyrážela hlasitěji a hlasitěji, až na okamžik strnula, sklonila hlavu a její nehty nepříjemně zaskřípaly na lavici. Z výrazu její tváře poznal, že se právě ocitla na vrcholu rozkoše a ona to v příští vteřině stvrdila táhlým zaječením. To ho vydráždilo ještě víc, posadil se na lavici a nechal ji, aby si na něj nasedla.

Prudce si jeho čuráka vrazila do kundy a přitom několikrát zakroužila pánví, oběma rukama si zajela do vlasů a začala se na něm znovu šukat. Zdeněk hladově vyrazil ústy po jejích prsech, které se mu pohupovaly přímo před očima. Chutnaly slaně a prokluzovaly mu mezi potem zbrocenými prsty. Patricie mu je ochotně cpala do obličeje a se zakloněnou hlavou hlasitě oddechovala. Nedokázal se jich nabažit, takový cecky ho doháněly k šílenství a cítil, že už dlouho nevydrží. Ještě několikrát do ní tvrdě přirazil a pak se rychle uvolnil z jejího sevření. Mladá snacha se svezla na kolena před něj a podržela si vlasy za hlavou. Pusu měla otevřenou dokořán a chvílemi šeptala, aby se jí udělal dovnitř, že to všechno ráda spolyká. Zdeněk si masíroval klacek a cítil, jak to na něj přichází. Nasměroval jí čuráka přímo do tváře a v tom okamžiku jeho tělo zaplavila vlna endorfinů. Byl to nádherný pocit. Patricie jeho čerstvou dávku netrpělivě očekávala, a když začal konečně stříkat, zuřivě mu masírovala čuráka v ruce a tvář i prsa si s rozpustilým chichotáním pokryla hustými cákanci semene. Přímo se v nich koupala.

Zdeněk si unaveně promnul oči a natáhl se na lakovanou lavici ze světlého dřeva. Okolní vzduch žhnul jako v peci. Patricie seděla kousek vedle něj a měkkou osuškou si otírala potřísněnou tvář a prsa. "Teda, Zdeňku," vydechla uznale, "to jsem nečekala." Po očku pořád sledovala uvadající klacek svého tchána a neubránila se poťouchlému úsměvu. Pak odhodila osušku za sebe, opatrně se nad ním natáhla a přitiskla se na jeho nahé tělo. Přitom ho letmo políbila a položila si hlavu na jeho hrudník. Zdeněk nehnul ani brvou, ale musel jí dát za pravdu. Chystal se zvednout hlavu a krom obligátního upozornění, že se to nikdo z rodiny nesmí za žádnou cenu dozvědět, jí chtěl učinit návrh. Víkendová chata na Šumavě. Jen oni dva. Alespoň prozatím.

🕙 Přidáno 22.6.2024
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Nevěra

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře