Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sestra Milena erotické povídky

Sestra Milena nakoukla do pokoje, z něhož před chvílí vystěhovali pacienty, protože se tam mělo od rána malovat, a spatřila na dvojáku pod lustrem údržbáře Kudrnu. Už po něm házela nějaký čas chrpově modrýma očima, vlastně od toho dopoledne, kdy za ní stál ve frontě v prodejně a přimkl se k jejímu vysazenému zadećku, a ona ucítila, jak jeho nástroj prudce zareagoval.

Milena byla vdaná, ale patřila k těm ženám, které nemají nikdy dost, a tak muže přímo lovila. Kudrnovi nebylo ještě třicet, byl urostlý a navíc pohledný, z jeho výrazu vyčetla, co potřebovala vědět, proto teď, když zjistila, že je sám, rozhodla se ihned využít situace, která se jí nabídla. Rozhlédla se chodbou, zavřela za sebou a tiše se přiblížila ke štaflím. Sáhla Kudrnovi do rozkroku a nahmátla přes modráky jeho ocas.

Údržbář sebou maličko škubl a mrkl po ní, ale choval se přesně tak, jak předpokládala, držel. Penis pod jejími prsty zesílil a Mileně se rozbušilo srdce. Máš ho slušného, " pronesla polohlasně. Na slova moc nedám..." zabručel. Nějak se musí přece začít, " vyhrkla, rozepnula knoflíky, ; vjela rukou pod montérky a hned i do slipů a už ho držela u kořene. Kudrna povzdychl a když mu po něm zapumpovala dlaní, zamumlal - Nepřišla sis enom sáhnout, vid‘?" Nebuď tak hr, člověče."

Pohladila varlata, vysvobodila penis z látek"přiblížila k němu rty, žalud zmizel v jejích ústech. Kudrna cosi nesrozumitelně zamumlal, hrábl jí do vlasů, málem jí strhl bílý čepec. Pocumlala penis a ustoupila. Slez, člověče, " hlesla zajíkavě. Byl dole, než to dořekla, a hned strkal ruce pod její zástěru. Je celý rozžhavený, možná jsem ho přecenila! napadlo Milenu. Uchopila ty ruce a couvala k nejbližšímu lůžku. Neměla by ho požádat, aby šel otočit klíčem? Vzápětí na to zapomněla. Znovu se prodral pod zástěru, zaklesl prsty do kalhotek a pomohl jim dolů.

Moment, drahouši, " zarazila ho a převzala iniciativu. Přikázala mu, aby se zbavil montérek a lehl si. Než to udělal, vykasala si zástěru. Sklonila se k němu, rozepnula mu košili🡕 , olizovala jeho prsní bradavky, současně si dráždila o penis stydké’pysky Zaskučel, aby ho nemučila. Chtěla vyhrknout, ať mlčí, že nemá ráda ukecané mužské, ale spolkla to, protože byla připravena. Sáhla pod sebe, pomohla tvrdému penisu mezi pysky a klesáním si ho do sebe mačkala. Když dosedla a byl v ní až po kořen, zadívala se do jeho zrudlého obličeje. Takhle jsi to chtěl?" Přikývl a jeho ruce se ocitly na jejích , bocích, houpavým pohybem se v ní uvolňoval. Zvedala se a klesala, 0n k hlubšímu splynutí přispíval vzepětím v okamžiku, kdy se vracela. Ty seš dobrá. Tušil jsem, že budeš dobrá, " mumlal a jejich pohyby se stávaly čím dál víc koordinovanými, Milena pociťovala přívaly slasti. Najednou se za nimi ozvalo - "Je vám prima, holoubci?" Kudrna pod ní ztuhl a v jeho tváři zaznamenala výraz zděšení, chystal se ji shodit. Sykla, aby nedělal hlouposti a pro jistotu si ho přidržela. Pootočila hlavu k muži v bílém. Bernarde, proč nás rušíš Jsme přece domluveni až na odpoledne."

Ty jsi dobrá, Mileno. Po tomhle představení mně protrhne kalhoty🡕 Copak bych se nemohl přidat? Přítel jistě dovolí..." Zadívala se do Kudrnova obličeje. Nemínila mu nic vnucovat, 0cenila, že v ní zůstal silný. Každý jiný by v ní změkl jako přezrálý banán. Údržbář polkl. Ať zamkne, aby se sem nenahrnulo celý oddělení." Už se stalo, příteli, " ožil lékař svlékl si bílý plášť se jmenovkou, spustil si kalhoty🡕 a přesvědčil je, že nelhal, když předtím tvrdil, že by měl se svým penisem starosti. Milena už prožila několik milování se dvěma muži najednou a vždycky na to pár dnů vzpomínala. Pomohla Kudrnovi dál na postel a několika zdvihy se přivedla znovu do toho stavu, v němž byla, než byli vyrušeni. Doktor klečel za ní a mazlil se s jejím vyšpuleným zadečkem, pak pocítila jeho horký žalud mezi půlkami. Chvíli penis’jen volně klouzal v rytmu její soulože.s údržbářem, ale pak ji zasvědil u řitního otvůrku. Když se nadzvedla a Kudrnův penis v ní zůstal asi jednou třetinou, doktor vnikl šikovně do jejího análu a slastně zařičel. Zavrtěla zadečkem, aby ho navnadila, a zvolna se napichovala na Kudrnův ocas.

Chvíli trvalo než sladili vzájemně pohyby. Muži vzdychali a ona sténala blažeností z toho plenění obou jejích tělesných otvorů. Může existovat ještě něco krásnějšího? letělo jí hlavou a když jí začala tělem poškubávat křeč, zamumlala, aby to do ní oba pustili. Přišlo to na ni téměř současně s nimi. Stříkali do ní semeno, až jí hučelo v hlavě, ale bylo to báječné, zmítala sebou mezi nimi jako rybka, která uvîzla v síti, a vzlykala rozkoší, která jen zvolna odeznívala. Leželi každý z jedné strany, sáli jí bradavky, hladili její zpocené bříško, a ona mnula jejich povadlé údy a mazlila se s nimi. Zážitek byl pro všechny tři tak silný, že se domluvili na jeho opakování. Odpoledne se sešli v garsonce u doktora a měli na sebe víc času, nehrozilo jim odhalení.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře