Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sám doma a dřevorubec erotické povídky

Přikryt kožešinami seděl v dubovém křesle a okenice srubu drkotaly zimou. Krb zařizoval naštěstí opravdu příjemnou teplotu. Rukou si neustále sahal do vlasů, bylo to tak příjemné. Vítr a zvuky, které příliš nevnímal, se vytrácely dále do prostoru a on si prsty stále masíroval hlavu a liboval si doteků svých vlasů. Byl tu příliš dlouho sám, zavřený jako pták v dřevěné budce a jeden pud za druhým postupně vládly nad jeho smysly. Už si nehladil jen vlasy.

Pomalu přejížděl prsty po tvářích a jejich konečky zajížděly a zase opouštěly tvrdé strniště hladící je na oplátku. Znovu se vracely od lehkého masírování čela směrem k bradě, než si to palec rozmyslel a obkroužil rty od spodního přes ten vrchní. Lehce si je olízl a zvlhčil, pak nechal palec na okraj vklouznout do úst a jen v půlce nehtu naznačil, že tam jsou rovné silné zuby, zatímco jazykem se dlouze dotkl jeho bříška. Ústy zvlhčený palec nechal sjíždět pomaleji dolů, až na hruď, mezi látku rozepnuté košile🡕 a pokračoval k jedné ze vzrušených tvrdých bradavek. Při jejím doteku ho zamrazilo přes široká pevná záda, až musel uhnout hlavou, kde mrazení vyvrcholilo nejvíce. Propnul nohy a spousta krve se naráz začala pumpovat do rozkroku, což bylo okamžitě zjistitelné vizuálně, jelikož kožešiny začal rozrážet stoupající košíček spodního prádla, plnícího se jeho mužností. Musel si na něj už sáhnout. Příliš se vyprovokoval, než aby to teď nechal být a tak pohodil kožešinu blíže krbu a držíc se za koule jednou rukou, přešel ke kožešině, hladíc si penis tou druhou. Odevzdaně se uvelebil na hebké podložce a hezky si masíroval místa, na která delší dobu již nikdo jiný nesáhl. Na širokých silných ramenech a celých pažích byly vidět pod kůží se hýbající svaly, jak si mnul své nadprůměrné přirození a sem tam si chvíli z varlat sjel prsty níž aby si přiměřeným tlakem pohladil prostatu. Nevynechal ani pohlazení tvrdého dřevorubeckého břicha, zatímco masturboval před praskajícím ohněm. Těžce při tom oddychoval a trochu semene které při zpomalení pohybu a zmáčknutí údu vyteklo rozetřel přes žalud, z čehož získal o něco euforičtější prožitek sebeuspokojování a představoval si jak jeho penis vjíždí do úst, stejně jako to před tím bylo s palcem. Nejprve jen na okraj a pak při zatnutí svalů a dalším zapumpování krve, vnořil jej celý až do krku svého milovaného a opakoval to s opravdovou vervou, zato jen chvíli, aby si hocha nezadávil. Bohužel teď tu s ním nebyl. A tak si mohl alespoň fantazírovat o tom, jak po úvodním kole olizování, honění a dráždění, nastavil si ho na všechny čtyři a párkrát provokativně přejel celou délkou a pevností mezi půlkami. . Vyvinul potřebný tlak a už cítil ten blažený fyzický požitek z těsného prostoru obepínajícího celého jeho jako skálu tvrdého ptáka.

A celý ven a celý dovnitř několikrát, než svým tělem okopíroval to jeho, sevřel mu hruď mezi bicepsy, a zdálo by se až hrubě, se pustil do milování s přítelem přes přítelův anál. Do krbu bylo potřeba přihodit další polínko, zatímco on už příliš rozpalovat nepotřeboval. V hlavě si přehodil svého chlapce na záda a jal se ho likvidovat tímto způsobem. Ten sténal slastí pod příjemně zvláštními a silnými pocity z celého aktu. Opocená čela obou mužů již zachytávala první vrásky vedoucí k vyvrcholení. A pak to přišlo! Ejakulované semeno přeletělo to matně lesknoucí se vypracované tělo a dopadlo na podlahu opodál, kdežto druhá dávka přistála přes levý prsní sval a chvíli hřála než začala stékat na kožešinu. Ach to byla úleva. . Ještě chvíli jen tak ležel se zavřenýma očima, ale už věděl, že se bude muset zvednout, aby přiložil.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky, Gay, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře