Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex s paní učitelkou erotické povídky

Je jedenáct hodin dopoledne a ředitel vchází do naší třídy. Chodím do devátého ročníku základní školy. Po čtrnácti dnech, kdy jsme neměli učitele na matematiku, ředitel sehnal narychlo nějakou učitelku. Před námi stála asi čtyřicetiletá blondýna v černé sukni🡕 a těsnou košilkou, která dávala vyniknout jejím vnadám. Na obličeji se ty roky daly poznat, ale postavu měla skvělou. Ředitel ji představil jako paní učitelku Hauzrovou a měla nás učit matematiku. My kluci jsme to uvítali a holky jí začali závidět naši pozornost. Během prvního pololetí si získala celou třídu mírnými písemkami a skoro žádným zkoušením. Blížil se konec pololetí a my se doslechli odkud k nám vlastně přišla. Věděli jsme, že dojíždí z nedalekého města, ale nevěděli jsme, že tam byla asi před dvěma roky vyhozena ze střední školy pro intimní vztah k žákům. Jakmile jsme se to my kluci dozvěděli, zkoušeli jsme ji od té chvíle co to šlo. Nejspíš si to uvědomovala a nehodlala už riskovat. Líbit si to však nenechala, na oplátku chodila do školy strašně sexy. Tou dobou mě to vůbec nebralo, protože středem vesmíru byla pro mě Jitka. Její otec byl školník, tak jsme se scházeli převážně v prázdných učebnách. Zvláště učebna biologie s malou laboratoří přímo vybízela k milostným schůzkám. Nejen, že ležela mimo všech učeben, ale dlouhé pulty, byly dostatečnou clonou, aby nás od dveří nikdo neviděl. S Jitkou jsme se tam scházeli pravidelně každou středu. Povídání jsme protínali polibky a nesmělými dotyky. Vše bylo v pořádku, až do té osudné středy. Hauzrová, ani nevím proč, vešla do biologie a šla ke skříním do laboratoře. Dveře musela otevřít velmi potichu, protože jsme ji s Jitkou nezpozorovali. Zrovna jsme se líbali, já se neobratně snažil dotknou Jitčiných prsou. Hauzrová kolem nás prošla, jakoby nás neviděla. Strnuli jsme. Šla pořád dozadu, tam vzala ze skříně nějaké učebnice a zase šla zpět.

Odešla a níž by si nás všimla, nebo to alespoň umně skryla. Myslel jsem si, že je vše v pořádku a tak jsem chtěl pokračovat v líbání, ale rozrušená Jitka byla proti. Bála se, že nás učitelka prozradí jejímu tátovi, který by byl určitě proti. Marně jsem jí říkal, že nás Hauzrová neviděla, že se nemusí bát. Jitka rychle vstala, políbila mě a odešla. Seděl jsem chvíli sám, pak jsem se také vytratil. Zbytek týdne se mnou Jitka nepromluvila skoro ani slovo, naproti tomu Hauzrová se na mě každou chvíli šklebila. Jitčinu otci jsem se raději vyhýbal. A přišla středa. Šel jsem na naše místo do biologie čekat na Jitku. Koneckonců napsal jsem ji vzkaz, že tam budu čekat, tak snad přijde. Hodina čekání, Jitka nikde. Tak nás ta Hauzrová asi opravdu viděla a šla to vyžvanit školníkovi. Dostával jsem na ni strašnou zlost. Toužil jsem se jí nějak pomstít. Tohle nám neměla dělat. Vstal jsem a šel jsem pryč. Cestou jsem přemýšlel, jak to Hauzrové vytmavit. Když jsem míjel její kabinet, toužil jsem ji vynadat. Věděl jsem, že tam ještě je. Autobus kterým odjížděla domů, jí jede až za hodinu a půl. Došel jsem ke dveřím a přitiskl jsem ucho, abych slyšel jestli tam je. Bylo tam ticho. V tom se mi za zády ozvalo - Hledáš mě? Byla to Hauzrová.

Trapas. Jak z toho ven. Aano. Zakoktal jsem. Potřeboval bych vysvětlit ty dnešní rovnice, tedy jestli máte čas? Mozek mi pracoval na plné obrátky. Pousmála se a pozvala mě dovnitř do kabinetu. Sedl jsem si ke stolu a ona s učebnicí vedle mě. Tak čemu nerozumíš? zeptala se. Všemu, nějak mi to uteklo. Zalhal jsem. Začala mi vysvětlovat pomalu látku, kterou jsem probírali dopoledne. Pak mi dala příklad. Začal jsem počítat. Učitelka si začala balit sešity do tašky, potom si u zrcadla si upravovala vlasy. Přestal jsem počítat a díval se na její zadeček v úzké sukni🡕 . Dobře jsem rozeznal kalhotky🡕 . Pohledem jsem přejížděl po jejím těle, až jsem si s úlekem všiml, že se na mě v zrcadle dívá. Sklopil jsem oči a dělal, že počítám. Šla ke dveřím. Zašramotili klíče v zámku. Opět si přisedla. Tak ukaž, co jsi vytvořil. Naklonila se mi přes rameno a můj loket se lehce dotknul jejího prsu. Ucukl jsem, ale spíše jsem ji po nadru přejel. Její dech se přerušil. Oba jsme mlčeli. Skoro jsem nedýchal a čekal, že mě vynadá. Ale ona ne. Přitiskla se a dotýkajíce se mého ucha zašeptala - Umíš mlčet? Příjemně to mrazilo. Přikývl jsem. Líbím se ti?

Opět mi šeptala do ucha. Ano. Vydechl jsem. Tak na co ještě čekáš? Zašeptala a jazykem mi přejela ucho. To už jsem nevydržel a otočil jsem se na ni. Políbili jsme se. Začal jsem líbat učitelku matematiky. Byla o dost zručnější než Jitka. Její jazyk nepracoval nijak rychle, ale o to intenzivněji. Během líbání si začala rozepínat košilku. Svlékla si ji a také podprsenku🡕 . Odtáhl jsem hlavu, abych si mohl pohledem vychutnat její vnady. Bradavky vyhrocené, úplně tmavé. Vztáhl jsem ruku, dotkl se zespodu pravého prsu. Pohladil jsem jej a druhou rukou to samé. Chvíli jsem si s nimi doslova hrál. Pak učitelka vstala a shodila učebnici ze stolu. Začala si svlékat sukni🡕 . Potom i bílé kalhotky🡕 . Stála přede mnou úplně nahá a já se toho pohledu nemohl nabažit. Pomalu se položila na stůl přede mne. Seděl jsem a před sebou její nahé tělo. Rukou mi pokynula ať se také svléknu. Učinil jsem tak, pozorujíc, jak se hladí po prsou a na přirození. Naklonil jsem se nad její ústa, opět ji políbil. Ucítil jsem její ruku na mém přirození. Zanedlouho jsem dosáhl erekce. Tohle už nešlo zastavit. Sama se pootočila na stole a já stál mezi jejíma nohama. Věděl jsem co přijde. Podepřela se v loktech, aby viděla a co budu dělat. Sice jsem v takovéhle situaci ještě nebyl, ale poučen z otcových videokazet, jsem věděl co dělat. Chtělo to předehru i přesto, že jsem se nemohl dočkat až do ní zasunu. Klekl jsem si a vystrčeným jazykem se přibližoval její zarostlé komůrce. Překvapila mě vůně jejího přirozením, která si mě okamžitě podmanila. Zprvu jsem měl problémy s jejím hustým porostem, ale sama si prsty roztáhla buchtičku, jakoby ukazovala jak na to musím. Nahradil jsem její prsty svými a jazykem odvážně kroužil po okraji. Pak jsem si vzpomněl na video, zkusil jemně skousnout klitoris.

Slyšel jsem jak ji podlomili ruce a hlava ji spadla vzrušením na stůl. Byla moje. Neuvěřitelně zvlhla. Teplota jejího těla jakoby se přibližovala bodu varu. To už jsem nechtěl na nic čekat. Stoupl jsem si a svůj vztyčený pyj přiložil ke vchodu do vytouženého ráje. Z tichla napětím, ale jen na okamžik, právě jsem poprvé zasunul a ještě do své učitelky. Obklopilo mě horko a dosud nepoznaný pocit. Přestal jsem se hýbat, vychutnával si pocit dobití. Učitelka však nesdílela moji pasivitu, zavlnila se v bocích, čímž se můj penis v její jeskyňce pohnul a mě zamrazilo vzrušením. Být uvnitř bylo skvělé, ale pohybovat se bylo nepopsatelné. Instinktivně jsem se rozpohyboval. Učitelka mě svýma nohama obejmula. Sjížděl jsem učitelku, tu rychleji, tu pomaleji. Už jsem věděl, že bych se mohl předčasně udělat a to jsem rozhodně nechtěl. Mým cílem bylo udělat ten nejlepší dojem. A učitelka, ta si to náležitě vychutnávala, jako by to neměla věčnost. Vzal jsem ji levou nohu a opatrně ji převalil na břicho. Na okamžik jsem opustil její horké tělo, abych potom zaútočil zezadu. Začal jsem silněji a rychleji. Naše těla o sebe doslova tleskala, jakoby sama chtěla poděkovat za oboustrannou slast. Opět jsem přidal na intenzitě a razanci. Nato jsem ucítil jak se jí stáhla buchtička, musel jsem o dost zpomalit, protože hrozilo, že se udělám s ní, což jsem to jsem přeci nechtěl. Vydržel jsem a mohl pokračovat. Hodlal jsem ji sexuálně zničit, i když přiznávám, že spíše podvědomě. Ve skutečnosti jsem nechtěl přestat souložit. Nechtěl jsme opustit ten pocit být v ženském těle tou nejcitlivější části. Co mě, ale překvapilo, byla únava. Byl jsem z toho pohybu už dost zpocený. Potřeboval jsem si odpočinout, ale nechtěl jsem se přestat milovat. Odstoupil jsem tedy a sedl si na židli🡕 .

Učitelka slezla ze stolu, obkročmo se nade mne postavila. Pravou rukou mi podržela penis, aby správně zapadl do jejího klesajícího těla. Opět to teplo, tentokrát to však byla učitelka, kdo udával tempo. Stoupala a klesala opravdu pomalu. Její prsa se vlnila přesně před mojí tváří. Políbil jsem je a začal olizovat bradavku. Ruce mi sjeli přes její boky na zadek, který se snažili hladit. Pak učitelka začala zrychlovat. Tohle jsem nemohl dlouho vydržet. Za chvíli se ucítil známe cuknutí a můj penis začal stříkat. Na to její kundička zareagovala druhým orgasmem. Slastně jsem zaklonil hlavu a s úlevou vydechl. Čelem si opřela svoji hlavu o mé rameno. Oddychovali jsme jako po nějakém závodě. Ve skutečnosti to byl z její strany závod o čas, protože mě políbila a přikázala, ať na to zapomenu a obleknu se. Za chvíli jí jede autobus a ona musí jít.

🕙 Přidáno 7.7.2019
📂 Kategorie: Zralé ženy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře