Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex s nadrženou modelkou erotické povídky

Zatímco jsem čekal na šanci dostat práci jako model nebo statista, byl jsem nucen živit se mnohem přízemnějším způsobem. Stal jsem se čističem bazénů v Beverly Hills. Brzy se ukázalo, že to nebude tak nudná práce, jak se mi zpočátku zdálo...

Čistič bazénů. Neznělo to zrovna lákavě, ale poté, co jsem obešel celou řadu zprostředkovatelských agentur a filmových společností a snažil se uchytit jako model nebo statista a všude jsem slyšel, že mi dají vědět, jestli mě potřebují, nebo ne bylo mi jasné, že se musím poohlédnout po něčem jiném, abych byl schopen utáhnout činži za podnájem a splátky na auto.

A u velkého Eddieho, který má obrovskou úklidovou firmu v Beverly Hills, hledali zrovna silného mladého muže, který je ochoten pracovat v příjemném prostředí totiž jako čistič bazénů. Protože Eddie už zaměstnával několik chlápků, kteří vykonávali nejhrubší práce, potřebovali někoho, kdo by se staral o okolí bazénů, kde nebylo zapotřebí větší kvalifikace a přílišné námahy. Zaujala mě možnost získat docela slušně práci na čerstvém vzduchu, a tak jsem se šel ucházet o místo. Kupodivu jsem je dostal a po pár hodinovém proškolení jsem byl připraven vyrazit do terénu. Nejdřív jsem měl za úkol vyčistit u jedné obstarožní dámy ověšené diamanty s modrým přelivem a hysterickým pudlem, který mi byl neustále v patách. Vydechl jsme si úlevou, když jsem od ní vypadnul. Zakrátko jsem dorazil k velké bílé vile, kde mě pohltilo hermetické ticho. Měl jsem pocit jako bych strčil hlavu pod duchnu. Dovnitř mě pustila mladá služka ve stylové uniformě s ozdobnou zástěrkou v tmavomodrých přiléhavých šatech🡕 , které obepínaly její štíhlé tělo. Podíval jsem se jí se zájmem do jejích mandlových očí a sjel jsem zkoumavým pohledem její tmavé polodlouhé vlasy a zálibně jsem se pokochal jejím houpajícím se pevným zadečkem, když procupitala přede mnou a zavedla mě zahradu, kde vévodil obrovský bazén s malou fontánkou a spoustou zahradního nábytku kolem. Všechno tu bylo zařízeno pro zábavu a rozptýlení. A také to bylo používáno. To jsem poznal podle blonďaté hřívy, kterou nad okrajem polstrované lenošky obrácené zády ke vchodu do zahrady. Sklouzl jsem pohledem po květované matraci🡕 a zastavil jsem se na páru štíhlých, báječně tvarovaných nohou, které vyčuhovaly zpoza lenošky. Víc jsem nezahlédl, protože mě služebná dokormidlovala do kůlny na nářadí a řekla mi, abych si pospíšil a vybral si, co potřebuji, že má taky spoustu práce. Prý musí ustlat, uklidit a jet do města nakoupit. Neví, kam dřív skočit, protože další dva sloužící jsou nemocní. Potom mi důležitě vyložila, které nářadí se na co hodí, a pak vypadla z kůlny a ještě na mě přes rameno volala další příkazy.

Zanedlouho zmizela v domě a bylo konečně ticho. Sundal jsem si košili, protože bylo teplo, popadl jsem škrabku na dlouhé tyči a zpátky na zahradu. Zjistil jsem, že stvoření hovící si na lenošce zřejmě změnilo polohu. Nejspíš usnula, pomyslel jsem si a začal jsem co nejtišeji oškrabávat dlaždice lemující bazén, zatímco jsem si snažil v duchu udělat obrázek o tom jak asi ona odpočívající kráska vypadá. Pracoval jsem pilně a dál se nenápadně přibližoval k lenošce, a když jsem se dostal k místu odkud jsem měl lepší výhled, uviděl jsem blondýnku listující si v erotickém magazínu. Ve slunečních paprscích se na růžové podprsence blýskali jakési cvočky, a když jsem se opatrně přikradl ještě blíž, všiml jsem si, že i kalhotky jsou vyzdobeny stříbřitě se lesknoucími nýtky a mají tvar velmi odvážného trojúhelníku mezi nohama. Blondýnka byla zcela zjevně zaujata časopisem, a tak mě neslyšela, když jsem se k ní plížil jako indián. Bylo mi jasné že text a obrázky jí nenechaly chladnou, protože jsem viděl, jak si hraje prsty s lemem kalhotek. Najednou si vyjela rukou po pevném štíhlém těle, odhrnula si košíček podprsenky, sevřela v dlani vlahý kopeček a začala si ho usilovně masírovat. Mezi prsty jí vykukovala ztvrdlá bradavka a zdálo se, že blondýnou projíždí jedna vlna blaha za druhou. Měl jsem najednou pocit, že jsem prvotřídní šmírák. Nechal jsme práce a uvažoval jsem, jestli se mám přiblížit k lenošce ještě blíž nebo se mám otočit a odejít.

Když jsem zhodnotil situaci, řekl jsem si, že jsem placen za to, abych poklidil okolo bazénu a že ta blondýnka má plné právo si tu ležet a laskat si svou svatyňku. Sevřel jsem tedy násadu škrabky, otočil jsem se k ní zády a začal se prodírat okolo lenošky, snaže se nedívat směrem k blondýně. Když jsem v jedné chvíli přece jen neodolal a ohlédl se, rozbušilo se mi srdce jako splašené. Přestože měla na očích tmavé brýle🡕 proti slunci, poznal jsem ji okamžitě. Byla to známá modelka Zizi Mooreová, která se ve skutečnosti jmenuje Tanya Chansonová. Aspoň jsem tak usuzoval z toho, že tohle jméno bylo napsáno na poštovní schránce u vchodu. Už delší dobu předtím jsem tyto fotky obdivoval v časopisech, pásl jsem se pohledem na její vnady ve filmech a v televizi a teď jsme stál ani ne půl metru od ní a cítil jsme jak mi žádostivým pohledem propaluje záda. Marně jsem se snažil ovládnou a zpotily se mi dlaně. Srdce mi zběsile tlouklo, nohy jsem měl najednou slabé a můj úd mi napínal kalhoty🡕 k prasknutí. Proto jsem asi vypadal hodně vyděšeně, když jsem najednou ucítil, jak mě vzala za nohavici. Bylo to neskutečné a přece se k tomu schylovalo. Možná jí vzrušila četba erotického magazínu, který teď ležel vedle ní, možná byla vyhládlá po milování a možná si uvědomovala, že bych byl vhodná oběť, když mě měla tak nablízku. Třeba právě možná proto se začala mazlit sama se sebou? Kdo ví? Abych to zkrátil. Chvilku jsme spolu jen tak flirtovali a najednou jsem měl ruku na jejím teplém stehně. Odhodil jsme škrabku, postavil jsem se za lenošku, sevřel jsem v dlaních její pevné velké melounky a horlivě jí je masíruje, sklonil jsem se žádostivě k její puse.

Ona se ale překulila na břicho, vztáhla ke mně paži a chtivě mě políbila. Horkým jazykem mi rejdila v puse a třela se o můj. Vymanil jsem se z jejího objetí a přejížděl jsem uchváceně rukama po celém jejím těle. Sklouzl jsme k jejím kalhotkám a stáhl jí je. Prsty jsem jí rozevřel stydké pysky a něžně jsem jí políbil na mokrou jeskyňku. Vydrážděně se pode mnou svíjela a házela hlavou v divoké extázi sem a tam, až jí poletovala světlá hříva vzduchem a třpytila se na slunci. V tom se znovu otočila na záda, natáhla si kalhotky, popadla mě za ruku a položila mi ji na sponku podprsenky, jako by mi chtěla naznačit abych jí ji sundal. Vzápětí mi chraplavě pošeptala, abych ji namazal opalovacím olejem. Trochu zmateně jsem se rozhlédl a konečně jsem uviděl opodál lahvi🡕 čku s olejem. Popadl jsem ji, nalil jsem si olej na dlaň, převalil jsem ji na břicho a začal jsem roztírat olej po jejím těle. Neodolal jsem a pomalu jsem jí roloval kalhotky směrem dolů. Uchváceně jsem se při tom díval na její pevné půlky. I když se mi děsně líbí ženská ňadra, nedokáže mě nic vyrajcovat tak jako krásná ženská prdelka. A Zizi jí má věru fantastickou. Když byla úplně nahá, klekla si na lenošce a pomalu ze mě stahoval džínsy i se slipy. Z nich vyskočil můj mohutný bivoj a zabimbal se jí těžce přímo před obličejem. Ona se na něj ale nevrhla hned, napřed mě klidně zbavila kalhot a slipů úplně. Teprve potom mi sevřela tvrdolína v jedné ruce a párkrát ho lehce pohonila. Otevřela lačně pusu a vsála si ho do ní co nejhloub. Ozývalo se vzrušující mlaskání, když kolem mé žerdi obemkla rty a začala mě kouřit jako žádná jiná před ní. Dráždivě mi při tom rejdila zkušeným jazykem po žaludu.

Sténal jsme na celou zahradu blahem a vychutnával jsem si Zizinu ústní masáž nejméně jednu minutu, než jsem se vytáhl z její pusy a vášnivě, prudce jsem k ní přisál své rty. Dlouho jsme se vlhce líbali a nevnímali okolí. Potom jsem si sedl do lenošky a ona si na mě vysedla obkročmo. Přitiskla mi kozy k obličeji a já ihned pochopil její výzvu. Vystrčil jsem jazyk a začal jí lízat střídavě obě třešničky. Současně jsem se pokoušel prodrat svým tuhákem do její nádherné jeskyňky. Zizi ale zjevně nikam nepospíchala. Než jsem se nadál, dřepěla přede mnou na bobku, znovu si vsunula mé ztopořené lesklé mužství mezi rty a začala je horlivě kouřit a sát. Po celou dobu přesně věděla, kam až může se svou masáží zajít. Jakmile se mi začalo zatmívat před očima, odtrhla se od mého klacku a začala se podbřiškem třít o mou hruď. Vtom se zaklonila jako artistka v dlaních si svírala melounky a nastavila tak mému zraku vábivou růžovou svatyňku. Vypadala jako orosená čerstvě puklá broskvička, která jen čeká na to, až se do ní někdo zakousne a začne z ní sát sladkou šťávu. Ještě jednou jsme změnili polohu. Posadil jsem ji do lenošky, klekl jsem si před ní a začal jsem jí lízat mokré lesknoucí se závojíčky a růžové poupátko mezi nimi. Vyšpulil jsme jazyk, vsunul jí ho do štěrbinky a rytmicky jsem jí šukal. To ji rozdělalo a začala tlumeně sténat.

Vycítil jsem jak se mého těla zmocňuje nekontrolovatelné vzrušení, a tak jsem se od Zizi odtrhl, položil si její nohy na ramena, znovu jsem se přisál k jejímu klínu a lízal a žužlal jsme jí jako o život. Po chvíli jsme si přelehli do klasické šedesátdevítky a Zizi byla nahoře. Horlivě jsme si zpracovávali jazyky klíny, ale pak už jsem to nevydržel, popadl jsme jí v pase a natočil jsem jí tak, abych měl její divukrásnou píču jen několik centimetrů od svého divoce se vzpírajícího hřebce.

Hleděli jsme si do očí a měli jsme je zkalené nebetyčným chtíčem. Sevřel jsem ji oběma rukama v bocích a trochu si ji k sobě přitáhl, zatím co jsme se dál doslova šoustali očima. Nakonec ji to přemohlo, protože se přetočila tak aby seděla zády ke mně. Znovu jsem ji stáhl k sobě dolů a polechtal ji brunátným žaludem rozšklebené mušličce. Zařičel jsem nedočkavostí a zarazil jsem se ho zdola až na konec její vláčné úzké komůrky. Měl jsem pocit jako bych strčil ptáka do ždímačky, když na mě Zizi začala krouživými pohyby jezdit a pořád zrychlovala. Zatínal jsme zuby a kousal se do rtů, svíral jsem ji v bocích a chystal jsem se do ní vpálit mohutnou dávku. Jenže Zizi vycítila a rozhodla se prodloužit naši rozkoš. Prudce se ze mě zvedla a než jsem se nadál, vyhodila mě z lenošky a než jsem se nadál, vyhodila mě z lenošky a sama si na ni klekla, opřela se o lokty a nastavila mi líbezný zadeček. Nebyl jsem tak nezdvořilý abych odmítl její pozvání. Bleskově jsem si za ni stoupl a zajel jsem ji lesklým kůlem až na dno její rozevřené píči. Sevřela mi ho svými svaly v chvějivé extázi a já sem jí popadl v bocích a rytmicky jsem se v ní rozjel. Díval jsem se dolů na naše spojená pohlaví a pozoroval jsem svůj blyštivý píst, jak do ní pravidelně zajíždí. Zvyšoval jsme tempo a řádil jsem v ní jako šílenec, dokud jsem neucítil že se déle neudržím. Definitivně jsme to vzdal, vzepjal jsem se proti ní, zatmělo se mi před očima a zatímco jsem do ní bušil jako do hadráku, stříkal jsme do ní dávku semene. Zizi ke mně zběsile přirážela a ždímala ze mě poslední kapičky. Píča se jí při tom stahovala a ona ječela ve vrcholné extázi. Hladil jsme ji oběma rukama po půlkách, dokud nepominuly společné slastné závěrečné křeče. Slunce pražilo na naše zpocená těla, ale nám bylo strašně fajn. Když jsme se od sebe konečně odpojili, vrhli jsme se společně do bazénu. Chvilková koupel nás na tolik osvěžila, že jsme se vyškrábali na břeh a milovali se bezuzdně až do chvíle, kdy přišla služka z nákupu. Ten den jsem toho už moc u bazénu neudělal. Uchýlili jsme se se Zizi do vily a rozdávali jsme si to až do večera v její nádherné ložnici. Když jsme se pak loučili, pozvala mě Zizi na druhý den, abych prý dodělal to co jsem dnes nestihl. Při tom na mě významně zamrkala a pak rychle dodala, že by měla být sama doma celý den a celou noc.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře