Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex s holkou na inzerát erotické povídky

Ani nevím co mě to napadlo, ale jednou jsem v Erotické seznamce viděl celkem zajímavý inzerát. Tak jsem si řekl, že zkusím štěstíčko a odpovím na něj. Bylo mi zcela jasné, že na tyhle inzeráty odpovidá v průměru snad kolem stovky naddrženejch chlapků, ale za pokus člověk nic nedá. Nedovedete si představit tu radost, když jsem při vybírání pošty narazil na odpověd. Podle té odpovědi jsem usoudil, že je to velice milá holka. Najednou jsem úplně zapoměl na to, že to byl inzerát v erotické seznamce a začal jsem si s tou holkou normálně psát.

Ale jednou nastal okamžik a já jsem zjistil, že k ní cítím něco daleko více. No a tak jsme si naplanovali schůzku. Když jsem jí viděl, tak jsem nevycházel z úžasu. Opravdu nádherná a velice přitažlivá holka. Během asi 30ti minut se mě z ničeho nic zeptala jestli je u mě někdo doma. Když jsem to slyšel, tak mě hlavou prolítla myšlenka, že by snad mohlo být i něco více, ale nechtěl jsem si to připustit a říkal jsem si, že si to jenom tak namlouvám, a že ona to nemyslela tak jak bych chtěl. Tak jsme teda šli ke mě domů. Nejhorší na tom bylo to, že byli doma rodiče. Nejdříve jsme si jen tak povídali, ale ja jsem brzy zjistil, že se nedovedu udržet. Začal jsem jí hladit po jejích nádherných nohách. Ona se mě zeptala, jestli bych nechtěl třeba pustit nějakou hudbu. To že jí šlo o to, aby nás rodiče neslyšeli mě napadlo až později. Jenže shodou okolnosti jsem měl právě věž mimo provoz, takže jsem nic pustit nemohl. Tak jsme tam seděli, ja jsem ji hladil a povídali jsme si. Potom už bylo celkem pozdě a ona musela na autobus. Tak jsem jí šel doprovodit. Cestou jsem jí říkal, že pokud ten autobus nestihne, tak u mě klidně může přespat. Řekl jsem jí, že volných posteli je dost. Ona však řekla, že by stejně spala se mnou (v tu chvíli už mě to bylo jasné). V půli cesty usoudila, že ten autobus už nestihne, mě se rozzářili oči a bylo mi jasné co se bude dít. Šli jsme zpátky. No a teď už to začalo být opravdu zajímavé. Přišli jsme ke mě domů a jak jsem zjistil, tak rodiče už spali. Šli jsme do mého pokoje a já jsem potichu zavřel dveře, abych je nevzbudil. Teď když jsem se na Evu podival, tak jsem cítil ohromnou sílu, která mě k ní táhla. Tak přitažlivou holku jsem prostě snad ještě neviděl. Prostě ta její vůně, její pohyby, no prostě všechno co bylo s ní spjato, tak mě ohromně vzrušovalo. Přistoupil jsem k ní a obejmul jsem jí. Začali jsme se vášnivě líbat a naše jazýčky si brzy našli společnou cestu. Ona si rukou zajela do svých kalhotek a po chvilce ji opět celou vlhkou vytáhla. Já jsem ji okamžitě ty její vlhké prstíky začal lízat. Chutnala nádherně. Pomalu si sundala tričko a já jsem spatřil její pevné poprsí. To se nedá slovy popsat jak je Eva nádherná. Začal jsem jí líbat na krku a chvíli po tom jsem šel trochu níž. A potom ještě níže. No a to už jsem lízal ty její slaďoučká ňadra. Žužlal jsem jí ty její bradavky a cítil jsem jak se jí to líbí.

Vzdychala a sténala a já jsem jí rukou zajel mezi stehna a cítil jsem jak je vzrušená. Stále jsem jí cucal ty její ňadra a přitom jsem jí svými prsty jezdil v té její nenasitné jeskyňce, která byla stále vlhčí a vlhčí. Občas jsem si ty prsty olíznul a ta vůně a ta chuť mě šíleně vzrušovala. Od jejich bradavek jsem svým jazykem zamířil k pupíku a začal jsem jí v něm rejdit. Ona u toho začala vzrušením řvát a ja jsem si uvědomil, že pokud rodiče spali, tak už určitě dávno nespí. Letmým pohledem jsem zkontroloval jestli jsem za sebou zamknul dveře. Bylo zavřeno. Nic více mě nezajímalo, a tak jsem pokračoval tam, kde jsem skončil. Od pupíku jsem se přesunul k její mušličce a tam, kde jestě před chvilkou byly moje prsty, tak už se nacházel můj mrštný jazýček a vykonával svou práci. Lízal jsem jí ten její vlhký klín a doslova jsem si v tom liboval. Byla dokonalá. Nějak jsem však vycítil, že její orgasmus se už blíží, a tak jsem uznal za vhodné, že bych měl konečně taky použít ten svůj klacek. Lehl jsem si na záda a ona rychle pochopila o co mi jde. Stáhla mi moje kalhoty🡕 i se slipama a už na mě seděla a vezla se. Opřela se rukama o moje kolena a s hlavou zvrácenou ke stropu se vyžívala v pocitu rozkoše. Ja když jsem jí viděl, tak jsem z toho měl erekci o jaké se mi ani nezdálo. Můj klacek byl v tu chvíli snad tvrdší než kámen a to bylo to co se jí libilo.

Najednou se začala celá chvět, řvala extází a svými nehty se zarývala do mých kolen, o které se ještě stále opírala. Její orgasmus byl tady. Ještě chvilku jsem jí nechal oddávat se tomu nádhernému pocitu a potom jsem si stoupl vedle postele tak, že měla mého ptáka rovnou před sebou. Jednou rukou ho chytla a druhou rukou si masírovala bradavky. Svým jazýčkem jezdila kolem mého žaludu a přitom mě toho mého ptáka honila. Ten pocit, který jsem u toho měl se ani nedá slovy popsat. Připadal jsem si jako v nebi. Chvíli potom zrychlila tempo, protože můj orgasmus se blížil. A už byl tady. Začal jsem stříkat jako nikdy předtím. Ona otevřela ústa a dělala vše proto, aby jí neunikla ani kapička, a i když bylo vidět, že tohle neděla poprvé, tak jsem jí stejně postříkal i kolem pusy. Ona se však olízla a vychutnávala si tu mou dávku. Já jsem to nevydržel a zajel jsem jí svým jazykem do úst a začal jsem jí vášnivě líbat. Cítil jsem hořko slanou chuť spermatu a přitom jsem si hrál s jejím jazýčkem. Potom jsme se mazlili ještě celou dlouhou noc. Nakonec jsme si dali společnou koupel a ona jela domů. Potom už jsme se chovali jako by se vůbec nic nestalo a doteď z nás jsou super kamarádi. Bohužel jenom kamaradi.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře