Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sauna pro dvě erotické povídky

Stalo se to naprosto nečekaně. Byly jsme dohodnuté s kamarádkou, že se sejdeme v úterý na pár hodinek, abychom pokecaly a hlavně zašly do sauny. Chtěly jsme udělat něco proto, abychom byly krásné. Přesně podle dohody jsme se sešly v jedné malé hospůdce a daly si pár drinků. Vždycky se mi s ní dobře povídalo. Cítila jsem, jak mi alkohol🡕 stoupá do hlavy, ale v ten moment to bylo jedno.

Když jsme přišly do sauny byly jsme obě vysmáté a pěkně připité. Já si začala pomalu sundávat šaty🡕 , otočila jsem se na Katku a podívala jsem se na ní. Viděla jsem její pevné tělo, pevný prsa a můj bože tu nádhernou vyholenou kundičku. Musela jsem se otočit a zhluboka se nadýchnout, abych se uklidnila a aby na mě nebylo vidět, jak jsem vzrušená. Sauna do které jsme šly byla taková malinká soukromá, takže jsem věděla, že tam budeme jen my dvě. Musela jsem jít rovnou do studené sprchy, abych se probudila. Katka mezitím šla do sauny a když jsem tam přišla, Katka už ležela natažená na jedné z lavic. Její tělo se lesklo potem. Prsa se pohybovala v rytmu jejího dechu a já měla strašnou chuť slízat každou kapku potu z jejího těla. Ale pak se stalo něco co mě dostalo úplně. Katka si začala rukama hladit svoje tělo. Vím, že se to v sauně tak dělá, ale její prsty přejíždějící po krku, prsech, bradavkách, bříšku a nohách. To je učiněné peklo. Chtěla jsem se na pár minut stát její rukou. Bože, tekla jsem jako řeka, ale ne vedrem ale touhou. Musela jsem jít ven, vyběhla jsem jako tornádo. Rychle jsem vlezla pod studenou sprchu a snažila jsem se zchladit. Otočila jsem se a tam stála Katka a dívala se na mě. Přišla a položila mi ruku na záda a řekla - "Chceš umýt záda?" Nezmohla jsem se na odpověď a jen jsem vnímala její prsty kroužící po mojí kůži. Myla mi záda tím způsobem, že mi je spíš hladila. Propalovala mi cestičky na mých zádech. Kroužila prsty až k záhybu zad, kde už byla moje prdelka. Ztuhla jsem když její prsty pokračovaly níž a níž. Hladila mi mojí prdelku a já se pomalinku otočila k ní. Měla v očích strach i touhu. Pohnula jsem se směrem k ní a pomalinku se přiblížila. Vzala jsem mezi prsty její vlasy a nechala je proklouznout. Moje prsty pokračovaly dál po její tváři, hladila jsem její krk a pozorovala pulzující tepnu. Pomalinku jsem se k ní přitiskla rty a jazykem jela po celé její dráze. Posunula jsem se víš a políbila jí. Nejdřív něžně a pak jsme se začaly vášnivě líbat. Přitiskla mě k chladným dlaždičkám a vjela mi svým kolenem mezi moje nohy. Netušila jsem, že je v ní tolik vášnivosti, ani jsem nevěděla, že je na holky.

Ale bylo to nádherný, nechala jsem se unášet dotyky jejích prstů. Klekla si přede mnou a začala mi líbat bradavky. Pohnula jsem se a nechtěně jsem pustila studenou sprchu. Lekla jsem se, ale nechala ji téci. Studená voda tekla v proudech po našich tělech. Chladila naší touhu, ale nás jakoby rozpálila. Položila jsem Katku na podlahu a začala jí líbat každý kousek těla. Její bradavky tuhly pod náporem mých zubů a jazyka. Pomalinku jsem si prolíbávala cestičku až k její kundičce. Když jsem jí uviděla takhle zblízka, málem se mi zastavil dech. Olízla jsem její poštěváček a zaposlouchala jsem se do jejích vzdechů. Katka mě najednou otočila tak, že jsme byly v poloze 69. Pustila se do rabování mojí kundičky s takovou vervou, že jsem pomalu ani neměla sílu se věnovat jí, ale tak jsem to chtěla, že jsem začala každý její tah na mojí kundičce oplácet stejnou mincí. Za pár minut jsme už obě byly skoro na vrcholu blaha. Křičely jsme, zmítaly jsme se vášní a navzájem se dělaly prstama stočeníma do kornoutku. Asi jste to nikdy nezažili, ale je to nádherný pocit, když v kundičce rejdí celá ruka. A taky se nemůžete divit, že jsme se obě udělaly nádherným orgasmem. I když ze sauny nebylo nic, nikdy na to nezapomenu.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře