Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Setkání s budoucím manželem, aneb cesta do mého otroctví erotické povídky

Ahoj, jmenuji se Iveta a ráda bych vám povyprávěla svůj příběh. Začalo to několik let před Sametovou revolucí. Některé sexuální prak🡕 tiky tady byly Tabu, tak jsem se v tom až tak neorientovala. Bylo mi tenkrát 22 let a i když jsem o panenství přišla již ve 14 letech na táboře s vedoucím, stále jsem při sexu nedosahovala orgasmu a byla zaměřena spíše na klasiku a zezadu.

Jeden letní podvečer jsme si ještě s kamarádkou vyrazily do restaurace, kde byl kulečníkový stůl. Dali jsme si něco k pití a čekali až se u stolu uvolní místo, protože parta mladíčků si tam honila svoje Ego a pořád ne a ne to dohrát. Obě jsme na sobě měly krátké letní šaty🡕 a nahoře jsme vyrazily naostro. Mladíčkové po nás pokukovali a vykřikovali ty své rádoby vtipné hlášky, ale my jsme nereagovaly. Po chvbíli je již předvádění přestalo bavit a nastala naše chvíle. Vyrazily jsme ihned ke stolu, uchopily tága a začly hru. Do té doby jsme to ani jedna nehrály, tak si asi dovedete představit, jak to vypadalo. Naše náhyby nad stolem dávaly nahlédnout na miniaturní kalhotky a jak bylo vidět nenechaly mládence chladnými. Ihned se ke stolu přiblížili a začali nám radit co a jak. Dali jsme jim několikrát jasně najevo, že nemáme zájem, ale zachránil nás až příchod dalších dvou dívek, který strhnul ihned jejich pozornost. Jak jsme tak hráli kamarádka mě upozornila, abych se nenápadně otočila a pak jsem ho uviděla. Seděl na baru a když se naše oči střetli krásně se na mě usmál. Cítila jsem, jak mi polévá horko a ve tváři se mi objevil ruměnec. Pomalu sklouznul z barové židle🡕 a zamířil k nám. Byl to vysoký, statný chlap okolo čtyřicítky. Když k nám přistoupil usmál se a povídá, zda se může hru učit s námi? Jen jsem přikývla a podala mu tágo. Hrál, jakoby to opravdu nikdy nedržel v ruce, ale to byla jeho záludná finta. nabídnul nám drink, pak další a další a naše nálada stoupala. Ani jsme si nevšimly kolik je hodin a že podnik opustili poslední hosté a zbyli jsme jen my tři a číšník. Ten také za chvíli přišel a požádal nás o zaplacení, že bude zavírat. Patrik, tak se ten úžasný chlap jmenoval řekl, že to vyřídí a odešel za ním k baru. Viděla jsem jen, jak mu dává nějaké peníze a více tomu nevěnovala pozornost. číšník za chvíli pozhasínal pár světel a vytvořil tak pološero a pak zamknul dveře. Byla jsem právě na tahu, když jsem ucítila jak se ke mně Patrik zezadu přimáčknul a jeho ruce mě objali. Opět mě polilo horko a já cítila jak jeho ocas v kalhotách🡕 tvrdne. Tisknul se na mě až jsem měla pahrbek naražený na okraj stolu. Mezi tím číšnik přišel ke kamarádce a začal jí věnovat svoji pozornost. Protože jsme byly obě již ve značné náladě a vzrušení, nebránily jsme se .... V tom jsem ucítila, jak Patrik bere do dlaní mé kozičky, mačká je a hněte a po chvíli mě začal vyhrnovat šaty🡕 vzhůru.

Než jsem se nadála měla jsem dole kalhotky a posadil mě na kulábr, povalil a začal lízat moji mokrou kundičku. Byl to přeborník, uměl to a nikam nechvátal, tak jsem poc chvíli prožila svůj první, bouřlivý orální orgáč. Kámarádka zatím bezostyšně přirážela sedíc na číšníkovi a její velká prsa se houpala sem a tam. Patrik to nechal ve mě doznít, ještě ji jemně laskal a líbal, strčil mi tam dva prsty a nechal mi olízat moji šťávu a pak mi stáhnul zase nohama na zem, otočil, ohnul přes stůl a vrazil do mě svého ptáka. Pomalu ve mě klouzal, ale jeho tempo se postupně zrychlovalo, chytl mě pevně za vlasy, přitáhl hlavu do zadu a do ucha mi zašeptal, tak to máš ráda ty moje děvko. Vím, že tenkrát už jsem se neudělala, ale šukal mě dlouho a na závěr mi ji vystříkal. Pak mě opět posadil na stůl, kývl na číšníka a ten přivlekl kamarádku a i když se bránila, natlačil ji hlavu do mého rozkroku. Musela slízat to semeno. Ze začátku se bránila a cítila jsem její jazyk jen okolo, ale když viděla, že neustoupí začala s ním zajíždět i do vnitř. Byl to pro mě nový pocit a tekla jsem z toho jako vulkán. Patrik ho zatím vrazil zezadu do kamarádky a pěkně si to užíval. Když skončil, řekl, že jsme byly skvělé a chtěl telefon. Napsala jsem mu ho na čistou účtenku a rozešli jsme se. Ani nás neodvezl domů, jen prostě ahoj, polibek a nezájem. myslela jsem si, že se již neozve, ale opak byl pravdou. Ale o tom až zase příště !

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře