Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Roky na gymplu erotické povídky

Týdny ubíhaly jak voda. Od mého prvního sexu s Klárou se toho moc nezměnilo. Byli jsme pořád kamarádi, ona byla se svým klukem, ale já se s ní pořád scházel a měl sex. Musím říct, že za tu dobu mě toho hodně naučila, hlavně však to, že se nesmím bát, a že musím využít své největší zbraně. Všechno se ovšem vyřešilo zase samo. Klára si moje tajmeství nechávala dlouho pro sebe, asi aby si mojí délku mohla užívat jenom ona. Časem se ale zřejmě musela zmínit své kamarádce Lence, protože se na mě od určité chvíle začala dívat a po nějakém čase i bavit. Lenka byla vesms hezká holka, spíš ale zajímavá, něco jako Klára. Měřila něco přes 160 cm, byla to přirodní zrka, takze měla světle modré oči a bledou pleť a byla dost hubená. Nicméně to nejdůležitější na ní byl její pohled, který jasně říkal - "Jsem děvka, pojď mě vyšukat!" A opravdu Lenka měla pověst školní děvky, ale i přes to dokázala být dost milá, tak jsem neviděl důvod proč se s ní nebavit.

Mohlo to být někdy na konci ledna pořád v 1. ročníku, když jsem šel po škole do školních šatek, pro budnu, když jsem najednou uviděl Lenku, jak tam postává. Šel jsem k ní. "Ahoj Michale!" řekla. "Čau Lenko, co že si pořád tady?" zeptal jsem se zvědavě. "No už jsem chtěla jít, ale dobře, žes přišel." prohodila, zatímco vyzívaně přezvykovala orbitku. "A to jsem snad nějak speciální nebo co?" Odpověděl jsem pobaveně. Lenka se na mě inzenzivně zadívala - "Michale, oba víme, že jseš něčím speciální a já to chci vidět!" Pak mi to došlo, že mi to zase trvalo. Mladý holky na velkou výbavu evidentně slušně letí. Rozhodl jsem si to užít. "No dobře, ale já nic ukazovat nebudu." pronesl jsem, "Budeš se na to muset podívat sama." Na to jsem se posatvil před Lenku a pobídnul jsem ji pohledem na kolena. Lenka poslechla a vesele začala rozepínat poklopec mých džín, které stáhla na zem. Poté pohotově poslena na zem i mé trenky a tím se jí naskytnul pohled na moje oholené dlouhé, objemné péro, které volně viselo a začínalo se pomalu vzrušovat. Lenka na něj mlčky zírala. "Tak co? Drby byly pravdivý?" zasmál jsem se. "Do prdele, to je jak péro koně." zalapala do dechu. "No když myslíš." bavil jsem se jejím výrazem. "To není prdel Michale, já miluju velký péra, ale tohle je obrovský, chci ho v sobě." Chtěl jsem odpovědět, ale to už si ho Lenka strkala do pusy a začala přetahovat předkožku a kouřit konec mého penisu. Během kouření přidávala jazyk, kterým mi dráždila spodek penisu, což mi samozřejmě dělalo dobře. Takto to chvíli pokračovalo, než jsem usoudil, že převezmu iniciativu.  Chytil jsem Lenku oběma rukama zezadu za hlavu přes její rusé vlasy a začal sám dirigovat tempo kouření. Lenka neprostestovala, jenom pootevřela pusu o trochu víc, čímž mi dovolila napat jí můj úd, až do krku. Cítil jsem, jak se můj široký, kulatý žalud dotýká jejích mandlí. Lenčina pusa byla celá vyplněná mým přirozením, mojí koule jí viseli u brady, po které jí stékaly sliny, jelikož už se začínala dusit. Začala mi klepak rukou do stehna, abych ho už vytáhnul, ale to nebyl můj úmysl, když chtěla holka velký péro, musí počítat s následky. Nechal jsem ho uvnitř jej pusinky ještě pěkných pár sekund. Poté jsem ho s balženým pocitem vytáhnul. Lenka málem spadla na zem a začal kašlat, zatímco jí sliny stékaly po těle. Vypadala ovšem smířená se svým údělem a proto jsem ji vzal znovu za vlasy a nekolikrát toto číslo zopakoval, pokaždé se stejným účinkem pro obě strany.

Po poslední vysunutí jsem jí pomohl zvednout se ze země a postavit se na nohy. "Chceš šukat?" zeptal jsem se. "Chci, chci to tvoje péro uvnitř, ošukej mě jak děkvu!" Dostala ze sebe. Nasměroval jsem ji ke kovové kleci, která tvořila stěnu šatny. Lenka si stáhla své uplé černě latexové džíny do půlky stehen. Potom se chytla klece, prohla se v zádech a vystrčila na mě svůj bledý zadeček. Neměla žádné kalhoty🡕 , což znamenalo, že musela s tímto počítat. To mě vzrušilo ještě víc, stejně tak jako pohled na její zarudlou, mokrou kundičku, která vystupoval mezi jejími půlkami. Popdl jsem svůj ohon a začal jsem jí jezdit žaludem po povrchu kundičky, která začala okamžitě zaplavovat můj penis šťávami. "Tak už mi ho tam strč, dělej!" vykřikla Lenka, která se již dostávala do tranzu. Nasměroval jsem tedy svůj žalud ke vstupu do její mušličky a zasunul jsem špičku dovnitř. Ucítil jsem teplo kundičky a také to, že Lenka, která blaženě kňučela, měla o něco širší vaginu než Klára. žalud jsem opět vytáhnul, ale jen proto, abych mohl v zápětí dovnitř zasunout celý svůj penis. Žaludek jsem narazil na konec Lenčiné pochvy. Ta zařvala. To mě povzbudilo, a tak jsem začal silně přirážet a po pár sekundách jsem jí už tvrdě šukal, tak jak si to přála. Cítil jsem každy kousek její teplé kundičky. Stále jsem přirážel, přičemž se mi penis ještě o kousek zvětšil, což způsobilo, že Lenka v podstatě pořád křičela. Asi po minutě tvrdého šukaní její nadržené kundy už v podstatě jenom visela na kleci. Já pořád přidržoval jejíí boky a zrychloval pohyby mého penisu. V tu chvíli se začala Lenčina kundička mohutně svírat a začala z ní vytékat šťáva, dolů do jejích stehnech, až na její džíny, které byly v zápětí naprosto mokré. Já pokračoval v prcání její kundičky, což Lenka komentovala neustálým vzdycháním, střídaným s chtivým řevem. Po čase jsem však i já ucítil, že na mě přichází vyvrcholení. Naposledy jsem tedy zasunul penis až na konec její vagíny a poté ho z ní vytánul. Rozmrdanou Lenku jsem si otočil obličej k sobě a začal jí pumpovat dávku na obličej. Zastříkal jsem jí polootevřenou pusu, většinu obličeje včetně očí a také její zrzavé vlasy. Poté Lenka klesla k zemi a začala silně oddychovat. Najednou někdo vyběhnul z vedlejší šatny, což znamenalo, že nás celou tu dobu někdo pozoroval. Bylo mi to ale jedno, svoje jsem splnil. Natáhnul jsem si kalhoty🡕 a poté pomohl nahoru i Lence, která to celé pořád nerozdýchala.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře