Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S Ingrid a její mámou erotické povídky

Jmenuji se Martin a budu Vám vyprávět svůj leckdy překvapivý sexuální život v několika dílech, moje povídky budou většinou delší a doufám že alespoň někoho zaujmou. Byly to první letní prázdniny na střední škole a já měl konečně vážnější známost. Byl jsem ještě panic a ona pana, oba s minimálními zkušenostmi ale velkým chtíčem který brzdil strach z nepoznaného. Jmenovala se Ingrid, černovláska s dlouhými vlasy, asi 165 cm vysoká, drobné postavy s nádhernými ňadrami číslo dvě.

Začali jsme spolu chodit ještě na konci školního roku a už jsme u sebe občas přespávali a postupně zkoušeli co s našimi těly můžeme dělat, zatím jsme se dostali k orálnímu sexu což obzvláště mne neskutečně bralo. Miloval jsem vůní a chuť její krásné kundičky s vyholenou čárkou, dokázal jsem pul hodiny jen lízat a zajíždět jazykem jak jen daleko to šlo. Ingrid nebyla pozadu a oplácela mi kouřením mého penisu ale brala si ho do pusy jen na kousíček s tím že je moc veliký, to se mne ale nezdálo měřil 22 cm, v té době jsme ani jeden neměli s čím srovnávat. Celé prázdniny se naše večery nesli v orálních hrátkách a ne stále poprvé zasunout. Jednou se mi Ingrid svěřila že se jí mamka vyptávala jak jsme daleko a potvrdila ji že můj penis je opravdu hodně veliký a že ji to asi bude poprvé hodně bolet, což mne samozřejmě k tíženému poprvé nepřiblížilo. Její mamka byla nádherná 35 ti léta bruneta vyšší štíhlé postavy, s nádhernými obrovskými kozami, celé léto jsem upíral zrak jen na ty dva melouny v bikinách. Už začal školní rok a já ve druháku stále panic. Jednou jsme přijeli ze školy brzo a jelikož bylo stále venku horko šly jsme se osprchovat, ve sprše jsme se vášnivě líbali, jezdil jsem ji jazýčkem po jejich malých bradavkách a rukou ji hladil na kundičce, jen tiše vzdychala a svoje nehty mi zarývala do zad. Dostal jsem opět chuť na její šťávičku, vytáhl jsem ji ze sprchového koutu a posadil na vanu ihned roztáhla nohy a já už se zase bořil hlavou do jejího klína, rukama mi mačkala hlavu na její kundičku a hlasitě sténala, najednou zabořila mou hlavu co nejvíce to šlo a v křeči za hlasitého vzdychání prožila svůj orgasmus. Najednou jsme za námi uslyšela "To bylo úžasné!" ve dveřích stala její mamka a usmívala se, oba jsme okamžitě zkoprněli a ihned se zahalili osuškou, nastalo to trapné ticho do kterého Ingrid ještě vzdychala z předešlého orgasmu. "Martine, Ingrid mi říkala že máš veliký penis, tak buď opatrný až to bude poprvé ať to mojí dceru nebolí ano?" Jen jsem zaskočeně zakýval ale přišla další nečekaná věta "A nebo mi ho ukaž a já posoudím zda je opravdu tak veliký." Ještě více jsem zrudl a podíval se na Ingrid, ta se usmála a prohlásila ze mamka má zkušenosti a že se toho opravdu bojí. Odtáhl jsem tedy osušku a pozoroval reakci na moji napruženou kládu "Páni, no, no to je opravdu macek." a zírala na můj penis. "A jak jste daleko vidím že Martin tě uspokojuje nádherně a co ty? Víš co ukaž mi to.". Nevěřícně jsem pozoroval svoji přítelkyni jak mi začíná honit kládu před svou matkou.

Stoupl jsem si a Ingrid mi začala olizovat a kouřit můj penis za komentáře její matky - "Strč si ho dál do pusy, masíruj mu koule." Přítelkyně si ho snažila dat co nejhlouběji, když v tom ji máma chytla za vlasy a začala přirážet. "Ukaž ukážu ti to." prohlásila a klekla si také, pevně ho chytla a pár krát přetáhla přes žalud, vzala si ho do pusy a já začal prožívat naprostou slast bylo to úžasné párkrát si ho strčila tak do půlky pusy a poté najednou přirazila a můj penis měla celý v puse v tu chvíli jsem začal stříkat a naplnil ji semenem, začala kašlat a pobídla Ingrid ať ochutná, ta mi slízala zbytky sperma z penisu. "Tak co Martine líbilo se ti to?" Opět jsem se zmohl pouze na kývnutí. Nabídla nám že pokud chceme tak nás provede i prvním sexem a to dnes večer, souhlasili jsme a ještě jsme se osprchovali.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře