Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Setkání s Alfa samcem 4 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Posledních pár dní v továrně bylo príma. Těšil jsem se co se mnou zas bude medvědář dělat a kde s tím přijde. Už si nedělal moc servítky a třeba včera mě svlékl donaha rovnou na dílně, položil na stolek a šukal mě tam jako by se nechumelilo. A když bylo hotovo, tak mě pomazlil a zase zmizel jakoby nic. Přišel kdykoliv, odkudkoliv a děla co chtěl. Líbil se mi ten pocit, že kdybych snad nesouhlasil, tak by si mě stejně vzal. Byl jsem jeho šukací hračka, kterou měl kdykoliv na dosah. Bylo to tak roztomilý.

Nastal konec brigády a s ním i čas výplaty. "Weee, počítač se blíží!", zajásal jsem pro sebe v duchu. Pan Málek, mistr chromovny, mi chlapsky potřásl rukou, poděkoval za odvedenou práci, a nakonec předal obálku s penězi a nějakým papírkem se soupisem odpracovaných hodin.

Ohhh, to ne. Bylo v ní totiž míň, než jsem čekal a hlavně.... než jsem potřeboval. Bylo to zlý, hodně zlý, jelikož sehnat další brigádu bylo už dočista sci-fi. Nezbývalo než si sbalit saky paky a jet domů. Cestou k vrátnici mě ještě zastihl Medvědář. Všiml si, že jsem nějaký smutný, a tak jsem mu vše řekl. Šibalsky se usmál a nabídl mi řešení. "Nooo, něco bych pro tebe měl kluku...". Významně zvedl obočí a trochu se pousmál. "Jako melouch jezdím v kamionu a zejtra odjíždím na dva dny do Běloruska. Jestli chceš, můžeš mi dělat závozníka a já ti ty drobný doplatím, bereš?"... na krátko se odmlčel, podrbal na bradě a pak až skoro ďábelsky rozesmál: "Ale počítej s tím, že budeš mít skoro celou cestu mýho ptáka v sobě.... hahaha!". Byla to fajn nabídka i když trošku nevšedni, to uznávám. Ale i tak byl počítač znovu ve hře a sex s chlapem se mi začal líbit. Navíc, kdy se budu moc podívat zadarmo do Běloruska?! Vesele jsem přitakal, že souhlasím a poskočil si radostí. Horší bude vymyslet něco na babču a dědu, aby mě pustili na dva dny samotnýho. Co jim jen řeknu? Pravdu ne, to je jasný. Vzpomněl jsem si na kamaráda Petra, s kterým občas hrajeme online hry. Sice jsme se trochu pohádali, když si ze mě dělal srandu, že mám postavu jako holka, ale na výmluvu by asi vyhovoal. Babča i děda ho znali a to stačí, doufám. Vymyslel jsem si tak, že u něj budu spát a budeme celé dva dny hrát hry. Čekal jsem, že bude následovat spousta vyptávání, ale kupodivu to mělo hladší průběh, než jsem si myslel. Babí s dědou byli naopak moc rádi, že mám konečně zas kamaráda zpátky a ať si to užijeme. Dokonce mi pro Petra přibalila bábovku s termoskou🡕 teplého čaje, a to už něco znamená!

Večer jsem vyrazil z domu směrem k nedalekému zchátralému venkovnímu koupališti, kde jsme měli s medvědářem místo setkání. Čekal jsem docela dlouho, skoro půl hodiny. Už to málem vypadalo, že na mě zapomněl anebo si udělal srandu. Najednou tu ale byl! Obrovský černý tahač s obřím dlouhým návěsem a černou plachtou🡕 . Zaskřípaly brzdy, zasyčel stlačený vzduch a celá ta masa se přede mnou zastavila. Dveře se otevřely a z nich vykoukla rozježená, ospalá hlava a řekla: "Tak šup, nasedat!"... bylo to hodně vysoko, ale medvědář mě chňapnul za ruku a doslova vtáhl do fakt velké kabiny. Ty jo, ta teda byla... fakt velká, skoro jako můj pokojík. Dvě masivní a pohodlná křesla, zářící palubní deska se spoustou hejblátek a páček o kterých jsem neměl ani sebemenší ponětí k čemu slouží a vzadu dokonce rozestlaná postel. Fakt postel! No spíš tedy lehátko🡕 s polštářem a dekou🡕 , ale pro mě prostě postel. Wow, všechno bylo tak velký. Motor zaburácel a já s úžasem jsem sledoval, jak celý ten obří kolos se na medvědářovo pokyny plynule rozjel a přesně dělá to, co od něj chce.

Než jsme se vymotali z města, bylo ticho, protože měl plné ruce práce a já s úžasem sledoval, jak to celé monstrum funguje. Až po půl hodině, co jsme se napojili na dálnici si začal povídat. "Tak co, co to vlečeš v batůžku, karkulko", dobíral si mě, když viděl batůžek s bábovkou a horkým čajem. "Bábovku, dáte si?" nabídnul jsem mu a on s povděkem přijal. Za okny se krajina pomalu měnila a brzy jsme opustili republiku. "Polsko! Ty jo, tady jsem nikdy ještě nebyl." Kvíknul jsem radostně a díval se už do noční krajiny. "Škoda, že je už tma, moc toho neuvidíš.", opáčil medvědář.
Měl pravdu, ale co, jel jsem na výlet. "Sundej si šaty🡕 , prdelko", řekl tím svým rázným způsobem. "Cože? Tady a za jízdy? Vždyť mě někdo muže vidět?", kontroval jsem ostýchavě. Medvědář měl ale jasnou odpověď: "Podívej se z okna. Vidíš ty auta dole pod námi, myslíš, že sem někdo z nich vidí?", a měl pravdu. Už jsem nic nenamítal a svléknul se donaha, jak si přál. Co víc, měl jsem všechny věci zamknout do skříňky nahoře nad mým křeslem, protože je prý až do Běloruska nebudu potřebovat.

Wow, bylo to vážně divný. Být nahatý v naprosto prázdné továrně, kde mě nikdo nemůže vidět a pak naproti tomu v autě, které projíždí otevřenou krajinou a pod námi jezdí desítky a stovky osobních aut plných nic netušících lidí. Zprvu jsem se stydlivě choulil do křesla, ale brzy jsem si zvykl a užíval si naopak zajímavou, nahatou jízdu. Přelezl jsem si dozadu na postel a chvilku se v ní rochnil. Byla fajn, měkká a čistá. Napadlo mě trošku medvědáře poškádlit a pošťouchnul jsem ho nožkou v rozkroku. Ne nadarmo se říká, že škádlit hada bosou nohou se nemá. Krátce na to se totiž hodil blinkr na nejbližší odpočívadlo, zaskřípaly brzdy a než jsem se nadál, ležel jsem na zádech, v zadečku mi dychtivě kmital chlapskej penis a moje bosé nožičky se mu zas třepali na ramenou. Když bylo hotovo a já měl sperma v sobě, přelezl spokojeně na svoje řidičské křeslo a celý ten kolose se dal zas do pohybu. Už jsem ten systém dobře chápal a docela se mi líbil. Jsou ty velký a silný chlapi jako je on a pak drobný klučíci jako jsem já, kteří jim mají bez řečí plnit jejich potřeby.

O dvě hodiny později...

Horší bylo, že se mi začalo chtít čůrat. "Nezastavíme? Chce se mi docela čůrat"... zaškemral jsem o čůrací pauzu. Pauza naštěstí byla. Sice ne na benzínové stan🡕 ici, jak jsem předpokládal, ale na odlehlém odpočívadle. Medvědář mě poškádlil tím, že mi na vyčůrání nechtěl dát moje oblečení. "Na co oblečení? Je tam tma, běž nahatej...", odvětil na mojí prosbu o šaty🡕 a šibalsky se usmál.
"Uffff..." zamručel jsem odevzdaně. "Tak alespoň něco, moc moc prosím!". "No tak dobře, vem si tohle", a podal mi moje žabky. "Hahaha, tak to je tedy vtipný.." Co se dalo dělat. Obul jsem si žabky a otevřel dveře náklaďáku. S vystrčenou hlavou jsem se rozhlédl po temném parkovišti a když jsem se přesvědčil, že mimo nás tu opravdu nikdo není, vyskočil jsem nahatý ven. Rychle, přitom trošku legračně, jsem pelášil k nedalekému kraji malého odpočívadla, kde už začínal hustý les a s úlevou začal čůrat na mohutný strom přede mnou. Sotva jsem byl s čůráním v půlce, ozval se za mnou hluboký hlas medvědáře: "Postav se na špičky". "Cože? Proč?" Nechápal jsem co to chce, ale udělal jsem to. Pevně se za mnou rozkročil, popadl za mi boky do svých tlap a zasunul ho do mě. Přirážení mě trochu znejistělo a bylo obtížné se při čůrání trefovat na strom přede mnou. Ono to s penisem v zadečku skoro ani nešlo. Když byl uvnitř, tak se téměř žádné čůrání nekonalo, ale když se povytáhl, tak proud znatelně zesílil. V zadečku mě zas začalo příjemně mravenčit a za krátko jsem byl odevzdaně opřený o strom a poslušně držel svému samcovi, který si to ve mně bezostyšně dělal. Ani jsem nezpozoroval, že zas hlasitě slastně vzdychám a kdyby okolo někdo byl, určitě by nás slyšel. V ten okamžik mi to bylo docela jedno. Orgasmus mi zatemnil mysl a když odezněl, měl jsem zas v zadečku nastříkáno a já se mohl konečně vyčůrat až do konce.

Medvědář mě ještě prevít vystrašil, když nastartoval motor a dělal jako že mi ujíždí. To by bylo... sám, nahatej jen v žabkách a s ošukaným zadečkem. Naštěstí to byl fakt jen žert a zanedlouho jsme už oba pelášili dál po dálnici k Bělorusku. Cíl byl za rohem, a tak jsem dostal zpět svoje šaty🡕 . Weeee, to bylo divný po tolika hodinách se oblíkat.

Zboží vyloženo, naloženo nové a zas tradá na dálnici domů. "Tak šup, svlíkat a zase všechno do skříňky!" zavelel medvědář, ale tentokrát jsem to udělal docela rád. Bylo to fajn jezdit na naháče.

Únavou jsem na pár hodin usnul a probudilo mě až kvílivé brždění brzd. "Srnka, to byla srnka... vběhla nám do cesty.", řekl klidně Medvědář a pokračoval dál. Naštěstí se nic nestalo, ale bylo vidět, že je už taky unavený a chce se mu spát. "Potřebuju kapku probrat, pojď sem, pokouříš mě".

Zvedl si pravou opěrku, rozepl kalhoty🡕 a vyndal penis. "Co? Jako za jízdy?" zeptal jsem se překvapeně. On jen pokýval hlavou, chytil mě za paži a přitáhl si mě nad svou sedačku. Věděl jsem, že hádat se s ním určitě nesmím, a tak jsem sklonil hlavu k jeho kalhotám a vzal si ho do pusy. Skoro okamžitě se mu postavil a já mu po něm začal jezdit rty nahoru a dolu. Motor monotónně hučel, míjela nás spousta aut a ani jedno z nich netušilo, že je uvnitř nahatý kluk, který za jízdy kouří řidiče. Zcela viditelně se mu uvolnili napjaté svaly na stehnech. Pohodlně se opřel do řidičského křesla, tiše spokojeně oddychoval a občas stiskl nějaký pedál anebo pootočil volantem. "Jen nepospíchej, máme čas čubičko"... řekl spokojeně a pohladil mě po těle. Kouřil jsem mu ho opravdu dlouho. Museli jsme najet snad 50 kilometrů a možná i víc. Moc se mi to líbilo. Pak se ale zapřel a s několika heknutími se vystříkal. "Polykej to, ať to nemám na kalhotech🡕 !"... stihnul ještě hýknout v orgasmu a já tedy vše hned polykal".

Části povídky

🕙 Přidáno 5.8.2021
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

alexander (2021-10-26):
moc sexy serial.. ;) bude dalsi pokracovani? primlouval bych se.. :P

jarda (2022-04-13):
super i já bych si přál pokračování