Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rychlovka na záchodě erotické povídky

Už delší dobu studuji v jednom větším městě. Bydlím na privátě s kamarádkama. Za tu dobu se z nás stala docela dobrá parta, každý týden si užíváme super mejdany, občas to bývá pěkněj nářez.

Každou středu chodíme do naší oblíbený hospody. Vždycky je tam super atmosféra, výborná obsluha a hudba a samozřejmě skvělý pivo. Tu středu slavila Monika narozeniny, takže se pařba pěkně rozjela. Monika pozvala i pár svých známých z její vysoký.

Nikdy předtím jsem je ještě neviděla, ale hned, jak jsem přišla, mi do oka padla holka, co seděla sama u stolu a nebyla na parkětě s ostatníma. Na první pohled byla něčím zvláštní. Pozdravila jsem se s přáteli, popřála Monice, vypila jsem pár panáků, skvěle si zapařila, ale stále jsem měla nějaký nutkavý pocit onu neznámou poznat. Pokaždé, když šla kolem mě, jsem nemohla spustit z očí její krásně tvarovaný zadeček, úžasné ženské klenuté boky, samozřejmě jsem se podívala i na kozičky, které se jí vzdouvaly pod tenkým tričkem s odhalenými rameny. Byla strašně sexy!

Když už jsem se konečně odhodlala ji oslovit, zrovna si brala bundu🡕 a tašku, šla se  rozloučit s ostatními a odcházela. Sevřela se mi hruď a moje kundička z představy, co jsem mohla s onou bohyní zažít. Doběhla jsem ji, chytla ji za ruku a řekla - "Se mnou ses ještě nerozloučila..." Měla jsem už v hlavě, tak jsem byla trochu odvážnější. Ona se na mě podívala, usmála se a odpověděla - "Tebe jsem ještě ani nepoznala... ale už musím jít, ráno vstávám do školy." Měla nádherné smyslné rty, na které jsem měla šílenou chuť. Řekla jsem jí, že ji pozvu na panáka, když skoro celý večer nic nepila. Chvilku váhala, ale pak souhlasila a u baru jsme si daly 2 panáky a domluvily se, že půjdu s ní a že už taky půjdu domů, protože jsem celkem unavená. Vyšly jsme do jarní noci a bylo dost chladno a navíc jsme zjistily, že nám nejede žádné MHD a že bychom musely čekat dlouho a pěšky se nám nechtělo, protože to byla dálka. Nakonec jsme se rozhodly, že zajdeme do jedné nonstopky po cestě a počkáme tam na bus. Objednaly jsme si grog s dvojitým rumem na zahřátí a povídaly si. Zjistily jsme, že bydlíme na stejném sídlišti a že máme i spoustu společných zájmů. Sváděla mě celou dobu pohledama a já ji také, bylo vidět, že mě chce stejně, jako já ji, neustále mi cukala kunda a vlhla jsem. Podívala jsem se na ni a řekla jí - "Chtěla bych ti to udělat!" Ona se bez řečí zvedla a šla si sednout vedle mě. Hladila jsem ji po stehně a při tom jsme se vášnivě líbaly a pohrávaly si s jazýčky. Naštěstí tam nebyl nikdo jiný kromě barmanky, ale bylo by mi úplně fuk, i kdyby byl bar plnej. Stále jsem ji hladila po noze a pomalu jsem sunula ruku výš až k její kundičce. Ona mi mezitím dráždila bradavky přes tričko, neměla jsem na sobě podprsenku, strašně mě to rajcovalo a byla jsem mokrá i přes kalhoty🡕 , obě jsme tiše vzdychaly. Rozepla jsem ji kalhoty🡕 a jedním prstem jsem jí dráždila klitoris přes kalhotky. Už přes ně jsem cítíla, jak je mokrá a jak má krásnou frndičku. Klitoris měla úplně naběhlý. Byla jsem jí tak pohlcena, že jsem ani nestihla postřehnout, že mi vjela rukou pod kalhotky a dráždila mou nadrženou kundu, cítila jsem, že chci, aby mě pořádně ošoustala a já ji.

Zaplatily jsme, vzaly si věci a šly na záchod. Po tom množství vypitého chlastu se nám chtělo strašně chcát, ale zároveň jsme si to chtěly konečně rozdat. Zavřely jsme se spolu v kabince, ona si sedla na mísu, čůrala, a řekla - "Dej mi ruku mezi nohy, chci ti jí pochcat!" Bez zaváhání jsem to udělala, nic jiného jsem si ani nepřála. Chcala mi na ruku a já jsem ji přitom dráždila kundičku. Hlasitě vzdychala a svíjela se. Utřela se, já si mezitím slízala všechny její chcanky z ruky, které mi strašně chutnaly. Ani si nenatáhla kalhoty🡕 , rovnou jsem ji chytla a opřela o zeď. Frndičku měla krásně oholenou, růžovoučkou s odhalenými pysky. Drsně jsme se prstily, mrdaly jsme si i análek. Hladila jsem jí kozičky s úžasně vystouplýma bradavkama, úplně jsem si je zamilovala. Řekla mi - "Pokračuj, takhle mi to dělej, ty kurvo!" Zarazila jsem jí prst do kundičky, druhou rukou jsem jí dráždila klitoris a jazykem olizovala její bradavky. Beze slov se otočila, já jí strčila jeden prst do kundy a druhý do análku. Svíjela se a hlasitě křičela a narážela se na mé prsty. Cítila jsem, jak její kundička pulzuje, cuká a stahuje mi prst. Její šťávička mi stékala po ruce a ona se udělala. Chvíli poté jsem ji ještě hladila její mokrou, uspokojenou mušličku a líbala ji na krku. Až si odpočinula, podívala se na mě a řekla - "A teď ošoustám já tebe, ty potvoro...!"

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře