Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S nezletilou v lese erotické povídky

Blížil se konec školního roku, a tím již pravidelně pořádaná akce🡕 místní umělecké školy, tedy závěrečná besídka a představení všech oborů, které se na ZUŠ vyučují. Tou dobou mi bylo 18 let a moje sestra, která měla na besídce vystupovat se svým baletním souborem byla o 5 let mladší než já. Jako správný a hodný brácha jsem šel sestru doprovodit a pomáhal jsem jí s věcmi.

Když jsme došli do šatny, ostatní děvčata se již připravovala na vystoupení, začínala se protahovat a nacvičovat některé kroky. Když jsem z šatny odcházel, ve dveřích jsem potkal jednu ségřinu kamarádku z baletu.

Nemohlo jí být víc jak 13 let, ale měla poměrně krásnou postavu, pěkné dlouhé nohy, pevný zadek a nádherná prsa, velikostí přibližně mezi jedničkami a dvojkami. Navzájem jsme se na sebe usmáli a pokračovali v cestě. Po konci vystoupení jsem šel opět za sestrou pomoct ji s věcmi, a tajně doufal že její kamarádku opět uvidím. K mému neštěstí se zrovna převlékala a byla v jiné místnosti.Po pár dnech po vystoupení se mi sama ozvala na facebook, jestli bych si sní nechtěl někam vyjít. Byl jsem poměrně překvapený, že by se mnou chtěla někam jít a stále jsem přemýšlel, o čem si asi tak můžeme povídat, přece jenom to bylo ještě dítě. Přes všechny pochybnosti jsem souhlasil a na další den jsme se domluvili. Měli jsme sraz ve 2 hodiny odpoledne u řeky. Když za mnou přišla, měla na sobě modrou sukýnku lehce nad kolena a růžové tričko na ramínkách s výstřihem, ze kterého na mě vykukovali její krásné kozičky. Když jsme se sešli, řekla mi, že půjdeme podél řeky, že to tu zná a že je tu krásná příroda, tak jsme vyrazili. Z počátečních rozpaků jsme se oba brzy uvolnili a začali si povídat o všem možném. Když už jsme byli docela daleko v lese, na chvíli jsme si sedli a koukli na řeku. Po chvíli se ke mně přitiskla, chytla mi ruku a opřela si hlavu o moje rameno. Neváhal jsem ani chvíli a objal jsem ji kolem ramen, navzájem jsem se usmáli a pomalu se k sobě přibližovali ústy. Tajil se mi dech a hrozně mi bušilo srdce, protože byla ještě pod zákonem, bylo to trochu riskantní, navíc když jsem si uvědomil že je stará stejně jako moje sestra, bylo to zprvu trochu zvláštní, ovšem přišel první jemný polibek na její slaďoučké rty a bylo po nervozitě. Stále jsem měl ruku za jejími zády, čehož si samozřejmě všimla a posunula mi ji na svoje pravé prsíčko. Když jsem ji začal hladit, evidentně se jí to líbilo, a žádala abych nepřestával. Po chvilce líbání a vzájemného hlazení byla najednou dole její halenka a po chvíli jsem jí sundal i podprsenku. Měli nádherná souměrná prsíčka, byly míň opálené než zbytek těle a krásně pevné. Když jsem ji začal masírovat bradavky, okamžitě ztvrdly a Petra mi začal jemně sténat. Začínal jsem tušit kam to všechno směřuje, ale pohled na její kozičky mě usvědčil v tom, že tu holku musím osouložit, zákon nezákon. Přesunuli jsme se trochu hlouběji do lesa, aby nás nemohl nikdo ani spatřit, a navzájem se začali svlékat za nekončícího a sladkého líbání. Netrvalo to dlouho a Petra mě svlékla úplně celého a jemně si začala hrát s mým penisem, který už nabýval na objemu. Po chvíli už ho tvrdě a zkušeně honila, až jsem si říkal že na tak mladou holku je to výborný výkon.

Za chvilku jsem to už nemohl vydržet a vystříkal se, zprvu ji to trochu zarazilo, ale pak mi semeno slízala s mého vadnoucího péra a byla na sebe pyšná. "Když sem se udělal já, tak ty musíš taky" řekl sem jí, a začal ji zbavovat posledního kusu ošacení, čili kalhotek. Zprvu se trochu bránila a stydlivě mi přiznala že je pana. Hned jsem ji uklidnil, že se nemusí bát a že se jí to bude líbit a když nebude chtít, její blanky se ani nedotknu. S tímto souhlasila a a já konečně spatřil tu její krásnou buchtičku. Byla hlaďounce oholená, nádherně růžovoučká, prostě taková malá neposkvrněná kačenka. Když jsem ji začal jemně dráždit jazykem, všiml jsem si, že je taky krásně vlhounká. Peťa začala krásně sténat a hladit si již velmi ztvrdlé bradavky, což pro mě bylo impulsem, abych přidal. Trochu jsem tedy přitvrdil a začal ji přijíždět i přes klitoris, což se jí velice líbilo, a z kundičky jí tekla šťávička proudem. Po chvilce jí projelo obrovské napětí a křeč, Peťa vykřikla a z lasturky jí vystřikl gejzír její kundiččí šťávičky - nádherně se udělala. Na chvíli jsem přestali a jen se líbali a hladili, když se ovšem Petra všimla, že už ho mám opět tvrdý jako kámen, sdělila mi, že by se ráda zbavila svého panenství. Samozřejmě jsem nebyl proti a hned se pustil do práce. Jemně jsem si na ni nalehnul a nesměroval mého oře do její broskvičky. Nejprve jsem ho jen jemně nasadil, svým žaludem ji roztáhnul její vlhounké pystíky a jemně přitlačil. Peti se to pochopitelně nelíbilo, a okamžitě mi uhla. "Neboj, teď to trochu zabolí, ale pak se ti to bude líbit" řekl jsem jí a usmál se na ni.

Petra souhlasila a již pomalu nepřitlačoval, ale pořádně přirazil. Petra vypískla, a z její kundičky začala téct krev. Po jejím odpanění jsme se utřeli od krve a vrátili se k předcházející činnosti. Jemně jsem do ní zasunul penis, a cítil, jak se její ozoučká kundička začíná roztahovat a já začal zasouvat. Oba jsme si to nádherně užívali, sténali a přiráželi. Netrvalo dlouho a čůráka jsem jí do té její nezletilé lasturky zarážel až po kořen. Petrou projelo již známé napětí, začala nahlas sténat a krásně jsem ji udělal. Když jsem ho vytáhl z vlhounké kundičky, byla Petra úplně hotová, ale měla úsměv na tváři. Já si ovšem řekl, že práci dotáhnu do konce, a udělám se pěkně taky. Na můj dotaz mě přesvědčila že ještě neměla měsíčky tak by to neměl být žádný problém. Když jsem ho vracel zpátky do té její právě odpaněné broskvičky, byla už krásně roztažená, a já mohl bez problémů pokračovat v práci. Až jsem začal zrychlovat a tvrdě přirážet, začala Petra nahlas sténat a okřikla mě, abych toho něchal, že se jí to nelíbí a kundička jí bolí. To mě však namohlo v žádném případě odradit, abych se do ní vystříkal. Netrvalo to dlouho a do jejích útrob jsem nastříkal velkou dávku semene a lehnul si vedle Peti ne zem, úplně vyčerpaný. Z její roztačené, poměrně napuchlé a již né růžovounké, ale spíše červené lasturky začala vytíkat moje mrdka a pro mě to bylo znamení dobytého území. Po sexu se mi svěřila že se jí to líbilo, ale že ji kundička celkem dost pálila. Oba dva jsme si to opravdu užili a já doufal že to nebylo naposledy. Začali jsem se tedy pravidelně stýkat a naše sexuální potěšení stále navyšovat a zkoušet nové věci. Dnes je mi 25 let a jsme stále spolu a velmi se milujeme.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře