Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První sex v počůraném pokoji erotické povídky

Bylo mi tehdy asi třináct nebo čtrnáct, když rodiče někam na celé odpoledne odjeli. Já jsem si vzala z lednice kolu, v obýváku si pustila MTV a trochu se rozvalila. Nerada jsem chodila ven nebo tak podobně, protože jsem si o sobě myslela, že jsem ošklivá a tlustá. No, jak tak sedím a piju kolu, najednou cítím, jak se mi plní močový měchýř. Líbilo se mi to. Ačkoli jsem ještě nikdy nemasturbovala a byla jsem panna, od spolužaček jsem o tom věděla hodně.

A řekla jsem si, proč nezačít zrovna dnes. Pomalu jsem nadzdvihla minisunki, kterou jsem měla na sobě, a jemně se dotkla své chlupaté kundičky. Bylo to vážně fajn. Objevila jsem místo, kde mě to vzrušovalo nejvíc. (Dnes už vím, že je to klitoris. Ačkoli jsem tomu ještě dva roky poté říkala "místečko", budu zde uvádět pravý název). Jemně jsem začala klitoris dráždit dlouhým nehtem, až se celý nalil krví. V tu chvíli jsem si vzpomněla na jednu bývalou kamarádku, která vyprávěla o své první masturbaci. Začala jsem jako ona. Spojila jsem ukazovák, prostředník a prsteník, a malík jsem nechala jakoby v prostoru. Pak jsem ty tři prsty přiložila na kundičku. V televizi zrovna hrál Phil Colins. A tak jsem prsty jezdila nahoru a dolů a pořád zrychlovala, až to začalo čvachtat. V tu chvíli mnou projel skvělý pocit. A já začala pomalu cítit jakoby příjemné křeče, vycházející z prstů na nohou. A vtom se ve dveřích objevil Michal. Michal byl takový můj jediný skorokamarád, protože se mu líbily holky s velkým zadkem, který jsem já bezesporu měla. Jeho příchod mě tak překvapil, že jsem se udělala a přitom vypustila na podlahu celý obsah mého močového měchýře. I když pak už orgasmus přešel, musela jsem čůrat dál. Když jsem konečně skončila, a celá udýchaná sklonila hlavu, Michal jen suše pozdravil. "Myslel jsem si, že tě najdu před televizí s kolou. Chtěl jsem tě pozvat k nám na večírek, ale vypadá to, že jsem od tebe pávě dostal mnohem lepší pozvánku." řekl a vešel dál. Překročil velkou louži, kterou jsem udělala a posadil se vedle mne na gauč. "Chceš, abych byl tvůj kluk?" jeho otázka mne natolik překvapila, že jsem jen vyhrkla, že ano. Naklonil se ke mne a políbil mne. Pak ještě jednou a trochu drsněji, až mě přirazil k opěradlu. Bylo léto a horko, takže jsem na sobě měla jen tílko🡕 a krátkou sukni🡕 . Žádné spodní prádlo, ačkoli jsem už měla skoro trojky. Michal mi během líbání sundal jedno ramínko tílka🡕 a pak mi začal líbat krk. Páni, jak to mě vzrušovalo. Pak mi sundal i druhé ramínko a volné tílko🡕 pak už viselo jen na mých vztyčených bradavkách. Pak mě přestal líbat a trochu oddálil zrak, aby jakoby odborným posudkem zhodnotil mé kozy. Byl zřejmě spokojený, protože pak vzal za tílko🡕 , malinko si ho ovinul kolem prstů a trhl. Tím odhalil a rozhoupal má obrovská ňadra. A jakoby učarován jejich krásou se nemohl pár vteřin ani hnout, než se na ně vrhl jako divoký pes a začal je lízat a všeljak okusovat, což mě přivedlo téměř k dalšímu orgasmu. Pak jsem se ho zeptala, jestli už měl někdy sex, a on na to, že ne, že je to poprvé. V tu chvíli mi učaroval jeho talent. Hned, když dokončil dlouhé líbání, žužlání a neuvěřitelně příjemné kousání mých bradavek si rozepnul poklopec.

Sundal mi celé tílko🡕 a během masáže toho měkkého svalstva těsně nad pánví mi líbal břicho a postupoval čím dál níž. Jenže jakmile došel k mému ochlupení, vyhnul se mu a začal mi líbat boky. U toho mi masíroval lítka. Já se uvolnila. Hlavu jsem si položila do měkkého opěradla gauče a oddávala se rozkoším, kterých se mi dostávalo od Michala. Začala jsem cítit, jak ze mne teče. jak mi začínají lepkat stehna. A na tu chvíli asi Michal čekal. Sundal si tričko🡕 . Měl báječnou postavu. Takovou akorát. Kleknul si na zem a rozáhl mi nohy, jak jen to šlo. Začal tím, že mi hřbetem ruky hladil vnitřní stranu stehen. Bylo to tak příjemné a vzrušující, že jsem začala dýchat víc nahlas. To se Michalovi líbilo. Tak přidal i jazyk. Já už byla tak vzrušená, že sotva se dotkl párkrát jazykem mého poštěváčku, udělala jsem se. A trochu mu přitom postříkala obličej. Pak mne poprosil o něco podobného, co dělal on mne a posadil se na gauč.

Já se pokusila zvednout, ale nešlo to. Nohy se mi třásly tím silným orgasmem, že jsem se dokázala k Michalovi jen došourat. Políbila jsem ho dlouze na ústa a pak se dychtivě vrhla na jeho rozkrok. Měl rozepnutý poklopec, kterým byla vidět velikánská boule v jeho trenkách. Rozepla jsem mu i jeho knoflík a stáhla mu džíny až ke kolenům. Pak jsem zavřela oči a stáhla mu i jeho trenky. Měla jsem zavřené oči a Michal mlčel. Bylo slyšet jen tichý zpěv Micka Jaggera z televize. Pak jsem pomalu otevřela oči. Fascinovala mě krása toho údu. Michal měl (Nebo tedy má obrovské, krásné péro. Okamžitě jsem ho vzala do pusy. Vzpomněla jsem si na kamarádku, co říkala, že se s ní rozešel jeden kluk kvůli tomu, že mu ho kouřila a dotýkala se u toho zuby. A tak jsem se snažila skrýt zuby rty a pustila se do kouření. Nedělala jsem to rovně, ale trochu u toho kývala ze strany na stranu, což bylo Michalovi určitě příjemné, protože vždycky tím směrem otočil i hlavu. Zrychlovala jsem. Pak mi ale Michal řekl, abych toho nechala, a kam se se mi má prý vystříkat. Nerozuměla jsem otázce. Mužský výstřik jsem neznala a tak mi navrhl, že by mohl třeba na prdel. Já přikývla. On si mě postavil zády k sobě, ohnul na gauč, tak, abych se opírala rukama a pak levou rukou začal strašně rychle hladit mou chlupatou pičku a pravou rukou si ho honit. A já měla orgasmus. Obrovský. Křičela jsem a svíjela a prosila Michala ať to dělá dál, jako kdyby přestával, a pak jsem ho strašně postříkala. A v tu chvíli se udělal i on. Měl také mohutný orgasmus. Postříkal mi celý zadek a pak mi ho utřel kapesníčkem.

Oba jsme se posadili na gauč. Michal si natáhl trenýrky a já si nevzala nic. "Páni, to bylo skvělý!" podotkl Michal a já se nezmohla ani na slovo. "Strašně se mi líbí, jak při orgasmu stříkáš. Můžu to vidět ještě jednou?" Otočil se na mne a já mu řekla, že jistě. Seděli jsme vedle sebe a on, jakoby mimochodem mi strčil ruku mezi nohy a druhou rukou je dal k sobě. Poprosil mě, ať je držím u sebe a při orgasmu je dám od sebe. Přikývla jsem. On mi začal masírovat pičku. Pak mi dvěma prsty chytil klitoris a masíroval ho. Byla jsem vážně na krajíčku. A pak jsem hodila nohy od sebe a za strašného křiku vystříkla spoustu tekutiny až na stůl na druhou stranu pokoje. Michal rychle odňal ruku a odhrnul trenýrky, protože na něj šel také orgasmus. A taky že se udělal. Samotného ho to překvapilo. Když dostříkal, zhluboka vydechl a opřel se. Chvilku jsme tam tak seděli a poslouchali Hey Jude! od Beatles. Pak jsme zahladili všechny stopy, vzali svoje věci a šli se umýt. Pak se oblíkli a za nekonečného povídání vyrazili na večírek. A od té doby spolu žijeme!

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře