Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První letošní koncert erotické povídky

Byl teplý letní večer, ideální čas pro venkovní koncert. Město bylo plné života, s kamarády jsme se rozhodli vyrazit za hudbou a dobrou náladou. Byl to jeden z těch večerů, kdy člověk zapomene na všechny starosti a jen si užívá přítomný okamžik.

Postával jsem u baru a sledoval dav před pódiem. Kapela hrála jednu hitovku za druhou, a všichni kolem byli rozjaření. Před koncertem jsem se zdržel doma, takže jsem přišel později. Když jsem konečně našel své přátele, už vypadali, že mají pár drinků za sebou. Objednal jsem si pivo a připojil se k nim.

Hodil jsem očko do davu před pódiem a pohled mi padl na jednu slečnu. Stála s přáteli, usmívala se a něco si povídali. Byla nepřehlédnutelná. Měla blonďaté vlasy, které se jí lehce vlnily přes ramena, a nádherné hluboké oči. Vypadala sebevědomě, ale zároveň křehce. Drobná, štíhlá, na sobě měla krátké šortky🡕 a těsné tílko, které zdůrazňovalo její pevná prsa a pěkný zadek.

Když jsem se na ni podíval, naše oči se setkaly. Byl to ten typ pohledu, který člověku projede celým tělem jako blesk. Usmála se na mě a já cítil, že mezi námi něco zajiskřilo. V hlavě se mi mihl obraz mé přítelkyně, ale ten pocit zůstal jen na okamžik. Byl jsem zde teď a tady, a tahle slečna mi okamžitě připadala jako někdo, koho chci poznat blíž.

Proplétal jsem se davem směrem k ní. Kapela hrála hlasitě a dav tancoval. Když jsem se dostal k ní, byli jsme v těsné blízkosti. Naše těla se dotýkala při každém pohybu. Slyšel jsem její smích a cítil její vůni. "Ahoj," řekl jsem přes hudbu, "jsem Petr."

"Lucka," odpověděla s úsměvem, který mi ještě víc zamotal hlavu.

Tancovali jsme vedle sebe, naše ruce se sem tam dotkly, naše těla se otřela o sebe. Hudba a alkohol🡕 měly svůj účinek a napětí mezi námi rostlo. Cítil jsem, jak moje vzrušení sílí s každým dotykem.

Jak koncert pokračoval, už jsem to nevydržel. Přitiskl jsem se k ní blíž a zašeptal jí do ucha: "Pojď se mnou stranou." Viděl jsem v jejích očích, že nemá nic proti. Chytil jsem ji za ruku a vedl ji pryč od davu, do temnější části parku.

Našli jsme skryté místo mezi stromy, kde bylo dost ticho na to, abychom se slyšeli. Měsíc svítil nad námi a hudba byla jen vzdáleným ozvěnou. Přitiskl jsem ji ke stromu a začal ji líbat. Cítil jsem její rty na svých, sladké a dychtivé. Moje ruce cestovaly po jejím těle, hladily její pevná prsa, zatímco její ruce bloudily po mém těle, škrábaly a svíraly.

Klesl jsem k jejímu krku a líbal ji, cítil jsem její tep a její vzrušení. Z jejích rtů se ozývaly tlumené vzdechy, což mě ještě víc vzrušovalo. Rozepnul jsem jí šortky🡕 a nechal je spadnout na zem. Byla nádherná, její tělo bylo dokonalé, jak jsem si představoval.

Klekl jsem si před ní a pohladil její jemnou kůži. Když jsem jí stáhl kalhotky, odhalila se přede mnou její hladce oholená kundička. Začal jsem ji lízat, nejdřív pomalu, jemně, a pak rychleji, když jsem cítil, jak se její tělo napíná. Její prsty se zarývaly do mé hlavy, zatímco její vzdechy byly hlasitější.

Postavil jsem se a rozepnul si kalhoty🡕 . Její oči se rozzářily, když viděla moje péro. Rychle jsem jí zvedl jednu nohu a přitiskl ji ke stromu. Vklouzl jsem do ní pomalu, ale jakmile jsem cítil, jak je horká a mokrá, přirazil jsem hlouběji. Mrdal jsem ji tvrdě a rychle, její tělo se třáslo a její vzdechy byly čím dál hlasitější.

Cítil jsem, jak se její svaly kolem mě svírají, a věděl jsem, že je blízko. Chytil jsem ji za boky a přirazil ještě silněji. Její orgasmus přišel jako vlna, její tělo se napjalo a vzdechy přešly v křik. To mě přivedlo k vrcholu, a s posledním silným přírazem jsem se do ní vystříkal.

Stáli jsme tam, oba vyčerpaní a zadýchaní. Pomalu jsem ho z ní vytáhl a pomohl jí obléknout se. Usmála se na mě a já cítil, že to byla jedna z těch nocí, na kterou nikdy nezapomenu.

"Tak to bylo něco," řekla s úsměvem.

"To teda," odpověděl jsem, "ale myslím, že teď bychom se měli vrátit."

Vrátili jsme se zpět na koncert, ale už jsme na sebe nemluvili. Jen jsme si vyměnili poslední pohled a usmáli se na sebe. Věděl jsem, že to bylo něco, co se nebude opakovat, co člověk zažije jen když se hvězdy protnou ve správný okamžik.

Ráno jsem se probudil s myšlenkou na Lucku. Nezáleželo na tom, že jsme se už nikdy neviděli. Byla to jen jedna noc, jedna vášnivá a nečekaná noc, která mi připomněla, jak moc si člověk musí užívat každý okamžik.

🕙 Přidáno 21.5.2024
📂 Kategorie: Nevěra

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře