Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rozlučkový mejdan erotické povídky

Jednoho letního odpoledne jsem se procházela po městě a potkala bývalého spolužáka ze základní školy. Jmenoval se Standa, byl sympatický, ani ne moc hezký, ale něco na něm bylo a mě se líbil. Prohodili jsme pár vět a pozval mě na kafe. Zašli jsme do nejbližší hospůdky a povídali si o životě. Bylo nám 23 a cítili jsme se hrozně dospělí a zkušení.

Řekl mi, že je v Čechách poslední noc, protože druhý den odlétá do Ameriky za prací. Rozuměli jsme si už od školky a tak mě pozval na mejdan, který má večer se svými kamarády. Já souhlasila, lepší plány jsem neměla, tak jsem se doma v rychlosti vykoupala, převlékla a vyrazili jsme. Bylo mi jedno kam jedeme. Znali jsme se dlouho a já neměla důvod se strachovat nebo mu nevěřit. Po hodině cesty zastavil na samotě u lesa, kde stála krásná chalupa. Vzadu na zahradě se svítilo a byla slyšet hudba a nějaké hlasy. Čekala jsem větší společnost, ale byli tam jen dva kluci, kteří popíjeli, grilovali🡕 steaky a vypadali neškodně. Standa mě představil a z jednoho se vyklubal můj další spolužák Michal, kterého znám z učňáku. Ten druhý se jmenoval Karel a z jeho chování a gest jsem usoudila, že je větší ženská než já. Mě homosexuálové nevadí, takže jsme si skvěle rozuměli. Probírali jsme kosmetiku, spodní prádlo, módu a starosti s chlapama, prostě jako dvě kámošky. Když mi řekl, jak moc miluje Madonnu, zamilovala jsem si ho ještě víc. Zábava byla skvělá, jedlo se, popíjelo, vyprávělo a tančilo. ..prostě krásný letní večer. Na zahradě byl i docela velký osvětlený bazén a Karel navrhl společné koupání bez plavek. Já protestovala, ale než jsem stačila dokončit větu, běhali tam všichni tři nazí a já si prohlížela jejich nádobíčko. Musím uznat, vybaveni byli velice dobře!Já, stará stydlivka, jsem se odmítala svléknout, tak mě strhli do vody, stahovali ze mě oblečení, ale moje nadávky vůbec neposlouchali. Zůstala jsem stát ve vodě nahá a Standa mě začal líbat a hladit po celém těle. Líbilo se mi to a vztek vyprchal. Zapoměla jsem na vše kolem a vracela Standovi jeho polibky. Karel s Michalem byli kousek od nás a také se líbali, sahali si do rozkroku a přes průzračnou vodu jsem uviděla jejich tvrdé klacky. Dost mě to šokovalo, ale dělala jsem, že je to normální a jsem úplně v klidu. Standa mě tak vzrušoval, že jsem vlhla čím dál víc a já se mu postupně odevzdávala. Líbal mě na prsou, hrál si s bradavkama a rukou zajížděl mezi má stehna. Občas jsem otevřela oči a sledovala tu druhou dvojici a mé vzrušení se stupňovalo. Standa mě vysadil na okraj bazénu, sám zůstal ve vodě, roztáhl mi nohy a lízal moji mušličku. Strkal do ní prsty, hrál si s ní a já se tou slastí položila na záda a zavřela oči. Hladil mě po celém těle, ale rukou přibývalo. Otevřela jsem oči a pochopila. Standa se mi stále věnoval tam dole, ale Ti další dva u mě klečeli, líbali se a před mým obličejem trčeli jejich klacky.

Nemohla jsem tomu uvěřit!Ani v nejdivočejších snech by mě tohle nenapadlo!Mému milenci to nevadilo a dál mě uspokojoval svým mrštným jazykem a já dostala velkou chuť popadnout ty jejich fešáky do ruky a strkat si je do pusy. Vykašlala jsem se na slušné vychování, odhodila zábrany a oddala se své nové vášni. Kouřila jsem a sála a hladila jim kulky. Po chvilce Standa vylezl z bazénu, vzal mě do náruče a odnesl do chaty na obrovskou postel. Kluci přišli za námi, ale moc se zatím nezapojovali. Vystačili si sami. Já chtěla také Standu potěšit, tak jsem mu kouřila toho jeho velkého a tlustého ptáka a on vzdychal slastí, jako by to prožíval poprvé v životě. Pak přišel mohutný výstřik a já ani nestačila polykat. Ti dva si mezitím strkali prsty do análku a v poloze 69 kouřili klacky. Mě to vyrajcovalo ještě víc a chtěla se přidat. Jim to vůbec nevadilo a změnili polohu. Michal si sedl, opřel se o zeď a Karel se opatrně napichoval svým krásným pevným zadečkem na jeho kolík a to zády k němu. Já měla před sebou Karlova tvrdého pinďoura a tak jsem nelenila a pomáhala mu pusou. Standa se mezitím opět vzrušil, chytil mě za vyšpulený zadek a vrazil mi ho do kundičky. Všichni jsme si to dělali navzájem a byla to paráda. Michal s Karlem začali stříkat a křičeli slastí. Karel měl plný zadek semene a já pusu. Standa mě dál šoustal a oni se šli osprchovat. Po návratu do ložnice se opět přidali. Já stále neměla dost, jediná jsem se neudělala. Položili mě na záda, roztáhli nohy a střídavě mě lízali nebo mi rvali klacky do pusy. Nikdy jsem nebyla tak rozpálená!Postupně se dostali opět do formy a já měla k dispozici tři tvrdé kluky. Nechali mě ležet, zasunuli mi pod zadek polštář a Standa mi začal dráždit prdelku. Našteloval se pinďourem k mému análku a opatrně klouzal dovnitř. Michal si na mě lehl, toho svého mi strčil do pusy a jazykem mi dráždil poštěváček. Karek neodolal jeho nastavené prdelce, naslinil žaluda a zarazil ho Michalovi do těla. Nemohla jsem se ani hnout, nemohla jsem dýchat, ale za pár minut jsem prožívala orgasmus. Kluky to rozdovádělo ještě víc a potom, co mi vylízali šťávičku, tak mě ještě v deliriu popadli, posadili mě Standovi na klín a ten mi ho zasunul do stále se stahující kundičky. Michal mi ho vrazil do zadečku a Karel se ukájel v mé puse. Úžasné šukání!Nikdy bych si nemyslela, že zažiju něco takového a vyvrcholím tak rychle po sobě!Pak mé bezvládné tělo položili na postel a honili si ocasy tak dlouho, dokud mě nepostříkali po celém těle. Tak skvělý sex jsem nikdy nezažila a dodnes se této noci žádná jiná nevyrovnala. A starali se mě dál.

Společně si mě vykoupali, zabalili do osušky a do rána jsme se všichni mazlili v té velké posteli. Dopoledne jsme posnídali a jelo se domů. Rozloučili jsme se a Standa odjel do Prahy na letiště. Asi po týdnu mi volal, jak na mě myslí a pokud se někdy vrátí, určitě se sejdeme. Pak poslal pár dopisů, ve kterých stále vzpomínal na naši jedinou, ale nejkrásnější noc. Nikdy víc jsem ho neviděla, ale od jeho bratra vím, že se v Americe oženil a jeho žena je mi moc podobná. - -) A Michal s Karlem?Přestali skrývat svou lásku a žijí spolu už několik let, místo dětí mají psa a několik koček a je jim dobře. Moc jim to přeju!

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Gay, Grupáč, Párty, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře