Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rychle, zběsile a perverzně ošukaný erotické povídky

Mrknul jsem na ni. Ona mrkla na mne. Nebylo vůbec zapotřebí cokoli dašího udělat. Zvedli jsme se ze židlí od stolů. Ona šla první, já za ní. Venku bezeslov jsem ji chytil za ruku. Stiskla ji pevně a stejným krokem jsme odkráčeli za nejbližší budovu. Byly tam schůdky s betonovými širokými nízkými zídkami, jako zábradlí. Postavili jsme se před ně a já se opřel o zídku.

Drželi jsme se již za obě ruce a přitiskla se silně na mne. Líbali jsme se s rukama podél těla. Zajisté cítila můj ztopořený pyj, protože přirazila svoji pánev. Cítil jsem tlak a můj barometr byl téměř na maximu.

V tom jsem ji odstrčil. V jejím obličeji bylo zřetelné překvapení. Zvedl jsem ruce a zaklonil hlavu. Nic nedělala, koukala na mne co se děje. Prudce jsem dýchal. Několik sekund jsem tak stál. Posléze dal ruce podél těla hleděl jí do očí. Pořád nic nechápala, nedivil jsem se. Začal jsem se velmi pomalu vslékat. Bunda, potom tričko. Rázem byla do půl těla. Začala tedy taky. Zastavil jsem ji. Opět překvapena. Rozepnul jsem si opasek🡕 . Její pohled mi mířil do rozkroku. Jala se pokleku v domění, že chci vykouřit. Zabránil jsem jí v tom. Chytil jsem ji za ramena a vzpřímil ji. O dalším nepochopení již nebudu mluvit. Rozšněroval boty, zul je i s ponožka🡕 ma. Stáhl jsem kalhoty🡕 . Úd mi trčel v spodním prádle a prosákla mi první kapka vzrušení. Opět jsem na chvíli tak zůstal. Stále překvapena. Nyní jsem jemně začal stahovat poslední část oděvu, který na mě byl. Stál jsem před ní úplně nahý. Nedělala nic. Koukala na můj nahoru tyčící se pyj, kterému se leskl pramínek stékajícího sekretu. Chytila mne za paže, asi proto, abych jí nebránil. Skláněla se k němu a přitom mi hleděla do očí. Olízla kapku a znovu se postavila. Pustila mě ruce a čekala, co se z toho vyklube. Má nahota mne naplnila studem. Ona oblečena a já úplně nahý. Posadil jsem se na chladivou zídku. Stále jsme si hleděli do očí. Ona tázavě, já vzrušen téměř k vrcholu. Roztáhl jsem nohy do maxima. Úd mi mramorově trčel a mazal, jako maznice kulových čepů řízení kombajnu E 550. Hleděla mi na něj a poučena z předešlých chvil, nic nedělala. Měl jsem pocit, že i ona je vzrušena překvapivým vývojem. Opřel jsem se loktem jedné ruky o zídku, na které jsem ležel s rozkrokem dokořán. Druhou rukou jsem ji chyt za prsty a začal je olizovat. Poslušně si to nechala líbit a čekala co bude dál. Vyndal jsem její prsty z úst a namířil je směrem ke konečníku. Neváhala a zasunula mi okamžitě 2 prsty do zadku. Lehnul jsem si celou plochou zad na zídku a nechal si od ní šukat prdel. Jednou rukou mne milovala prsty do zadku a druhou mi ještě víc roztahla nohy od sebe. Jenomže po chvíli mne pro změnu šokovala ona. Plivla mi pořádnou dávku slin přímo na koule. Bylo slyšet, jak to mlasklo. Cítil jsem, jak mi její sliny stékají po varlatech k řiti, která byla rozdrážděna zajisté do ruda. Sliny božsky chladily. Protekly kolem opakovaně zarážejících prstů a dál mezi půlkami až do místa, kontaktu se studeným betonem. A znovu plivnutí. Na to samé místo. Celý rajcovný pocit se opakoval. Další plivanec. Než mohutná kapka stihla stéct, stačila nastřádat patřičné množství slin. Dýchal jsem tak prudce, že jsem začal sténat. V jednu chvíli jsem koutkem oka pohlédl i na ni.

Opět překvapení pro mne. Měla rozepnutý poklopec svých ryflí, ruku zasunutou pod kalhotkami a honila si ji tak intenzivně, že jsem si ani nevšim, že na mne již neplive. Do konečníku mi již zarážela kromě palce všechny prsty. V tuto chvíli jsem měl pochopení pro všechny homosexuály. Je to zvláštně vzrušivý pocit. Není však nad pyj v krásně promazané, vyholené bílé kundičce. Najednou jsem pocítil jakési pochabnutí v její nádherné souloži čtyř prstů s mým zadkem. Zvednul jsem tedy hlavu. V tu chvíli jsem se musel opřít o lokty a nadšeně sledovat, jak se dělá. Prsty, které byli v mém konečníku, byly rázem hluboce zabořeny v jejím lůnu. Druhá ruka jí tak prudce a rychle kmitala pod kalhotkami přes poštěváček, že byla vidět jenom jedna velká boule na kalhotkách s nápisem sunday. Tělo měla zkrouceno, jako by se jí chtělo čůrat, oči zavřené, obličej zkřivený vzrušením a z hrdla vyrážela tlumené steny. Vše se geometricky stupňovalo až do vrcholu. Byl jsem natolik vzrušen, že by mi stačily 3, 4 tahy a stříkal bych až na prsa. Ale cítil jsem, že mne tato dívka ještě mile překvapí. Najednou se vše zastavilo. Měla do široka otevřená ústa, měla otevřené oči. Ruka, kterou měla v mém zadku, nebyla již v její pochvě, ale držela se lehce za podbřišek, druhá ruka pod kalhotkami byla rázem v klidu. Nekonečná sekunda očekávání... A teď to přišlo. Jediný pohyb přes poštěvák, jediné kmitnutí přes nejcitlivější místo v tuto chvíli na jejím těle, skousnutí rtů, pomalé zklapnutí víček, která zakryla v sloup hledící oči a předlouhý, předlouhý sten linoucí se z jemného hrdla dovršily dílo absolutní rozkoše, převyšující jakákoli moje očekávání.

Náhle se mi zhroutila před očima. Prudce jsem se vymrštil s obavou o ni. Seděla na bobku, jako když močí, opřena dlaněmi o zem. Zůstal jsem na ni hledět s neskrývaným úžasem. Nechal jsem ji vydechnout a lehce lehoulince jsem si rozmazával její sliny a svůj sekret po špičce žaludu. Všim jsem si, že se začalo rozednívat. V tom se rázně postavila, ještě udýchaná začala ztrhávat šaty🡕 a než bys řekl švec, byla přede mnou nahá. Nebyla postavou do modelingového magazínu, měla stehýnka, bříško a nepevná prsa se vstyčenými bradavkami. Ještě trochu udýchaná položila mi dlaně od prachu ze země na ramena a s vytrvalým pohledem do očí, povalila mne na zídku. Nezmoh jsem se na nic. Obkročila mne a s rozhoupanými ňadry zamířila svoji vyhoněnou pičku přímo nad mého ptáka. Čekal jsem nyní, že mne uchopí a vsune do sebe. Jenže ono nic. Já věděl, že bude překvapení. Stojí nade mnou, ležím na zídce zahleděn do jejího promazaného, vyholeného, bílého přirození, studujíc každý detail božského orgánu. Vidím pootevřenou dírku, zvarhánkovatělé, naběhlé pysky zakončeny jemným hrotem poštěváčku, který před několika okamžiky zavinil fantastický orgasmus. To vše ční několik milimetrů nad mým upatlaným žaludem. Celý se mi chvěje vzrušením. A překvapení je na světě. Z rozdivočené jeskyně křivolace vytryskl zlatavý pramen a ze široka mne pokropil od žaludu, po koule, stékajíc přes boky až na beton a po stěnách zídky na schody. Poslední kapka odkápla z okraje pysku a nastal čas na pořádnou soulož. Už skoro ve dne. V dáli zakokrhal kohout. Strčila si ho tam a začala pomalu dosedat. Dosedla a vychutnávala pocit údu v pochvě. Pomalu se zvedala. Hleděla mi do očí. Já však ne. Můj zrak byl napevno přikurtován k scenérii ultra pomalého zasouvání a vysouvání. Neubránil jsem se, po třetím sestupu, výronu.

Stále mi hleděla do tváře, takže věděla přesně, kdy to na mne jde. Má naběhlá varlata začala uvolňovat miliardovou armádu tvorečků, kteří ve svém množství představují smetanoidní, lepkavou hustou tekutinu toliko problematickou při pubertální poluci. Vykřikl jsem totálně bez zábran, sevřen v křeči rozkoše. Vše bylo tak samozřejmé, že tvrdě dosedla a nechala bombardovat uvnitř dělohu lavinou spermatu. Byla úplně plná. Chvíli na mě na doraz seděla a sledovala pro změnu ona můj orgasmus. Seděla na mě tak natvrdo, že nevytekla ani kapička. Když odhadla vhodnou chvíli, začala se pomalu zvedat. Stále mi hleděla do očí a já na styk. Až nyní, když opět pomalu dosedávala vidím, jak ze strany vyjelo sperma z jejího luna. Nyní již znatelně zrychlila. Nedbala, že mi mírně ochabnul. Slezla ze mne. Strhla mne ze zídky do orosené trávy a již v klasické poloze jsme se na tvrdo osouložili. Měl jsem to štěstí vidět ji ještě jednou při vrcholu. Dopřál jsem jí totéž, několik šťouchů po ní. Tentokrát jsem jí to nastříkal na vyholenou kundičku. Ulehl jsem na ni, do svého semene. Leželi jsme na sobě krátce, neb nás vyrušil již hluk probuzeného dne. Několika rychlými pohyby jsme pozbírali svršky a prchali se smíchem kamsi orosenou travou do dáli. Běžíme a já klopýtnul. Vyvalil jsem se nahý na záda a ona padla vedle mne. Leželi jsme tam nazí, čelem k nebi, dokud nám nezačala být zima. Oblékali jsme se a při tom se na sebe při pohledech usmívali. Ruku v ruce jsme dorazili na betonovou silnici. Oba jsme si vyměnili úsměvy ve vzpomínce na zídku ze stejného materiálu, na které jsme prožili tolik krásnou noc. Políbili jsme se a s hlubokým pohledem do našich niter se od sebe začali vzdalovat až do rozpojení dlaní. Poslední dotek prstů... A sbohem.

Vydali jsme se každý na opačnou stranu světa. Poslední ohlédnutí. Již není rozeznat obličeje. Poslední zamávání. Teď už mi zmizela za obzorem. Nikdy jsem ji už neviděl a to je dobře.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Piss, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře